Witamy na stronie www klubu
hodowców kotów brytyjskich
Strona ta powstała z myślą o tym, aby
dostarczyć jak najwięcej informacji na
temat rasy i hodowli kotów brytyjskich
Zapoznaj się z działalnością bcc i...

Nowości

Aktualności klubowe 27/05/2020 - Uwaga!!! Potrzebna pomoc dla naszej koleżanki

Drodzy klubowicze,

Nasza koleżanka pani Anita Zarębska kilka miesięcy temu przeszła poważny udar. Kiedy zagrożenie życia minęło rozpoczęła żmudny powrót do zdrowia i możliwie normalnego funkcjonowania. Miała rozpocząć refundowaną przez NFZ rehabilitację. Niestety z powodu procedur lekarskich odmówiono jej tej refundacji.

Niektórzy z was znali panią Anitę, prowadziła hodowlę kotów brytyjskich Queen’s Flower*PL. Bardzo kochała swoje koty i starała się być jak najlepszym hodowcą, nieustannie poszerzając swoją wiedzę.

Dziś hodowla pani Anity jest już zamknięta. Wszystkie koty hodowlane zostały odpowiednio zaopiekowane. Ale na powrót pani Anity i ponowne wspólne zamieszkanie czekają jej dwa ukochane najstarsze koty kastraty Tola i Parys. Ona bardzo chce do nich wrócić, do nich i do normalności.

Pomóżmy jej w tym. Potrzebne są środki na trzymiesięczną rehabilitację w dobrym prywatnym ośrodku. Syn pani Anity, pan Jerzy Zarębski uruchomił w tym celu zbiórkę pieniędzy na portalu zrzutka.pl

Klikając na ten link https://zrzutka.pl/m4d94v i wpłacając nawet drobną kwotę możecie pomóc pani Anicie. Wielu z nas już wpłaciło, prosimy o kolejne wpłaty.

c0bdf4f112f0667b0a688109f97bf801