Witamy na stronie www klubu
hodowców kotów brytyjskich
Strona ta powstała z myślą o tym, aby
dostarczyć jak najwięcej informacji na
temat rasy i hodowli kotów brytyjskich
Zapoznaj się z działalnością bcc i...

Koty brytyjskie na wystawach światowych

WORLD SHOW – Freiburg 26-27.10.2019 ( Niemcy )

W wystawie uczestniczyło 1453 koty w tym 164 koty brytyjskie. Koty brytyjskie sędziowało tylko 6 sedziów na 21 uprawnionych.

44763657_10210678308308572_5909096287365496832_o

74461785_3135775986495652_2368034109889970176_n

75369179_3121425787930672_7313849875068616704_oWYSTAWA173224772_3386163034735055_7026794013558571008_n73420359_402563287087619_8518052932707418112_n74209797_1044871059016555_419214182756384768_o75247489_1044871312349863_1747195990252716032_o73251702_10215489945990364_7555271541554937856_n75412166_1125225461014823_5452979492198809600_n72688074_724727921335147_6181483525594677248_n178787881 178787891 178788046 178788106 178791618100058731000632273202213_3378559532162072_7728590432774389760_n74677051_3378559642162061_6278446883362832384_n

Zaproszeni Sędziowie:
Ad de Bruijn (NL) – 1, 3, 4
Jorgen Billing (DK) – wszystkie kategorie
Fabio Brambilla (IT) – wszystkie kategorie
Laura Burani (IT) – wszystkie kategorie
Luigi Comorio (IT) – wszystkie kategorie
Mira Fonsen (FI) – wszystkie kategorie
Jaana Jyrkinen (FI) – wszystkie kategorie
Linda Knýová (CZ) – B, 2, 3, C
Sirpa Lindelöf (SE) – B, 2, 3, 4
Robert Lubrano (FR) – wszystkie kategorie
Isabelle Maillard Chiavuzzo (CH) – wszystkie kategorie
Gianfranco Mantovani (IT) – wszystkie kategorie
Donatella Mastrangelo (IT) – wszystkie kategorie
Elena Noskova (RU) – wszystkie kategorie
Karl Preiss (NO) – wszystkie kategorie
Gerson Alves Pereira (BR) – wszystkie kategorie
Anette Sjödin (SE) – wszystkie kategorie
Eric Reijers (CZ) – wszystkie kategorie
Charles Spijker (NL) – wszystkie kategorie
Kristof Van Roy (BE) – wszystkie kategorie
Anne Veland (NO) – wszystkie kategorie
Marina Vinkel (EE) – wszystkie kategorie
Leslie van Grebst (DK) – wszystkie kategorie
Alexey Shchukin (NL) – wszystkie kategorie

73145418_2546542495628268_5666386641791483904_o

75210131_10211828930917724_6698026078209835008_o

KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

Colour: BSH w 62
Class 7 females
833. CH ESTELLE HALLERDREAMS , BSH w 62 ; Sex: 0,1 F
2018-03-04 – (CH)FFH LO 95567
F: IC.DE HILLS GARDEN`S SHAQUILLE BSH a
Ow.: Haller Daniel Und Angelika
M: JAADE VON DER VESTE BSH w 62
Br.: Haller Daniel Und Angelika CH

Class 11 females
834. IRA BONICAT , BSH w 62 ; Sex: 0,1 F
2019-01-01 – 603/WCF-KZ-0347
F: 603/WCF-KZ-0347 BSH w 62
Ow.: Ouyang Xiaoxu
M: COCO CHANEL MARSHMALLOW BSH w 62
Br.: Bukqtkin Qleksqndr –

Colour: BSH n
Class 3 males
835. GIC APIATIFS BLACK ONE MAN SHOW , BSH n ; Sex: 1,0 M
2016-09-26 – FDRX 226526
F: GIC LARRYS CASPAR BLUE VOM WERNERWALD BSH a
Ow.: Kjeldgaard Pia
M: IC BEAUTYS BLACK ENDLESS LOVE VOM WERNERWALD BSH n
Br.: Pia Kjeldgaard DK

Colour: BSH a
Class 1 males
836. DVM.DSM.SC. CHARLIE BEAR GLAMOUR VELVET DSM DVM , BSH a ; Sex: 1,0 M
2016-05-15 – (BE) FBE. LO 17.BSH.PL.012
F: LEO BEAR CHERRY LAND*PL BSH a
Ow.: Hogenboom Angelien
M: EMMA ROYAL SECRET*PL BSH c
Br.: Anita Lendo PL

837. SC NW UNBELIEVABLE OF CZANKRA*PL, JW, DVM, DSM , BSH a ; Sex: 1,0 M
2013-03-10 – (PL)FPL LO 55921
F: IC HUMMER VAN DE KRAAYENBERG BSH a
Ow.: Czyżkowscy Anna & Krzysztof
M: SC MAMMA MIA OF CZANKRA*PL BSH g
Br.: Anna & Krzysztof Czyżkowscy PL

Class 1 females
838. NW SC PACIFICA SIDERIS*PL, DVM , BSH a ; Sex: 0,1 F
2015-03-31 – (PL)FPL LO 82636
F: CH EL-MAREES OF “DENVER“ VON DER VILLA KAISER*DE BSH a
Ow.: Wójcik Małgorzata
M: F`LORI SENS LAVRES, CZ BSH a
Br.: Małgorzata Wójcik PL

Class 2 females
839. WW11,BW,NW,SP EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX , BSH a ; Sex: 0,1 F

48375464_1991815584266213_5767000507012874240_n

73308660_2508553289259104_5801215766976004096_n73295359_2899816370045680_6763549738500358144_o
2011-05-26 – EE EKL LO 5706
F: SC COGNAC OF THE PEPPER KING BSH a
Ow.: Reut Olga
M: IC EE*ANABELLE CHANEL FIRST VOLEX BSH c
Br.: Olga Reut EE                                 BIV, NOM BIS

Class 3 males
840. GIC ORION VON AZURE STAR , BSH a ; Sex: 1,0 M
2017-11-30 – (PL)FPL RX 133126
F: *CH VINCENT VON AZURE STAR BSH a
Ow.: Sak Marcin
M: MONA LISA VON AZURE STAR BSH a
Br.: Irina Riedel DE

Class 3 females
841. GIC BUBBLES DE LOS AZULITOS , BSH a ; Sex: 0,1 F
2015-05-05 – LO 87663
F: GIC. AQUAMARINE BUGABOO BSH a
Ow.: Jusufi Mirlinda
M: SC. ZAZA MOON RIVER, DVM BSH a
Br.: Mirlinda Jusufi CH

842. GIC RESOOL’S CHIARA JW,DVM , BSH a ; Sex: 0,1 F
2016-05-21 – FFH LO 90727
F: IC. WULF OF BLUECAMP BSH a
Ow.: Looser Monica
M: RESOOL’S ANGEL BSH a
Br.: Monica Looser CH

843. GIC RINACCI’S TIGER LILY , BSH a ; Sex: 0,1 F
2015-11-09 – (BE) FBE LO 17.BSH.BE.038
F: IC TOMMY LEE OF BALLYHARA BSH a
Ow.: Copman Dieter
M: FIENELIENS LILAC LADY BSH c
Br.: Dieter Copman BE

Class 4 females
844. GIP DK KROGBÆK’S CHANEL , BSH a ; Sex: 0,1 F
2017-04-15 – (DK)FD LO228021
F: SC PEANUT VOM RIMBERG BSH a
Ow.: Christensen Kurt
M: IC DK KROGBÆK’S PHOENIX BSH a
Br.: Kurt Christensen DK

Class 5 males
845. IC FRANKLIN OF BRING JOY , BSH a ; Sex: 1,0 M
2017-12-09 – (PL)FPL LO 136350
F: *CH CLEWER PAW`S WALLACE BSH a
Ow.: Dudzik – Wesoły Joanna
M: DIOSA DANDY CLUB*RU BSH a
Br.: Elena Shelukhina RU

846. IC IT*BRICOCCOLE DAVID BECKHAM , BSH a ; Sex: 1,0 M
2018-04-15 – (BE)FBE LO 18.BSH.IT.033
F: IC.LEONARDO DA VINCI LULUDI*PL BSH a
Ow.: Ottevaere Patrick
M: GIC.SI* MIGEDICATS I AM IONA JW DVM BSH a
Br.: Bancovich Donatella IT

Class 5 females
847. IC. EASY OF SURTSEY , BSH a ; Sex: 0,1 F

easy

72965153_2702815963116127_7479796497874157568_n
2018-04-19 – LO 96048
F: IC.SIR BUGAATI V.D. VESTE BSH a
Ow.: Schärli Doris
M: BE MY HOPE OF SURTSEY BSH a
Br.: Doris Schärli CH                          BIV

848. IC GLAFIRA DANDY CLUB*RU , BSH a ; Sex: 0,1 F
2017-04-20 – FFF LO 3974
F: ZEDAS KATES AKIS*LT BSH a
Ow.: Vanoverschelde David
M: MILLIE VAN BLAKE LAKE BSH a
Br.: Korableva Olga RU

849. IC INDILA SIDERIS*PL JW , BSH a ; Sex: 0,1 F
2018-03-29 – (BE) FBE LO 18.BSH.PL.025
F: IC.GRANDROSHELL LITHIUM BSH c
Ow.: Hogenboom Angelien
M: ACURA SIDERIS*PL BSH a
Br.: Malgorzata Wojcik PL

Class 6 males
850. SC, DVM,DSM GAVROCHE DE LA DENT DU CHAT , BSH a ; Sex: 1,0 M

i285134164407074812._szw1280h1280_

72184869_2698625746816173_7363080478137516032_o74379684_3135779929828591_1716875032971444224_o76912994_2899816700045647_7995731273962225664_o
2011-06-30 – FFF 1249
F: GIP EUREKA DE LA MIRABELLE D OR BSH a
Ow.: Vanoverschelde David
M: FERIA DE MARY POPPIN’S BSH a
Br.: Vanoverschelde David FR                   NOM BIS

Class 6 females
851. IC BLUE ELDAR’S LITTLE SUSIE , BSH a ; Sex: 0,1 F
2009-06-30 – MU.L09.BRI.139.3
F: GIC UNION JACK CLOUND NINE BSH c
Ow.: Smits-Peelen Nathalie
M: SC BLUE ELDAR’S EOWYN BSH a
Br.: Nathalie Smits-Peelen NL

852. IP IC BUFFY VON MOONNIGHT , BSH a ; Sex: 0,1 F
2015-06-05 – FFH LO 87486
F: SC-TOBAGO VON MOONNIGHT BSH a
Ow.: Hostettler Doris
M: CH-UMINA VOM SEETAL BSH a
Br.: Doris Hostettler CH

Class 5 males
853. GIC NEPTUNE RUTA NOVA , BSH a ; Sex: 1,0 M
2018-05-04 – O021710
F: CH SAMUEL VOM BRETANOSEE BSH c
Ow.: Agostinho Alves Vera Filipa
M: PEARLE LAUREEN CHÉRIE* CZ BSH a
Br.: Tatjana Nidens DE

Class 7 females
854. CH DANCING QUEEN FROM TOWN-HOUSE , BSH a ; Sex: 0,1 F
2018-03-14 – KFG-03-7964/18-W
F: VICTOR HUGO VAN DE KRAAYENBERG BSH c
Ow.: Berends Ivon
M: BETTE DAVIS FROM TOWN-HOUSE BSH a
Br.: A.jung DE

855. CH EE*BETTY LIGHT FIRST VOLEX , BSH a ; Sex: 0,1 F
2018-03-29 – EE EKL LO 9053
F: BW,SC EE*XING-STAR FIRST VOLEX DVM BSH a
Ow.: Reut Olga
M: EE*ELISE VAN FIRST VOLEX BSH a
Br.: Olga Reut EE

856. LIBELLE VD NIJEHOEVE , BSH a ; Sex: 0,1 F
2017-08-20 – MU.RX17.BSH.227.3
F: UNGARO CHERRYLAND BSH c
Ow.: Bouwknegt Algre U. Monique
M: IC EEK A MOUSE HOLLANDAISE BSH g
Br.: Algre En Monique Bouwknegt NL

Class 9 males
857. ABLIKATS ICE , BSH a ; Sex: 1,0 M
2018-10-15 – (PL)FPL RX 154555
F: CH. ABLIKATS BAYTON BSH a
Ow.: Cierpiol Mariusz
M: FLORENCE PLUCHE DZHAN BSH a
Br.: Irina Ablekimova RU

858. GOTHAM ALANDUR , BSH a ; Sex: 1,0 M
2018-12-12 – FFH LO 97867
F: KRAMER BENTLEY MUR BSH c
Ow.: Joss Virginie
M: GOTHAM GREAT ESCAPE BSH a
Br.: Ewa Kochalska PL

859. MANU KOCIA LABA*PL , BSH a ; Sex: 1,0 M
2018-06-30 – (PL)FPL LO 143108
F: RICH COPPER Q-UNIQUE BSH a
Ow.: Berndt H. Thomas
M: LILI KOCIA LABA*PL BSH a
Br.: Mieczyslaw Zienkowicz PL

Class 9 females
860. NAOMI V.D. ERFTMÜNDUNG , BSH a ; Sex: 0,1 F
2017-07-14 – UCC-102017-11988
F: CH. JACKSON V. WALDER BSH c
Ow.: Remackel-Warszawski Arlette
M: CH. ROSE‘S ANNABELL V. WERNERWALD BSH a 03
Br.: Gerlach-Matzner Nicole DE

861. VELVET EYE’S OCTAVIE , BSH a ; Sex: 0,1 F
2018-06-18 – LOOF 2018.25111
F: MAMMUTH APPLE FACE BSH a
Ow.: Dudouit Sylvie
M: VELVET EYES’S LOLLIPOP BSH a
Br.: Sylvie Dudouit FR

Class 10 females
862. ODINA , BSH a ; Sex: 0,1 F
2018-05-30 – 2018.26134
F: LINCOLN DE LA VALLE D’ALMA BSH a
Ow.: Sturbois Wendy
M: ICE BLUE D’ANDROMEDE BSH a
Br.: Fairywitch FR

Class 11 males
863. ZAFAR CAT`S AVENUE PL* , BSH a ; Sex: 1,0 M
2019-02-08 – (CH) FFH LO 98128
F: IC* JAMES CAT`S AVENUE *PL BSH a
Ow.: Friedauer Michael
M: IC INGRID CAT`S AVENUE PL BSH a
Br.: Beata Michalak PL

Class 11 females
864. FAME DE LOS AZULITOS , BSH a ; Sex: 0,1 F
2019-01-02 – LO 97407
F: IC. OCTAVIO BRYLANTOWA ELITA BSH a
Ow.: Jusufi Mirlinda
M: GIC. BUBBLES DE LOS AZULITOS BSH a
Br.: Mirlinda Jusufi CH

865. RINACCI’S MARIE ANTOINETTE , BSH a ; Sex: 0,1 F

70493581_1090686411135395_1541739976176173056_n72456349_1125225407681495_2780159792721690624_n75246685_2899814906712493_8290182235932327936_o
2019-02-10 – (BE)FBE LO 19.BSH.040.5
F: IC MACKLEMORE FROM TOWN-HOUSE BSH c
Ow.: Rens Elvina
M: IC RINACCI’S TIGER LILY BSH a
Br.: Dieter Copman BE                      BIV, NOM BIS

866. RU*LIVACATS FAINA , BSH a ; Sex: 0,1 F
2019-02-23 – (LV) CFCA LO 14881
F: IC XANDEE LULUDI* PL BSH a
Ow.: Groshev Vladimir
M: IC RU* LIVACATS XENIA BSH a
Br.: Groshev V. & Chuguev N. RU

Class 12 males
867. RESOOL’S FARELL , BSH a ; Sex: 1,0 M

70887933_2709955162350861_5023877646186971136_n
2019-03-27 – FFH LO 98586
F: IC. WULF OF BLUECAMP BSH a
Ow.: Looser Monica
M: RESOOL’S ANGEL BSH a
Br.: Monica Looser CH                  BIV

Class 12 females
868. BLUE BERRY VAN DE GRIJZE PAREL , BSH a ; Sex: 0,1 F
2019-03-31 – (BE) FBE LO 19.BSH.046.2
F: NW IC NEMO LL OF PERLA POLUDNIA BSH a
Ow.: Biets Eline
M: IC NIKA OF KOTOFFSKI BSH p
Br.: Eline Biets BE

869. FANTASIA OF LOVELY BEAR , BSH a ; Sex: 0,1 F
2019-04-24 – FFH LO 98308
F: NORTON DU CLOS D’EUGÉNIE BSH a
Ow.: Joss Virginie
M: GARDEN OF EDEN BLUE HEAVEN IVY BSH a
Br.: Virginie Joss CH

870. GATTORSETTO EVE , BSH a ; Sex: 0,1 F
2019-04-11 – IT ANFI LO 156436
F: CH. PATHFINDER FROM TOWN-HOUSE BSH a
Ow.: Giugni Iole
M: GATTORSETTO BRIOCHE BSH c
Br.: Iole Giugni IT

871. XAVIERA LOTTE CHELBYGOLDBLUE , BSH a ; Sex: 0,1 F
2019-04-12 – (FBE LO 19.BSH.025.1
F: CH. ICE CUBE SIDERIS*PL BSH a
Ow.: Hogenboom Angelien
M: TWINKLING CHARME OF CHARLOTTE BY CLAESSY BSH a
Br.: Angelien Hogenboom NL

Colour: BSH b
Class 7 males
872. CH ELVIS DE CHAT AU BIJOU , BSH b ; Sex: 1,0 M
2018-06-08 – LORX 2307
F: CH GRAPPA V. BUNTEN TRAUM BSH c
Ow.: Beck-Vogt Rosmarie
M: IC. CORA DE CHAT AU BIJOU BSH b
Br.: Rosmarie Beck-Vogt LI

Class 9 males
873. CRYSTAL FLAME’S NOBLESSE OBLIGE , BSH b ; Sex: 1,0 M
2015-08-04 – (CN)CCU LO 191015
F: D*CRYSTAL FLAME’S OHIO BSH b
Ow.: Wang Hao
M: SOPHIE DE PRESTON BSH b
Br.: Karin Tenbensel DE

Colour: BSH c
Class 1 males
874. BW SC EE*OSMAN CLOUD FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 1,0 M
2017-04-19 – EE EKL LO 8606
F: NW,GIC AL PACINO MARVELOUS LORD*RU BSH c
Ow.: Reut Olga
M: EE*BONA SECRET FIRST VOLEX BSH b
Br.: Olga Reut EE

Class 3 females
875. GIC MISS TRUDY HOUSE HAIDELY , BSH c ; Sex: 0,1 F
2017-05-05 – (BE)FBE LO 17.BSH.014.5
F: GIC MR.SCOOTER JUNIOR HOUSE HAIDELY BSH a
Ow.: Ottevaere Patrick
M: SC.EE*BELINDE CUTE FIRST VOLEX BSH c
Br.: Patrick Ottevaere BE

Class 5 females
876. IC YSIS OF BLUECAMP *CH , BSH c ; Sex: 0,1 F
2013-12-15 – (CH)FFH LO 82932
F: ODIN V.QUEEN’S GARDEN*DE BSH a
Ow.: Büttiker Daniela
M: KIMI OF LIGHTSTONE*LI BSH a
Br.: Daniela Büttiker CH

Class 7 females
877. CH MY-O-MY AILLIN , BSH c ; Sex: 0,1 F
2018-05-05 – (NL)MU.LO18.BSH.155.4
F: UNGARO CHERRY LAND BSH c
Ow.: Berends Ivon
M: IC CAT-I-TUDE CHARMING BSH a
Br.: Ivon Berends NL

Class 9 males
878. ZIGAN KING FROM TOWN-HOUSE , BSH c ; Sex: 1,0 M

IMG_605173121574_2992675634291726_2557367327838437376_n
2018-02-17 – KFG-03-7957/18-M
F: WC ALASKA FROM TOWN-HOUSE BSH w 62
Ow.: Berndt H. Thomas
M: GRAZINE’S JULIE BSH a
Br.: Adam Jung DE                       BIV, NOM BIS

Class 9 females
879. MAGNIT ORNELLA , BSH c ; Sex: 0,1 F
2018-08-08 – CFCA LO 14325
F: MAGNIT JEAN CLAUDE BSH a
Ow.: Pfister Céline
M: NOEMI ROXERA BSH a
Br.: Natallia Tolotskaya BY

Class 11 females
880. EE*SELENE FLOWERS FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F
2019-02-08 – EE EKL LO 9298
F: BW, GIC OSMAN CLOUD FIRST VOLEX BSH c
Ow.: Reut Olga
M: EE*CHANEL SAM FIRST VOLEX BSH h
Br.: Olga Reut EE

881. PEBBELS CHELBYGOLDBLUE , BSH c ; Sex: 0,1 F

72252755_2448776961880659_2023906589806690304_n

71640064_2443604852397870_1275169377796227072_n76793123_2899815240045793_4942799224963072000_o
2019-01-08 – (FBE LO 19.BSH.002.4
F: UNGARO CHERRY LAND*PL BSH c
Ow.: Hogenboom Angelien
M: CH.FROZZY ANNASTASIA CHELBYGOLDBLUE BSH c
Br.: Angelien Hogenboom NL                BIV, NOM BIS

882. YAZ LIN OF PERLA POLUDNIA *PL , BSH c ; Sex: 0,1 F
2019-03-15 – (BE) FBE LO 19.BSH.PL.044
F: IKAROS KATANGO *CZ BSH c
Ow.: Biets Eline
M: MY LOVE BABY CARMEN OF BONICAT BSH c 03
Br.: Agnieska Dabrowiecka PL

Class 12 females
883. EE*ZLATA LOUIS FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F
2019-04-23 – EE EKL LO 9413
F: NW,GIC AL PACINO MARVELOUS LORD*RU BSH c
Ow.: Reut Olga
M: CH EE*MAGNOLIA LUCKY FIRST VOLEX BSH a
Br.: Olga Reut EE

884. GLORIA FROM MURLANDYIA , BSH c ; Sex: 0,1 F

71031086_2335937430053597_8137395805238591488_o74174097_2546541602295024_3232578243089399808_n
2019-05-14 – CP196849WGH1
F: JASPER FROM MURLANDYIA BSH c
Ow.: Pfister Celine
M: MARILYN FROM MURLANDYIA BSH a
Br.: Nadeshda Kalbach DE                        BIV

885. METALLICA SIDERIS*PL , BSH c ; Sex: 0,1 F
2019-05-14 – (PL)FPL LO 161086
F: GIC GRANDROSHELL LITHIUM, DVM BSH c
Ow.: Wójcik Małgorzata
M: CH ACURA SIDERIS*PL BSH a
Br.: Małgorzata Wójcik PL

Colour: BSH d
Class 3 males
886. GIC BRUCE DAS LABSAL , BSH d ; Sex: 1,0 M
2016-06-14 – IT ANFI REG LO 2017/190
F: CH.JARED OF BRING JOY BSH o
Ow.: Baldizzone Matilde
M: HALISSE BRITISH FLOWERING BSH f
Br.: Ivanchenko Svetlana RU

Class 12 females
887. ELETTRA LAMBORGHINI DI TONDAGENTILE , BSH d ; Sex: 0,1 F
2019-06-19 – IT* ANFI LO 158212
F: GIC BRUCE DAS LABSAL BSH d
Ow.: Baldizzone Matilde
M: DADA UMPA SCOIATTOLO DI TONDAGENTILE BSH g
Br.: Matilde Baldizzone IT

Colour: BSH e
Class 3 males
888. GIC / NW MR. BENNET PEPE LE PU , BSH e ; Sex: 1,0 M
2017-06-29 – (NL)FE L0 17.BSH.056.1
F: IC AUSTIN OF ANGEVIN*PL BSH c
Ow.: Tjeerdsma / Noorderbroek Gerard / Marck
M: JANE BRILLIANTOVAYA ROSSYP*BY BSH g
Br.: Caroliene Bruintjes NL

Class 5 males
889. IC PASCHA PEPPER VON VILLA GUTWIN , BSH e ; Sex: 1,0 M

IMG_9627
2014-08-03 – LO 384491
F: IC FELINO PEPINO VOM DELLWIGER SCHLOSS BSH b 03
Ow.: Burg Beate
M: FANTASIA VON VILLA GUTWIN BSH j
Br.: Brigitte Olschewski DE                           BIV

Class 5 females
890. IC FENDI VON ANSALUTIO , BSH e ; Sex: 0,1 F
2017-04-20 – LO 401977
F: IC. PASCHA-PEPER VON VILLA GUTWIN BSH e
Ow.: Herzig Nadine
M: GIC. CREME-VENUS V. BAERENTAL BSH e
Br.: Beate Burg CH

891. IC MISS CATINKA DE LISSEBLOMME , BSH e ; Sex: 0,1 F
2016-07-29 – BE FBE LO 16.BSH.031.1
F: NINTENDO VAN JULIECAT DUNE BSH e
Ow.: Vacarescu Raluca
M: GIC HELENA DE LISSEBLOMME BSH e
Br.: Hedwige Knockaert BE

Class 6 males
892. IP FRANKIE BRITISH RED,CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M
2016-05-03 – (CZ)ČSCH RX 69/16/BSH
F: CH T.N.T.I´M DYNAMITE VOM LODERBERG BSH d
Ow.: Tesařová Radka
M: GIC ANNIE BRITISH RED,CZ BSH d
Br.: Radka Tesařová CZ

Class 9 males
893. SEIRIKA´S CREAM LAURIN , BSH e ; Sex: 1,0 M
2018-09-16 – MU LO18.BSH.355.1
F: IC. SAJOMA´S ISAIAH BSH a
Ow.: Ebel-Kairies Evelyn
M: IC. SEIRIKA´S LAURINIA BSH e
Br.: Evelyn Ebel-Kairies DE

Class 10 males
894. GIC BENTLEY CRYSTAL CORAZON AZUL, CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M
2014-10-25 – ČSCH LO 31/15/BRI
F: OLIO ALFA-POL-CAT, CZ BSH a
Ow.: Kosovi Daniel A Katerina
M: GINETTE GATTO SELVATICO, CZ BSH j
Br.: Ivana Kosová, Cz CZ

Colour: BSH f
Class 2 females
895. SW SP SC FERONIAN DAHLEA PURPUREA , BSH f ; Sex: 0,1 F
2010-05-27 – FI SRK LO 36972
F: FIN*FERME TYSON BSH d
Ow.: Honkanen Anna
M: FIN*RUUSUTARHAN GHISELLA BSH a
Br.: Anna Honkanen FI

Class 10 females
896. SC LV*CLEMENA CATS UMA , BSH f ; Sex: 0,1 F
2013-06-20 – (PL)FPL LO 61632
F: SC KNOCK OUT OF CZANKRA*PL BSH d
Ow.: Czyżkowscy Anna & Krzysztof
M: EC ROVENTA FACKEL*EST BSH c
Br.: Julia Mueristaja EE

Class 12 females
897. EMILY VOM RAINWEG DE , BSH f ; Sex: 0,1 F
2019-04-18 – (CH)FFH LO 98642
F: CH. BUDDY V. PANARAT STÜBCHEN BSH c
Ow.: Haller Daniel Und Angelika
M: ANDREJSTAR CIKLONA BSH d 22
Br.: Tatjana Marjanovic DE

Colour: BSH g
Class 3 females
898. NSW, GIC EEK A MOUSE HOLLANDAISE , BSH g ; Sex: 0,1 F

12657882_746073802159997_8250155347991756472_o48211177_2088155114586594_2202818000891936768_n
2013-07-25 – MU.RX13.BRI.234.3
F: DREAMER DORADO BONIBRIT BSH a
Ow.: Bouwknegt Algre U. Monique
M: EEK A MOUSE MOLLY BSH d 03
Br.: A. Wijbrands NL                                   BIV

Class 4 females
899. NW,NSW,GIP EEK A MOUSE JODY , BSH g ; Sex: 0,1 F

75614150_2456046601387155_2842395406439022592_o65035660_2351138641877952_1570583958628859904_o
2015-06-29 – MU LO15 BSH 211.1
F: WW DREAMER DORADO BONIBRIT BSH a
Ow.: De Vries Hennie
M: ZOFIA MAY FIRST VOLEX BSH j
Br.: Anna Wijbrands NL                              BIV

Class 7 females
900. CH APIATIFS TORTIE SURPRISE , BSH g ; Sex: 0,1 F
2017-11-04 – FDLO 229878
F: SC APIATIFS BLUE MASTER MIND DVM BSH a
Ow.: Kjeldgaard Pia
M: APIATIFS TORTIE LUCY BSH g
Br.: Pia Kjeldgaard DK

Class 8 females
901. PR RESOOL´S BACARDI , BSH g ; Sex: 0,1 F
2015-05-28 – FFH LO 87818
F: RESOOL’S URRAC BSH a
Ow.: Schlachter Sabrina
M: DEARCAT’S CREME-ROSALIE BSH e
Br.: Monica Looser CH

Class 9 females
902. ESMERALDA FILLE MONTEGRI*PL , BSH g ; Sex: 0,1 F
2018-10-24 – (PL)FPL LO 150394
F: IC UA*PLUSH KISS PRALINE BSH e
Ow.: Pulkowski Tomasz
M: LIBI FILLE MONTEGRI*PL BSH a
Br.: Magdalena I Zbigniew Garncarek PL

Class 10 females
903. LIV-ANNE FROM ICONIC BRITISH LUXURY , BSH g ; Sex: 0,1 F
2018-08-30 – (CH) FFH LO 97291
F: ANGELOT JR VON SCHNURRPIDU BSH e
Ow.: Hugues Veinante
M: BROOKE FROM ICONC BRITISH LUXURY BSH a
Br.: Natalya Krychevska DE

