Witamy na stronie www klubu
hodowców kotów brytyjskich
Strona ta powstała z myślą o tym, aby
dostarczyć jak najwięcej informacji na
temat rasy i hodowli kotów brytyjskich
Zapoznaj się z działalnością bcc i...

Wyniki 2015

TOP BRI 2015

Klub BRI CC zorganizował konkurs TOP BRI CC, w którym wyłonione zostały najlepsze (ze względu na osiągnięcia wystawowe w 2015 roku) koty brytyjskie. Koty były klasyfikowane w sześciu kategoriach: kotki, kocury, kastratki, kastraty, veterany i młodzież 3-10 m-cy ( kocury i kotki ). 26 czerwca (niedziela) 2016 roku na Międzynarodowej Wystawie Kotów Rasowych w Legionowie zostały wręczone dyplomy, puchary oraz nagrody dla uczestników konkursu.

 

Kotki
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 143 8 IC (FIFe) Glamour Sublime*PL BSH a Elżbieta Tambor Sublime*PL
2 140 8 IC (FIFe) CH (WCF & TICA) Nikkole van Ter Heide*B BSH c Marzena Wiśniewska Cherry Land*PL
3 139 8 IC (FIFe) Xajilin Johnny*CZ BSH a Marzena Wiśniewska Cherry Land*PL
4 135 8 SC (FIFe) CH (TICA) LV*Clemena Cats Uma BSH f Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
5 127 7 EC (WCF) Blue Dream Boniluk*PL BSH g Grażyna Kolczyńska Nagada*PL
6 113 8 SC (FIFe) Kimmie-Lou Cherry Land*PL BSH g Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
7 98 8 IC + JW (FIFe) Gabrielle Royal Secret*PL BSH g 03 Marzena Osińska-Płonka Royal Secret*PL
8 90 8 GIC (FIFe) D*Vale of Proud`s You Too BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
9 65 5 GIC (FIFe) RU*Alimur’s Xaviera BSH g Ewa Gulka Hari Maya*PL
10 51 7 IC (FIFe) UA*Sweet Beast Zvezdochka BSH ny 22 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
11 33 4 CH (WCF) Xara von El’Idt*DE BSH cy 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
12 28 4 CH (WCF) Crystal Love Heidi*UA BSH ds 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
13 24 4 UA*Alpari Tiffany BSH ns 12 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
14 22 3 CH (FIFe) Bonita Capo de’Loreno*PL BSH c Ireneusz Bożykowski-Hejcelman Royal Devils*PL
15 21 2 Ofelia Silver EstiBri*PL BSH ns 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
15 21 2 Noemi Queen Nea Sellini*PL BSH ns 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
17 12 2 Janis Joplin Golden EstiBri*PL BSH ns 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
17 12 2 CH (WCF) Daenerys Silver EstiBri*PL BSH fs 12 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
Kocury
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 180 8 SC + NW’15 + DVM + DSM + JW (FIFe)  Unbelievable of Czankra*PL BSH a Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
2 155 8 SC (FIFe) Gorbi Nalim*CZ BSH a Barbara Oszczyk Kocia Ostoja*PL
3 120 8 WCH (WCF) Winston Wiliam Feretty*EE BLH a Beata Gawlińska Milusińscy*PL
4 115 8 IC (FIFe) Your Majesty Remy*RU BSH b Edyta Zięba Kebri*PL
5 112 7 WCH (WCF) Carbo 7-Tajemnic*PL BSH a Sławomira Chlebicka Megilla*PL
6 102 8 IC (FiFe) GIC (WCF) Ul’tramarin Golden Eloso Risado*RU BSH ny 12 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
6 102 8 SC (FiFe) CH (WCF) Dorian Snezhny Bars*RU BSH ns 12 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
8 93 7 GIC (WCF) Quinten Hoedy’s Angels*NL BSH a 03 Monika Czerwińska Boniluk*PL
8 93 7 GIC (WCF) GIC (FiFe) Mister Credo of Kotoffski*RU BSH p Dorota Gębska Cats Van Doro*PL
10 80 8 SC (FIFe) Denver Honorable*CZ BSH o Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
11 79 8 SC (FIFe) Aslan Hari Maya*PL BSH b Ewa Gulka Hari Maya*PL
12 77 6 IC (FIFe) CH (WCF) Quattro von den Lippwiesen*DE BSH c Marzena Wiśniewska Cherry Land*PL
13 72 5 SC + JW (FIFe) Las Vegas Honorable*CZ BSH d Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
14 70 8 IC (FIFe) Etiene Silver Sun*PL BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
15 67 6 IC (WCF) X’clusive Anirette*EE BSH ny 25 Katarzyna Stablewska Mazuria*PL
16 66 8 Kamaro Bluemiś*PL BSH e 02 62 Małgorzata Szadkowska Bluemiś*PL
17 57 8 IC Hagrid z Roubenky*CZ BSH b 03 Joanna Frankowska Z Grodu Calisia*PL
17 57 8 IC (FIFe) GIC (WCF) Harry Cameo EstiBri*PL BSH ds 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
19 12 2 WCH (WCF) Luciferus Cinnamo  Czakram*PL BSH o 24 Magdalena Światowiak Chakram*PL
19 12 2 Cysiek II Kocia Gwara*PL BSH a Ireneusz Bożykowski-Hejcelman Royal Devils*PL
20 6 1 Ursulus Anirette*EE BSH ns 11 Małgorzata Szadkowska Bluemiś*PL
Młodzież (3-10 m-cy) – KOCURY
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 70 6 Quattro von den Lippwiesen*DE BSH c Marzena Wiśniewska Cherry Land*PL
2 60 6 Kamaro Bluemiś*PL BSH e 02 62 Małgorzata Szadkowska Bluemiś*PL
3 36 5 Etiene Silver Sun*PL BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
4 28 3 Giacomo Silver Sun*PL BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
5 25 2 Romeo EstiBri*PL BSH b 33 Ewelina Florczyńska Pareno*PL
5 25 2 Simba Silver EstiBri*PL BSH ns 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
7 20 2 Quinten Hoedy’s Angels*NL BSH a 03 Monika Czerwińska Boniluk*PL
7 20 2 Harry Cameo EstiBri*PL BSH ds 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
7 20 2 Napoleon EstiBri*PL BSH ny 21 33 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
10 10 2 Xaro Coobricat*UA BSH ay 25 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
Młodzież (3-10 m-cy) – KOTKI
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 85 6 JW (FIFe) Benita Kocia Ostoja*PL BSH g Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
2 83 6 JW (FIFe) Gabrielle Royal Secret*PL BSH g 03 Marzena Osińska-Płonka Royal Secret*PL
3 70 6 JW (FIFe) Daisy Silver Sun*PL BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
4 55 6 Nikkole van Ter Heide*B BSH c Marzena Wiśniewska Cherry Land*PL
5 50 6 Erica Cats van Doro*PL BSH g Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
6 45 4 Xara von El’Idt*DE BSH cy 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
6 45 4 Turandot Cameo Cameo EstiBri*PL BSH ds 25 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
8 41 6 Bluebell Galmour Velvet*PL BSH a Marzena Wiśniewska Cherry Land*PL
9 40 4 D*Briolma Molly Gwynns BSH g Barbara Diduch Kitty Garden*PL
10 35 4 Ariel Bedtime Story*PL BSH g 03 Barbara Diduch Kitty Garden*PL
11 30 2 Natasha Silver EstiBri*PL BSH ny 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
11 30 4 Eo Magic Cattus*PL BSH f 03 Barbara Diduch Kitty Garden*PL
13 20 3 Marlenka Bluemiś*PL BSH ns 11 Ireneusz Bożykowski-Hejcelman Royal Devils*PL
13 20 4 Zsa Zsa von El’Idt*DE BSH ay 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
15 15 2 Adela Skrawek Nieba*PL BSH hs 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
16 10 2 Lilly Di Bluemiś*PL BSH w 61 Małgorzata Szadkowska Bluemiś*PL
16 10 2 Malwinka Bluemiś*PL BSH ns 11 Małgorzata Szadkowska Bluemiś*PL
16 10 2 Ofelia Silver EstiBri*PL BSH ns 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
KASTRATY KOTKI
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 170 8 SP + EC + NW’15 + DVM + DSM + JW (FIFe) Bananarama Graham*PL BSH g Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
2 130 7 IP + CH (FIFe) Double Grand Champion / Alter (TICA) Zafira Zara de la Horsky Park*SK BSH a Marzena Wiśniewska Cherry Land*PL
3 80 4 SP +SC + DSM (FiFe) WP (WCF) Cyrene Czakram*PL BRI g Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
KASTRATY KOCURY
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 91 6 IP (WCF) Ice Silver EstiBri*PL BSH ns 11 Estera Rabiniak i Anna Cieniek EstiBri*PL
2 41 3 IP (FIFe) Hero Daymon*PL BSH a Dorota Lipa Daymon*PL
VETERANY
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 160 8 SP + EC + NW’15 + DVM + DSM + JW (FIFe) Bananarama Graham*PL BSH g Anna i Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
2 40 2 SP +SC + DSM (FiFe) WP (WCF) Cyrene Czakram*PL BRI g Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL

Najlepsze koty to:

W kategorii kotki:

13498087_1147308701995442_3603327815455195831_o13529061_1147265431999769_3185877545156331311_n

IC (FIFe) Glamour Sublime*PL BSH a - wł. Elżbieta Tambor

W kategorii kocury:

TOP12

SC + NW’15 + DVM + DSM + JW (FIFe)  Unbelievable of Czankra*PL BSH a – wł. Anna i Krzysztof Czyżkowscy

W kategorii młodzieży 3-10 m-cy – KOCURY:

13490686_980629272056919_4660713214331314132_o13495446_980629658723547_4220390658348603418_o

Quattro von den Lippwiesen*DE BSH c – wł. Marzena Wiśniewska

W kategorii młodzieży 3-10 m-cy – KOTKI:

BENITA5

JW (FIFe) Benita Kocia Ostoja*PL BSH g – wł. Anna i Krzysztof Czyżkowscy

W kategorii kastraty – KOTKI:

SP + EC + NW’15 + DVM + DSM + JW (FIFe) Bananarama Graham*PL BSH g – wł. Anna i Krzysztof Czyżkowscy

W kategorii kastraty – KOCURY:

IP (WCF) Ice Silver EstiBri*PL BSH ns 11 – wł. Estera Rabiniak i Anna Cieniek

W kategorii veterany:

SP + EC + NW’15 + DVM + DSM + JW (FIFe) Bananarama Graham*PL BSH g – Anna i Krzysztof Czyżkowscy

Rada Klubu BRI Cat Club gratuluje wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu oraz pragnie podziękować za wszystkie zgłoszenia. Dziękujemy sponsorom za pomoc w nagrodzeniu zwycięzców.

13498037_10209203814520105_6560655168866661842_o13528361_998689060245190_4420087881312836597_o

OTO RELACJA FOTOGRAFICZNA Z ROZDANIA NAGRÓD, PUCHARÓW I DYPLOMÓW:

TOP5TOP6TOP7TOP8TOPTOP9TOP10TOP11TOP12TOP13TOP14TOP15TOP17