Colour: BSH h
Class 5 females
904. CH CH* KATINATI`S DAYA ELEEN , BSH h ; Sex: 0,1 F
2017-03-21 – (CH) FFH LO 93043
F: SC.AT*TYROL LIONS ADOLRICO BSH p 02 62
Ow.: Brunner Franziska
M: CH. CHARLENE VON DER OCKERHÖHE*DE BSH d
Br.: Natalia Stab Hälderstr. 3 Ch 8451 Kleinandelfingen CH

Colour: BSH j
Class 5 females
905. IC TATABATAS PERLA , BSH j ; Sex: 0,1 F
2017-01-29 – KVL-01-03767672017-W
F: WC TATABATAS ZAMIR BSH c
Ow.: Halttunen Dr. Adelheid
M: IC TATABATS GISELE BSH j
Br.: Marianne Caspari DE

Class 9 females
906. CAC ELLI OF ANGELFACE , BSH j ; Sex: 0,1 F
2018-06-23 – LO 96304
F: IC PASCHA-PEPER VON VILLA GUTWIN BSH e
Ow.: Stutz-Weber Elisabeth
M: CH CHIARA OF ANGELFACE BSH a
Br.: Stutz Elisabeth Berghölzli 1 5504 Othmarsingen CH

Colour: BSH ns 11
Class 3 males
907. GIC JADWIGA’S IVANHOE , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M
2016-08-01 – (NL)FE LO 16.BSH.046.2
F: SC CLAUDIUS VON BURG WEISSENSEE BSH ns 11
Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: JADWIGA’S BETTE DAVIS EYES BSH ns 11
Br.: Jadwiga Kluiter-Jassyk NL

Class 7 females
908. WW 18 CH BISCUIT DE FLOCONS D’OR JW , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F
2018-02-24 – (BE) FBE LO 19.BSH.NL.051
F: CLADIUS VON BURG WEISSENSEE BSH ns 11
Ow.: Kuylen Sophie
M: MILLIE DE MANEKI NEKO BSH ny 11
Br.: Sophie Kuylen BE

Class 9 males
909. CAIHONGCHENG’S YUN LEI , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M
2017-09-03 – (CN)CCU LO 191000
F: CAIHONGCHENG’S SFIL BEST BSH ns 11
Ow.: Yin Cheng
M: CAIHONGCHENG’S CHENSTNUT BSH ns 11
Br.: Lijuan Cui&yi Chang CN

Class 12 males
910. GUCCI FROSTINESS*CZ , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M

74407024_2363736113735449_5823928318541430784_o74638424_2363735337068860_1238765746096439296_o
2019-04-18 – (CZ)ČSCH LO 535/19/BSH
F: SC GARRY FROSTINESS,CZ DVM BSH ns 11
Ow.: Fišerová Lenka
M: PROSPER DREAM´S MICHEL /WCF KOTOFEY/ BSH ns 11
Br.: Lenka Fišerová CZ                           BIV

Class 12 females
911. JADWIGA’S PETRONELLA , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F
2019-05-25 – (NL)FE L0 19.BSH.045.3
F: GIC JADWIGA’S IVANHOE BSH ns 11
Ow.: Hellmann Van Steijn Roos
M: CH.SEMIRAMIS VON BURG WEISSENSEE BSH ns 11
Br.: Mevr. J.kluiter-Jassyk NL

Colour: BSH ny 11
Class 1 males
912. NW, SC BG* FOXYLAND BENJAMIN GOLD DSM , BSH ny 11 ; Sex: 1,0 M

52586394_834480470229007_97724743800586240_n

74211334_3042287499131522_4263593964357025792_n73054957_3042761189084153_4254288428083970048_n75398092_10156876979107613_3973357851362983936_n73342918_10156876978817613_5975942831942926336_n72881827_10220298746441397_1043989872576036864_o75388249_2899818260045491_201710815479332864_o72286736_2546540412295143_3529620298699636736_n10007219
2015-02-04 – BG NFF RX 0692
F: SC NW GOLDEN LEON VON EL’IDT BSH ny 25
Ow.: Damyanova Mihaela
M: IC YOYO MAE OF SILVER LEGEND BSH ay 11
Br.: Mihaela Damyanova BG                         BIV, NOM BIS, WW’2019

Class 3 males
913. GIC SPARKY STARTA*UA , BSH ny 11 ; Sex: 1,0 M
2016-03-17 – UA) UFU LO 13347
F: GIC ABSOLU LE ROI SOLEIL BSH ny 25
Ow.: Kulbashevska Tetiana
M: CH UA*LEO SAN OLIVIA BSH ny 11
Br.: Tetiana Kulbashevska UA

Class 5 males
914. IC CIROMA’S GOLDEN IZUMI , BSH ny 11 ; Sex: 1,0 M
2016-04-03 – L16.BRI.052.2
F: EXTASY’S CASHMAN OF GOLDEN FLAME BSH ay21
Ow.: Hellemans Pascale
M: BEAUTIFUL PEARL ARIELLE BLH ny11
Br.: Nijhuis Helena BE

Class 9 females
915. BR* BRITISHBARBATO ZOE SATO JW, BSH ny 11 ; Sex: 0,1 F
2018-11-17 – FFB LO-045780
F: NW RU* VIVA VOGUE SUMMERTIME BSH ny 11
Ow.: Barbato Marco Antonio
M: IC BR* BRITISHBARBATO PIETRA JULIA BSH ny 11
Br.: Marco Antonio Barbato BR

Colour: BSH ay 11
Class 7 females
916. CH ELENMARK KAMILLA , BSH ay 11 ; Sex: 0,1 F
2018-08-15 – (CZ)CSCH RX-22/19/BSH
F: PHELIX FROM RAVEN CITY AND GOLDEN SOFT`S BSH ay 11
Ow.: Büttner Thilo & Romana
M: CASSANDRA BSH ny 24
Br.: Elena Larina RU

Class 5 females
917. IC SAYURI DE MANEKI NEKO , BSH ay 11 ; Sex: 0,1 F
2018-10-11 – BCF.1901.147.BRI
F: IC CIROMA’S GOLDEN IZUMI BSH ny11
Ow.: Hellemans Pascale
M: KAORI DE MANEKI NEKO BSH ay11
Br.: De Groof Bruno BE

Class 12 females
918. TARZAN’S CHERRY , BSH ay 11 ; Sex: 0,1 F

72855118_532723130853470_5663001331388907520_n76956983_2899814556712528_2620361888046776320_o
2019-03-28 – (CN)CCU LO 190999
F: JACK GOLDENBRI BSH ny 21 33
Ow.: Guan Yue
M: TARZAN’S CHIVALROUS GIRL BSH ay 11
Br.: Lijun Liu CN                       NOM BIS

Colour: BSH n 24
Class 1 females
919. SC S*MILLINGTON’S PRECIOUS PETITESS , BSH n 24 ; Sex: 0,1 F
2015-05-03 – (SE)SVERAK LO 317190
F: SC S*JAVELINER’S ROYAL LOCHNAGAR BSH n 24
Ow.: Gustavsson Christina
M: SC S*PALACE&MAIN’S MINERVA FOR QIQI BSH n 24
Br.: Christina Gustavsson SE

Colour: BSH d 24
Class 6 males
920. IP,CH S,JAVELINER´S BRAIGH A ROID , BSH d 24 ; Sex: 1,0 M
2017-02-20 – (CZ)ČSCH LO 568/17/BSH
F: S,JAVELINER´S SUNBEAM SUNE BSH a 24
Ow.: Tesařová Radka
M: IC S,JAVELINER´S ARIJEANNE STRATHISLA, JW BSH h
Br.: Radka Tesařová CZ

Colour: BSH ns 22 64
Class 2 females
921. SP HONEY PIE HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2016-06-21 – (BE) FBE RX 16.BSH.022.2
F: SC BEN THE MEN DE BROECKLONI BSH ns 24 64
Ow.: Van Den Eynde & Jolanda Van Berneveld Anja
M: CHIANA HER MAJESTY BSH ns 22 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE

922. NW, SP JADIS HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F

20543771_10211624354915918_462714477351499309_o
2014-02-11 – (BE) FBE RX 15.BRI.BE.005
F: BORRETJE DE BROECKLONI BSH ns 22 64
Ow.: Van Den Eynde Anja
M: TWILIGHT SPARKLE HER MAJESTY BSH ns 22 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE                                   BIV

Class 3 females
923. GIC JIMOJE’S KISS KISS , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2016-07-24 – (NL) MU.RX16.BSH.225.2
F: NW.GIC.BOYSTOWN DE BROECKLONI BSH ns 22 64
Ow.: Hellmann Van Steijn Roos
M: IC. ZSAZSA SILVER OF DOWGAR HILL BSH ns 22 64
Br.: Ineke De Haan NL

Class 4 males
924. NW GIC BOYSTOWN DE BROECKLONI , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M

14362734_1134501893292623_848419154968905870_o76756836_3135780756495175_4547125186725412864_o75341136_2899816556712328_5517953048783093760_o
2014-06-03 – MU.RX14.BRI.192.4
F: BEN-NIE DE BROECKLONI BSH ns 24 64
Ow.: Roelofsen Rhea
M: BITSY MAE DE BROECKLONI BSH ns 22 64
Br.: Ad De Bruin NL                          NOM BIS

Class 4 females
925. IP BLACK CHERRY DE LA THIÈLE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2015-03-25 – (CH) FFH LO 87332
F: IC. PHANTON DEL III° MILLENNIO*IT BSH ns 22 64
Ow.: Camelo Marie-Hélène & Adriano
M: IC: SHY-LI DE LA THIÈLE*CH BSH ns 22 64
Br.: Camelo Marie-Hélène & Adriano CH

Class 5 males
926. IC DISCO ŠOKOLADINIS TIGRAS *LT , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2015-07-09 – (NL) FE LO 16.BSH.LT.007
F: CH ECKHART MANIKEOB BSH ns 22 64
Ow.: Brinkman Amandine
M: KARMEN KING TIGER BSH ns 24 64
Br.: Laura Damonskiene LV

Class 7 males
927. CH, BW ETON DE NOBLE*LV , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M

50470005_2047230998647984_3475541592381587456_n
2017-03-02 – (LV)CFCA RX 1770
F: CH POSH DE NOBLE*LV BSH 2264
Ow.: Skripkina Irina
M: CH WEI DE NOBLE*LV BSH 2264
Br.: Irina Skripkina LV                                   BIV

Class 5 females
928. SW’19 CH IT* ONLYBLACKSILVER COCO CHANEL , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2017-04-04 – IT* ANFI LO 142402
F: IT* ONLYBLACKSILVER ALBERTONE BSH ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: WW’14,SW’18,NSW’19 GIC IT* ONLYBLACKSILVER WHY NOT, JW BSH ns 22 64
Br.: Patrizia Bogni IT

Class 9 females
929. JIMOJE’S SILVER SUGAR LEE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2018-11-27 – MU.LO18.BSH.280.2
F: IC SE’LINDHOUSE DOUGLAS BSH ns 22 64
Ow.: De Haan Ineke
M: JIMOJE’S NOLA NICE BSH ns 22 64
Br.: Ineke De Haan NL

Class 10 females
930. CH DAISY PRINCESS OF GUARDIAN WOLF , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2017-08-05 – FFH LO 94649
F: SC TRUE COLORS LEONARD BSH ns 2264
Ow.: Ondrckova Petra
M: CH GRETKA DE VENORTI BSH ns 2264
Br.: Petra Und Peter Ondrcka CH

931. SC ÉLÉNA MANIKEOB DVM DSM , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2014-03-23 – (NL)MU.LO14.BRI.086.6
F: BATIR BACO DE LA HORSKY PARK BSH ns 2264
Ow.: Martin Sylvie
M: FUNAFUTI OBKEMANI BSH ns 2264
Br.: Marc Oberts DE

Class 11 females
932. CH*SILVER TIGERS FANTASIA , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2019-02-16 – (LI) LO 2414
F: SC. BINGO SOKOLADINIS TIGRAS*LT BSH ns 22 64
Ow.: Bucher Nathalie
M: CH. CH*SILVER TIGERS DELICIOUS BSH ns 22 64
Br.: Nathalie C. Bucher CH

933. CH*SILVER TIGERS FORTUNA , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2019-03-06 – (LI) LO 2420
F: SC. BINGO SOKOLADINIS TIGRAS*LT BSH ns 22 64
Ow.: Bucher Nathalie
M: CH*SILVER TIGERS ALOHA BSH ns 22 64
Br.: Nathalie C. Bucher CH

934. LOLA PRO-CAT BLUE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2019-02-15 – MU.LO.19.BSH.140.1
F: NW BARIERRE DE BROECKLONI BSH ns 22 64
Ow.: Spicek Tomislav
M: CH DRAGALINA MANIKEOB BSH ns 22 64
Br.: Tomislav Špiček HR

935. PURRPIE’S BAILEY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F

71720832_2183716368400327_1375986545294573568_o
2019-02-25 – (NL) MU.RX19.BSH.058.2
F: NW, GIC BOYSTOWN DE BROECKLONI BSH ns 22 64
Ow.: Vleer Daniëlle
M: LOLITA OF DOUBLE R BSH ns 03 22 64
Br.: Daniëlle Vleer NL                                  BIV

Class 12 males
936. IT* ONLYBLACKSILVER ERNESTO , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2019-06-10 – IT ANFI LO 158072
F: IT* ONLYBLACKSILVER ALBERTONE BSH ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: WW’14,SW’18,NSW’19 GIC IT* ONLYBLACKSILVER WHY NOT, JW BSH ns 22 64
Br.: Patrizia Bogni IT

937. JACK JONES DIVOKÝ ANDĚL, CZ , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2019-04-25 – CZ ČSCH LO 686/19/BSH
F: JUST MY TREASURE DE NOBLE,LV BSH ns 22 64
Ow.: Havlickova Marcela
M: FIONA DE NOBLE BSH ns 22 64
Br.: Marcela Havlíčková CZ

Class 12 females
938. IT* ONLYBLACKSILVER ELISABETH , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2019-06-04 – IT* ANFI LO 158068
F: IT* ONLYBLACKSILVER ALBERTONE BSH ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: IT* ONLYBLACKSILVER CHIPSTER BSH ns 22 64
Br.: Patrizia Bogni IT

939. IT* ONLYBLACKSILVER EVITA PERON , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2019-06-10 – IT ANFI LO 158074
F: IT* ONLYBLACKSILVER ALBERTONE BSH ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: WW’14,SW’18,NSW’19, GIC IT* ONLYBLACKSILVER WHY NOT, JW BSH ns 22 64
Br.: Patrizia Bogni IT

940. JUST ROSE DIVOKÝ ANDĚL, CZ , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2019-04-25 – CZ ČSCH LO 693/19/BSH
F: JUST MY TREASURE DE NOBLE BSH ns 22 64
Ow.: Havlickova Marcela
M: FIONA DE NOBLE BSH ns 22 64
Br.: Marcela Havlíčková CZ

Colour: BSH ns 24 64
Class 1 females
941. NW & SC TIGER LILY HER MAJESTY DSM , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F

72051579_10217380071085225_7349177029050236928_o
2016-05-31 – (BE) FBE RX 16.BSH.014.2
F: SC BEN THE MEN DE BROECKLONI BSH ns 24 64
Ow.: Van Den Eynde Anja
M: NW & IC SANSA HER MAJESTY JW DVM BSH ns 22 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE                                      BIV

Class 3 males
942. GIC JW BABY JAMES DE BROECKLONI , BSH ns 24 64 ; Sex: 1,0 M
2010-04-30 – MU.R.10.BRI.094.3
F: VALE OF PROUD’S EIVENHOE BSH ns 22 64
Ow.: Spicek Tomislav
M: BALLETJE BALLETJE DE BROECKLONI BSH 24 64
Br.: Ad De Bruijn NL

Class 5 females
943. IC DONNA BRINKMAN , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F
2016-11-07 – (NL) FE LO 16.BSH.076.5
F: IC. RUS*MYSTICAT’S SILVER TABASCO BSH ns 22 64
Ow.: Brinkman Amandine
M: DAKOTA OF DOUBLE R BSH ns 24 64
Br.: Fam. Brinkman NL

944. IC RAVEN HER MAJESTY JW , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F
2018-05-09 – (BE) FBE LO 18.BSH.027.1
F: NW & SC TIGER LILY HER MAJESTY BSH ns 24 64
Ow.: Van Den Eynde & Jolanda Van Berneveld Anja
M: GIC TRUE COLORS MR P JW BSH ns 22 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE

Class 10 males
945. SC BEN THE MEN DE BROECKLONI , BSH ns 24 64 ; Sex: 1,0 M
2014-06-11 – (BE) FBE RX 15.BRI.NL.001
F: VALE OF PROUD’S NERO BSH ns 22 64
Ow.: Jolanda Van Berneveld & Van Den Eynde Anja
M: BALLETJE-BALLETJE DE BROECKLONI BSH ns 24 64
Br.: Ad De Bruijn NL

Class 12 males
946. VALE OF PROUD’S MR RIGHT , BSH ns 24 64 ; Sex: 1,0 M
2019-04-22 – MU.RX.19.BSH.155.1
F: VALE OF PROUD’S MR PEPPER BSH ns 03 22 64
Ow.: Spicek Tomislav
M: VALE OF PROUD’S ALIKI BSH 24 64
Br.: Bobby Funk DE

Class 12 females
947. GAIA PRO-CAT BLUE , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F
2019-03-30 – FFH RX 98825
F: GIC BABY JAMES DE BROECKLONI JW BSH ns 2464
Ow.: Ondrckova Petra
M: VALE OF PROUD`S NIRVANA BSH ns 2264
Br.: Tomislav Spicek HR

Colour: BSH ny 24
Class 7 females
948. CH PHILOMENA FROM SKY TO SEA , BSH ny 24 ; Sex: 0,1 F
2018-05-27 – DEKZV LO 405023
F: GIC HELIOS FROM SKY TO SEA BSH ny 11
Ow.: Baensch-Bosse Jutta
M: CH MAGIC AND SILVER BEAR´S GOLDEN FIONA BSH ny 22
Br.: J. Baensch-Bosse DE

Colour: BSH n 03
Class 12 males
949. CRYSTAL FLAME’S ULTIMATE JUMBO , BSH n 03 ; Sex: 1,0 M
2019-05-18 – FELIDAE-37699
F: CRSTAL FLAME’S TWINKLE TOES BSH d 09 d 09
Ow.: Ouyang Xiaoxu
M: HERE COME’S HAYLEY VON XADON BSH a a
Br.: Tenbensel Karin DE

Colour: BSH a 03
Class 5 females
950. IC GOLDIE VON BRISKI*DK , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F

voksen10
2017-09-21 – (NL)MU.LO.2019175
F: NACHO VOM DELLWINGER SCHLOSS BSH b 03
Ow.: Nielsen Vivi
M: DK PETRINES ELIZA BSH a
Br.: Eva Elisabeth Skifjeld DK             BIV

Class 9 females
951. SAJOMA’S GHIA , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F
2018-11-15 – (NL)MU.RX.19.BSH.022.2
F: SC. SAJOMA’S VANGELIS BSH a 02 62
Ow.: Ramm Dr. Sabine
M: CH. SAJOMA’S PADISHA BSH a 03 62
Br.: Dr. Sabine Ramm DE

Class 12 females
952. UNIQUE VAN CATTERYLINUM , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F
2019-05-12 – (BE) FBE LO 19.BSH.NL.051
F: CH PORTOS ANGELS SHELTER *RU BSH c 02 62
Ow.: Biets Eline
M: MEISJE VAN CATTERYLINUM BSH a
Br.: Ina Vlas-Zwiers NL

Colour: BSH c 03
Class 5 males
953. IC VOM WUNDERLAND CHEPETTO , BSH c 03 ; Sex: 1,0 M
2017-10-30 – (CH) FFH RX 96904
F: BOBY V. FASTJASMIN BSH e
Ow.: Honegger Simone
M: NETTY VOM WÜRDETAL BSH b 03
Br.: Simone Honegger CH

Class 11 females
954. FROSTY VOM WUNDERLAND , BSH c 03 ; Sex: 0,1 F
2019-02-06 – (CH) FFH LO 97808
F: VOM WUNDERLAND CHEPETTO BSH c 03
Ow.: Honegger Simone
M: MONA VON MAUENHEIM BSH a 03
Br.: Simone Honegger CH

Class 12 females
955. ROBIJN V.D NIJEHOEVE , BSH c 03 ; Sex: 0,1 F
2019-05-04 – MU.LO19.BSH.152.1
F: CH PORTOS ANGELS SHELTER BSH c 02 62
Ow.: Bouwknegt Algre U. Monique
M: LIBELLE V.D NIJEHOEVE BSH a
Br.: Algre En Monique Bouwknegt NL

Colour: BSH g 03
Class 12 females
956. COCO SAKOT*PL , BSH g 03 ; Sex: 0,1 F
2019-04-29 – (PL)FPL LO 158552
F: CH DEXTER MAJESTIC SOUL*PL BSH a 03
Ow.: Sak Marcin
M: CH LUNA KOSMYK KOTÓW*PL BSH j
Br.: Marcin Sak PL

Colour: BSH ns 02 21 64
Class 3 males
957. GIC IVAR HER MAJESTY , BSH ns 02 21 64 ; Sex: 1,0 M
2017-09-03 – (BE) FBE RX 17.BSH.043.4
F: NILS MANIKEOB BSH ns 02 22 64
Ow.: Roelants Sabrina
M: HUPSAKEE DE BROECKLONI BSH ns 03 22 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE

Colour: BSH ns 03 22 64
Class 2 males
958. SP,NW CHUNKEY MONKEY HER MAJESTY , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 1,0 M
2016-06-25 – (BE) FB RX 16.BSH.023.3
F: BEN THE MEN DE BROECKLONI BSH ns24 64
Ow.: Roelants Sabrina
M: HUPSAKEE DE BROECKLONI BSH ns 03 22 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE

Class 3 males
959. GIC FLOKI HER MAJESTY*BE, JW , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 1,0 M
2017-09-03 – 043631
F: IC NILS MANIKEOB*NL BSH ns 02 21 64
Ow.: Belice Daniela
M: HUPSAKEE DE BROECKLONI*NL BSH ns 03 22 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE

Class 12 males
960. ZIEZO DE BROECKLONI , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 1,0 M

72942446_2642379282495771_803958800536043520_o72085632_2603854856320328_4084860605436002304_o75380464_2899814800045837_5122925957174263808_o10007031
2019-05-23 – MU.LO19.BSH.196.2
F: BARTOZ DE BROECKLONI BSH ns 22 64
Ow.: Wijbrands Anna
M: WIFI DE BROECKLONI BSH ns 02 21 64
Br.: A. De Bruijn NL                                    NOM BIS

Colour: BSH a 33
Class 1 females
961. NW.SC CINDERELLA VAN DE KARWENDEL , BSH a 33 ; Sex: 0,1 F
2015-08-23 – (NL)MU.LO15.BRI.238.4
F: SC.CHARMEUR VAN DE KARWENDEL BSH a 33
Ow.: Greijmans-Van Osch Ria
M: SC.FIANNA VAN DE KARWENDEL BSH a 33
Br.: Ria Greijmans-Van Osch NL

Colour: BSH c 33
Class 2 males
962. NW SP CABRIOLE’S PINK FLOYD , BSH c 33 ; Sex: 1,0 M
2014-10-14 – MU.RX15.BRI.002.4
F: IC CABRIOLE’S BLACK ICE BSH a 21 33
Ow.: De Jonge Elfriede
M: CH CABRIOLE’S AMARANTHE BSH c 33
Br.: Henny Bok NL

Class 5 females
963. IC DOLLY VON TRIBO , BSH c 33 ; Sex: 0,1 F
2017-04-04 – LO 93309
F: GIC. PARIS CRASH BSH b 33
Ow.: Stutz-Weber Elisabeth
M: GIC. VIOLA VON ENGELBURG BSH c 33
Br.: Trudy Oberholzer CH

Colour: BSH j 33
Class 7 females
964. CH ISABELLE V. D. WATTEWÖLKCHEN , BSH j 33 ; Sex: 0,1 F
2015-08-12 – DEKZV RX 395137
F: FAWN PUCCINI V. GOLOTURM BSH p
Ow.: Halttunen Dr. Adelheid
M: PHOEBE V. SCHLÖSSCHEN HIMMELBLAU BSH j 33
Br.: Kerstin Weitlandt DE

Colour: BSH p 03
Class 6 males
965. IP MIKKEL VON BRISKI*DK , BSH p 03 ; Sex: 1,0 M
2018-04-06 – (NL)MU.LO.2019178
F: NACHO VOM DELLWINGER SCHLOSS BSH b 03
Ow.: Nielsen Vivi
M: UTOPIA VOM UETEST END BSH b 03
Br.: Eva Elisabeth Skifjeld DK

Colour: BSH o
Class 9 males
966. YOUR MAJESTY PUMBAA , BSH o ; Sex: 1,0 M
2018-10-27 – P-47-2019-117-00267977
F: CH (WCF) CRYSTAL FLAME’S HUBBA BUBBA SCHOKO SAM BSH b
Ow.: Bartoszek Ewa
M: CH (WCF) YOUR MAJESTY RAFAELLA BSH o
Br.: Ljudmila Nitchenko RU

Colour: BSH p
Class 1 males
967. NW, SC IRON CATS VAN DORO*PL , BSH p ; Sex: 1,0 M

56615061_1225343354297476_6582504445928538112_o51472316_2364251686918669_3781218851539124224_o73303524_2899818650045452_1888103198535712768_o 74217320_2899818493378801_7297628603930378240_o
2016-12-04 – (UA) UFU LO 14845
F: GIC MISTER CREDO OF KOTOFFSKI BSH p
Ow.: Koval Sergiy
M: FLAVIA CATS VAN DORO*PL BSH g
Br.: Gebska Dorota PL                              BIV, NOM BIS

Class 5 males
968. IC BLUE ELDAR’S ADORABLE BUDDHA , BSH p ; Sex: 1,0 M
2017-02-25 – (NL) MU.LO17.BSH.039.2
F: BRITICAMAGNIFICO BAILEYS BSH a
Ow.: Smits-Peelen Nathalie
M: BLUE ELDAR’S BUNDLE OF JOY MIRÍEL BSH a
Br.: Nathalie Smits- Peelen NL

969. IC ERNIE OF AMBER LOUNGE , BSH p ; Sex: 1,0 M
2017-06-25 – DEKZV LO 402578
F: CH INCREDIBLE DIBBES OF DYADE BSH a
Ow.: Bartoszek Ewa
M: IC. DEMI CATS VAN DORO BSH c
Br.: Ewa Bartoszek DE

Colour: BSH ns 21 33
Class 1 males
970. SC KARUSO VOM WÜRZBURGERSTERN , BSH ns 21 33 ; Sex: 1,0 M

17157569_1479331115424225_4679958755256137739_o
2015-11-08 – FFH RX 91586
F: CORINTIANS OF SILVER LAISA BSH ns1133
Ow.: Antonelli Samantha
M: XAMIRA VOM WÜRZBURGERSTERN BSH ns2133
Br.: Irina Levit DE                                             BIV

Class 3 females
971. GIC LOVELYCATS CYRA CUTE CAT , BSH ns 21 33 ; Sex: 0,1 F
2015-05-25 – FFH RX 91573
F: ZIMO-NALU VON ENGELBURG BSH b 21 33
Ow.: Antonelli Samantha
M: LOVELYCATS ALLY ARTIC ANGEL BSH ns 11
Br.: Samantha Antonelli CH

Class 5 males
972. IC JOHNATAN ARS BRITANNICA , BSH ns 21 33 ; Sex: 1,0 M
2018-03-22 – (BE) FBE LO 18.BSH.PL.036
F: CH NONPAREIL FAUST BSH ns 21 33
Ow.: Vacarescu Raluca
M: WINDERSFAYRE CELESTIAL SIENNA BSH ns 21 33
Br.: Anna Ferenz PL

Class 5 females
973. IC DONNAFILOU VON DER FORCH , BSH ns 21 33 ; Sex: 0,1 F
2017-04-03 – FFH LO 93504
F: W.CH.GR.EU.CH CORINTIANS OF SILVER LAISA BSH ns2133
Ow.: Stier Martina
M: GIC AMY VON LINSENVIERTEL BSH ns2133
Br.: Martina Stier CH

Class 12 males
974. BENTLEY VOM CHEMNITZBERG , BSH ns 21 33 ; Sex: 1,0 M
2019-04-22 – FFH RX 98776
F: SILVER RENATA S HAROLD HARLY BSH ns 11 33
Ow.: Antonelli Samantha
M: ONLY RUSSO MARFA BSH ns 12 33
Br.: Swetlana Gerber DE

Colour: BSH ny 21 33
Class 11 females
975. NJUSCHA VOM SVEMIS DREAM , BSH ny 21 33 ; Sex: 0,1 F
2019-03-01 – (CZ)CSCH LO 815/19/BSH
F: HUMMEL VOM SVEMIS DREAM BSH ny 25
Ow.: Büttner Thilo & Romana
M: YOLANDA ZART BSH ay 25
Br.: Mikhail & Svetlana Oremeaner DE

Colour: BSH p 02 62
Class 1 males
976. SC TYROL LIONS ADOLRICO , BSH p 02 62 ; Sex: 1,0 M
2015-03-11 – FFH RX 89752
F: PIM PIM VON BLANKENHEIM BSH a
Ow.: Stab Natalia
M: TYROL LIONS SORAJA BSH c 03
Br.: Walter Stoiser AT

Colour: BSH o 02 62
Class 8 females
977. PR & IC WIKLOW VALERIA , BSH o 02 62 ; Sex: 0,1 F
2014-09-01 – (BE) FBE LO 17.BSH.BE.019
F: *WCH LA GRISSINI RASCHA BSH o 62
Ow.: Schaessens Saskia
M: *CH EL GATITO LINDO GLORIA BSH b 03 62
Br.: Sereda Natalia BE

——————————————————————–

Colour: BLH a
Class 10 males
813. GIC BILBO BAGGINS CHELBYGOLDBLUE , BLH a ; Sex: 1,0 M
2017-06-08 – (BE)FBE RX 17.BLH.016.3
F: CH CHARLIE BEAR GLAMOUR VELVET BSH a
Ow.: Schmatz Ursula
M: KATIE HOLMES CHELBYGOLDBLUE BSH c
Br.: Angelien Hogenboom NL

Colour: BLH b 21 33
Class 11 males
814. XABI-ALONSO OF COTERIE , BLH b 21 33 ; Sex: 1,0 M
2019-02-13 – (BE)FBE RX 19.BLH.RU.006
F: KIRILL OF COTERIE BLH ny 03 21 33
Ow.: Laureys Stijn
M: FLEUR DE BERENIS OF MONPLAISIR BRI BLH b 33
Br.: Alla Samograeva RU

Colour: BLH g
Class 9 females
815. CN*OPAL GENERALS BELLA, JW , BLH g ; Sex: 0,1 F
2018-11-29 – (CN)CCU LO 190859
F: CH DANIEL ALEX YANAGARD MOOR *RU BLH a
Ow.: Li Yang
M: BLUE GENERALS WAXBERRY BSH g
Br.: Yang Li CN

Colour: BLH d
Class 11 males
816. BRITTOYAS DREAM DAREDEVIL , BLH d ; Sex: 1,0 M
2019-03-25 – (BE) FBE LO 19.BLH.023.4
F: GIC COSMOS OF PERLA POLUDNIA*PL BSH d
Ow.: Wytgeers Latoya
M: NW IC BRITTOYA’S DREAM ASZUNA BLH e 03
Br.: Latoya Wytgeers BE

Colour: BLH e 03
Class 5 females
817. NW IC BRITTOYA’S DREAM ASZUNA , BLH e 03 ; Sex: 0,1 F
2017-06-04 – BE.FBE. RX 17.BLH.BE.005
F: UTAH DELISSIMO BSH e
Ow.: Wytgeers Latoya
M: AMAZING MELODY SWEET BEARS BSH j 03
Br.: Latoya Wytgeers BE

Colour: BLH n 21 33
Class 12 females
818. CHOCOLATEHEAVEN FELICITY , BLH n 21 33 ; Sex: 0,1 F
2019-05-16 – FBE RX 19.BLH.059.5
F: KYO DE MANEKI NEKO BSH ay 21 33
Ow.: Laureys Stijn
M: RACE TO PURFECTION BELL ARDEN BSH n 21 33
Br.: Stijn Laureys BE

Colour: BLH a 33
Class 12 females
819. CHOCOLATEHEAVEN IRIS , BLH a 33 ; Sex: 0,1 F
2019-03-30 – FBE RX.19.BLH.039.2
F: CABRIOLE’S STRIPES ON ICE BSH c 21 33
Ow.: Laureys Stijn
M: ELLIE VAN DE KARWENDEL BSH a 33
Br.: Stijn Laureys BE

Colour: BLH c 02 62
Class 9 males
820. EEK A MOUSE RAGAZZO , BLH c 02 62 ; Sex: 1,0 M
2018-09-15 – GBFBLO1-033725
F: EEK A MOUSE BOSTON II BSH a 03
Ow.: Tipper Caroline & John
M: EEK A MOUSE UNICE BSH c02 62
Br.: Anna Wiljbrands NL

Colour: BLH d 03
Class 5 males
821. IC KATINATI`S DR. HUMMEL , BLH d 03 ; Sex: 1,0 M
2017-09-20 – FFH LO 94828
F: SC TYROL LIONS ADOLRICO BSH p 02 62
Ow.: Stab Natalia
M: IC PATRICIA DIONIS BSH h 03
Br.: Natalia Stab CH

Colour: BLH ns 03 22 64
Class 12 females
822. MAUI HER MAJESTY JW , BLH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F
2019-04-09 – (BE) FBE LO 19.BLH.022.11
F: IC VICTOR DE BROECKLONI BSH ns 03 22 64
Ow.: Van Den Eynde Anja
M: NW & SC TIGER LILY HER MAJESTY BSH ns 24 64
Br.: Anja Van Den Eynde BE

Oto nasi wszyscy wystawcy z Polski:

76185398_3390586464292712_4496331541978284032_o

WORLD SHOW – Tampere 27-28.10.2018 ( Finlandia )

W wystawie uczestniczyło 1561 kotów w tym 82 koty brytyjskie. Koty brytyjskie sędziowało tylko 6 sedziów na 18 uprawnionych.

WYSTAWA6318___8A1A1452318___8A1A181793258600_10158174031029921_1437401107293798400_o44737984_10212899514751202_8062854629181882368_n45323535_862259690626977_5641712170640080896_n44846208_1697797243681315_1272773984340934656_n44830416_1874196772687998_724758839093624832_n

Zaproszeni Sędziowie:
Ad de Bruijn 1,2,3 (NL)
Jorgen Billing all breed (DK)
Fabio Brambilla all breed (IT)
Laura Burani all breed (IT)
Luigi Comorio all breed (IT)
Mira Fonsen all breed (FIN)
Jaana Jyrkinen all breed (FIN)
Linda Knýová B,2,3,C (CZ)
Sirpa Lindelöf B,2,3,4 (FIN)
Robert Lubrano 1,2,4 (FR)
Isabelle Maillard Chiavuzzo all breed (CH)
Gianfranco Mantovani all breed (IT)
Donatella Mastrangelo all breed (IT)
Elena Noskova all breed (RO)
Karl Preiss all breed (A)
Gerson Alves Pereira 1,2 (BR)
Anette Sjödin all breed (SE)
Eric Reijers all breed (CZ)
Charles Spijker all breed (NL)
Kristof Van Roy B,2,3,C (BE)
Anne Veland all breed (NO)
Alexey Shchukin all breed (NL)
Leslie van Grebst all breed (CH)
Marina Vinkel all breed (EST)

BLH

823 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
824 BLH n FI SK RX 15 Dusado’s Marc-Marie Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
Sammie van ‘t Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)

825 BLH a Bilbo Baggins ChelbyGoldBlue Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
CH Charlie Bear Glamour Velvet (BSH a) x Katie Holmes ChelbyGoldBlue (BSH c)
826 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Treselle’s Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle’s Berry Swiss roll (BSH f)
827 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Aurantia’s Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)

828 BLH b FI SK RX 15 Dusado’s O’Malley Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Sammie van ‘t Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)

829 BLH d FI SK LO 18 FI*Aurantia’s Midnight Sun Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Aurantia’s Sun Chariot (BSH d) x S*Ekängen’s Meduza (BSH f)

830 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear’s Rhine Maiden Flosshilde Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Treselle’s Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)

831 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra’s Roly-Poly Uros International Champion Petra Cerná BSH d CAGCIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra’s Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)

832 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
833 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)

44939909_1919455198132856_7414170686081466368_n41777878_1865813756830334_7894068328619048960_n45023251_1920515698026806_796825315123920896_n
834 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)

835 BLH n 02 62 FI SK LO 18 Suncat’s Light Me Up Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Suncat’s Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim’s Cassiopeia (BSH a 03)

836 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear’s Earth Goddess Erda Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Treselle’s Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)

BSH

847 BSH w 62 FI SK LO 16 N’Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine’s Julie (BSH a)

esko2319___8A1A2653

848 BSH n FIN SRK LO FIN*Aleksandra’s Dr. Pepper Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
849 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
850 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry’s Lonely Wolf Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone’s Scorpion (BSH n) x FI*Coventry’s Eowyn (BSH j)
851 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)

852 BSH a EE*Xing-Star First Volex Uros Supreme Champion Thea Friškovec Abs
Brigattos Sir John (BSH a) x EE*Ana-Maria Konti First Volex (BSH c)

44977587_2355695247779429_2207559335549075456_n44843879_1874380006003008_1830918444883640320_n319___8A1A2650
853 BSH a Pacifica Sideris*PL Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
El-Marees of “Denver” v.d Villa Kaiser (BSH a) x F’Lori Sens Lavres*CZ (BSH a)
854 BSH a Hans Dampf vom Haus-Bavarian-Cats Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
Brixi Bard de Eminence (BSH a) x Golan Felisha-Salome (BSH a)

Kingdom319___8A1A3316
855 BSH a S*Applecat Kingdom Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x S*Applecat Iris In Love (BSH c)
856 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
857 BSH a RU* LivaCats Xenia Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
LV*Rays of Hope Samson (BSH a) x RU*LivaCats Gertruda (BSH a)

858 BSH a 03 LV*MAGNIT MANCHESTER Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
CEASAR OF BRIT ART (BSH e 02) x LV*MAGNIT EVANGELINA (BSH a)

859 BSH a Euforia Sideris*PL Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Grandroshell Lithium (BSH c) x Acura Sideris*PL (BSH a)

44977574_2178401059106858_1047883299084566528_n319___8A1A3960
860 BSH a CN*BLUE GENERALS Whale Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Dorian MISIOWE MARZENIE *PL (BSH a) x LUCKY’s Cassiopeia (BSH g)
861 BSH a Dafna Bearly Hoff Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
Uldwyns’s Iann Ivor (BSH a) x Bearly Hoff Bubu (BSH a)
862 BSH a Hestia Sideris*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
Grandroshell Lithium (BSH c) x Dejanira Sideris*PL (BSH a)

44427065_1900984093349363_2507121609249128448_n44883277_1909931665787939_5585837257459236864_n1
863 BSH a EE*Betty Light First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM
EE*Xing-Star First Volex (BSH a) x EE*Elise Van First Volex (BSH a)
864 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
865 BSH a FI SRK LO FI*Coventry’s Endymion Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Belten’s Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)

IMG_0622-768x1024319___8A1A235948375464_1991815584266213_5767000507012874240_n
866 BSH a EE*Madonna Love First Volex Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS BIV NOM
Cognac Of The Pepper King (BSH a) x EE*Anabelle Chanel First Volex (BSH c)
867 BSH a FI SK LO 16 FI*Noor’s Ludvig Uros International Premior Thea Friškovec EX2
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry’s Francoise (BSH a)

44845514_2084957898237915_9133655667599474688_n
868 BSH a IP Dreamer Dorado BoniBrit *LT Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM
GIC Panther Secret Recipe (BSH a) x Afrodite Bonibrit*LT (BSH a)

869 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
870 BSH b FI SK LO 18 FI*Aurantia’s Lightning Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia’s Tree Kangaroo (BSH b)

871 BSH c EE*Osman Cloud First Volex Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Al Pacino Marvelous Lord*RU (BSH c) x EE*Bona Secret First Volex (BSH b)
872 BSH c YoYo Brylantowa Elita*PL Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Amadeus GemCat (BSH a) x Alaya Muza Brylantowa Elita*PL (BSH a)

44694800_1900984143349358_4948554408125267968_n44883277_1909931665787939_5585837257459236864_n
873 BSH c EE*Grand Pearl First Volex Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
EE*Marshal First Volex (BSH c) x EE*Bianca Secret First Volex (BSH c)
874 BSH c EE*Gloria Pearl First Volex Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
EE*Marshal First Volex (BSH c) x EE*Bianca Secret First Volex (BSH c)

44517095_1900983783349394_7576671443740524544_n44932133_1909931669121272_6610717871347597312_n
875 BSH c EE*Beatrice Light First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
EE*Xing-Star First Volex (BSH a) x EE*Elise Van First Volex (BSH a)
876 BSH c FI SRK RX 13 FI*Treselle’s Utz von Trapp Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Belten’s Don Sebastian (BSH c) x Belten’s Sofina (BSH o)

877 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia’s Celebration of Light Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FI*Safra’s King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle’s Electra (BSH f)
878 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia’s Aldebaran Uros Premior Fabio Brambilla EX2
FI*Aurantia’s Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry’s Indiana (BSH g)
879 BSH d FI SK LO 15 FI*Aurantia’s Bengal Tiger Uros Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
FI*Rhinestone’s Scorpion (BSH n) x FI*Coventry’s Dolores Haze (BSH h)

880 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia’s Luminosity Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FI*Safra’s King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle’s Electra (BSH f)
881 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)

882 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
883 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)

884 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
885 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle’s Cream Caramel Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*SamBelle’s Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter’s All The Way For You (BSH a)

886 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder’s Lilac Haze Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Treselle’s Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder’s Venus (BSH r)

887 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle’s Cherry Cake Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Treselle’s Titanium (BSH n) x FI*Treselle’s Masterpiece (BSH q)

888 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie’s Magnanimous Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther’s Bluna (BSH p)
889 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder’s Saturn Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*SamBelle’s Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle’s Cherry Cake (BSH o)

42392455_2084957841571254_3336861681123852288_n44946650_1874249096016099_987507706854113280_n

890 BSH ns 11 Biscuit de Flocons d’or Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM
GIC Claudius Von Burgweissensee (BSH ns 11) x CH Millie De Maneki Neko (BSH ny 11)

319___8A1A4577322___8A1A6391

891 BSH ns 22 64 SW PR ONLYBLACKSILVER APACHE Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB NOM
WW’12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22) x CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22)

892 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry’s Vernon Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra’s Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry’s Joy (BSH f 22)

893 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry’s Joy Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Palace Main’s What if (BSH n 22) x FI*Coventry’s Daybreak (BSH f)

894 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
895 BSH ns 11 FI SK LO 18 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX2
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
896 BSH ns 11 CN* MATCH HEAVEN A-YUN NIU Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná Abs
CAIHONGCHENG’S GUA TAI LANG (BSH ns 11) x Quasi Mk (BSH ns 11)
897 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Petra Cerná KM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome’s Epsilon Indi (BSH ns 11)

23895809-4Tynw319___8A1A4095
898 BSH ns 11 SW SP SC S*Pymans Maj-Britt DVM DSM Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM BIV NOM
Holtas Leo (BSH ns 11) x Holtas Jocosity (BSH ns 11)
899 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Petra Cerná EX3
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
900 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
901 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Petra Cerná EX
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
902 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Petra Cerná EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
903 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale Uros International Premior Petra Cerná EX4
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
904 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome’s Love Her Madly Naaras International Premior Petra Cerná EX2
FI*Gnome’s Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
905 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome’s Epsilon Indi (BSH ns 11)
906 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Premior Petra Cerná EX1 CAPIB
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)

907 BSH ns 22 64 IC ONLYBLACKSILVER BOND JAMES BOND Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
ONLYBLACKSILVER ALBERTONE (BSH ns 22) x ONLYBLACKSILVER WYNWOOD (BSH ns 22)
908 BSH ns 22 64 IC SE*Lindhouse Moaning Myrtle Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Incredible Boy of Sirvall,CZ (BSH ns 22) x SE*Lindhouse Cookies n’ Scream (BSH ns 22)

319___8A1A4578
909 BSH ns 22 64 SW WW14 GIC ONLYBLACKSILVER WHY NOT,JW Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS, BIV
WW’12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22) x CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22)
910 BSH ns 22 64 CH Dexterino Mio de la Horsky park Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Barack Obama de Broeckloni (BSH ns 22) x Veroonicca Mia Belissima Horský park,SK (BSH ns 22)
911 BSH ns 22 64 Felicia Delicia Nostrae Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
Onlyblacksilver Cowboy (BSH ns 22) x Euphoria Pro-Cat Blue (BSH ns 22)
912 BSH ns 22 64 Glamour Delicia Nostrae Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
Onlyblacksilver Cowboy (BSH ns 22) x Bernice Pro-Cat Blue (BSH ns 22)
913 BSH ns 22 64 SE*Lindhouse Can You Count the Stars Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
True Colors Mr. P (BSH ns 22) x Maggie Sirvall,CZ (BSH ns 22)

914 BSH ny 11 Howl Kiniro Neko Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
ABSOLU BAIN (BSH ny 25) x ABSOLU LANA (BSH ny 11)
915 BSH ny 11 GIP SC Golden Thanika Kafidim DVM Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
S*Pymans Blue Berry (BSH ay 11) x Nudara Kafidim (BSH ny 11)

916 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)

917 BSH ay 11 FI SRK RX FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
S*Litho’s Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)

44880907_2178401002440197_3260131321581666304_n319___8A1A3980322___8A1A6158
918 BSH ay 25 LAN SHUAI PETHALL *CN Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB NOM
NATALYLAND’s Golden Eliot (BLH ny 11) x ABSOLU Gerra X-Tra (BSH ny 11)

919 BSH a 03 ES* Canción de Cuna (III) Enhorabuena Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x GIC. ES* Canción de Cuna (II) Rechoncha (BSH c)

44916343_10215753367740343_585928582505693184_n319___8A1A3508
920 BSH a 03 MW ES*Cancion de Cuna (III) Favorita Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x ES*Cancion de Cuna (II)Vivita y Coleando (BSH a)

44964346_342479423154462_9022703064477335552_n319___8A1A3522
921 BSH a 03 ES*Cancion de Cuna (III)Ratita Presumida Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Al Poochino Roxera*LT (BSH a) x ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita (BSH c 03)

44972020_2057443200974753_905686861878394880_n319___8A1A3532

922 BSH c 01 62 Dudo My Fur Lady *ES Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
Caleb My Fur Lady *ES (BSH e 03) x ES* Canción de Cuna (III) Enhorabuena (BSH a 03)

44881114_10215754543809744_1004319922542608384_n319___8A1A3520

923 BSH c 03 ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC NOM
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x ES*Cancion de Cuna (II) Xuxe (BSH c)

924 BSH g 02 62 LV*MAGNIT MICHELLE Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
CEASAR OF BRIT ART (BSH e 02) x LV*MAGNIT EVANGELINA (BSH a)
925 BSH g 02 62 ES*Cancion de Cuna (III) Picara Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Ali Di Dworek*PL (BSH e 03) x MW ES*Cancion de Cuna (III) Favorita (BSH a 03)

926 BSH f 33 FI SK LO 17 FI*SamBelle’s Gloria Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*SamBelle’s Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle’s Cassia Bark (BSH q)

927 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie’s Home Town Hero Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Gimmie’s Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie’s Poesie (BSH h 22)

12932763_1577137532598150_1841622190482802265_n43687678_2178401085773522_8697889299359596544_n319___8A1A3968 319___8A1A3971

928 BSH ny 21 33 NW IC CN*MEOWNEKO’s Point Cindy Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
GALEKSY’S GOLDEN WALLY (BSH ay 11) x LAFEI’S POINT UNNAI (BSH ns 21 33)

Na wystawie polskie Brytyjczyki reprezentowała pani Małgorzata Wójcik z trzema kotkami – SC Pacifica Sideris*PL BSH a, Euforia Sideris*PL BSH a i Hestia Sideris*PL BSH a

44872053_2354953694520251_8699161468672671744_n

N 868
sex: M
Class: 6
IP Dreamer Dorado BoniBrit *LT (BSH a)
DoB: 18.6.2012
Reg.id: (LT)LFD LO 12/108D
Sire: GIC Panther Secret Recipe (BSH a)
Dame: Afrodite Bonibrit*LT (BSH a)
Breeder: J, Dambrauskaite

44227047_2073425786057793_8128285415099596800_o41135316_10215286643553368_8276330390877110272_n1322___8A1A616345030014_2049421311763688_5553076831768281088_n45213261_2054193174619835_3878436419831595008_n

Judge: Friškovec Thea
Result: EX1 CAGPIB NOM BIS -WW18-
Owners: Wijbrands Anna (none)
NETHERLANDS (Vereniging )

N 890
sex: F
Class: 11
Biscuit de Flocons d’or JW (BSH ns)
DoB: 24.2.2018
Reg.id: BCF.1805.198.BRI
Sire: GIC Claudius Von Burgweissensee (BSH ns 11)
Dame: CH Millie De Maneki Neko (BSH ny 11)
Breeder: Sophie Kuylen

44845509_10215286610792549_6088171826330992640_n319___8A1A4317322___8A1A6443322___8A1A651345153973_10215318352666076_5333676351666782208_n46468162_273559873301196_1618520999152582656_n

Judge: Brambilla Fabio
Result: EX1 BIV NOM BIS -WW18-
Owners: Kuylen Sophie (Felikat)
BELGIUM (Nederlandse Vereniging van Fokkers & Liefhebbers van Katten )

N 891
sex: F
Class: 8
SW PR ONLYBLACKSILVER APACHE (BSH ns 22 64)
DoB: 16.4.2015
Reg.id: IT ANFI LO 128790
Sire: GIC WW’12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22 64)
Dame: CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22 64)
Breeder: PATRIZIA BOGNI

44932817_807283016108695_6964619646074880000_o319___8A1A4580322___8A1A642245324870_963775410482739_5392077384222507008_nBIS-category_3_neuter_female

Judge: Sjöbom Glenn
Result: EX1 CAPIB NOM BIS -WW18-
Owners: BOGNI PATRIZIA (Associazione Nazionale Felina Italiana)
ITALY (Associazione Nazionale Felina Italiana )

No i na koniec cała ekipa z Polski :)

44988850_10212919929021546_4966656114729943040_n

WORLD SHOW – Rijswijk 28-29.10.2017 ( Holandia )

W wystawie uczestniczyło 1707 kotów w tym 200 kotów brytyjskich. Koty brytyjskie sędziowało tylko 7 sedziów na 20 uprawnionych.

WYSTAWA4madalin1big 11big

22886266_10208709031957894_3511271992048754362_n
61620849_2104782136481481_2982551699819855872_o

Zaproszeni Sędziowie:
Mr. Alexander de Chio 1,2 (IT)
Mr. Andreas Woelm 1,2 (DE)
Mrs Anna Wilczek 1,2,3,4 (PL)
Mrs. Annette Sjodin 1,2,3,4 (SE)
Mr. Beat Rettemund 1,2,3,4 (AR)
Mrs. Caroline Stoa 1,2,4D (NO)
Mr. Cristiano Sandon 1,2 (IT)
Mr. Dietmar Sagurski 1,2,3,4 (DE)
Mrs. Donatella Mastrangelo 1,2,3,4 (IT)
Mr. Glenn Sjöbom 1,2,3,4 (SE)
Mrs. Helene Reiter 1,2,3,4 (DE)
Mr. Juan Jose Martinez 3,4 (ES)
Mrs. Magdalena Kudra 1,2,3,4C
Mr. Marcin Biednarczyk 3,4 (PL)
Mr. Michael Edström 1,2,4D (SE)
Mrs. Mira Fonsén 1,2,3,4 (FIN)
Mr. Raymond Saetre 1,2 (NO)
Mrs. Sara Ojaniemi 3,4 (FIN)
Mr. Sebastian Pruchniak 1,2,3,4 (PL)
Mr. Stephane Henry 1,2 (FR)
Mr. Steven Jones 1,2,3,4 (NO)
Mr. Veikko Saarela 1,2,3,4 (FIN)
Mr. Vladimir Isakov 1,2,3,4 (BY)
Mr. Yan Roca-Folch 1,2,3,4 (FR)
Mr. Martin Urban 3,4 (CZ)

BLH
Mylords Legacy White Fury
Ems BLH w 62 Sexe M Exhibitor Nico Steentjes
Result CAP / Judge S Pruchniak
IC Daniel Alex YANAGARD MOOR*RU
Ems BLH a Sexe M Exhibitor YANG LI
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
CH Matassa’s Cammi

1509223505_-aturday---ctober-28--2017---974------
Ems BLH a Sexe F Exhibitor Peter Zagwijn
Result CAGCIB BIV / Judge S Pruchniak
Bilbo Baggins ChelbyGoldBlue*NL
Ems BLH a Sexe M Exhibitor Ursula Schmatz
Result EX1 / Judge S Pruchniak
IP Just for Fun von der Hassler Linde
Ems BLH b Sexe F Exhibitor Mieke Tuynman
Result CAGPIB / Judge V Isakov
Uoga Kates Akis*LT
Ems BLH d Sexe F Exhibitor Algirdas Kaupa
Result EX1 / Judge G Sjöbom
IC Mishka Golden Perfection
Ems BLH ny 11 Sexe M Exhibitor Greet van Berkel
Result CAGCIB / Judge M Urban
CN*MEOWSPURRS GINA

1509223583_-aturday---ctober-28--2017---979------
Ems BLH ay 11 Sexe F Exhibitor Qi Zhang
Result CAC NOM / Judge M Urban
British Shine Golden Ketrin
Ems BLH ny 11 Sexe F Exhibitor Greet van Berkel
Result EX2 / Judge M Urban
Xenia Samira von Burg Weisensee
Ems BLH ny 11 Sexe F Exhibitor Greet van Berkel
Result EX1 / Judge M Urban
Nomoya’s Inday
Ems BLH b 03 Sexe F Exhibitor Nel van Loon
Result EX1 / Judge S Pruchniak
IC The Blue Sassenach Surprise
Ems BLH c 03 Sexe M Exhibitor Mieke Tuynman
Result CAGCIB / Judge B Rettemund
Brittoya’s dream Ares

i285415639413479324._szw480h1280_
Ems BLH c 03 Sexe M Exhibitor Wytgeers Latoya
Result EX1 / NOM Judge B Rettemund
Eek A Mouse Roisin
Ems BLH d 03 Sexe F Exhibitor Hennie de Vries
Result CAP / Judge S Pruchniak
Brittoya’s dream Aszuna
Ems BLH e 03 Sexe F Exhibitor Wytgeers Latoya
Result EX1 / JudgeS Pruchniak
IC Royal Flush Aloe
Ems BLH g 03 Sexe F Exhibitor Milligan Dykhuizen
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
IC Beautiful Pearl Golden Amaris
Ems BLH ny 21 33 Sexe M Exhibitor Anita Van Rooy
Result CAGCIB / JudgeM. Biernaczyk

—————————————————————-
BSH

NW SC Mister Scooter of Phoenix JW DSM DVM
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Patrick Ottevaere
Result HP /Judge B Rettemund
NW SC Unbelievable of Czankra*PL JW DSM DVM

1509306309_-aturday---ctober-28--2017---990------
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Anna & Krzysztof Czyżkowscy
Result HP BIV NOM / Judge B Rettemund
NW SC D*Dearcat’s Blue Sunnyboy
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Agnes & Martin Ziemendorf
Result HP / JudgeB Rettemund
NW SC OKTAWIAN FILS MONTEGRI*PL DSM DVM
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Magdalena & Zbigniew Garncarek
Result HP / JudgeB Rettemund
SC Zoro Bonibrit*LT
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Jens & Darren Lindgren & Fieldhouse
Result HP / Judge B Rettemund
SC HANNELORE FILLE MONTEGRI*PL
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Magdalena & Zbigniew Garncarek
Result HP / Judge B Rettemund
BW GIC EE*Xing-Star First Volex DVM
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Olga Reut
Result CACS / Judge B Rettemund
GIC Miss Lucy Lu of Chris Bally Hara
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Anja Wever-Langedijk
Result EX2 / Judge B Rettemund
GIC Miss Babitte House Haidely
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Patrick Ottevaere
Result CACS /  Judge B Rettemund
GIC Charlie Bear Glamour Velvet*PL
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Angelien Hogenboom
Result EX2 / Judge B Rettemund
CH D*Dearcat’s Blue Topas
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Agnes & Martin Ziemendorf
Result EX2 / Judge B Rettemund
CH Rinacci’s Jim Dandy
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Heidi Vanschoonwinkel
Result CACIB / Judge B Rettemund
CH Nidely Angioletti*BE JW
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Marlie De la Roy
Result EX2 / Judge B Rettemund
CH Rinacci’s Tiger Lily

1509223535_-aturday---ctober-28--2017---1002------
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Dieter Copman
Result CACIB NOM / Judge B Rettemund
CH Jethro van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe M Exhibitor José Mellema
Result EX3 / Judge B Rettemund
Fay-Roxy van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Wim & Marga Mulder
Result EX2 / Judge B Rettemund
Zeynep Chris Bally Hara
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Gea Cusee
Result CAC / Judge B Rettemund
DK Chagall’s Didi
Ems BSH a SexeF Exhibitor Britta Skibsted Sorensen
Result EX3 / Judge B Rettemund
Oilily van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe F
Exhibitor Anja Wever-Langedijk
Result EX4 / Judge B Rettemund
Melbourn Melior*BY
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Inessa Grinko
Result EX1 / Judge B Rettemund
Duna of Surtsey
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Doris Schärli
Result EX1 / Judge B Rettemund
SERENA DE LUNA LUNERA*ES
Ems BSH a Sexe F Exhibitor RAMÓN PERERA
Result EX2 / Judge B Rettemund
Goldy Moon First Volex*EE
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Olga Reut
Result EX3 / JudgeB Rettemund
Hugo Perla Poludnia*PL
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Talitha Wagenmakers
Result EX3 / Judge B Rettemund
RU* LivaCats Toro

1509306307_-aturday---ctober-28--2017---1013------
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Vladimir Groshev
Result EX1 BIV NOM /Judge B Rettemund
Máximo del Millars*ES
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Ulrika Stefansson Linnea Höglund
Result EX2 / Judge B Rettemund
FairyWitch NIKITA
Ems BSH a Sexe F Exhibitor LABAIGT PHILIPPE
Result EX1 / Judge B Rettemund
Wanda Calayuca*ES
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Diana Uña Figueredo
Result EX2 / Judge B Rettemund
Fantasy Mickey Angioletti*BE
EmsBSH a Sexe F Exhibitor Marlie De la Roy
Result EX3 / Judge B Rettemund
Sarabi van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Gea Cusee
Result EX / Judge B Rettemund
Beautiful Pearl Chelbygoldblue*NL
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Angelien Hogenboom
Result EX4 / Judge B Rettemund
GIC SP Venus of Surtsey
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Doris Schärli
Result HP / Judge B Rettemund
IC GIP Monticello van de Catskill
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Elly Fakkeldij
Result CAPS / Judge B Rettemund
GIP Chalina’s Gordon
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Lene Nielsen
Result EX2 / Judge B Rettemund
GIP Kimiko’s Palace Cleo
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Francisca Steenks
Result CAPS / Judge B Rettemund
GIC IP Justin Chelbygoldblue*NL
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Angelien Hogenboom
Result CAGPIB / Judge B Rettemund
NSW IP Sytske Fleur DSM DVM
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Annelies Visser-Laanstra
Result EX2 / Judge B Rettemund
PR Kingston Maisha Marefu
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Karen van de Wouw
Result CAPIB / Judge B Rettemund
WW11 BW IP EE*Madonna Love First Volex*EE
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Olga Reut
Result CAGPIB / Judge B Rettemund
NSW NW GIC Julia Madeleine de Monte Aragon DVM

1509306341_-aturday---ctober-28--2017---1028------
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Gepke Bender
Result CAP BIV NOM / Judge B Rettemund

GIC Real Colors Zoe DVM

1509223470_-aturday---ctober-28--2017---1029------
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result CACS BIV NOM / Judge S Pruchniak
IC Suus van de Kraayenberg*NL
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Els Prudon-Berndsen
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
Real Colors Ayunda Daya
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result EX1 / Judge S Pruchniak
Real Colors Dewi-Sri
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Trudy Kok
Result EX2 / Judge S Pruchniak
GIP Jelle La Grandeur
Ems BSH b Sexe M Exhibitor Roos Hellmann
Result CAPS / Judge S Pruchniak
Tiger Woods van Saxum Rosa
Ems BSH b Sexe M Exhibitor Liesbeth Steen-Roos
Result disqualified / Judge S Pruchniak

GIC Sytske Celise
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Anja Wever-Langedijk
Result CACS / Judge M Urban
IC Conquistadors Xabi Arabel
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Moniek Iwema
Result with drawn / Judge M Urban
IC NL*Blue Eldar’s Lilac Kiku

1509306339_-aturday---ctober-28--2017---1037------
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Nathalie Smits
Result CAGCIB BIV / Judge M Urban
Brad of Amber Lounge
Ems BSH c Sexe M Exhibitor Ewa Bartoszek
Result CAC / Judge M Urban
Frufrú Canción de Cuna*ES
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Lukáš Horáček
Result EX2 / Judge M Urban
Bonmoor’s Adèle
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Elvina Rens
Result CAC / Judge M Urban
Wilda Kates Akis*LT
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Algirdas Kaupa
Result EX1 / Judge M Urban
Osman Cloud First Volex*EE
Ems BSH c Sexe M Exhibitor Olga Reut
Result EX1 / Judge M Urban
Sapphirus Corde
Ems BSH c Sexe M Exhibitor Olivia Ziaber
Result absent
Frozen Ivy Angioletti*BE
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Anna & Krzysztof Czyżkowscy
Result EX2 / Judge M Urban
Real Colors Asmara
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Trudy Kok
Result EX4 / Judge M Urban
Miss Trudy House Haidely
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Patrick Ottevaere
Result EX3 / Judge M Urban
Real Colors Marie’s Angel

1509223472_-aturday---ctober-28--2017---1047------
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result EX1 BIV / Judge M Urban
SP Hyacinth Lisa De Monte Aragon
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Hans & Jolanda Lefering
Result HP / Judge M Urban
CH IP Dunya-Daisy la Grandeur
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Mieke Dujardin
Result CAGPIB / Judge M Urban

Cosmos of Perla Poludnia*PL
Ems BSH d Sexe M Exhibitor Wytgeers Latoya
Result CAC / Judge B Rettemund
Guusje van Joleppa
Ems BSH d Sexe F Exhibitor Ellen Appel
Result CAC / Judge B Rettemund

GIC Laertes de Pura Sangre*CZ DVM

1509306337_-aturday---ctober-28--2017---1052------
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Alexander Klyusovets
Result CACS BIV / Judge V Isakov
IC Brimere’s Uncas Last of Maçka
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Pauline Kröger
Result EX3 / Judge V Isakov
IC Briolma Morris
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Mandy Iwema
Result CAGCIB / Judge V Isakov
IC Yes It Is Lennox
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Peter Zagwijn
Result EX2 / Judge V Isakov
Ivar van Projoinbo
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Akke Ylstra
Result EX1 / Judge V Isakov
Ulrich Kates Akis*LT
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Algirdas Kaupa
Result EX2 / Judge V Isakov
SP Shikantaza’s Felisha Dsm

1509223474_-aturday---ctober-28--2017---1058------
Ems BSH e Sexe F Exhibitor Nathalie Drexler
Result HP BIV NOM / Judge V Isakov
IP Milan Chelbygoldblue*NL
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Nel van Os
Result CAGPIB / Judge V Isakov
PR Frankie British Red*CZ
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Karel Tesař
Result CAPIB / Judge V Isakov

Blue Heritage Claire
Ems BSH f Sexe F Exhibitor Linda van Wittmarschen
Result CAC / Judge B Rettemund
Blue Heritage Lily
Ems BSH f Sexe F Exhibitor Linda van Wittmarschen
Result EX2 / Judge B Rettemund

WW17 SC Buddah’s Angels Blossom DVM

1509223542_-aturday---ctober-28--2017---1063------
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Peter Zagwijn
Result CAP NOM BIS / Judge M Urban
SC Benita Kocia Ostoja*PL JW

1509306303_-aturday---ctober-28--2017---1064------
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Anna & Krzysztof Czyżkowscy
Result HP BIV / Judge M Urban
GIC OLYMPIA FILLE MONTEGRI*PL
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Magdalena & Zbigniew Garncarek
Result CACS / Judge M Urban
IC Solair van Felis Moesolpjo
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Marck Noorderbroek
Result EX2 / Judge M Urban
NSW IC Eek a Mouse Hollandaise
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Algre Bouwknegt
Result absent
IC Miss Lisselotte House Haidely
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Patrick Ottevaere
Result EX3 / Judge M Urban
British-Baileys ChinChin
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Wim & Marga Mulder
Result EX2 / Judge M Urban

Raven Flame from Brinfinity
Ems BSH h Sexe F Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge M. Biernaczyk

IC Doña Carlota Ghislaine de Monte Aragon
Ems BSH j Sexe F Exhibitor Gepke Bender
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi
Conquistadors chansey
Ems BSH j Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result CACIB / Judge S Ojaniemi

IC Edner A Son Pride
Ems BSH o Sexe M Exhibitor H JIANG
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
Ocean di Dworek*PL
Ems BSH o Sexe F Exhibitor Talitha Wagenmakers
Result CAC / Judge S Pruchniak

NL*Blue Eldar’s Adorable Buddha

1509306600_-aturday---ctober-28--2017---1075------
Ems BSH p Sexe M Exhibitor Nathalie Smits
Result EX1 NOM / Judge B Rettemund

IC BRUNO OF KIBELA
Ems BSH ns 11 Sexe M Exhibitor Bogomil Roshev
Result absent
IC Silver Fabulous Palmera Kafidim
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Wubbo + Jeanet Veldman
Result CAGCIB / Judge G Sjöbom
IC Eileen Butterfly Christal Diamond
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Elena Lipezina
Result absent
CH Jadwiga’s Ivanhoe

1509223476_-aturday---ctober-28--2017---1079------
Ems BSH ns 11 Sexe M Exhibitor Jadwiga Kluiter-Jassyk
Result CACIB BIV / Judge G Sjöbom
Templegates Luella
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Leonie Blonk
Result absent
Jadwiga’s Jamilyne
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Ingrid Hilgen-Ooijevaar
Result CAC / Judge G Sjöbom
SC GIP SE*Tylökatten Sybil
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Mia Asplund
Result absent
IP Torridonian Shakespeare
Ems BSH ns 11 Sexe M Exhibitor Helen Gordon
Result CAGPIB / Judge G Sjöbom

Cameo Juvela no demetra
Ems BSH ds 11 Sexe F Exhibitor Leonie Blonk
Result absent
IC GIP Anyamanee Solitaire
Ems BSH ds 11 Sexe F Exhibitor Karen van de Wouw
Result CAPS / Judge S Pruchniak
PR Kingston Ars Britannica*PL
Ems BSH ds 11 Sexe M Exhibitor Karen van de Wouw
Result CAPIB / Judge S Pruchniak

IC Anyamanee Look Me
Ems BSH es 11 Sexe F Exhibitor Rawikorn Oosterhof
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi

IC Absolu Bain
Ems BSH ny 11 Sexe M Exhibitor Blidari Malvina
Result CAGCIB / Judge G Sjöbom
CH Absolu Lana
Ems BSH ny 11 Sexe F Exhibitor Blidari Malvina
Result CACIB / Judge G Sjöbom
ABSOLU World Winner

1509223477_-aturday---ctober-28--2017---1090------
Ems BSH ny 11 Sexe M Exhibitor C HAO
Result EX1 BIV / Judge G Sjöbom
SC IP Golden Thanika Kafidim DVM DVM
Ems BSH ny 11 Sexe F Exhibitor Rita Hindenes
Result absent

S*Javeliner´s Braigh A Roid
Ems BSH d 24 Sexe M Exhibitor Radka Tesařová
Result EX1 / Judge B Rettemund

GIC Anyamanee Happy New Year
Ems BSH d 25 Sexe F Exhibitor Rawikorn Oosterhof
Result CACS / Judge B Rettemund

IC Eek A Mouse Zontomaatje
Ems BSH ds 24 62 Sexe F Exhibitor Hennie de Vries
Result CAGCIB / Judge M. Biernaczyk

NW SC Copy by Gucci of British Edition*CZ DSM DVM
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Alzbeta Polakova Smidova
Result HP / Judge S Ojaniemi
SC SC SE*Forever Loved Yellow
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result HP / Judge S Ojaniemi
NW GIC RU*Golden Crystal Nibiru JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Daniela Belice
Result CACS / JudgeS Ojaniemi
GIC Jimoje`s Izzy Ice
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Ineke De haan
Result CACS / Judge S Ojaniemi
IC Golden Crystal Otto
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Marja Hendriks-Peperzak
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi
IC Maggie Sirvall*CZ

1509306239_-aturday---ctober-28--2017---1100------
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jens & Darren Lindgren & Fieldhouse
Result CAGCIB BIV NOM / Judge S Ojaniemi
IC Rejowal’s Angelina
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Tove Husum
Result EX3 / Judge S Ojaniemi
IC Bernice Pro-Cat Blue
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Monique de Ruijt
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
CH Jimoje’s Kiss Kiss
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Roos Hellmann
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
TRUECOLORS MR P JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor SYLVIE MARTIN
Result absent
NSW CH Elsewhere’s Possession JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Erica Lofquist
Result CACIB / Judge S Ojaniemi
Silver Topaas of Jerry’s Place
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Marja Hendriks-Peperzak
Result CAC / Judge S Ojaniemi
RUS`Mysticat`s Silver Opera
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Ineke De haan
Result EX / Judge S Ojaniemi
SE*LIndhouse Moaning Myrtle
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jens Darren Lindgren Fieldhouse
Result EX3 / Judge S Ojaniemi
SE*Lindhouse Helga Hufflepuff

1509306305_-aturday---ctober-28--2017---1109------
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result EX1 BIV / Judge S Ojaniemi
SE*Lindhouse Jersey
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jens & Darren Lindgren & Fieldhouse
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
Femme Fatale of Royal Angel*CZ
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Alzbeta Polakova Smidova
Result EX4 / Judge S Ojaniemi
BR*Iluminatto Big Bang JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Daniela Belice
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
ONLYBLACKSILVER COWBOY

1509306162_-aturday---ctober-28--2017---1113------
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor PATRIZIA BOGNI
Result EX1 BIV / Judge S Ojaniemi
Vale of Proud’s Mrs O
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result EX4 / Judge S Ojaniemi
Euphoria Pro-Cat Blue
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Monique de Ruijt
Result EX3 / Judge S Ojaniemi
ONLYBLACKSILVER COCO CHANEL
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor PATRIZIA BOGNI
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
Eek A Mouse Viva la Vida
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Anna Wijbrands
Result EX / Judge S Ojaniemi
TRUECOLORS NONETTE
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor SYLVIE MARTIN
Result absent
Rose de Broeckloni*NL
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Nathalie Smits
Result EX / Judge S Ojaniemi
Glamour Gentle Purr of Britim
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Brigitte Thierjung
Result EX1 Judge S Ojaniemi
Eek A Mouse Briona
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Anna Wijbrands
Result absent
IP Cookie Dough Her Majesty

1509306335_-aturday---ctober-28--2017---1123------
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Jolanda van Berneveld
Result CAGPIB BIV NOM / Judge S Ojaniemi
IC IP Jadis Her Majesty

1509306602_-aturday---ctober-28--2017---1122------
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Anja Van den Eynde
Result CAGPIB NOM / Judge S Ojaniemi
PR ONLYBLACKSILVER APACHE
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor PATRIZIA BOGNI
Result CAPIB / Judge S Ojaniemi
SC ELENA MANIKEOB*D DVM
EmsBSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor SYLVIE MARTIN
Result absent
Honey Pie Her Majesty
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jolanda van Berneveld
Result CAP / Judge S Ojaniemi

GIC Ben The Men de Broeckloni*NL
Ems BSH ns 24 64 Sexe M Exhibitor Anja Van den Eynde
Result CACS / Judge M. Biernaczyk
GIC SE*Forever Loved Silver Soli

1509306299_-aturday---ctober-28--2017---1128------
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result CACS BIV / Judge M. Biernaczyk
CH Dora Pro-Cat Blue
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Roelie Scheenstra
Result EX2 / Judge M. Biernaczyk
CH Tiger Lily Her Majesty
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Anja Van den Eynde
Result CACIB / Judge M. Biernaczyk
Jolly Rancher of Double R

1509306248_-aturday---ctober-28--2017---1131------
Ems BSH ns 24 64 Sexe M Exhibitor Amandine Brinkman
Result EX1 BIV / Judge M. Biernaczyk
The Special One Procat Blue
Ems BSH ns 24 64 Sexe M Exhibitor Tomislav Špiček
Result EX1 / Judge M. Biernaczyk
Xena van Tarint’s
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Roos Hellmann
Result EX1 / Judge M. Biernaczyk

CH Golden Qiëll von den Pfötchenhelden
Ems BSH ny 22 Sexe M Exhibitor Rietje Slotboom-Brand
Result CACIB / Judge B Rettemund

Golden Felinus No Demetra*LV
Ems BSH ny 25 Sexe M Exhibitor Leonie Blonk
Result absent
Incredible Irukandji Kafidim
Ems BSH ny 25 Sexe F Exhibitor Wubbo + Jeanet Veldman
Result CAC / Judge M Urban

CH IP Mylords Legacy Alexander
Ems BSH ay 25 Sexe M Exhibitor Nico Steentjes
Result CAGPIB / Judge M Urban

GIP Perla
Ems BSH g 01 62 Sexe F Exhibitor Elisabetta Di Salvo
Result CAPS NOM / Judge S Pruchniak

D*Caesar’s Bibiana
Ems BSH a 02 62 Sexe F Exhibitor Mike & Ingrid Swanborn
Result CAC / Judge S Ojaniemi

Porthos Angel’s Shelter*RU
Ems BSH c 02 62 Sexe M Exhibitor Ina Vlas- Zwiers
Result EX1 / Judge B Rettemund

IC Suncat’s Bonfire Heart
Ems BSH d 02 62 Sexe F Exhibitor Ulrika Stefansson Linnea Höglund
Result CAGCIB / JudgeM Urban

SC D*Vom Wernerwald Finns Hermes
Ems BSH a 03 Sexe M Exhibitor Mike & Ingrid Swanborn
Result HP / Judge M Urban
CH ES*Canción de Cuna (III) Enhorabuena
Ems BSH a 03 Sexe F Exhibitor Diana Uña Figueredo
Result CACIB / Judge M Urban
PR Mia ChelbyGoldBlue*NL
Ems BSH a 03 Sexe F Exhibitor Ursula Schmatz
Result CAPIB / Judge M Urban

O’dessa Angels Shelter
Ems BSH c 03 Sexe F Exhibitor Heidi Vanschoonwinkel
Result EX2 / Judge M Urban
ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita

1509306334_-aturday---ctober-28--2017---1146------
Ems BSH c 03 Sexe F Exhibitor Carmen Mariscal
Result EX1 BIV NOM / Judge M Urban
Thunder Phoenix from Brinfinity
Ems BSH c 03 Sexe M Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge M Urban
Navabi Lica from Brinfinity
Ems BSH c 03 Sexe F Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge M Urban

Conquistadors Charming Maggy
Ems BSH e 03 Sexe F Exhibitor Moniek Iwema
Result CAC / Judge V Isakov
Pokemon-Ragnar vom Akaziengrund
Ems BSH e 03 Sexe M Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge V Isakov
Ali Di Dworek*PL

1509306332_-aturday---ctober-28--2017---1151------
Ems BSH e 03 Sexe M Exhibitor Carmen Mariscal
Result EX1 BIV / Judge V Isakov

British-Baileys Noa Ginger
Ems BSH g 03 Sexe F Exhibitor Moniek Iwema
Result EX1 / Judge M Urban
CH PR Noa Chelbygoldblue*NL
Ems BSH g 03 Sexe F Exhibitor Angelien Hogenboom
Result CAPIB / Judge B Rettemund

IC Legend of the Fall d’Ambiorix
Ems BSH o 03 Sexe M Exhibitor Milligan Dykhuizen
Result CAGCIB / Judge M Urban

Wabisabi’s Khaleen Dosh
Ems BSH q 03 Sexe F Exhibitor Ingrid Bruinink
Result CAC / Judge M. Biernaczyk

IC Crumble of Silverrush
Ems BSH ns 03 22 64 Sexe M Exhibitor Shirin Edelmann
Result EX1 zonder cert. / Judge M Urban
Patchouli of Silverrush
Ems BSH ns 03 22 64 Sexe F Exhibitor Oliver Edelmann
Result EX1 / Judge M Urban
Chunkey Monkey Her Majesty
Ems BSH ns 03 22 64 Sexe M Exhibitor Sabrina Roelants
Result CAP / Judge M Urban

IC Cinderella van de Karwendel
Ems BSH a 33 Sexe F Exhibitor Ria Greijmans-van Osch
Result CAGCIB / Judge M Urban
Akoya van de Karwendel
Ems BSH a 33 Sexe M Exhibitor Ria Greijmans-van Osch
Result EX1 / Judge M Urban
Amethyst van de Karwendel

1509306330_-aturday---ctober-28--2017---1161------
Ems BSH a 33 Sexe F Exhibitor Elfriede de Jonge
Result EX1 BIV NOM / JudgeM Urban
GIP NL Thalia’s Home Qieut Missy
Ems BSH a 33 Sexe F Exhibitor Nel van Loon
Result CAPS / Judge M Urban

IC Shandy van de Karwendel
Ems BSH c 33 Sexe F Exhibitor Ria Greijmans-van Osch
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi
GIP Cabriole’s Pink Floyd
Ems BSH c 33 Sexe M Exhibitor Elfriede de Jonge
Result absent

Chocolate Heaven Pearl
Ems BSH a 21 33 Sexe F Exhibitor Stijn Laureys
Result EX1 / Judge S Pruchniak

Tinkerbell av Negnat
Ems BSH c 21 33 Sexe F Exhibitor Jennifer Groenendaal
Result CAC / Judge S Pruchniak

IC Meggie Frostiness*CZ
Ems BSH ns 21 33 Sexe F Exhibitor Lenka Fišerová
Result CAGCIB / Judge B Rettemund
CH Nonpareil Gentleman
Ems BSH ns 21 33 Sexe M Exhibitor Ivana i Berislav Merlin
Result absent

CN*FENGTIANFALAO XiaoYuZhou
Ems BSH ny 21 33 Sexe M Exhibitor H JIANG
Result EX1 / Judge V Isakov
Aomi De Maneki Neko
Ems BSH ny 21 33 Sexe F Exhibitor Anita Van Rooy
Result EX1 / Judge V Isakov
Golden Jamayla Kafidim
Ems BSH ny 21 33 Sexe F Exhibitor Wubbo + Jeanet Veldman
Result EX2 / Judge V Isakov

Kyo De Maneki Neko
Ems BSH ay 21 33 Sexe M Exhibitor Anita Van Rooy
Result EX1 / JudgeM. Biernaczyk

—————————————————————————

1509447115_--9-8080-website

Oto nasi prawie wszyscy wystawcy z Polski:

23270426_962813550537339_4214990008824916992_o

WORLD SHOW – Wiedeń 29-30.10.2016 (Austria)

W wystawie uczestniczyło 1334 kotów w tym 141 kotów brytyjskich. Koty brytyjskie sędziowało tylko 11 sedziów na 18 uprawnionych.

13043693_599608580192386_8719495810237603276_n14890415_1840440902905101_8124665858072320620_o 14890462_1840440992905092_4949806302609489866_o 15042044_1014962268614413_6205945359807022726_o 15068986_1014963791947594_8186956947120540746_o 15069074_1014961758614464_3439325239479445116_o14606396_10206872647567547_6495875689027309586_n14632918_10206872648807578_1550544948929838739_n

Zaproszeni Sędziowie:
Mr. Ad DE BRUIJN, NL
Mrs, Annette SJÖDIN, SE
Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
Mr. Eric REIJERS, CZ
Mr. Fabio BRAMBILLA, IT
Mr. Geir EDVARDSEN, NO
Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
Mrs. Hannah JENSEN, SE
Mr. Jörgen BILLING, DK
Mrs, Katharina BÁLIKOVÁ, SK
Mr. Lee SELASSA, NL
Mr. Alexey SHCHUKIN, NL
Mr. Louis COSTE, FR
Mr. Luigi COMORIO, IT
Mrs. Marie WESTERLUND, SE
Mrs, Marina VINKEL, EE
Mr. Marteinn TAUSEN, IS
Mr. Martin ŠANDA, CZ
Mrs. Mira FONSÉN, FI
Mr. Raymond Alessandro SAETRE, NO
Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
Mrs. Thea FRIŠKOVEC, CH
Mr. Veikko SAARELA, FI
Mr. Vladimir ISAKOV, BY

badge_WS

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

Colour: BSH w 62
Class 11 males
802. MR.ICE KING VAN DE SCHARRELTJES*NL , BSH w 62 ; Sex: 1,0 M 2016-03-29 – (BE) FBE RX 16.BSH.NL.013
F: *INT.CH.WESLEY OF CHIVERS BSH w 62 Ow.: Patrick Ottevaere
M: *CH.AMY VAN DE SCHARRELTJES BSH g Br.: Mevr Scharloo Lia NL

Colour: BSH a
Class 1 males
803. SC ALEXANDER ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCHLO 3985/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD,DE BSH a Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY,SK BSH a Br.: Silvia Mestankova SK
804. SC BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM , BSH a ; Sex: 1,0 M 2010-11-27 – ANFI REG LO 2011/229
F: WCH GARIBALDI’S HEMINGWAY BSH c Ow.: Giugni Iole
M: GEC BEAUTIFUL DIAMOND’S KIMBERLY BSH a Br.: Geyer Gabriela & Helmut DE
805. SC ENCINSTORFS ASTON MARTIN , BSH a ; Sex: 1,0 M 2012-04-15 – (ES) LO 49289
F: GEORGES DE LA VALLEE DU LYS BSH a Ow.: Edo Pitarch Cristobal
M: FENJA VAN DE KRAAYENBERG BSH c Br.: Peter Karl Martinetz AT
806. SC OKTAWIAN FILS MONTEGRI*PL DVM , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-10-12 – (PL)FPL LO 63024
F: IC MAESTRO NIMBLE CAT BSH e Ow.: Garncarek Magdalena & Zbigniew
M: IC FIORELLA FILLE MONTEGRI*PL BSH a Br.: Magdalena & Zbigniew Garncarek PL

Class 2 females
807. SP GIC VENUS OF SURTSEY DSM DVM , BSH a ; Sex: 0,1 F 2012-04-27 – LO 78445
F: IC.HILLS GARDEN´S SHAQUILLE BSH a Ow.: Schärli Doris
M: UMAY OF SURTSEY BSH a Br.: Doris Schärli CH

Class 3 males
808. GIC DEARCAT’S BLUE-SUNNYBOY , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-07-24 – DEKZV LO 375943
F: IC. RESOOL’S URRAC BSH a Ow.: Ziemendorf Agnes & Martin
M: IC. DEARCAT’S WHITE-OLIVIA BSH w 62 Br.: Agnes Ziemendorf DE
809. GIC EVŽEN JOHNNY,CZ , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-12-28 – (CZ)ČSCH LO 361/14/BRI
F: SC OLIVER TWIST JOHNNY,CZ BSH a Ow.: Jonák Vladimír
M: CH ROZÁRKA JOHNNY.CZ BSH a Br.: Jonák Vladimír CZ

Class 4 males
810. GIP GATTORSETTO WALL-E , BSH a ; Sex: 1,0 M 2014-02-11 – IT ANFI LO 120303
F: BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZZOTTI BSH a Ow.: Caggiati Alessandro
M: GATTORSETTO TOFFEE BSH a Br.: Giugni Iole IT

Class 5 males
811. IC CLEVER PAW’S INK BLUE , BSH a ; Sex: 1,0 M 2012-03-22 – (DE) DEKZV LO369858
F: IC SEEBACK CLEVER PAW BSH a Ow.: Davydova Julia
M: FINCH’S YOU’VE GOTTA BE KIDDING BSH a Br.: Vlastimil Vajnorak CZ
812. IC EASY RIDER VAN BLACK LAKE , BSH a ; Sex: 1,0 M 2011-04-22 – KKÖ 11927LO
F: CH SPIKE VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Schrotter Dagmar
M: BYANFA´S LILAC HONEY BSH c Br.: Ruyter -Klaver Joke NL
813. IC EE*XING-STAR FIRST VOLEX , BSH a ; Sex: 1,0 M 2012-02-14 – (EE)EKL LO 6012
F: SC BRIGATTOS SIR JOHN BSH a Ow.: Reut Olga
M: EE*ANA-MARIA KONTI FIRST VOLEX BSH c Br.: Olga Reut EE
814. IC LV*MAGNIT ALAIN DELON JW , BSH a ; Sex: 1,0 M 2014-09-15 – (LV) CFCA LO 3151-9240
F: SC JAGUAR ROXERA*LT, DVM BSH a Ow.: Tolotskaya Natallia
M: CH RU*LIVA CATS YUKITA BSH c Br.: Tolotskaya Natallia BY
815. IC PRINCE CHARLES CHERRY LAND*PL , BSH a ; Sex: 1,0 M 2014-12-31 – SI-ZFDSLO2015-491/BRI
F: SC,NW UNBELIEVABLE OF CZANKRA.PL, JW, DVM, DSM BSH a Ow.: Rejc Melanija
M: CHANCE OF CHERRY LAND.PL BSH a Br.: Marzena & Marek Wisniewski PL

Class 5 females
816. NW IC BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-01-13 – ASFE LO 51114
F: SC QUENTIN LOVELY PANTHER*CZ DVM DSM BSH a Ow.: Mariscal Carmen
M: ES*CANCION DE CUNA (II) FARRUCA BSH a Br.: Petra Snajdrová CZ
817. IC CALAPUNA’S ANNE FAY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2013-05-24 – FE.RX.13.BRI.054.1
F: IC WESLEY OF CHIVERS BSH w 62 Ow.: Drexler Nathalie
M: GRAZINE’S SARAH BERNARDT BSH a Br.: Nathalie Drexler NL
818. IC DIAMOND CATS PRADA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-05-11 – IT* ANFI REG LO 2015/21
F: WCH. SIPKE FAN PALLIE BSH a Ow.: Manfreda Valentina
M: HONEY HOPE VAN DE KRAAYENBERG BSH a Br.: Salden Ronny BE

Class 3 females
819. IC GOTHAM AMAZING STORY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-08-01 – (PL)FPL LO 73898
F: JC. JAGUAR ROXERA BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: CH. CLEVER PAW’S ODILIA BSH a Br.: Ewa Kochalska & Katarzyna PL

Class 5 females
820. IC ICE BLUE D ANDROMEDE , BSH a ; Sex: 0,1 F 2013-03-22 – FFF LO 2372
F: CH. INT. FLIBUSTIER DU PREUX SEINGALT BSH b Ow.: Labaigt Philippe
M: GALAXIE DU BLEU DE THEJENA BSH a Br.: Marie Babot FR
821. GIC MISS BABITTE HOUSE HAIDELY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-08-29 – (BE)FBE LO 15.BRI.024.2
F: *CH.MR.SCOOTER JUNIOP HOUSE HAIDELY BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: GIC.MISS CUTI OF PHOENIX BSH a Br.: Ottevaere Patrick BE
822. IC SI*MIGEDICATS MISS MOLLY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-06-23 – SI-ZFDSLO2015/3032BRI
F: SC WILL I AM OF BALLYHARA BSH a Ow.: Lesjak Janja
M: CH SI*MIGEDICATS HONEY BOOBOO BSH a Br.: Janja Lesjak SI
823. IC NW UMA BEAUTY SECRET BONIBRIT*LT , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-07-24 – (BG) NFF LO 2494
F: GIC SIEMAGIC`S PURR-FECT PABLO BSH a Ow.: Dimova Maria
M: NW`13 GIC BEAUTIFUL LILLY BONIBRIT BSH c Br.: Jolanta Dambrauskaite LT

Class 6 females
824. IP GIC KLASILKO´S CATS INDEPENDENCE 08 , BSH a ; Sex: 0,1 F 2008-02-16 – A-ÖVEK-RX-0804489
F: PAULCHEN OF THE LILAC STAR BSH a Ow.: Aubrunner Kathrin
M: KLASILKO´S CATS ONE NIGHT BSH a Br.: Koll Klaus AT

Class 7 females
825. IC MISS RAJA HOUSE HAIDELY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-07-24 – (BE)FBE LO 15.BRI.023.7
F: NW&SC.MISTER SCOOTER OF PHOENIX BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: SC.BELINDA CUTE FIRST VOLEX BSH c Br.: Ottevaere Patrick BE
826. CH PARISIENNE WALKWAYS FANTASY WORD, CZ , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-06-22 – (CZ) ČSCH LO – 1234/15/BRI
F: GIC CASPER LITTLE BOY ALBILEA,CZ BSH a Ow.: Simanová Markéta
M: SC ELICHEA COCO BON FANTASY WORD,CZ DVM BSH c Br.: Markéta Simanová CZ
827. CH ROYAL ANTHEM ALUONA *LT , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-06-12 – (ES) ASFE LO 52785
F: ODISSEY ROXERA *LT BSH a Ow.: Edo Pitarch Cristobal
M: VERA WANG BLUE CHARM *LT BSH a Br.: Zivile Dargene – Akvile Sinkeviciute LT

Class 9 males
828. EYE OF THE TIGER OF ROYAL ANGEL*CZ , BSH a ; Sex: 1,0 M 2015-09-25 – SFDH LO 4169/16-HR
F: CROMWELL BLUE ANGEL BSH a Ow.: Han Marina
M: VANILLA SKY OF ROYAL ANGEL*CZ BSH a Br.: Petra Šnajdrova CZ

Class 9 females
829. INDIA DE LUNA LUNERA*ES , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-09-14 – (ES) ASFE LO 52572
F: NW SC HUMPHREY MISIOWE MARZENIE*PL DVM DSM BSH a Ow.: Perera González Ramón
M: NW CH MEGAN MIA AMORE DE LA HORSKY PARK*SK BSH a Br.: Ramón Perera González ES
830. MIGEDICATS I AM IONA JW , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-09-05 – IT* ANFI REG LO 2015/54
F: CH. EASY RIDER VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Bancovich Donatella
M: CH. MIGEDICATS EMMY SWEETHEART BSH a Br.: J. Lesiak SI
831. OLYMPIA LULUDI*PL , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-07-23 – (PL)FPL LO 87312
F: INKY IMAGINE ROXERA*LT BSH a Ow.: Napiórkowska-Reszczyk Eliza
M: CH IVY LULUDI*PL BSH a Br.: Eliza Napiórkowska-Reszczyk PL

Class 11 females
832. CATLEROY BLUE CHANTEL , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-01-27 – (HU) FH LO 04830
F: PRINZ LUDWIG VON ANGELAS SONNENHOF BSH a Ow.: Virag Béla Jozsef
M: GIC PATTY VAN CATTERYLINUM BSH a 03 Br.: Béla Jozsef Virag HU

Class 12 males
833. CHARLIE BEAR GLAMOUR VELVET , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-05-15 – (PL)FPL LO 103133
F: LEO BEAR CHERRY LAND*PL BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: EMMA ROYAL SECRET*PL BSH c Br.: Anita Lendo BE
834. EROS VON LANDSTEIN , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-06-10 – KKÖ PENDING
F: IC EASY RIDER VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Schrotter Dagmar
M: SI MIGEDICATS GRAYCIE MAE BSH c Br.: Dagmar Schrotter AT
835. KOKOSCHKA VON AUBELLA A , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-05-30 – A-ÖVEK-LO-1620647
F: SC LUCKY LUCK FROM SHARPHILL A BSH a Ow.: Aubrunner Kathrin
M: BLUE NIL FROM SHARPHILL A BSH a Br.: Kathrin Aubrunner AT
836. QUIMBY FROM ALBILEA, CZ , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-06-14 – (CZ) ČSCH LO 883/16/BSH
F: AMMON TENDER BUTTON, CZ BSH c Ow.: Bílková Ml Alena
M: MINNIE FROM ALBILEA,CZ BSH a Br.: Bílková Alena CZ
837. RUSH MAKER LULUDI*PL , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-04-11 – (CZ) CSCH LO 982/16/BSH
F: INKY IMAGINE ROXERA*LT BSH a Ow.: Snajdrova Petra
M: CH IVY LULUDI*PL BSH a Br.: Eliza Napiorkowska-Reszcyk, Pl PL

Class 12 females
838. BERENICE DELLA DINASTIA ROMANA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-06-08 – ANFI PENDING
F: SC. BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM BSH a Ow.: Pelone Marco
M: LIV VAN BLACK LAKE BSH c Br.: Pelone Marco IT
839. BRICOCCOLE BOTTONCINA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-01 – IT* ANFI LO 135469
F: CH. LEONARDO DA VINCI LULUDI BSH a Ow.: Bancovich Donatella
M: MIGEDICATS I AM IONA, JW BSH a Br.: Donatella Bancovich IT
840. CATLEROY RIVA-ENELLI , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-07 – (HU) FH LO 05166
F: PRINZ LUDWIG VON ANGELAS SONNENHOF BSH a Ow.: Virag Béla Jozsef
M: CATLEROY LILLY WOOD BSH c Br.: Béla Jozsef Virag HU
841. CHLOË ANGIOLETTI , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-02 – (BE) FBE LO 16.BSH.010.4
F: SC. GISMO CHELBYGOLDBLUE*NL BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: LADY FEE OF JERRY’S PLACE BSH a Br.: Marlie De La Roy NL
842. DAIQUIRI ROXERA*LT , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-05 – LV CFCA LO 11375
F: IC BRITZ SUPER TROOPER BSH a Ow.: Izdunyte Solana
M: IC DESDEMONA ROXERA*LT BSH a Br.: Solana Izdunyte LT
843. ES*CANCION DE CUNA (III) EFECTO POMPON , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-06-21 – IN PROCESS
F: CH BEN HUR*BY BSH a03 Ow.: Sanchez Soledad
M: GIC ES*CANCION DE CUNA (II) RECHONCHA BSH c Br.: Carmen Mariscal ES
844. LV*MAGNIT EVANGELINA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-10 – (LV) CFCA LO 11541
F: IC LV*MAGNIT ALAIN DELON + JW BSH a Ow.: Tolotskaya Natallia
M: CH NOEMI ROXERA*LT BSH a Br.: Tolotskaya Natallia BY
845. PL*PALLADIUM F´BAO BAO , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-15 – A-ÖVEK-LO-1620724
F: CH SPIKE VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Aubrunner Kathrin
M: PL*PALLADIUM SEMELE BSH a Br.: Iwona & Dariusz Krzyzewscy PL
846. SHAILENE WOODLEY CHELBYGOLDBLUE , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-01 – (CH) FFH LO 91094
F: CH FLOYD CHELBYGOLDBLUE BSH a 03 Ow.: Strimer Fadrina
M: OLLILY CHELBYGOLDBLUE BSH c Br.: Angelien Hogenboom NL
847. SI.CANDYLAND DAISY LI , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-18 – SI-ZFDSLO2016/3296BSH
F: IC PRINCE CHARLES CHERRY LAND.PL BSH a Ow.: Rejc Melanija
M: SI.MIGEDICATS LADY LILU BSH a Br.: Melanija Rejc SI

Colour: BSH b
Class 3 males
848. GIC JACHYM JOEY Z KLAJDOVKY, CZ , BSH b ; Sex: 1,0 M 2014-04-02 – (CZ)CSCH LO 590/14/BRI
F: GIC JAMES HONEY PIE, CZ BSH e Ow.: Kosnovska Jana
M: CH CHARMING WINGS OF KOTOFFSKI, RU BSH o 03 Br.: Hana Kostelecka Sulcova CZ

Class 12 females
849. CORA DE CHAT AU BIJOU *LI , BSH b ; Sex: 0,1 F 2016-04-07 – LOFL 1813
F: I`M NUMBR ONE TEDDY BEAR FROM ARTHUR`S GARDEN BSH b Ow.: Beck Vogt Rosmarie
M: IC BINGNA DE CHAT AU BIJOU*LI BSH b Br.: Rosmarie Beck Vogt LI

Colour: BSH c
Class 1 females
850. SC BELINDA CUTE FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F 2013-07-16 – (EE) EKL LO 6681
F: VINCENT CORAL FIRST VOLEX BSH c Ow.: Patrick Ottevaere
M: CH.TEFFI NIGHT FIRST VOLEX BSH a Br.: Olga Reut EE
851. SCNW EE* JANET MILAN FIRST VOLEX DVM , BSH c ; Sex: 0,1 F 2014-02-21 – (EE)EKL LO6948
F: NW,EC S*OLANGAS OLIGARK,DVM,DSM,DM BSH c Ow.: Reut Olga
M: CH EE*MAGNOLIA LUCKY FIRST VOLEX BSH a Br.: Olga Reut EE

Class 5 females
852. IC ELENA KATES AKIS LT , BSH c ; Sex: 0,1 F 2014-12-05 – (LV) CFCA LO 9559
F: IC PERKUNAS VAN DE KRAAYENBERG BSH a Ow.: Kaupa Algirdas
M: MONA KATES AKIS LT BSH a Br.: Algirdas Kaupa LT

Class 7 females
853. CH ES*CANCION DE CUNA (II) XUXE , BSH c ; Sex: 0,1 F 2015-01-07 – ASFE LO 51865
F: PL*NILFGAARD SHERMAN BSH a Ow.: Mariscal Carmen
M: GIC ES*CANCION DE CUNA (II) RECHONCHA BSH c Br.: Carmen Mariscal ES

Class 10 males
854. GIC ARNOLD ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM, SK , BSH c ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCHLO 3983/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD,DE BSH a Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY,SK BSH a Br.: Silvia Mestankova SK

Class 11 females
855. EE*DOLORES DIAMOND FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-03-05 – (EE)EKL LO8028
F: CH (WCF) EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BSH c Ow.: Reut Olga
M: EE*TUTTI LUCKY FIRST VOLEX BSH a Br.: Olga Reut EE

Class 12 females
856. BELINDA DELLA DINASTIA ROMANA , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-06-08 – ANFI PENDING
F: SC. BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM BSH a Ow.: Pelone Marco
M: LIV VAN BLACK LAKE BSH c Br.: Pelone Marco IT
857. EE*DIANA QUEEN HOU FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-03-30 – (EE) EKL LO 8031
F: CH (WCF) EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BSH c Ow.: Reut Olga
M: EE*H.MARGO FIRST VOLEX BSH c Br.: Olga Reut EE
858. KATIE HOLMES CHELBYGOLDBLUE , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-04-27 – (BE) FBE LO 16.BSH.012.1
F: SC. GISMO CHELBYGOLDBLUE BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: PL GOTHAM AMAZING STORY BSH a Br.: Angelien Hogenboom NL

Colour: BSH d
Class 3 females
859. GIC ALICE VABANK *PL , BSH d ; Sex: 0,1 F 2014-08-06 – IT*ANFI REG LO 2014/566
F: GIC. HARLEY AM TROTZBACH BSH d Ow.: Baldizzone Matilde
M: CH. BIANCA REDKITTY*CZ BSH d 22 Br.: Lysakowska Sylwia PL

Class 7 males
860. CH MOZART DE ANTESTO , BSH d ; Sex: 1,0 M 2015-06-17 – (CZ)ČSCH LO 1154/15/BRI
F: IC HONEY BEAR OF CZANKRA *PL BSH e Ow.: Polyak Libor
M: CH FELICIA DE ANTESTO BSH d Br.: Tamara Vihrova EE

Class 9 females
861. DAHLIA VABANK*PL , BSH d ; Sex: 0,1 F 2015-10-10 – (PL)FPL LO 91390
F: CH PUCCINI VOM THENNERSEE*D BSH e Ow.: Lysakowska Sylwia
M: CH ARWENA VABANK*PL BSH d Br.: Sylwia Lysakowska PL

Class 12 females
862. BEAUTIFUL DISASTER DI TONDAGENTILE , BSH d ; Sex: 0,1 F 2016-04-19 – IT*ANFI LO 134862
F: CH. VAMOS DI GHELAS BSH e Ow.: Baldizzone Matilde
M: GIC. ALICE VABANK*PL BSH d Br.: Baldizzone Matilde IT

Colour: BSH e
Class 3 males
863. GIC LAERTES DE PURA SANGRE, CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M 2013-03-12 – (CZ)CSCH LO 510/13/BRI
F: GIC ATTYLA KOCISZE*PL, JW, DVM BSH e Ow.: Klyusovets Alexander
M: CH JOKE`S CREAM HANNAH PANDORA VOM WERNERWALD BSH e Br.: Nikola Arcanidu, Dis CZ

Class 4 males
864. GIP SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA, CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M 2008-02-06 – (CZ) ČSCH LO 142/ 8/BRI
F: IC DEVIL DE SOLEIL CLAIR, CZ BSH a Ow.: Winkler Petr
M: ELVÍRA BLUE PRAGUE, CZ BLH g Br.: Helena Cynková Holá CZ

Class 4 females
865. GIP IC SHIKANTAZA’S FELISHA DSM , BSH e ; Sex: 0,1 F 2005-07-29 – DEKZV LO 312911
F: GIC HANN OF THE CREAM VON TONKAY DSM BSH e Ow.: Drexler Nathalie
M: CH. CREME OREA-HELENA VON BAERENTAL BSH e Br.: Karsten Wissmann DE

Class 7 females
866. CH SIEMAGIC`S ISA BELLA , BSH e ; Sex: 0,1 F 2015-04-20 – SFDH LO 3864/15-HR
F: SIEMAGIC`S BOWIE BSH e Ow.: Jurkovic Indira
M: SIEMAGIC`S LEAH SAPHIRA BSH e Br.: Sieneke Siemens NL

Class 12 males
867. FRANKIE BRITISH RED, CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M 2016-05-03 – (CZ)ČSCH RX 69/16/BSH
F: CH T.N.T. I´M DYNAMITE VOM LODERBERG BSH d Ow.: Tesarova Radka
M: IC ANNIE BRITISH RED,CZ BSH d Br.: Tesarova Radka CZ

Colour: BSH g
Class 3 females
868. GIC ALIMUR`S XAVIERA , BSH g ; Sex: 0,1 F 2014-04-10 – (PL)FPL LO 76367
F: *WCH, *TP FREDI KATES AKIS*LT BSH a Ow.: Gulka Ewa
M: *CH AISSA PLUSHEVY MISHKA BSH f Br.: Alexey Vaivantsev RU

Class 7 females
869. CH FEEL IN LOVE OF LAST HOPE*CZ , BSH g ; Sex: 0,1 F 2015-07-21 – A-ÖVEK-RX-1505130
F: LEEROY VOM MÜHLENECK BSH c Ow.: Höfler Markus
M: EEK A MOUSE DUTCH BSH e Br.: Petr Vopalecky CZ

Class 12 females
870. MISS LISSELOTTE HOUSE HAIDELY , BSH g ; Sex: 0,1 F 2016-06-01 – (BE)FBE LO 16.BSH.017.4
F: GIC.IT*BRICOCCOLE WINSTON CHURCHILL BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: GIC.MISS HADISE VAN DE HIERWEG BSH g 03 Br.: Ottevaere Patrick BE
871. WALENTINA VIRIDIAN. CZ , BSH g ; Sex: 0,1 F 2016-04-16 – (CZ)ČSCH LO 676/16/BSH
F: NW SC LESTER DES LIBELLULES, DVM BSH e Ow.: Urban Martin
M: LILLY MARLEN VIRIDIAN,CZ BSH j 03 Br.: Martin Urban CZ

Colour: BSH j
Class 6 females
872. IP IC NESSIE LILA-CREMY HONEY PIE, CZ , BSH j ; Sex: 0,1 F 2010-05-27 – (CZ) ČSCH RX 183/10/BRI
F: IC JAMES HONEY PIE, CZ BSH e Ow.: Winkler Petr
M: CH GISELLE VOM BERNSTEINLICHT (FEV) BSH j Br.: Miroslava Šotnarová CZ

Colour: BSH ns 11
Class 1 males
873. NW SC USCHI SILVER BRITISH EMOTION SK DVM DSM , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-22 – (SK) SZCH LO 3777/2013/BRI
F: ZERO FELIS PRETIOSUS BSH ns 11 Ow.: Sigmund Zdenko
M: CH SILVER CASSIE FROM SUNNYPLACE BSH ns 11 Br.: Miriam Štyriaková SK

Class 3 males
874. GIC GARRY FROSTINES, CZ , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-07 – (CZ)ČSCH LO 540/13/BRI
F: CH GOSTO STEPPE STARS*RU BSH ns12 Ow.: Fišerová Lenka
M: IC BRIA COONIE OF MOON SISSI BSH ns 11 Br.: Lenka Fišerová CZ
875. GIC NATALYLAND’S SILVER FALCON , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-01-20 – IT*ANFI REG RX 2014/266
F: WCH. PROSPER SILVER (EX MORMOT) NATALYLAND BSH as 11 Ow.: La Bella Denise
M: CH.NATALYLAND’S(EX MORMOT) SILVER ZETA JONES BSH ns 11 Br.: Yamanaeva E. RU

Class 3 females
876. GIC CAMELIE Z RUŽINOVA SK DVM , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2015-02-03 – (SK) SZCH LO 4488/2015/BRI
F: NW2015 NW2014 SC USCHI SILVER BRITISCH EMOTION SK DVM DSM BSH ns 11 Ow.: Miklošová Anna
M: SC ALSEYA CRYSTAL DIAMOND, CZ BSH ns 11 Br.: Phdr. Anna Miklošová SK
877. GIC JADWIGA’S ZAMIRAMIS , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-05-23 – (NL)FE.LO13.BRI.043.1
F: SC HIGH HESKET’S SILVER WALK OF FAME BSH ns 11 Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: JADWIGA’S TIFFANY BSH ns 11 Br.: Jadwiga Kluiter-Jassyk NL

Class 5 males
878. IC BRUNO OF KIBELA , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-08-29 – (BG)NFF LO 2702
F: SC VAGABOGO WINNER BSH ns 11 Ow.: Roshev Bogomil
M: IC NW CLEVER PAW’S FRANCESCA JW BSH ns 11 Br.: J. Kirilova BG

Class 5 females
879. IC GALADRIELA SILVER ESTIBRI*PL , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-03-04 – SI-ZFDSRX2014-460/BRI
F: SC DORIAN SNEZHNY BARS BSH ns 11 Ow.: Baselj Manca
M: AURORA ESTIBRI*PL BSH n 21 33 Br.: Rabiniak Estera & Cieniek Anna PL
880. IC NW NL*CLEVER PAW`S FRANCESCA JW , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2011-07-13 – (BG) NFF LO 1558
F: CH.SILVERBLUE YANGOON D`OAXACA BSH as11 Ow.: Kirilova Jenia
M: VANESSA DEVIANTI BSH ns11 Br.: Vlastimil Vajnorak CZ
881. IC SILVER NIKA NICE OF CAT PHILOSOPHY , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-01-20 – (CZ)ČSCH LO 657/14/BRI
F: GR.CH.D´ EURO. SILVER FRIDOLIN FROM SUNNYPLACE, DE BSH ns 11 Ow.: Priymak Olga
M: SILVER CLEAR OF CAT PHILOSOPHY, DE BSH ns 11 Br.: Oxana Bakaeva DE
882. IC UA*CURIOUS ANGEL ABBIE , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2015-07-05 – (UA) UFU LO 11968
F: UA*LEO SAN GERMAN BSH ns 11 Ow.: Volchko Olga
M: UA*LEO SAN LEXIE BSH ns 11 Br.: Olga Volchko UA

Class 7 males
883. CH HERCULES IL’ DE MARY , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2015-04-17 – (CZ)ČSCH LO 325/16/BSH
F: GR.I.CH. CHESTER IL’ DE MARY BSH ns 11 Ow.: Priymak Olga
M: CH QUEEN BEAUTY SNOW FIELD BSH ns 11 Br.: Ekaterina Kiseleva RU

Class 7 females
884. CH VERENA VON BURG WEISSENSEE , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-09-10 – (CZ)ČSCH LO 936/14/BRI
F: MORITZ VON BURG WEISSENSEE, DE BSH ns 11 Ow.: Priymak Olga
M: OASIS DE LA MURR HOLLY, DE BSH ns 11 Br.: Natalie Seyffarth DE

Class 9 females
885. BELLA PURE BEAUTY, CZ , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2015-08-07 – (CZ)CSCH LO 997/15/BRI
F: CHARLIE FROSTINESS, CZ BSH ns 11 Ow.: Chovancova Hana
M: VERENA VON BURG WEISSENSEE/KVL/ BSH ns 11 Br.: Olga Priymak CZ

Class 11 females
886. PROSPER DREAM’S HANNIKA , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2016-01-30 – IT*ANFI REG LO 2016/337
F: RUSSO PAVAROTTI BSH ns 11 Ow.: La Bella Denise
M: NATALYLAND’S SILVER ARIADNE BSH ns 11 Br.: Yamaneva E. RU

Colour: BSH es 11
Class 5 females
887. IC ANYAMANEE LOOK ME , BSH es 11 ; Sex: 0,1 F 2014-07-28 – NL.FE.RX14.BRI.063.1
F: TEMPLEGATES MILES BSH ds11 Ow.: Oosterhof Rawikorn
M: GIC ANYAMANEE HAPPY NEW YEAR BSH ds25 62 Br.: Rawikorn Oosterhof NL

Colour: BSH ny 11
Class 1 females
888. SC GOLDEN THANIKA KAFIDIM DVM , BSH ny 11 ; Sex: 0,1 F 2012-04-10 – (NO)NRR RX 16 79 26
F: IC S*PYMANS BLUE BERRY BSH ay 11 Ow.: Hindenes Rita
M: CH NUDARA KAFIDIM BSH ny 11 Br.: J. C. Veldman-Zwikker NL

Class 3 females
889. GIC GOLDEN ZIVA KAFIDIM , BSH ny 11 ; Sex: 0,1 F 2013-07-22 – (NO)NRR RX 172563
F: IC S*PYMANS BLUE BERRY BSH ay 11 Ow.: Hindenes Rita
M: CH JIVIKA KAFIDIM BSH ny 11 Br.: J. C. Veldman-Zwikker NL

Class 7 males
890. CH BG*FOXYLAND BENJAMIN GOLD , BSH ny 11 ; Sex: 1,0 M 2015-02-04 – (BG) NFF RX 0692
F: GOLDEN LEON VON EL’IDT BSH ny 25 Ow.: Damyanova Mihaela
M: YOYO MAE OF SILVER LEGEND BSH ay 11 Br.: Mihaela Damyanova BG

Colour: BSH b 24
Class 2 males
891. SP AYERS ROCK CHOKKIE*PL , BSH b 24 ; Sex: 1,0 M 2013-08-05 – (PL)FPL RX 60819
F: SC PELARGIL MORIQUENDI*PL DVM BSH b Ow.: Broda Erwin
M: IC XANELLE MORIQUENDI*PL BSH b 21 33 Br.: Erwin Broda PL

Colour: BSH ns 22 64
Class 1 males
892. NW SC COPY BY GUCCI OF BRITISH EDITION, CZ DVM DSM , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-03-01 – (CZ) ČSCH RX 16/13/BRI
F: SC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA, RU DVM BSH ns 22 64 Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA, DE DVM BSH ns 22 64 Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ
893. WW12 SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI JW DVM DSM , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2009-07-03 – IT* ANFI REG 2009/474
F: UNO DE NOBLE * LV BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: BABBELBOX DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Br.: Ad De Bruijn NL

Class 3 females
894. GIC MYSTICAT´S SILVER NARNIA , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-08-27 – (CZ) ČSCH LO 265/14/BRI
F: JUSPURR DE NOBLE*LV BSH ns 22 64 Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: MYSTICAT´S SILVER TE AMO, RU BSH ns 22 64 Br.: Olga Smyk RU

Class 5 males
895. IC VALE OF PROUD’S BUMBLEBEE , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-08-19 – (RO)FNFR RX 150066
F: IC VALE OF PROUD’S VERY SPECIAL BSH ns 22 64 Ow.: Thierjung Brigitte
M: IC VALE OF PROUD’S PIN-UP GIRL BSH ns 22 64 Br.: Bobby Funk DE

Class 7 females
896. WW14 CH ONLYBLACKSILVER WHY NOT JW , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-05-11 – IT ANFI LO 123289
F: WW’12, SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW, DSM, DVM BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC BAY LEE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Class 9 females
897. FANFARE DE BROECKLONI JW , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-07-07 – (CZ) CSC RX 40/16/BSH
F: BARTOZ DE BROECKLONI*NL BSH ns 22 64 Ow.: Snajdrova Petra
M: DOLLY MANIKEOB*DE BSH ns 03 22 64 Br.: Ad De Bruijn NL

Class 7 females
898. JIMOJE`S IZZY ICE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-10-23 – MU.RX15.BRI.279.3
F: NW.IC BOYSTOWN DE BROECKLONI BSH ns 2264 Ow.: De Haan Ineke
M: IC ZSAZSA SILVER OF DOWGAR HILL BSH ns 2264 Br.: Ineke De Haan NL

Class 10 females
899. CHIANA HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2010-09-17 – (BE) FBE RX 15.BRI.BE.003
F: AFFINTY’S SILVER NEWTON BSH ns 22 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: CUNNING LITTLE VIXEN SILVER CHANEL BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
900. JADIS HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-02-11 – (BE) FBE RX 15.BRI.BE.005
F: BORRETJE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: TWILIGHT SPARKLE HER MAJESTY BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
901. ONLYBLACKSILVER APACHE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-04-16 – IT ANFI LO 128790
F: WW’12, SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW, DSM, DVM BSH ns 22 64 Ow.: Rogna Elena
M: IC BAY LEE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Class 11 females
902. FRAGILE BEAUTY OF BRITISH EDITION, CZ JW , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-01-01 – (CZ)ČSCH RX 10/16/BSH
F: SC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA, RU DVM BSH ns 22 64 Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA,DE DVM BSH ns 22 64 Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ

Class 12 males
903. ELECTRIC OF SILVERRUSH , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-01 – MU.RX16.BSH.149.4
F: OTHELO OF RENDY CAT BSH ns 22 64 Ow.: Edelmann Oliver
M: XTOPIA OF SILVERRUSH BSH ns 22 64 Br.: Oliver Edelmann DE
904. LEONARD PROCAT BLUE , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-13 – MU.LO.16.BSH.129.1
F: NV IC BARIERRE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: PROCAT BLUE KIM NOVAK BSH ns 24 64 Br.: Tomislav Špiček HR
905. ONLYBLACKSILVER BEEP BEEP , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-14 – IT ANFI LO 135561
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT
906. ONLYBLACKSILVER BAILEYS , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-14 – IT ANFI LO135560
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT
907. XEROX V. LERCHENHOF , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-04-30 – KKÖ 13909 LO
F: IC HYPER OF SILVERRUSH BSH ns 22 64 Ow.: Rieger Sandra
M: K. HARMONY STAR OF THE SKY BSH ns 24 64 Br.: Fister/pasterk Robert/andrea AT

Class 12 females
908. BERNICE PROCAT BLUE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-13 – MU.LO.16.BSH.129.2
F: NV IC BARIERRE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: PROCAT BLUE KIM NOVAK BSH ns 24 64 Br.: Tomislav Špiček HR
909. HONEY PIE HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-06-21 – (BE) FBE RX.16.BSH.022.2
F: IC BEN THE MEN DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: CHIANA HER MAJESTY BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
910. ONLYBLACKSILVER B. B. , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-14 – IT ANFI LO 135562
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Colour: BSH ns 22 62
Class 12 females
911. ONLYBLACKSILVER BE HAPPY , BSH ns 22 62 ; Sex: 0,1 F 2016-05-14 – IT ANFI LO 135564
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Colour: BSH ns 22 64
Class 12 females
912. ONLYBLACKSILVER BLACK IS BLACK , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-14 – IT ANFI LO 135563
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Colour: BSH ns 24 64
Class 5 males
913. IC BEN THE MEN DE BROECKLONI , BSH ns 24 64 ; Sex: 1,0 M 2014-06-11 – (BE) FBE RX 15.BRI.NL.001
F: BEN-NIE DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: BAL MASQUÉ DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Br.: Ad De Bruijn NL

Class 12 females
914. DORA PROCAT BLUE , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-13 – MU.LO.16.BSH.129.3
F: NV IC BARIERRE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: PROCAT BLUE KIM NOVAK BSH ns 24 64 Br.: Tomislav Špiček HR
915. TIGER LILY HER MAJESTY , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-31 – (BE) FBE RX.16.BSH.014.2
F: IC BEN THE MEN DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: SANSA HER MAJESTY JW BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
916. XENIA II. V. LERCHENHOF , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2016-04-30 – KKÖ 13910 LO
F: IC HYPER OF SILVERRUSH BSH ns 22 64 Ow.: Rieger Sandra
M: K. HARMONY STAR OF THE SKY BSH ns 24 64 Br.: Fister/pasterk Robert/andrea AT

Colour: BSH a 03
Class 9 males
917. ARCHIBALD FANTASY FUTURE*NL , BSH a 03 ; Sex: 1,0 M 2015-11-25 – (BG) NFF LO 2533
F: FLOYD CHELBYGOLDBLUE BSH а 03 Ow.: Santurdzhiyan Lora
M: LUMINA FANTASY AVALON BSH а 33 Br.: S. M. Stoyanova NL

Class 9 females
918. ES*CANCION DE CUNA (II) ZIGZAG , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F 2015-07-17 – ASFE LO 52379
F: CH BEN HUR MELIOR*BY BSH a 03 Ow.: Mariscal Carmen
M: NW IC BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ BSH a Br.: Carmen Mariscal ES

Class 11 females
919. CATLEROY BLANCHE , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F 2016-01-27 – (HU) FH LO 04831
F: LUDWIG VON ANGELAS SONNENHOF BSH a Ow.: Virag Béla Jozsef
M: S.C . PATTY VAN CATTERYLINUM BSH a 03 Br.: Béla Jozsef Virag HU

Class 12 females
920. RENESMEE CHELBYGOLDBLUE , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F 2016-04-01 – (BE) FBE LO 16.BSH.004.2
F: CH. FLOYD CHELBYGOLDBLUE BSH a 03 Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: OLLILY CHELBYGOLDBLUE BSH c Br.: Angelien Hogenboom NL

Colour: BSH e 03
Class 5 males
921. IC KNUT VOM ROSENSCHLÖSSL , BSH e 03 ; Sex: 1,0 M 2014-05-10 – A-ÖVEK-LO-1419945
F: CH VIGARO VAN SAWILLU*NL BSH a Ow.: Wagner Elke
M: GIC ROZALIE BRILLIANT FIELD*BY BSH f 03 Br.: Elke Wagner AT

Colour: BSH g 03
Class 9 females
922. NEFERTITI IN CRADLE OF DREAM , BSH g 03 ; Sex: 0,1 F 2015-08-07 – ASFE LO 52716
F: GIC ANNE’S KARL-FREDERICE BLUE VOM WERNERWALD BSH a03 Ow.: Sanchez Soledad
M: ROSE VAN CATTERYLINUM BSH g03 Br.: Sofia Bulhosa PT

Colour: BSH j 03
Class 9 females
923. JEZEBEL VAN DE KATTEKLAUW , BSH j 03 ; Sex: 0,1 F 2015-09-12 – (BE) FBE RX 16.BSH.BE.016
F: *CH.MR.SCOOTER JUNIOR HOUSE HAIDELY BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: *CH.CHILI PEPPERS CHANELLE BSH j 03 Br.: Mr Vercamer-Vanpoucke BE

Class 12 females
924. X-TREME VIRIDIAN, CZ , BSH j 03 ; Sex: 0,1 F 2016-04-26 – (CZ) ČSCH LO 839/16/BSH
F: ONE WISH CASSIA TURIANA BSH b 02 63 Ow.: Urban Martin
M: UMORGI BASTET Z RICAN, CZ BSH e 03 Br.: Martin Urban CZ

Colour: BSH ns 02 21 64
Class 12 males
925. HU* CHAIN BRIDGE IDEFIX , BSH ns 02 21 64 ; Sex: 1,0 M 2016-03-31 – (HU)FH RX 04782
F: HU* CHAIN BRIDGE ENRICO BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: UCCELLA OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Br.: Katalin Papp AT
926. HU* CHAIN BRIDGE INDIANA JONES , BSH ns 02 21 64 ; Sex: 1,0 M 2016-03-31 – (HU)FH RX 04783
F: HU* CHAIN BRIDGE ENRICO BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: UCCELLA OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Br.: Katalin Papp AT

Colour: BSH ns 03 22 64
Class 9 females
927. HINDE DE BROECKLONI , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-08-16 – MU.RX.15.BRI.208.5
F: BARTOZ DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: ANDERS DAN ANDERS DE BROECKLONI BSH ns 03 22 64 Br.: Ad De Brujin NL
928. UCCELLA OF SILVERRUSH , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-03-01 – (HU)FH RX 03829
F: YOLO OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: COCAINE OF SILVERRUSH BSH ns 022164 Br.: Oliver Edelmann DE

Class 11 males
929. CRUMBLE OF SILVERRUSH , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-02-22 – (NL)MU.RX16.BSH.073.5
F: OTHELO OF RENDY CAT BSH ns 22 64 Ow.: Edelmann Oliver
M: CRYSTAL OF SILVERRUSH BSH ns 03 22 64 Br.: Oliver Edelmann DE
930. VINCENT V. LERCHENHOF , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-02-27 – KKÖ 13802EX
F: IC JONAS V. LERCHENNHOOF BSH 24 64 Ow.: Fister & Pasterk Robert & Andrea
M: I-MOGGY OF SILVERRUSH BSH n 03 22 Br.: Fister&pasterk Robert&andrea AT

Class 12 females
931. HAPPY OF SILVERRUSH , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-31 – (NL)MU.RX16.BSH.175.1
F: OTHELO OF RENDY CAT BSH ns 22 64 Ow.: Edelmann Oliver
M: VANITY OF SILVERRUSH BSH ns 03 22 64 Br.: Oliver Edelmann DE
932. HU* CHAIN BRIDGE ISABELLE , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-03-31 – (HU)FH RX 04784
F: HU* CHAIN BRIDGE ENRICO BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: UCCELLA OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Br.: Katalin Papp AT

Colour: BSH c 33
Class 9 females
933. DAENERYS OF SHINING WINTER , BSH c 33 ; Sex: 0,1 F 2015-09-17 – KKÖ PENDING
F: HILL´S GARDEN ACE BSH a 33 Ow.: Schrotter Dagmar
M: EC LA-SAI´S TAMINO BSH x cy 25 33 Br.: Kühnlein Sarina DE

Colour: BSH n 21 33
Class 12 females
934. RACE TO PURFECTION BELL ARDEN , BSH n 21 33 ; Sex: 0,1 F 2016-06-12 – FBE PENDING
F: QUENTIN GOLDENBRI BSH ny 11 33 Ow.: Laureys Stijn
M: KESHU BELL ARDEN BSH a 21 33 Br.: Andrea Koppiova SK

Colour: BSH b 21 33
Class 10 females
935. IC LEONTYNKA VON HUNADY , BSH b 21 33 ; Sex: 0,1 F 2011-05-27 – (SK) SZCH RX 195/2011/BRI
F: IC HENRICH VON HUNADY BSH b 33 Ow.: Huňadyová Zuzana
M: JASMINKA VON HUNADY BSH b 03 21 33 Br.: Zuzana Huňadyová SK

Colour: BSH p
Class 3 males
936. GIC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI , BSH p ; Sex: 1,0 M 2013-08-31 – (CZ)ČSCH LO 30/14/BRI
F: G.I.CH. BONAPARTE VOM KUPFERSTICH BSH p Ow.: Šedová Linda
M: CHANEL WITH LOVE OF KOTOFFSKI BSH p Br.: Irina Bazhinova RU

Class 11 females
937. CYGANERIA HARI MAYA*PL , BSH p ; Sex: 0,1 F 2016-01-19 – (PL)FPL LO 95746
F: IC MOJO PRIEST OF AYDINDRIL*PL BSH b Ow.: Gulka Ewa
M: SC NINA BONOPARTOVNA OF KOTOFFSKI BSH p Br.: Ewa Gulka PL

Class 12 females
938. JASMIN ELLA NEW MONTEMI, CZ , BSH p ; Sex: 0,1 F 2016-04-12 – (CZ) ČSCH LO 555/16/BSH
F: GIC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI BSH p Ow.: Šedová Linda
M: EMMY LOU HONEY PIE BSH h 03 Br.: Linda Šedová CZ

Colour: BSH ns 21 33
Class 7 females
939. CH DESERT ROSE MADE BY GOD , BSH ns 21 33 ; Sex: 0,1 F 2015-03-05 – SFDH RX 229/15 HR
F: MUSLIN CATS WHISPER WOW BSH x ny 11 33 Ow.: Merlin Ivana I Berislav
M: SNOW RAY PETUNIA BSH ns 11 Br.: Marija Bojničanova , Sk SK

Class 9 females
940. SI*MILK & HONEY BAYADERA , BSH ns 21 33 ; Sex: 0,1 F 2015-09-05 – SI – ZDFSLO2015/3148BRI
F: IC A* SCHOENWEG NINO DI ANGELO BSH ns 11 Ow.: Baselj Manca
M: IC* GALADRIELA SILVER ESTIBRI*PL BSH ns 11 Br.: Manca Bašelj SI

Colour: BSH ny 25
Class 5 males
941. IC UA*LEO SAN OLIVER , BSH ny 25 ; Sex: 1,0 M 2014-12-15 – (UA)UFU LO 11235
F: ABSOLU LE ROI SOLEIL BSH ny 25 Ow.: Kuznetsova Yuliia
M: VIOLETTE MICACLE BRI BSH ny 25 Br.: Olena Zazulinska UA

Class 11 males
942. LANCELOT FROM SILVERY QUEEN*UA , BSH ny 25 ; Sex: 1,0 M 2016-01-05 – (BG) NFF LO 2539
F: CH. NATALYLAND’S GOLDEN EROS BSH ny 25 Ow.: Santurdzhiyan Lora
M: WENDY FROM SILVERY QUEEN BSH ns 11 Br.: Unguryanu Alla UA

Colour: BSH p 01 63
Class 12 males
943. PURRING POEMS AGGI , BSH p 01 63 ; Sex: 1,0 M 2016-04-18 – (CZ) ČSCH RX 101/16/BSH
F: PURRING POEMS CON AMORE BSH ny 01 22 61 Ow.: Šedová Linda
M: RIVIUM’S HAPPY DREAM GIRL BSH r 03 63 Br.: Karine Cooman BE

Oto poszczególne oceny kotów brytyjskich:

95452991_2713859592229890_4974680062826643456_n2016

802. MR.ICE KING VAN DE SCHARRELTJES 1,0 BSH w 62 11 Ex 1 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
803. SC ALEXANDER ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK 1,0 BSH a 1 PH Mr. Luigi COMORIO, IT
804. SC BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM 1,0 BSH a 1 PH Mr. Luigi COMORIO, IT
805. SC ENCINSTORFS ASTON MARTIN 1,0 BSH a 1 PH Mr. Luigi COMORIO, IT
806. SC OKTAWIAN FILS MONTEGRI*PL DVM DSM 1,0 BSH a 1 PH, BIV, NOM Mr. Luigi COMORIO, IT
807. SP GIC VENUS OF SURTSEY DSM DVM 0,1 BSH a 2 PH, BIV, NOM Mr. Luigi COMORIO, IT
808. GIC D*DEARCAT’S BLUE-SUNNYBOY 1,0 BSH a 3 Ex 1, CACS Mr. Luigi COMORIO, IT
809. GIC EVŽEN JOHNNY*CZ 1,0 BSH a 3 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
810. GIP GATTORSETTO WALL-E 1,0 BSH a 4 Ex 1, CAPS Mr. Luigi COMORIO, IT
811. IC CLEVER PAW’S INK BLUE 1,0 BSH a 5 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
812. IC EASY RIDER VAN BLACK LAKE 1,0 BSH a 5 Ex 4 Mr. Luigi COMORIO, IT
813. IC EE*XING-STAR FIRST VOLEX 1,0 BSH a 5 ABS Mr. Luigi COMORIO, IT
814. IC LV*MAGNIT ALAIN DELON JW 1,0 BSH a 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Luigi COMORIO, IT
815. IC PRINCE CHARLES CHERRY LAND*PL 1,0 BSH a 5 Ex 3 Mr. Luigi COMORIO, IT
816. NW IC BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ 0,1 BSH a 5 Ex 3 Mr. Luigi COMORIO, IT
817. IC CALAPUNA’S ANNE FAY 0,1 BSH a 5 Ex 4 Mr. Luigi COMORIO, IT
818. IC DIAMOND CATS PRADA 0,1 BSH a 5 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
819. IC PL*GOTHAM AMAZING STORY 0,1 BSH a 3 Ex 1, CACS Mr. Luigi COMORIO, IT
820. IC ICE BLUE D ANDROMEDE 0,1 BSH a 5 Ex Mr. Luigi COMORIO, IT
821. GIC MISS BABITTE HOUSE HAIDELY 0,1 BSH a 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Luigi COMORIO, IT
822. IC SI*MIGEDICATS MISS MOLLY 0,1 BSH a 5 Ex Mr. Luigi COMORIO, IT
823. IC NW UMA BEAUTY SECRET BONIBRIT*LT 0,1 BSH a 5 Ex Mr. Luigi COMORIO, IT
824. IP GIC KLASILKO´S CATS INDEPENDENCE 08 0,1 BSH a 6 Ex 1, CAGPIB Mr. Luigi COMORIO, IT
825. IC MISS RAJA HOUSE HAIDELY 0,1 BSH a 7 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
826. CH PARISIENNE WALKWAYS FANTASY WORD*CZ 0,1 BSH a 7 Ex 3 Mr. Luigi COMORIO, IT
827. CH ROYAL ANTHEM ALUONA *LT 0,1 BSH a 7 Ex 1, CACIB Mr. Luigi COMORIO, IT
828. EYE OF THE TIGER OF ROYAL ANGEL*CZ 1,0 BSH a 9 Ex 1, CAC Mr. Luigi COMORIO, IT
829. INDIA DE LUNA LUNERA*ES 0,1 BSH a 9 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
830. MIGEDICATS I AM IONA JW 0,1 BSH a 7 ABS Mr. Luigi COMORIO, IT
831. OLYMPIA LULUDI*PL 0,1 BSH a 9 Ex 1, CAC, NOM Mr. Luigi COMORIO, IT
832. CATLEROY BLUE CHANTEL 0,1 BSH a 11 Ex 1, NOM Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
833. CHARLIE BEAR GLAMOUR VELVET 1,0 BSH a 12 Ex 2 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
834. EROS VON LANDSTEIN 1,0 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
835. KOKOSCHKA VON AUBELLA A 1,0 BSH a 12 Ex 3 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
836. QUIMBY FROM ALBILEA, CZ 1,0 BSH a 12 Ex 4 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
837. RUSH MAKER LULUDI*PL 1,0 BSH a 12 Ex 1 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
838. BERENICE DELLA DINASTIA ROMANA 0,1 BSH a 12 Ex 2 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
839. BRICOCCOLE BOTTONCINA 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
840. CATLEROY RIVA-ENELLI 0,1 BSH a 12 Ex 4 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
841. CHLOË ANGIOLETTI 0,1 BSH a 12 Ex 3 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
842. DAIQUIRI ROXERA*LT 0,1 BSH a 12 ABS Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
843. ES*CANCION DE CUNA (III) EFECTO POMPON 0,1 BSH a 12 ABS Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
844. LV*MAGNIT EVANGELINA 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
845. PL*PALLADIUM F´BAO BAO 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
846. SHAILENE WOODLEY CHELBYGOLDBLUE 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
847. SI.CANDYLAND DAISY LI 0,1 BSH a 12 Ex 1, BIV, NOM Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
848. GIC JACHYM JOEY Z KLAJDOVKY*CZ 1,0 BSH b 3 Ex 1, CACS Mr. Jörgen BILLING, DK
849. CORA DE CHAT AU BIJOU *LI 0,1 BSH b 12 Ex 1 Mr. Jörgen BILLING, DK
850. SC BELINDA CUTE FIRST VOLEX*EE 0,1 BSH c 1 PH, BIV, NOM Mrs, Annette SJÖDIN, SE
851. SCNW EE* JANET MILAN FIRST VOLEX DVM 0,1 BSH c 1 PH Mrs, Annette SJÖDIN, SE
852. IC ELENA KATES AKIS LT 0,1 BSH c 5 Ex 1, CAGCIB Mrs, Annette SJÖDIN, SE
853. CH ES*CANCION DE CUNA (II) XUXE 0,1 BSH c 7 ABS Mrs, Annette SJÖDIN, SE
854. GIC ARNOLD ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK 1,0 BSH c 10 Ex 1, CAP, NOM Mrs, Annette SJÖDIN, SE
855. EE*DOLORES DIAMOND FIRST VOLEX 0,1 BSH c 11 Ex 1, NOM Mrs, Annette SJÖDIN, SE
856. BELINDA DELLA DINASTIA ROMANA 0,1 BSH c 12 Ex 2 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
857. EE*DIANA QUEEN HOU FIRST VOLEX 0,1 BSH c 12 Ex 1, BIV Mrs, Annette SJÖDIN, SE
858. KATIE HOLMES CHELBYGOLDBLUE 0,1 BSH c 12 Ex 3 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
859. GIC ALICE VABANK *PL 0,1 BSH d 3 Ex 1, CACS, BIV Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
860. CH MOZART DE ANTESTO*EE 1,0 BSH d 7 Ex 1, CACIB Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
861. DAHLIA VABANK*PL 0,1 BSH d 7 Ex 1, CACIB Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
862. BEAUTIFUL DISASTER DI TONDAGENTILE 0,1 BSH d 12 Ex 1 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
863. GIC LAERTES DE PURA SANGRE*CZ 1,0 BSH e 3 Ex 1, CACS, BIV Mr. Marteinn TAUSEN, IS
864. GIP SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA*CZ 1,0 BSH e 4 Ex 1% Mr. Marteinn TAUSEN, IS
865. GIP IC SHIKANTAZA’S FELISHA DSM 0,1 BSH e 4 Ex 1, CAPS, NOM Mr. Marteinn TAUSEN, IS
866. CH SIEMAGIC`S ISA BELLA 0,1 BSH e 7 Ex 1, CACIB Mr. Marteinn TAUSEN, IS
867. FRANKIE BRITISH RED*CZ 1,0 BSH e 12 Ex 1 Mr. Marteinn TAUSEN, IS
868. GIC ALIMUR`S XAVIERA 0,1 BSH g 3 Ex 1, CACS Mr. Jörgen BILLING, DK
869. CH FEEL IN LOVE OF LAST HOPE*CZ 0,1 BSH g 5 Ex 1, CAGCIB, BIV Mr. Jörgen BILLING, DK
870. MISS LISSELOTTE HOUSE HAIDELY 0,1 BSH g 12 Ex 2 Mr. Jörgen BILLING, DK
871. WALENTINA VIRIDIAN. CZ 0,1 BSH g 12 Ex 1 Mr. Jörgen BILLING, DK
872. IP IC NESSIE LILA-CREMY HONEY PIE*CZ 0,1 BSH j 6 Ex 1, CAGPIB, NOM Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
873. NW SC USCHI SILVER BRITISH EMOTION*SK DVM DSM 1,0 BSH ns 11 1 PH Mr. Ad DE BRUIJN, NL
874. GIC GARRY FROSTINES*CZ 1,0 BSH ns 11 3 Ex 1, CACS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
875. GIC NATALYLAND’S SILVER FALCON 1,0 BSH ns 11 3 Ex 2 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
876. GIC CAMELIE Z RUŽINOVA SK DVM 0,1 BSH ns 11 3 Ex 2 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
877. GIC JADWIGA’S ZAMIRAMIS 0,1 BSH ns 11 3 Ex 1, CACS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
878. IC BRUNO OF KIBELA 1,0 BSH ns 11 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Ad DE BRUIJN, NL
879. IC GALADRIELA SILVER ESTIBRI*PL 0,1 BSH ns 11 5 Ex 3 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
880. IC NW NL*CLEVER PAW`S FRANCESCA JW 0,1 BSH ns 11 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Ad DE BRUIJN, NL
881. IC SILVER NIKA NICE OF CAT PHILOSOPHY 0,1 BSH ns 11 5 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
882. IC UA*CURIOUS ANGEL ABBIE 0,1 BSH ns 11 5 Ex 2 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
883. CH HERCULES IL’ DE MARY 1,0 BSH ns 11 7 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
884. CH VERENA VON BURG WEISSENSEE 0,1 BSH ns 11 7 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
885. BELLA PURE BEAUTY, CZ 0,1 BSH ns 11 9 Ex 1, CAC, BIV Mr. Ad DE BRUIJN, NL
886. PROSPER DREAM’S HANNIKA 0,1 BSH ns 11 11 Ex 1 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
887. IC ANYAMANEE LOOK ME 0,1 BSH es 11 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
888. SC GOLDEN THANIKA KAFIDIM DVM 0,1 BSH ny 11 1 PH Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
889. GIC GOLDEN ZIVA KAFIDIM 0,1 BSH ny 11 3 ABS Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
890. CH BG*FOXYLAND BENJAMIN GOLD 1,0 BSH ny 11 7 Ex 1, CACIB, BIV Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
891. SP AYERS ROCK CHOKKIE*PL 1,0 BSH b 24 2 PH, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
892. NW SC COPY BY GUCCI OF BRITISH EDITION*CZ DVM DSM 1,0 BSH ns 22 64 1 PH, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
893. WW12 SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL JW DVM DSM 1,0 BSH ns 22 64 1 PH Mr. Veikko SAARELA, FI
894. GIC MYSTICAT´S SILVER NARNIA 0,1 BSH ns 22 64 3 Ex 1, CACS Mr. Veikko SAARELA, FI
895. IC D*VALE OF PROUD’S BUMBLEBEE 1,0 BSH ns 22 64 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Veikko SAARELA, FI
896. WW14 CH ONLY BLACK SILVER WHY NOT JW 0,1 BSH ns 22 64 7 Ex 1, CACIB, BIV, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
897. FANFARE DE BROECKLONI*NL JW 0,1 BSH ns 22 64 9 Ex 1, CAC Mr. Veikko SAARELA, FI
898. JIMOJE`S IZZY ICE 0,1 BSH ns 22 64 7 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
899. CHIANA HER MAJESTY 0,1 BSH ns 22 64 10 Ex 3 Mr. Veikko SAARELA, FI
900. JADIS HER MAJESTY 0,1 BSH ns 22 64 10 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
901. ONLY BLACK SILVER APACHE 0,1 BSH ns 22 64 10 Ex 1, CAP, BIV, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
902. FRAGILE BEAUTY OF BRITISH EDITION* CZ JW 0,1 BSH ns 22 64 11 Ex 1, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
903. ELECTRIC OF SILVER RUSH 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 3 Mr. Veikko SAARELA, FI
904. LEONARD PROCAT BLUE 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 1 Mr. Veikko SAARELA, FI
905. ONLY BLACK SILVER BEEP BEEP 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
906. ONLY BLACK SILVER BAILEYS 1,0 BSH ns 22 64 12 ABS Mr. Veikko SAARELA, FI
907. XEROX V. LERCHENHOF 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 4 Mr. Veikko SAARELA, FI
908. BERNICE PROCAT BLUE 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 3 Mr. Veikko SAARELA, FI
909. HONEY PIE HER MAJESTY 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
910. ONLY BLACK SILVER B. B. 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 1, BIV Mr. Veikko SAARELA, FI
911. ONLY BLACK SILVER BE HAPPY 0,1 BSH ns 22 62 12 Ex 1, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
912. ONLY BLACK SILVER BLACK IS BLACK 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 4 Mr. Veikko SAARELA, FI
913. IC BEN THE MEN DE BROECKLONI*NL 1,0 BSH ns 24 64 5 Ex 1, CAGCIB Mrs, Annette SJÖDIN, SE
914. DORA PROCAT BLUE 0,1 BSH ns 24 64 12 Ex 1, BIV Mrs, Annette SJÖDIN, SE
915. TIGER LILY HER MAJESTY 0,1 BSH ns 24 64 12 Ex 2 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
916. XENIA II. V. LERCHENHOF 0,1 BSH ns 24 64 12 Ex 3 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
917. ARCHIBALD FANTASY FUTURE*NL 1,0 BSH a 03 9 ABS Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
918. ES*CANCION DE CUNA (II) ZIGZAG 0,1 BSH a 03 9 Ex 1, CAC Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
919. CATLEROY BLANCHE 0,1 BSH a 03 11 Ex 1, BIV, NOM Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
920. RENESMEE CHELBYGOLDBLUE 0,1 BSH a 03 12 Ex 1 Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
921. IC KNUT VOM ROSENSCHLÖSSL 1,0 BSH e 03 5 ABS Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
922. NEFERTITI IN CRADLE OF DREAM 0,1 BSH g 03 9 Ex 1, CAC Mr. Veikko SAARELA, FI
923. JEZEBEL VAN DE KATTEKLAUW 0,1 BSH j 03 9 Ex 1, CAC Mr. Alexey SHCHUKIN, NL
924. X-TREME VIRIDIAN* CZ 0,1 BSH j 03 12 Ex 1 Mr. Alexey SHCHUKIN, NL
925. HU* CHAIN BRIDGE IDEFIX 1,0 BSH ns 02 21 64 12 Ex 1 Mr. Louis COSTE, FR
926. HU* CHAIN BRIDGE INDIANA JONES 1,0 BSH ns 02 21 64 12 Ex 2 Mr. Louis COSTE, FR
927. HINDE DE BROECKLONI*NL 0,1 BSH ns 03 22 64 9 Ex 1, CAC, BIV Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
928. UCCELLA OF SILVERRUSH 0,1 BSH ns 03 22 64 9 Ex 2 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
929. CRUMBLE OF SILVERRUSH 1,0 BSH ns 03 22 64 11 Ex 1, NOM Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
930. VINCENT V. LERCHENHOF 1,0 BSH ns 03 22 64 11 Ex 2 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
931. HAPPY OF SILVERRUSH 0,1 BSH ns 03 22 64 12 Ex 1, NOM Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
932. HU* CHAIN BRIDGE ISABELLE 0,1 BSH ns 03 22 64 12 Ex 2 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
933. DAENERYS OF SHINING WINTER 0,1 BSH c 33 9 Ex 1, CAC Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
934. RACE TO PURFECTION BELL ARDEN 0,1 BSH n 21 33 12 Ex 1 Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
935. IC LEONTYNKA VON HUNADY 0,1 BSH b 21 33 10 Ex 1, CAP, NOM Mr. Jörgen BILLING, DK
936. GIC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI*RU 1,0 BSH p 3 Ex 1, CACS Mr. Veikko SAARELA, FI
937. CYGANERIA HARI MAYA*PL 0,1 BSH p 11 Ex 1 Mr. Veikko SAARELA, FI
938. JASMIN ELLA NEW MONTEMI*CZ 0,1 BSH p 12 Ex 1, BIV Mr. Veikko SAARELA, FI
939. CH DESERT ROSE MADE BY GOD 0,1 BSH ns 21 33 7 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
940. SI*MILK & HONEY BAYADERA 0,1 BSH ns 21 33 7 Ex 1, CACIB Mr. Ad DE BRUIJN, NL
941. IC UA*LEO SAN OLIVER 1,0 BSH ny 25 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
942. LANCELOT FROM SILVERY QUEEN*UA 1,0 BSH ny 11 11 Ex 1 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
943. PURRING POEMS AGGI 1,0 BSH p 01 63 12 Ex 1 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL

Oto nasi wystawcy z Polski:

14601130_10207502853998056_1151654559927157240_n

WORLD SHOW – Malmo 24-25.10.2015 (Szwecja)

W wystawie uczestniczyło 1955 kotów w tym  113 kotów brytyjskich. Koty brytyjskie sędziowało tylko 6 sedziów na 11 uprawnionych.

10614260_1496709643933445_1576092918748641866_n12047000_10208427915040080_3169910618781897779_n12182905_824784040972959_7203505255364470092_o12033208_10206527691462517_8875188046264746580_n10404135_1017038761681915_6304188488540096257_n 12046757_824784057639624_5011854669120635601_n 12115686_10153401548713692_2333349501356669540_n 12189146_1053256344727205_8987537365532110551_n12189577_449473748587749_323708178583564917_n7981d3_1b6ad60d092c4a6f8f3a1221b2189f78-443x44312065857_10154351851611002_2379297549371619413_n

Zaproszeni Sędziowie:
Gerson Alves Pereira (BR)
Jorgen Billing (DK)
Ad de Bruijn (NL)
Fabrice Calmes (FR)
Luigi Comorio (IT)
Louis Coste (FR)
Geir Edvardsen (NO)
Mira Fonsen (FI)
Gerardo Fraga y Guzman (ES)
Thea Friskovec (CH)
Alessandro Ghibaudo (IT)
Lene Glem (DK)
Stephane Henry (FR)
Sarah Johson (GB)
Dorte Kaae (DK)
Magdalena Kudra (PL)
Anne Kohn (DK)
Robert Lubrano (FR)
Lone Lund (DK)
Gianfranco Mantovani (IT)
Donatella Mastrangelo (IT)
Karl Preiss (A)
Kristiina Rautio (FI)
Eric Reijers (CZ)
Yan Roca Folch (FR)
Veikko Saarella (FI)
Cristiano Sandon (IT)
Alexey Schukin (NL)
Natalia Sidorova (RU)
Petra Snajdrova (CZ)
Charles Spijker (NL)
Linda Sviksa (LV)
Anne Veland (NO)

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

Colour:BRI ds 25
CAGCIB – 1268 / BRI ds 25 5 Hona Anyamanee Happy New Year – Oosterhof,R FE

Colour:BRI ns 03 22 64
CAP – 1269 / BRI ns 03 22 64 10 Hane (K) Axel de Broeckloni – Kappel,Christoph MU

Colour:BRI w 62
CACS – 1270 / BRI w 62 3 Hane GIC Ice Bear van de Scharreltjes JW – Ottevaere,Patrick FBE
CACIB – 1271 / BRI w 62 7 Hona CH S*Hennerdals Elodie – Hennerdal,Denise NERK
EX1, BIV – 1272 / BRI w 62 11 Hona S*Hennerdals Fiona – Hennerdal,Denise NERK

Colour:BRI n
CAP – 1273 / BRI n 10 Hane (K) SE*Svalörtens Adonis – Nilsson,Jenny SYDK
CACIB – 1274 / BRI n 7 Hona CH Björnligans Rock Rosie – Carlsson,Mona-Lisa DK

Colour:BRI a
HP, BIV, NOM – 1275 / BRI a 2 Hona (K) SP GIC Venus of Surtsey – Schärli,Doris FFH
EX2  – 1276 / BRI a 4 Hane (K) GIP CH SE*Sturkökatten Bradley – Svahn,Håkan SYDK
CAPS – 1277 / BRI a 4 Hane (K) NW GIP Adi von der Mähle – Diethelm,Thomas DEKZV
CAPIB – 1278 / BRI a 8 Hane (K) PR DK Chalina’s Gordon – Nielsen,Lene  FD
EX2 – 1280 / BRI a 8 Hane (K) PR DK Petrines Teodor Elkrog – Pedersen,Jonna FD
CAP, NOM – 1279 / BRI a 10 Hane (K) SE*Svalörtens Oliver – Andersson,Agneta SYDK
HP – 1281 / BRI a 1 Hane NW SC Mister Scooter of Phoenix JW DSM DVM – Ottevaere,Patrick FBE
HP – 1284 / BRI a 1 Hane NW SC Humphrey Misiowe Marzenie*PL DVM – Perera Gonzalez,Ramon E  ASFE
HP – 1282 / BRI a 1 Hona SW’10 SC Little Miss Daisy Lu of Ballyhara DSM DVM – Bloch,Kamil FPL
HP, BIV – 1283 / BRI a 1 Hona SC IT*Bricoccole Tabatha JW – Ottevaere,Patrick FBE
CACS – 1285 / BRI a 3 Hane GIC Alexander Romeo Prince from the Blue Kingdom* SK – Mestanková,Silvia SZCH
CAGCIB – 1286 / BRI a 5 Hane IC Catdeluxe Peanut vom Rimberg – Ejlersen,Martine FD
EX3 – 1287 / BRI a 5 Hane IC SE*Sturkökatten Billy Boy – Svahn,Helene SYDK
EX2 – 1288 / BRI a 5 Hane IC RU*Liva Cats Charlie – Groshev,Vladimir ARCCA
CAGCIB – 1289 / BRI a 5 Hona IC Catdeluxe Catwalks Dashing Diva – Ejlersen,Martine FD
CACIB – 1290 / BRI a 7 Hane CH Lord Buckley of Ballyhara  – Bloch,Kamil FPL
EX2 – 1294 / BRI a 7 Hane CH Larrys Caspar Blue vom Wernerwald – Kjeldgaard,Pia FD
EX3 – 1291 / BRI a 7 Hona CH Xilly van de Kraayenberg – Bloch,Kamil FPL
CACIB – 1292 / BRI a 7 Hona CH Ice Blue D’Andromede – Labaigt,Philippe FFF
EX2 – 1293 / BRI a 7 Hona CH Iowa Sideris*PL – Alpmark,Ingrid FRÄS
CAC – 1295 / BRI a 9 Hane Zoro Bonibrit*LT – Lindgren,Jens MSK
EX1, BIV – 1296 / BRI a 11 Hona Kajina Johnny*CZ  – Jonák,Vladimir CSCH
EX2 – 1297 / BRI a 11 Hona Goya De Luna Lunera*ES – Perera Gonzalez,Ramon E  ASFE
ABS – 1298 / BRI a 11 Hona Rula Dos Aguas – Lopéz de Prado y Lopez,Ana Celia ASFE
EX3 – 1299 / BRI a 11 Hona RU*Liva Cats Gertruda – Groshev,Vladimir ARCCA
EX1, BIV – 1300 / BRI a 12 Hane Andy Garcia of Britishinrome – La Bella,Denise ANFI
EX3 – 1301 / BRI a 12 Hane Brumag Bijou – Strimer,Fadrina FFH
EX4 – 1302 / BRI a 12 Hane Dinky-Toy van de Nijehoeve – Bouwknegt,Algre FE
EX2 – 1303 / BRI a 12 Hane Jack Daniels van de Heirweg – Maene,Kurt FBE
EX1 – 1304 / BRI a 12 Hona Yamira Mooon First Volex*EE – Reut,Olga Felix
EX2 – 1305 / BRI a 12 Hona Blue Brilliants Blossom Blue Expression – Pecaric,Jasmina SFDH

Colour:BRI c
CAPIB – 1306 / BRI c 8 Hona (K) PR DK Petrines Telma Elkrog – Pedersen,Jonna FD
CACS – 1307 / BRI c 3 Hane GIC Arnold Romeo Prince from the Blue Kingdom*SK – Mestanková,Silvia SZCH
CACS, BIV, NOM – 1308 / BRI c 3 Hona NW GIC Janet Milan First Volex*EE – Reut,Olga Felix
CAGCIB – 1309 / BRI c 5 Hona IC Amelie von der Klingenstadt – Schmatz,Ursula DEKZV
EX1 – 1310 / BRI c 11 Hona Chantelle Happy First Volex*EE – Reut,Olga Felix
ABS – 1311 / BRI c 11 Hona Cadee Joy van de Nijehoeve – Bouwknegt,Algre FE
EX1 – 1312 / BRI c 12 Hona Zemfira Diona First Volex*EE – Reut,Olga Felix

Colour:BRI d
CAGPIB – 1313 / BRI d 6 Hane (K) IP S*Bogekatten’s Easy Loving – Åke,Margaretha ELK
EX1 – 1314 / BRI d 12 Hona SE*Tawalli’s Hakuna Matata Zira – Wallin,Lotta BIK

Colour:BRI e
CAGPIB – 1315 / BRI e 6 Hona (K) IP SC DK*Wiki’s Promis – Kjeldgaard,Pia FD
HP, BIV – 1316 / BRI e 1 Hane NW SC Lester des Libellules – Urban,Martin CSCH
CAGCIB – 1317 / BRI e 5 Hane IC DK*Apiatif’s creme Kassander – Kjeldgaard,Pia FD
EX2 – 1318 / BRI e 5 Hane IC Laertes de Pura Sangre*CZ – Klyusovets,Alexander ARCCA

Colour:BRI f
CAGPIB – 1319 / BRI f 6 Hona (K) IP CH FI*Ruusutarhan Matilde – Nikula,Ilona Suomen Kissalii
CACS – 1320 / BRI f 3 Hona GIC FI*Feronian Dahlea Purpurea – Honkanen,Anna Suomen Kissalii

Colour:BRI g
HP, NOM – 1321 / BRI g 2 Hona (K) NW SP EC Sahra vom Fichtenthal – Schmatz,Ursula DEKZV
CAGPIB – 1322 / BRI g 6 Hona (K) IP S*Billfeldt’s Riga made of Gold – Hellman,Jorunn SYDK
HP – 1323 / BRI g 1 Hona SC FIN*Ruusutarhan Hertta – Harmaakari,Aija Suomen Kissalii
CACIB – 1324 / BRI g 7 Hona CH Eek A Mouse Hollandaise – Bouwknegt,Algre FE
ABS – 1325 / BRI g 11 Hona Betty Empire of Cat*RU – La Bella,Denise ANFI

Colour:BRI hs
CACS – 1326 / BRI hs 3 Hona GIC IDP*Tawalli’s Vanessa – Williams Wallin,Lotta BIK

Colour:BRI ns 11
HP – 1327 / BRI ns 11 2 Hane (K) NW SP Zur Sternenbucht Silver Pan-Tau DSM – Undseth,Kirsten NRR
CAPS – 1328 / BRI ns 11 4 Hane (K) GIP SC FI*Gnome’s Britannia Silver – Teräsalmi,Pirjo Suomen Kissalii
CAPS – 1329 / BRI ns 11 4 Hona (K) GIP CH SE*Tylökatten Sue Ellen – Asplund,Mia SPIN
CAGPIB, BIV – 1330 / BRI ns 11 6 Hona (K) SW IP SC S*Pymans Maj-Britt DSM DVM – Nilsson,Anne-Maj TCC
Supreme Champion – 1331 / BRI ns 11 3 Hane GIC S*Pymans Joe Cool – Teräsalmi,Pirjo Suomen Kissalii
CACS – 1332 / BRI ns 11 3 Hona GIC SE*Tylökatten Sybil – Asplund,Mia SPIN
DISK PGA TEMP – 1333 / BRI ns 11 5 Hane IC SE*Tylökatten Basil – Arklund,Ingrid VK
CAGCIB, BIV – 1334 / BRI ns 11 5 Hona IC Jadwiga’s Zamiramis  Kluiter – Jassyk,Jadwiga FE
CACIB – 1335 / BRI ns 11 7 Hane CH Claudius von Burg Weissensee Kluiter – Jassyk,Jadwiga FE
EX1 – 1336 / BRI ns 11 12 Hona Kafidim Silver Enya – Hindenes,Rita NRR
ABS – 1337 / BRI ns 11 12 Hona Kafidim Fabulous Silver Palmera – Veldman,Jeanet MU

Colour:BRI ny 11
HP – 1338 / BRI ny 11 1 Hona SC Golden Thanika Kafidim DVM – Hindenes,Rita NRR

Colour:BRI ay 11
ABS – 1339 / BRI ay 11 5 Hona IC Bell Arden Kianga – Veldman,Jeanet MU

Colour:BRI n 22
CAC – 1340 / BRI n 22 9 Hona SE*Sometime’s Skype – Sandberg,Malin DK

Colour:BRI a 23
ABS – 1341 / BRI a 23 9 Hona S*Applecat Kiwi in Love – Fjäll,Isabelle BIRKA

Colour:BRI b 24
EX1 – 1342 / BRI b 24 12 Hona SE*BaraBus Vicky Pollard – Ek,Anna FRÄS

Colour:BRI ns 22 64
CAGPIB – 1343 / BRI ns 22 64 6 Hane (K) IP ProCat Blue Hector – Spicek,Tomislav MU
CAPIB – 1344 / BRI ns 22 64 8 Hane (K) PR IT*Onlyblacksilver Weeky – Sanrocco,Patrizia ANFI
HP, BIV,NOM – 1345 / BRI ns 22 64 1 Hane SC Bossche Bol de Broeckloni DSM DVM – Härsjö Lundh,Jennie ÄK
HP – 1348 / BRI ns 22 64 1 Hane SC LV*Ice Florence Decor – Blinova,Tatjana CFCA
EX2 – 1346 / BRI ns 22 64 5 Hane CH Nostrian Herbu Kadar*PL – Fieldhouse,Darren MSK
EX3 – 1347 / BRI ns 22 64 5 Hane NW IC Barierre de Broeckloni Spicek,Tomislav MU
CAGCIB – 1350 / BRI ns 22 64 5 Hane IC Bobo Sokoladinis Tigras*LT – Deila,Nina VRK
CAGCIB – 1349 / BRI ns 22 64 5 Hona IC Chiana Her Majesty – Van den Eynde,Anja FBE
EX2 – 1351 / BRI ns 22 64 7 Hane CH LV*Modesto Alonzo Amigo – Vitolina,Zita CK
ABS – 1352 / BRI ns 22 64 7 Hane CH Onlyblacksilver Whit You JW – Bogni,Patrizia ANFI
ABS – 1353 / BRI ns 22 64 7 Hona CH CH*Tabby Dream X-plosiveBeauty Härsjö -  Lundh,Jennie ÄK
Champion – 1354 / BRI ns 22 64 9 Hane SE*Forever Loved Little John Härsjö – Lundh,Jennie ÄK
ABS – 1355 / BRI ns 22 64 9 Hona WW’14 Onlyblacksilver Why Not JW – Bogni,Patrizia ANFI
EX4 – 1356 / BRI ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Yello[w] Härsjö – Lundh,Jennie ÄK
EX1, BIV, NOM – 1357 / BRI ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Red Hot Chili Peppers Härsjö – Lundh,Jennie ÄK
EX3 – 1358 / BRI ns 22 64 12 Hane ProCat Blue Steve Mc Queen – Spicek,Tomislav MU
EX2 – 1359 / BRI ns 22 64 12 Hane Onlyblacksilver Albertone – Bogni,Patrizia ANFI
EX1 – 1360 / BRI ns 22 64 12 Hona ProCat Blue Lady Petara – Spicek,Tomislav MU
ABS – 1361 / BRI ns 22 64 12 Hona Elsewhere’s Full of Grace Wijbrands,Anna MU
ABS – 1362 / BRI ns 22 64 12 Hona Onlyblacksilver Amelia – Bogni,Patrizia ANFI

Colour:BRI ns 24 64
CAGCIB – 1363 / BRI ns 24 64 5 Hona IC ProCat Blue Sofia Zuzi – Spicek,Tomislav MU
CACIB – 1364 / BRI ns 24 64 7 Hane CH Ben The Man de Broeckloni – Van den Eynde,Anja FBE
Champion, BIV – 1365 / BRI ns 24 64 9 Hona X-Belle Divoký Andel*CZ – Deila,Nina VRK

Colour:BRI a 03
Supreme Premier, NOM – 1366 / BRI a 03 4 Hane (K) GIP GIC Suncat’s Highway Star – Stefansson,Ulrika VRK
CAC – 1367 / BRI a 03 9 Hona Miss Higgins van de Heirweg Maene,Kurt FBE

Colour:BRI c 01 62
CAGCIB – 1368 / BRI c 01 62 5 Hona IC DK Highwave Andersine – And Kronov,Pia FD

Colour:BRI d 03
CAGPIB – 1369 / BRI d 03 6 Hane (K) IP SC Suncat’s Mr Tambourine Man – Östman,Margareta VRK

Colour:BRI f 02 62
Champion – 1370 / BRI f 02 62 9 Hona SE*Vikingalundens Isotta Fraschini – Östman,Margareta VRK

Colour:BRI g 03
EX1 – 1371 / BRI g 03 12 Hona Suncat’s You’re Beautiful – Stefansson,Ulrika VRK

Colour:BRI c 03 24
EX1 – 1372 / BRI c 03 24 11 Hona S*Lisuanto’s Caitlin by Palace&Main’s – Lovén,Mimmi NERK

Colour:BRI n 33
EX1 – 1373 / BRI n 33 12 Hona Pirot Belle Lolita – Dickson,Maud ÄK

Colour:BRI a 33
CACIB – 1374 / BRI a 33 7 Hona CH Ellie Van de Karwendel – Van den Eynde,Anja FBE

Colour:BRI c 33
CAGPIB – 1375 / BRI c 33 6 Hane (K) IP SC DK*Apiatif’s Maske Pii – Rubeck,Inge Louise FD
Internationell Champion – 1376 / BRI c 33 7 Hane CH Nix of Night from Little Nina – Fimland,Sylvi NRR

Colour:BRI h 33
CAP, NOM – 1377 / BRI h 33 10 Hona (K) IC Pirot Dane Ivy – Dickson,Maud ÄK

Colour:BRI n 21 33
CACS – 1378 / BRI n 21 33 3 Hane GIC BellArden Uriel – Dickson,Maud ÄK

Colour:BRI c 21 33
CAC – 1379 / BRI c 21 33 9 Hane Cabriole’s Stripes on Ice – Van den Eynde,Anja FBE

Colour:BRI e 21 33
HP – 1380 / BRI e 21 33 1 Hona GIC DK*Hammershøj’s Mystic Milima Bonefeld – Nielsen,Inge Christine FD

I na koniec nasi wszyscy wystawcy z PL uczestniczący w wystawie

887559_607669562704252_8741064387249363988_o

WORLD SHOW – Praga 25-26.10.2014 (Czechy)

10683660_649098598537571_3367930516921493445_o

10502340_600029606768078_7817961548507228677_n1053395_470518433086033_5173764334815027565_o10382840_10202998463579270_6463268769552710409_n 10441013_470129906458219_5842114533672920604_n

10373007_1570762666468538_8303580852575311257_o10633320_1570757643135707_4469601919970744235_o1800240_739573079424160_7885390300524206056_n33

W wystawie uczestniczyło okolo 1600 kotów w tym  160 kotów brytyjskich. Koty sędziowało 10 sedziów z kilkunastu krajów świata a uprawnionych do sędziowania kat. 3 było aż 18 sędziów.

1073729_470765346394675_6341123316717480329_o 1512231_470765066394703_4225236789937072056_o 10321662_470764896394720_2591172175675828846_o10669283_470765416394668_8218556126636666956_o

Zaproszeni Sędziowie:
Mr. Jorgen Billing Denmark cat.: I – IV
Mr. Fabio Brambilla Italy cat.: II, III
Mr. Ad de Bruijn Netherlands cat.: I, III, IV
Mrs. Laura Burani Italy cat.: I – IV
Mr. Luigi Comorio Italy cat.: I – IV
Mrs. Gina Grob Liechtenstein cat.: I – IV
Mrs. Satu Hämäläinen Finland cat.: I – IV
Mrs. Hannah Jensen Sweden cat.: I, II
Mrs. Dorte Kaae Denmark cat.: I, II, IV
Mrs. Anne Kohn Denmark cat.: I, II
Mr. Robert Lubrano France cat.: I, II, IV
Mr. Gianfranco Mantovani Italy cat.: I – IV
Mrs. Donatella Mastrangelo Italy cat.: I – IV
Mrs. Nurit Pahl Israel cat.: I – IV
Mrs. Anne Paloluoma Finland cat.: II, III
Mr. Martti Peltonen Sweden cat.: II, III, IV
Mrs. Kristiina Rautio Finland cat.: I, II, IV
Mr. Yan Roca-Folch France cat.: I – IV
Mr. Veikko Saarela Finland cat.: I – IV
Mr. Dietmar Sagurski Germany cat.: I – IV
Mr. Lee Selassa Netherlands cat.: I, II
Mr. Alexey Shchukin Netherlands cat.: I – IV
Mrs. Linda Sviksa Latvia cat.: I, II
Mrs. Anette Sjödin Sweden cat.: I, II
Mr. Charles Spijker Netherlands cat.: I – IV
Mrs. Marina Vinkel Estonia cat.: I – IV

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

Colour: BRI w 62

Class 3 males
959. IC TORAKIKI OF BRITISHINROME*IT, BRI w 62 ; Sex: 1,0 M 2012-04-15 – IT*ANFI LO 110041
F: IC GB*FERRERSFORD BANDITO BRI a  Ow.: La Bella Denise
M: IC ROSABIANCA DELLA FATA MORGANA BRI w 62  Br.: Denise La Bella IT – CACS, BIV
class 5 females
960. IC AIMEE ANTURIAMILLENNE*CZ, BRI w 62 ; Sex: 0,1 F 2013-05-13 – (CZ)ČSCH LO 1011/13/BRI
F: GIC INCOGNITO VOM ZIGEUNERBODEN BRI a  Ow.: Křesinová Milena
M: JESSIQUE ORSO PELOSO, CZ BRI w 62  Br.: Milena Křesinová CZ – CAGCIB
Class 8 females
961. PR JESSIQUE ORSO PELOSO*CZ, BRI w 62 ; Sex: 0,1 F 2012-04-11 – (CZ)ČSCH LO 361/12/BRI
F: CH BACARDI ORSO PELOSO, CZ BRI e 03  Ow.: Křesinová Milena
M: CONNIE AEIBISCAT, CZ BRI w 62  Br.: Iva Kvízová CZ – CAPIB
Class 12 males
962. ARTIC BEAR FROM TOWN HOUSE*DE, BRI w 62 ; Sex: 1,0 M 2014-05-29 – SZCH PENDING
F: XABI ALONSO OF TOMMY’S TOWN HOUSE BRI c  Ow.: Peciar Marek
M: GARIBALDI’S RAGAZZA MIA BRI w 62  Br.: Adam Jung DE – EX 1

Colour: BRI a

Class 1 males
963. SC SCOOTER OF PHOENIX*DE JW, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-04-08 – (BE)FBE RX 14.BRI.REGI.002
F: CH FUSSILI DE LA VALLÉE DU LYS BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: CH TARTATIN OF PHOENIX BRI a  Br.: Carine Derveaux BE – PH NOM BIS
Class 1 females
964. SC IT*BRICOCCOLE TABATHA JW, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-03-06 – (BE)FBE LO 14.BRI.REGR.008
F: SC BOTTONE TUMMY, CZ BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: IC CHERYL VAN BLACK LAKE BRI a  Br.: Donatella Bancovich IT – PH
Class 2 males
965. NW SP ELTON HODOSBLUE*SK, BRI a ; Sex: 1,0 M 2006-07-23 – A-ŐVEK-LO 1119056
F: IC LORD ROMEO BLUE V. WERNERWALD BRI a  Ow.: Hofer Regina Andrea
M: CH PRINCESS LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Peter Hriň SK – ABS
Class 1 males
966. SC GORBI NALIM*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-02-15 – (PL)FPL LO 73705
F: IC SEEBACK CLEVER PAW, CZ BRI a  Ow.: Oszczyk Barbara
M: CH SARAH LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Jitka Hlavacova CZ – HP
Class 3 males
967. GIC MIO-TUMMY VAN SAWILLU*NL, BRI a ; Sex: 1,0 M 2008-05-07 – (CZ)ČSCH LO 921/ 8/BRI
F: SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a  Ow.: Křepelka Radomil
M: CHTAMMY WHYNOTT VAN BLACK LAKE BRI a 03  Br.: L. Bakker NL – CACS
Class 4 females
968. GIP CH A´ VENUS MONET SENS LAVRÉS*CZ, DVM, BRI a ; Sex: 0,1 F 2010-05-26 – (SK)SZCH LO 2829/2010/BRI
F: CH HENAJUETRAS ALEGRO /KFND/, JW BRI a  Ow.: Voleková Iveta
M: IC PRETTY KITTY LAUREEN CHÉRIE, CZ, JW BRI c  Br.: Jana Havlová CZ – CAPS
Class 5 males
969. IC ALEXANDER ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCH LO 3985/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD BRI a  Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY, SK BRI a  Br.: Silvia Mešťánková SK – EX 2
970. NW IC HUMPHREY MISIOWE MARZENIE*PL, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-08-20 – (ES) ASFE LO 49771
F: FINCH´S MILTREE JAYIN OYO*NL, JW BRI a  Ow.: Perera González Ramón Eduardo
M: FERRARI MISIOWE MARZENIE*PL BRI a  Br.: Tomasz Mis PL – CAGCIB
Class 5 females
971. IC MISS CUTI OF PHOENIX*DE, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-03-13 – DVDK LOB 36221
F: CH MISTER BLUE STILTON DE JONCKER VAN REETH BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: CH ALINA VAN HEYMISSEN BRI a  Br.: Mevr Derveaux BE – EX 2
Class 6 males
972. IP IC BENJAMIN METHEXIS*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2009-03-24 – (CZ) ČSCH LO 447 /9/ BRI
F: SC YOSCHI LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Ow.: Školová Marcela
M: BELINDA VON PHILACOST, DE BRI a  Br.: Eva Krausová CZ – CAGPIB
973. IP PARYS KOCIA OSTOJA*PL, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-06-22 – (PL)FPL LO 58597
F: GIC AURELIUS AGNUS DEI, CZ BRI a  Ow.: Zarębska Anita
M: CH ISMENA KOCIA OSTOJA*PL BRI a  Br.: Barbara Oszczyk PL – EX 2
Class 4 females
974. GIP GIC VENUS OF SURTSEY*CH, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-04-27 – LO 78445
F: IC HILLS GARDEN´S SHAQUILLE BRI a  Ow.: Schärli Doris
M: UMAY OF SURTSEY BRI a  Br.: Doris Schärli CH – EX 2
Class 7 males
975. CH BG*HERCULES FROM CITY OF ANGELS, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-02-23 – (RO) FELIS LO 140128
F: SC PRINZ HERRY VON ANGELAS SONNENHOF BRI e  Ow.: Muntmark Liliana Adriana
M: CH ELVIRA OF THE LION KING BRI a  Br.: Venera Proneva BG – CACIB
Class 7 females
976. CH. NL*CALAPUNA’S ANNE FAY, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-05-24 – FE.RX.13.BRI.054.1
F: I.C. WESLEY OF CHIVERS BRI w  Ow.: Drexler Nathalie
M: GRAZINE’S SARAH BERNARDT BRI a  Br.: Nathalie Drexler NL – EX 2
Class 5 females
977. IC CZ*CLEVER PAW’S ILLEWIETS, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-03-22 – (CZ)ČSCH LO 10/13/BRI
F: IC SEEBACK CLEVER PAW, CZ BRI a  Ow.: Venclová Alena
M: FINCH’S YOU’VE GOTTA BE KIDDING BRI a  Br.: Vlastimil Vajnorák CZ – CAGCIB
Class 7 females
978. CH DO IT AGAIN DES PETITES POILUES*F, BRI a ; Sex: 0,1 F 2008-07-27 – FFF LO 714
F: EC PRONK STAR ORLOFF BRI c  Ow.: Passin Beatrice
M: IC ANNA MAE D’ALFRA BRI a  Br.: Ragot FR – DISQ
979. CH JACQUELINE Z PANSKÉHO DVORA*CZ, JW, BRI a ; Sex: 0,1 F 2011-06-22 – (CZ)ČSCH LO 540/11/BRI
F: FANDANGO VAN CATERYLINUM BRI a  Ow.: Ježek Lubomír
M: GULAY BENJAMIN ZÁDUB, CZ BRI a  Br.: Dagmar Šturcová CZ – CACIB
Class 9 males
980. DK*AMBRITT TREASURE HUNTER, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-09-13 – FD PENDING
F: AMBRITT HIDDEN TREASURE BRI a  Ow.: Lund Lone
M: AMBRITT CRISTAL BLU PERSUASION BRI a  Br.: Julie & Aaron Mass DK – CAC
Class 7 males
981. CH URANOS LOVELY PANTHER*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-05-21 – (CZ)CSCH LO 578/12/BRI
F: QUENTIN LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Ow.: Smits – Peelen Nathalie
M: CARA MIA LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Jana Kaurova CZ – ABS
Class 9 females
982. CHELSEA OF LAST HOPE*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-09-03 – (CZ)ČSCH LO 1234/13/BRI
F: GIC FEEL AWESOME VAN CATTERYLINUM BRI a  Ow.: Vopálecký Petr
M: CLEVER PAW´Ś AYASHA BRI a  Br.: Petr Vopálecký CZ – CAC BIV NOM BIS
983. DOREMI OF GRANDROSHELL*RU, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-12-10 – (RO) FELIS RX 140123
F: PLAY BOY OF PRESIDENT WEST BRI a  Ow.: Muntmark Liliana Adriana
M: LARISSA VON BULLERBUE BRI a  Br.: Irina Shulgina RU – DISQ
984. FIONA ATMÁN*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-10-13 – ČSCH LO 1052/12/BRI
F: CH HENAJUETRAS ALEGRO BRI a  Ow.: Zubr, Ing. Václav
M: WENDY OF CHARM GARDEN, CZ BRI c  Br.: Ing. Václav Zubr CZ – EX 2
985. ILLEGAL SUBSTANCE DE LA GILLARDIERE*FR, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-07-29 – FFF RX 1972
F: HELIOS DES MIRIFICATS BRI a 03  Ow.: Passin Beatrice
M: GRIOTTE DES SALINES DE MONTS BRI c  Br.: Michel Courant FR – EX 3
986. KAUR KIARA MAMION*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-07-29 – (CZ)ČSCH LO 1254/13/BRI
F: CH HELLOWEEN BLUE BLOOD, CZ BRI a  Ow.: Hrušková Jindřiška
M: HEIDY MADAKAAN, CZ BRI a  Br.: Jindřiška Hrušková CZ – EX 4
Class 7 females
987. CH MEGAN MIA AMORE DE LA HORSKY PARK*SK, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-10-24 – (SK)SZCH LO 4083/2014/BRI
F: CH WHOLLY MAX CECILIO DE LA HORSKY PARK, SK BRI c  Ow.: Perera González Ramón Eduardo
M: HANNEL DI FIORE PARADISO HORSKY PARK, SK BRI a  Br.: Bc. Marek Peciar SK – EX 3
Class 8 males
988. PR SC ADI VON DER MÜHLE*DE, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-12-28 – DEKZV LO372262
F: EC HENRY VOM KÜHLINGSGRUND BRI a  Ow.: Diethelm Thomas
M: GIC XIRA VON DER MÜHLE BRI a  Br.: Thomas Diethelm DE – CAPIB
Class 10 males
989. SC BOTTONE TUMMY*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2009-05-09 – IT* ANFI REG LO 2011/262
F: IC HAPPY HAPPY VAN SONSWYCK BRI a  Ow.: Bancovich Donatella
M: IC QUESTA STELLA TUMMY, CZ BRI a  Br.: Jindra Blahova CZ – ABS
Class 10 females
990. SC NL*BLUE ELDAR’S SWEET SAPPHIRA, BRI a ; Sex: 0,1 F 2009-03-05 – MU.L09.BRI.053.1
F: UNION JACK’S CLOUD NINE BRI c  Ow.: Smits – Peelen Nathalie
M: BLUE ELDAR’S TOUT EST BLEU BRI a  Br.: Nathalie Smits-Peelen NL – CAP BIV NOM
Class 11 males
991. EE*MORGAN GARDEN FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 1,0 M 2014-03-19 – EE EKL LO 6998
F: CH.EE*WATSON ASTON FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: IC.EE*JESSICA STAR FIRST VOLEX BRI g  Br.: Olga Reut EE – EX 2
992. EVŽEN JOHNNY*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-12-28 – (CZ)ČSCH LO 361/14/BRI
F: SC OLIVER TWIST JOHNNY, CZ BRI a  Ow.: Jonák Vladimír
M: CH ROZÁRKA JOHNNY, CZ BRI a  Br.: Vladimír Jonák CZ – EX 1
Class 11 females
993. BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-01-13 – (CZ)CSCH LO 158/14/BRI
F: SC QUENTIN LOVELY PANTHER, CZ, DVM, DSM BRI a  Ow.: Mariscal Carmen
M: ES*CANCION DE CUNA (II) FARRUCA BRI a  Br.: Petra Snajdrová CZ – EX 1 BIV NOM BIS
994. IT*BRICOCCOLE WINTER ROSE, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-05 – IT* ANFI LO 120332
F: SC. ELMO VAN BLACK LAKE BRI a  Ow.: Bancovich Donatella
M: IC. HERMIONE VAN DE KRAAYENBERG BRI a  Br.: Bancovich Donatella IT – EX 4
995. EE*IDILIA LUCKY FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-02-10 – EE EKL LO 6937
F: EE*WATSON ASTON FIRST VOLEX BRI a  Ow.: Reut Olga
M: WW-11 EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 3
996. ZARIANA KATES AKIS*LT, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-01 – (LV) CFCA LO 8749
F: SC WCH(WCF) DOUBLE MASTER ULDWYNA’S CAEL CAIBRE ,DVM, DSM BRI a  Ow.: Kaupa Algirdas
M: MANO MEILE KATES AKIS LT BRI a  Br.: Algirdas Kaupa LT – EX 2
Class 12 males
997. EE*PICASSO HAPPY FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 1,0 M 2014-03-26 – EE EKL LO 6990
F: GIC EE*JAMES STAR FIRST VOLEX BRI a  Ow.: Reut Olga
M: EE*LASSIE CORAL FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 1
Class 12 females
998. EE*OLYMPIA BLUE FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-26 – EE EKL LO 6994
F: IC.MARGERY`S VERUCCI BLUE VOM WERNERWALD BRI a  Ow.: Reut Olga
M: EE*NANCY KONTI FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 3
999. MINNIE FROM ALBILEA*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-05-26 – (CZ)ČSCH LO 862/14 BRI
F: GIC CAMERON VELVET AVALANGE, CZ BRI c  Ow.: Bílková ml. Alena
M: IC HYPPIE FROM ALBILEA*CZ BRI a  Br.: Mgr. Alena Bílková CZ – EX 2
1000. MISS ILENORA HOUSE HAIDELY*BE, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-29 – BE FBE RX 14.BRI.003.1
F: SC MISTER SCOOTER OF PHOENIX JW BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: GIC BLUE WHISKERS F’ MISS JENNA JW BRI c  Br.: Patrick Ottevaere BE – EX 4
1001. RULA DOS AGUAS*ES, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-05-02 – LO 51085
F: REVODNA JOHN LENNON BRI a  Ow.: López De Prado Y López Ana Celia
M: GIC BIMBA DOS AGUAS BRI a  Br.: Ana Celia López De Prado Y López ES – EX 1 BIV

Colour: BRI b

Class 3 males
1002. GIC ASLAN HARI MAYA*PL, BRI b ; Sex: 1,0 M 2013-05-26 – (PL)FPL LO 58443
F: GIC HEAVEN IDOL*PL BRI b  Ow.: Gulka Ewa
M: IC MAGGIE TYCAT*PL BRI b  Br.: Ewa Gulka PL – CACS
Class 3 females
1003. GIC MOCCA TYCAT*PL, BRI b ; Sex: 0,1 F 2011-10-06 – (PL)FPL LO 42128
F: IC AMADEO PERŁA VON AGIRO*PL BRI c  Ow.: Szpunar Piotr
M: CH EDWINA VON MULLEMIEZ BRI h  Br.: Włodzimierz Tyka PL – ABS
Class 11 females
1004. ABYSS STREFA MRUKU*PL, BRI b ; Sex: 0,1 F 2014-03-13 – (PL)FPL LO 68603
F: GIC PL*BRI-MISIE IHAB BRI c  Ow.: Szpunar Piotr
M: GIC MOCCA TYCAT*PL BRI b  Br.: Małgorzata & Piotr Szpunar PL – EX 1
Class 12 males
1005. JÁCHYM JOEY Z KLAJDOVKY*CZ, BRI b ; Sex: 1,0 M 2014-04-02 – (CZ)ČSCH LO 590/14/BRI
F: GIC JAMES HONEY PIE, CZ BRI e  Ow.: Kosňovská Jana
M: CH CHARMING WINGS OF KOTOFFSKI, RU BRI o 03  Br.: Hana Kostelecká Šulcová CZ EX 1 BIV

Colour: BRI c

Class 3 males
1006. NW GIC NL*MOULIN ENUMATIL’S AVALON, DVM, BRI c ; Sex: 1,0 M 2010-06-08 – ASFE LO 47082
F: IC YUST ME VAN BLACK LAKE BRI a  Ow.: Mariscal Carmen
M: YANICE OF DYADE BRI b  Br.: Eveline Hoekstra NL – CACS BIV
Class 5 males
1007. IC ARNOLD ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK, BRI c ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCH LO 3983/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD BRI a  Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY, SK BRI a  Br.: Silvia Mešťánková SK – CAGCIB
1008. IC CAPTAIN AMERICA OF PEPPER KING*HU, BRI c ; Sex: 1,0 M 2012-05-23 – MMME BS 05231201
F: ZORRO OF THE PEPPER KING BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: LANA DEL REY OF THE PEPPER KING BRI c  Br.: Frank Nagy HU – EX 2
Class 5 females
1009. IC BELINDA CUTI FIRST VOLEX*EE, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-07-16 – (EE)EKL.LO 6681
F: VINCENT CORAL FIRST VOLEX, EE BRI c  Ow.: Ottevaere Patrick
M: CH TEFFI NIGHT FIRST VOLEX, EE BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 2
1010. IC FORGET – ME – NOT WONDERFLEUR*RU, BRI c ; Sex: 0,1 F 2011-01-09 – (RU)ARCCA LO 59142
F: EC RICHARD LION’S HEART WONDERFLEUR*RU, DM BRI c  Ow.: Strokan Anna
M: EC GAME OF NATURE WONDERFLEUR*RU BRI c  Br.: Anna Strokan RU – CAGCIB
Class 7 females
1011. CH ES*CANCION DE CUNA (II) RECHONCHA, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-08-06 – ASFE LO 50474
F: NW GIC MOULIN ENUMATIL’S AVALON, DVM BRI c  Ow.: Mariscal Carmen
M: ES*CANCION DE CUNA (II) GUINDILLA BRI a  Br.: Carmen Mariscal ES – CACIB
Class 9 females
1012. IZZY ROSE DES GRENADINES DE CELAN*FR, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-10-13 – FFF LO 1973
F: HUMPHREY VAN BLACK LAKE BRI c  Ow.: Passin Beatrice
M: HERA LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Gouby-Rayon FR – CAC
1013. YALA VON ROWA-CATS*CH, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-12-04 – (CH) FFH LO 82989
F: IC USTINOV VON ROWA-CATS*CH BRI a  Ow.: Strimer Fadrina
M: GIC ESCADA GB*KZ BRI b  Br.: Rosmarie Walker CH – EX 2
Class 11 females
1014. EE*IVETTA LUCKY FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-02-10 – EE EKL LO 6938
F: EE*WATSON ASTON FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: WW-11 EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 2
1015. EE*JANET MILAN FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-02-21 – EE EKL LO 6948
F: EC NW S*OLANGAS OLIGARK DVM , DSM , DM BRI c  Ow.: Reut Olga
M: EE*MAGNOLIA LUCKY FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 1
Class 12 males
1016. AMMON TENDER BUTTON*CZ, BRI c ; Sex: 1,0 M 2014-04-09 – (CZ)ČSCH LO 440/14/BRI
F: IC UNIQUE LILAC BUTTON, CZ BRI c  Ow.: Vidímová Gabriela
M: WALLY BLUE BUTTON, CZ BRI a  Br.: Mvdr. Gabriela Vidímová CZ – EX 1 BIV
1017. EE*ADMIRAL DIONA FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 1,0 M 2014-05-11 – EE EKL LO 7122
F: EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: IC.EE*AMANDA DIONA FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 2
1018. EE*HOUMMOUS SHEET FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 1,0 M 2014-05-25 – EE EKL LO 7131
F: EC NW S*OLANGAS OLIGARK DVM , DSM , DM BRI c  Ow.: Reut Olga
M: LADY CORAL FIRST VOLEX BRI c  Br.: Olga Reut EE – ABS
Class 12 females
1019. EE*ROSSINI CUTE FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-04-22 – EE EKL LO 7030
F: EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: CH.EE*TEFFI NIGHT FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – ABS
1020. KARA Z ROUBENKY*CZ, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-05-03 – (CZ)ČSCH LO 630/14/BRI
F: YOUR MAJESTY XANTOS BRI o 03  Ow.: Vlasák Tomáš
M: CATLLINE CEE VANESS DE CATS, CZ BRI b 03  Br.: Renata Slovíková CZ – EX 3

Colour: BRI d

Class 5 females
1021. IC ANNIE BRITISH RED*CZ, BRI d ; Sex: 0,1 F 2012-10-12 – (CZ)ČSCH LO 1212/12/BRI
F: SC AYDEN RED FELICITY, CZ DVM BRI d 22  Ow.: Tesařová Radka
M: GIC LADY IN RED OF CZANKRA*PL BRI d  Br.: Tesarova Radka CZ – CAGCIB

Colour: BRI e

Class 1 males
1022. NW,SC LESTER DES LIBELLULES*D, DVM,DSM, BRI e ; Sex: 1,0 M 2010-04-01 – ČSCH LO 876/10/BRI
F: GIC POSITIVELY CLOTEN BRI e  Ow.: Urban Martin
M: IC ZULA VAN BLACK LAKE BRI g03  Br.: Anouschka Drescher DE – PH BIV
Class 2 females
1023. SP SC RIONA VON PEO-CAT´S*A, DVM, DSM, BRI e ; Sex: 0,1 F 2009-04-02 – (CZ)ČSCH LO 1065/ 9/BRI
F: CH CREME-TI AMO V. KÜHLINGSGRUND, D BRI e  Ow.: Arcanidu Nikola
M: ODETTE VON PEO-CAT´S, A BRI e  Br.: Petra Ossberger AT – PH
Class 4 females
1024. GIP IC DE*SHIKANTAZA’S FELISHA DSM, BRI e ; Sex: 0,1 F 2005-07-29 – D312911
F: GIC HANN OF THE CREAM VOM TONKAY BRI e  Ow.: Drexler Nathalie
M: CH CREME OREA-HELENA VOM BÄRENTAL BRI e  Br.: Karsten Wissmann DE – CAPS BIV
Class 7 females
1025. CH LARISSA DE PURA SANGRE*CZ, BRI e ; Sex: 0,1 F 2013-03-12 – (CZ)CZCH LO 514/13/BRI
F: GIC ATTYLA KOCISZE*PL, JW, DVM BRI e  Ow.: Klyusovets Alexander
M: CH JOKE`S CREAM HANNAH PANDORA VOM WERNERWALD BRI e  Br.: Nikola Arcanidu, Dis CZ – CACIB
Class 9 females
1026. OLIVIA DE PURA SANGRE*CZ JW, BRI e ; Sex: 0,1 F 2013-11-21 – (CZ)ČSCH LO 39/14/BRI
F: GIC ATTYLA KOCISZE*PL, JW DVM BRI e  Ow.: Arcanidu Nikola
M: IC JOKE´S CREAM HANNAH-PANDORA VOM WERNERWALD, D BRI e  Br.: Nikola Arcanidu, Dis. CZ – CAC
Class 10 males
1027. SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA*CZ, BRI e ; Sex: 1,0 M 2008-02-06 – (CZ)ČSCH LO 142/8/BRI
F: IC DEVIL DE SOLEIL CLAIR, CZ BRI a  Ow.: Winkler Petr
M: ELVÍRA BLUE PRAGUE, CZ BRI g  Br.: Helena Cynková Holá CZ – CAP
Class 11 males
1028. FALCO DAYMON*PL, BRI e ; Sex: 1,0 M 2014-02-07 – (CZ)ČSCH LO 617/14/BRI
F: GIC IDOL KOCIA OSTOJA*PL BRI a  Ow.: Špírková Šárka
M: HAVANAH KRALJA*PL BRI g  Br.: Dorota Lipa PL – EX 1

Colour: BRI g

Class 4 females
1029. GIP CH PHILADELPHIA OF NILFGAARD*PL, BRI g ; Sex: 0,1 F 2007-07-20 – (CZ)ČSCH LO 379 / 8/ BRI
F: SC SIMON LOVELY PANTHER, CZ, JW, DVM, DSM BRI a  Ow.: Šnajdrová Petra
M: CH KIMI PERFECT OF NILFGAARD*PL, JW BRI g  Br.: Martyna Paturalska PL – CAPS NOM BIS
Class 5 females
1030. IC BERENIKA DAMNES BOHEMIA*CZ, BRI g ; Sex: 0,1 F 2013-05-14 – (CZ)ČSCH RX 87/13/BRI
F: SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA, CZ BRI e  Ow.: Winkler Petr – EX 2
M: IC NESSIE LILA-CREMY HONEY PIE, CZ BRI j  Br.: Ing. Petr Winkler CZ
1031. IC IT*BRICOCCOLE TENERIFE, BRI g ; Sex: 0,1 F 2012-06-30 – IT ANFI LO 111557
F: SC BOTTONE TUMMY, CZ BRI a  Ow.: Hogenboom Angelien
M: CH ROSSELLA O’HARA DELLA CORTE DI ARTU BRI j  Br.: Donatella Bancovich IT – CAGCIB
Class 12 females
1032. BABY DOLL FROM SHARPHILL*A, BRI g ; Sex: 0,1 F 2014-04-22 – (NL) MU.LO14.BRI.079.2
F: SC LUCKY LUCK FROM SHARPHILL A BRI a  Ow.: Müller Christian ABS
M: MISS SOPHIE FROM SHARPHILL A BRI g  Br.: Christian Müller AT
1033. SWEET FLOWER FROM SHARPHILL*A, BRI g ; Sex: 0,1 F 2014-06-10 – (NL) MU.LO14.BRI.152.5
F: EC FRANKY-BOY FROM SHARPHILL A BRI a 02  Ow.: Müller Christian
M: CURLY-SUE FROM SHARPHILL A BRI g  Br.: Christian Müller AT – EX 1 BIV

Colour: BRI j

Class 8 females
1034. PR FUTURE DIAMOND OF BOHEMA MINSTREL*CZ, BRI j ; Sex: 0,1 F 2012-03-13 – (CZ)ČSCH LO 280/12/BRI
F: CH FILLIPPO SIGNORE DA BONACCIA, CZ BRI d 33  Ow.: Podzemská Adéla
M: CHRISTIA LIKE DIAMOND, CZ BRI j  Br.: Lada Kašparová CZ – CAPIB

Colour: BRI ns

Class 6 males
1035. IP OLIVER SWEET ROSE*CZ, BRI ns ; Sex: 1,0 M 2013-05-17 – (CZ)ČSCH LO 670/13/BRI
F: HUGO LADY SMOCK, CZ BRI d 22  Ow.: Vlasák Tomáš
M: ROSITA BRITISH TUMBLER, CZ BRI js 22  Br.: Tomáš Vlasák CZ – CAGPIB

Colour: BRI f

Class 11 females
1036. CARMEN FROM SHARPHILL*A, BRI f ; Sex: 0,1 F 2014-01-31 – (NL) MU.LO14.BRI.034.1
F: FRANKY-BOY JR. FROM SHARPHILL A BRI a 03  Ow.: Müller Christian
M: ININA BITRIBRI*PL BRI fs  Br.: Christian Müller AT – EX 1 NOM

Colour: BRI ns 11

Class 1 males
1037. SC EDWIN ANEMONA BLANDA*RU, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2011-06-10 – (SK)SZCH LO 3217/2011/BRI
F: CH CHEESE CAKE SNEZHNY BARS BRI ns 11  Ow.: Bojničanová Maria
M: CH THE PRIVATE COLLECTION’S DANAJA BRI ns 11  Br.: Elena Pavlenko RU – PH
1038. SC IGOR SILVER BRITISH EMOTION*SK, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2010-04-05 – (SK)SZCH LO 141/2010/BRI
F: ZERO FELIS PRETIOSUS BRI ns 11  Ow.: Rossová, Bc. Iveta
M: SILVER CASSIE FROM SUNNYPLACE BRI ns 11  Br.: Miriam Štyriaková SK – PH
Class 2 females
1039. NW SW’08 WW’08 SP EC SE*HOLTAS APACHE PRINCESS DSM DVM, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2003-04-08 – (N)NRR LO 136082
F: CH S*KRISTALLKATTENS ELLIOT BRI ns 11  Ow.: Hindenes Rita
M: CH S*ESTETICA’S HJÄRTER ESS BRI ns 11  Br.: Vigdis Holta SE 0 PH BIV NOM BIS
1040. SC USCHI SILVER BRITISH EMOTION*SK, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-22 – (SK) SZCH LO 3777/2013/BRI
F: ZERO FELIS PRETIOSUS BRI ns 11  Ow.: Sigmund Zdenko
M: CH SILVER CASSIE FROM SUNNYPLACE BRI ns 11  Br.: Miriam Štyriaková SK – PH
Class 5 males
1041. IC GARRY FROSTINESS*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-07 – (CZ)ČSCH LO 540/13/BRI
F: CH GOSTO STEPPE STARS*RU BRI ns 12  Ow.: Fišerová Lenka
M: IC BRIA COONIE OF MOON SISSI, CZ BRI ns 11  Br.: Lenka Fišerová CZ – EX 2
1042. NW IC S*SPINNER’S HIGH HOPE HUMPHREY, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2012-08-31 – (SE)SVERAK LO 291159
F: ROMARIN VUM ROUSEGAARD BRI ns 11  Ow.: Veldman Wubbo & Jeanet
M: S*SPINNER’S HIGH FIVE BRI ns 11  Br.: Lena Schyberg SE – CAGCIB
Class 5 females
1043. IC FANTASY OF MOON SISSI*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2012-05-30 – (CZ)ČSCH RX 168/12/BRI
F: IC EE*X-RAY DEVIANTI*CZ BRI ns 11  Ow.: Rossová, Bc. Iveta
M: NAHIMANA´S TULLULAH BELLE /EVBL/ BRI ns 11  Br.: Andrea Pluhačková CZ – EX 2
1044. IC NL*JADWIGA’S SILVER RAÏSA, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2011-06-18 – NL.FE.RX.11.BRI.060.2
F: SC PALMER DEVIANTI BRI ns 12  Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: SC HIGH HESKET’S SILVER TESTIFY BRI ns 11  Br.: Jadwiga Kluiter-Jassyk NL – CAGCIB BIV NOM BIS
Class 6 males
1045. IP CHAOS SILKBERRY*LT, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2012-06-27 – (LT) LFD RIEX 12/28 C
F: IC JOGIS BLACK FROST*LT BRI ns 12  Ow.: Tranavičienė Vilija
M: IC FIESTA BLACK FROST*LT BRI ns 11  Br.: Milda Zabarskienė LT – CAGPIB
Class 9 females
1046. ANASTASIYA OF KIBELA*BG, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-06-13 – (BG)NFF LO 2113
F: SC EST* PALMER DEVIANTI BRI ns 12  Ow.: Kirilova Jenia
M: NW IC CLEVER PAW`S FRANCESCA JW BRI ns 11  Br.: Jenia Kirilova BG - EX 3
1047. LISBETH MOON SISSI*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-09-09 – (CZ)ČSCH RX/152/13
F: FERERRO OF MOON SISSI, CZ BRI ns 11  Ow.: Pluháčková Andrea
M: ELISABET QUEEN GATTO SELVATICO BRI ny 11  Br.: Andrea Pluháčková CZ – EX 2
1048. RU*SNOW RAY PETUNIA, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-11-25 – (SK)SZCH RX 367/2014/BRI
F: RICHARD GERE NEVSTAR BRI ns 11 33  Ow.: Bojničanová Maria
M: SNOW RAY ELISABETH BRI ns 11  Br.: Lydia Telkova RU  – CAC
Class 10 females
1049. CH IWY JEWEL OF SHINY’S*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-01-22 – (CZ)ČSCH LO 105/13/BRI
F: CH BASHIR BEY SHINY’S, CZ BRI ny 24  Ow.: Bednářová Ivanka
M: SC CAROLLI COR SHINY’S, CZ BRI ns 11  Br.: Ivanka Bednářová CZ – CAP
Class 11 males
1050. RU*NATALYLAND’S SILVER FALCON, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-01-20 – IT*ANFI REG RX 2014/266
F: WCH PROSPER SILVER (EX MORMOT) NATALYLAND BRI as 11  Ow.: La Bella Denise
M: CH NATALYLAND’S (EX MORMOT) SILVER ZETA JONES BRI ns 11  Br.: Yamanaeva E. RU – EX 1
1051. RU*SNOW RAY ROMEO, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-03-02 – (CZ)ČSCH RX 50/14/BRI
F: IC VIVA VOGUE JAMES BOND, RU BRI ns 11  Ow.: Poláčková Gabriela
M: CHARMING DEVIANTI, EE BRI ns 11  Br.: Lydia Telková RU – EX 2
Class 11 females
1052. SANNY BASTET Z ŘÍČAN*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-03-19 – (CZ)ČSCH LO 462/14/BRI
F: CLEWER PAW´S FABRON BRI ns 11  Ow.: Jägrová Renata
M: CH DIANA ZODIAC, CZ BRI ns 24 64  Br.: Mudr. Radka Vycpálková CZ – EX 2
1053. DE*SILVER NIKA NICE OF CAT PHILOSOPHY, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-01-20 – (CZ)ČSCH LO 657/14/BRI
F: GR. CH. D’ EURO. SILVER FRIDOLIN FROM SUNNYPLACE, DE BRI ns 11  Ow.: Priymak Olga
M: SILVER CLEAR OF CAT PHILOSOPHY, DE BRI ns 11  Br.: Oxana Bakaeva DE – EX 1 BIV NOM BIS
Class 12 males
1054. CHARLIE FROSTINESS*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-04-22 – (CZ)ČSCH LO 491/14/BRI
F: CH GOSTO STEPPE STARS, RU BRI ns 11  Ow.: Priymak Olga
M: IC BRIA COONIE OF MOON SISSI, CZ BRI ns 11  Br.: Lenka Fišerová CZ – EX 1
Class 12 females
1055. FANTASY FAIRY TALE SPECIAL EDITION*SK, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-05-02 – (SK)SZCH RX 356/2014/BRI
F: SC SILVER DE´ANGELO FROM SUNNY PLACE, DVM, D BRI ns 11  Ow.: Kralovičová Iveta
M: CH VIVA VOGUE VIVA LA DIVA, RU BRI ns 11  Br.: Iveta Kralovičová SK – EX 3
1056. NL*JADWIGA’S BETTE DAVIS EYES, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-05-07 – (NL)FE.LO.14.BRI.045.1
F: SC HIGH HESKET’S SILVER WALK OF FAME BRI ns 12  Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: JADWIGA’S TIFFANY BRI ns 11  Br.: Jadwiga Kluiter-Jassyk NL – EX 1
1057. LU*VAGABOGO EPHEDRA, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-04-01 – (NL) MU.LO.14.BRI.063.1
F: IC VAGABOGO MAXIMUS BRI ns 11  Ow.: Roshev Bogomil
M: BELLA VON AUGUSTUS TRAUM BRI ns 11  Br.: Bogomil Roshev LU – EX 2

Colour: BRI ds 11

Class 12 females
1058. TAORMINA ARS BRITANNICA*PL, BRI ds 11 ; Sex: 0,1 F 2014-05-18 – (PL)FPL LO 71187
F: CH GB*TEMPLEGATES VIVALDI BRI ds 12  Ow.: Turczynska Anna
M: CH JASMINCA DE PURA SANGRE, CZ BRI e  Br.: Anna Turczynska & Rafał Ferenc PL – EX 1

Colour: BRI es 11

Class 12 males
1059. TOLSTOY ARS BRITANNICA*PL, BRI es 11 ; Sex: 1,0 M 2014-05-18 – (PL)FPL LO 71181
F: GB*TEMPLEGATES VIVALDI BRI ds 12  Ow.: Turczynska Anna
M: CH JASMINCA DE PURA SANGRE, CZ BRI e  Br.: Anna Turczynska & Rafal Ferenc PL – EX 1

Colour: BRI ny 11

Class 3 females
1060. GIC GOLDEN THANIKA KAFIDIM*NL, BRI ny 11 ; Sex: 0,1 F 2012-04-10 – (N)NRR RX 167926
F: CH S*PYMANS BLUE BERRY BRI ay 11  Ow.: Hindenes Rita
M: CH NUDARA KAFIDIM BRI ny 11  Br.: J. C. Veldman-Zwikker NL – CACS
Class 5 males
1061. IC GOLDEN LEON VON EL IDT*DE, BRI ny 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-09 – NFF RX 2447
F: BEAUTIFUL NATURE’S SANJAY BRI ny 11  Ow.: Damyanova Mihaela
M: GOLDEN DEA VON EL IDT BRI ny 11  Br.: Elena Idt DE – CAGCIB

Colour: BRI d 22

Class 5 males
1062. IC BATTY ANDRASTE*CZ, BRI d 22 ; Sex: 1,0 M 2012-12-29 – (CZ)ČSCH LO 87/13/BRI
F: PATRIK BLUE SENGRI, CZ BRI e  Ow.: Řezníčková Zuzana
M: ANDRASTE ELANDREA, CZ BRI d 22  Br.: Ing. Zuzana Řezníčková CZ – CAGCIB
Class 5 females
1063. IC KATIE LYNN OF PER-LU-SO*CZ, BRI d 22 ; Sex: 0,1 F 2011-02-19 – (CZ)ČSCH LO 186/11/BRI
F: GIC DON CHARLES DWYN SIMPLY RED, SK BRI d 22  Ow.: Klíčníková Janette
M: IC ALISCHA GLARIKA, CZ BRI e 03 22  Br.: Lucie Sobotková CZ – ABS
Class 7 males
1064. CH GIOVANNI MOGGIE PURR*CZ, BRI d 22 ; Sex: 1,0 M 2013-03-16 – CSCH LO 402/13/BRI
F: GIC DON CHARLES DWYN SIMPLY RED, SK BRI d 22  Ow.: Cihlarova Jana
M: IC DAISY SWEETNOZZLES, CZ BRI d 23  Br.: Jana Cihlarova CZ – CACIB

Colour: BRI f 24

Class 3 females
1065. GIC EVITA BRICATLAND*PL, BRI f 24 ; Sex: 0,1 F 2011-08-07 – (PL)FPL LO 41609
F: EC CASHMIR PERŁA VON AGIRO*PL BRI a  Ow.: Gębska Dorota
M: TESSA BRICATLAND*PL BRI f 21 33  Br.: Dorota Gębska PL – CACS

Colour: BRI ns 22 64

Class 1 males
1066. SC BOSSCHE BOL DE BROECKLONI*NL DVM, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2008-08-18 – RX 277627
F: BOLLE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Ow.: Härsjö Lundh Jennie
M: BALLETJE-BALLETJE DE BROECKLONI BRI ns 24 64  Br.: Ad De Bruijn NL – PH BIV NOM BIS
1067. SC TAIFUN VON ORCHIDEENWALD*HU, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2012-07-05 – (HU) FH LO 02343
F: ZÖLDSZIGETI ROYAL BRI ns 22 64  Ow.: Papp Katalin
M: CALIPO VON ORCHIDEENWALD BRI ns 22 64  Br.: Edit Aradi HU – PH
Class 1 females
1068. SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA*DE DVM, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2011-01-30 – (CZ)ČSCH LO 364/11/BRI
F: CH. INT. GRYFFINDORS SILVER YETI BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: GUAPA GUCCI VAN´T RIETVELD BRI ns 22 64  Br.: Doris Beyer DE – PH NOM BIS
Class 2 males
1069. SP JEREMY OLIVER SHOEMAKER´S CAT*CZ, DSM, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2005-11-16 – (CZ)ČSCH LO 862/5/BRI
F: GIC FABIEN SILVERY FAVOUR, CZ BRI ns 22 64  Ow.: Vyčichlová Hana
M: CH GÍZA SHOEMAKER´S CAT, CZ BRI ns 22 64  Br.: Blanka Švecová CZ – PH
Class 2 females
1070. SP DADA GROFKA VON HORSKÝ PARK*SK, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2011-11-11 – (CZ) ČSCH LO 350/12/BRI
F: CH GORDON MANIKEOB, JW BRI ns 22 64  Ow.: Kašparovská Renata
M: CH HERA HONORE HORSKÝ PARK, SK BRI ns 22 64  Br.: Marek Peciár SK – PH
Class 3 males
1071. GIC COPY BY GUCCI OF BRITISH EDITION*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-03-01 – (CZ)ČSCH RX 16/13/BRI
F: GIC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA*RU BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA*DE DVM BRI ns 22 64  Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ – CACS
Class 4 males
1072. GIP BIG SILVER BOY OF BRITISH EDITION*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2012-11-27 – (CZ)ČSCH LO 1255/12/BRI
F: GIC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA*RU BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: CH GRYFFINDORS SILVER YAFFA*DE BRI ns 22 64  Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ – CAPS BIV NOM BIS
Class 5 males
1073. IC NOSTRIAN HERBU KADAR*PL, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-02-24 – RX 300686
F: CH BACKFIRE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Ow.: Fieldhouse Darren
M: BUTTONBALL DE BROECKLONI BRI ns 24 64  Br.: Katarzyna Swiderska SE – CAGCIB
Class 5 females
1074. IC LOVELY BETTY QUEEN OF RENDY CAT*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2012-08-01 – (CZ)ČSCH LO 873/12/BRI
F: SC GRYFFINDORS SILVER KYRILL BRI ns 22 64  Ow.: Vodrážková Miroslava
M: IC BETTY KIM DE LA HORSKÝ PARK, SK BRI ns 22 64  Br.: Renata Kašparovská CZ – ABS
1075. IC MYSTICAT´S SILVER NARNIA*RU, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-08-27 – (CZ) ČSCH LO 265/14/BRI
F: JUSPURR DE NOBLE*LV BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: MYSTICAT´S SILVER TE AMO BRI ns 22 64  Br.: Olga Smyk RU – CAGCIB
Class 7 females
1076. CH IT*ONLYBLACKSILVER SIDNEY, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2011-04-18 – IT ANFI LO 105931
F: WW12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: CH ONLYBLACKSILVER PRINCESS GRACE BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – CACIB
Class 9 males
1077. NERO OF RENDY CAT*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-09-01 – (HU) FH LO 02809
F: SC TAIFUN VON ORCHIDEENWALD BRI ns 22 64  Ow.: Papp Katalin
M: CH ZOWIE ZOE SIRVALL, CZ BRI ns 22 64  Br.: Renata Kašparovská CZ – ABS
Class 9 females
1078. IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN, JW, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-05-07 – IT ANFI LO 116507
F: WW12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: ONLYBLACKSILVER POLLEWOP BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – ABS
1079. CH*TABBY DREAM X-PLOSIVE BEAUTY, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-11-14 – RX 305176
F: IC IT*PHANTOM III ° DEL MILLENNIO BRI ns 22 64  Ow.: Härsjö Lundh Jennie
M: VALE OF PROUD’S LITTLE MISS SUNSHINE*DE BRI ns 22 64  Br.: Stefanie Weideli CH – CAC
Class 11 males
1080. BINGO SOKOLADINIS TIGRAS*LT, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-01-21 – LFD LO 14/02 B
F: CH ECKHART MANIKEOB*DE BRI ns 22 64  Ow.: Bucher Nathalie C.
M: KING TIGER DARIJA BRI ns 22 64  Br.: Laura Damonskiene LT – EX 1
Class 12 males
1081. NO ANGEL, IM THOR FROM HORSKY PARK*SK, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-05-19 – SZCH PENDING
F: ROBOCOP BRITZ BRI ns 22 64  Ow.: Peciar Marek
M: ELIZABETH BELLA BELLISSIMA DE LA HORSKY PARK, SK JW BRI ns 22 64  Br.: Marek Peciar SK – EX 2
1082. IT*ONLYBLACKSILVER WITH YOU, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-05-11 – ANFI PENDING
F: WW’12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: CH BAY LEE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – EX 1
1083. U GOT THE LOOK DE NOBLE*LV, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-05-17 – (LV) CFCA LO 8948
F: IC NEO DE NOBLE*LV BRI ns 22 64  Ow.: Skripkina Irina
M: CH LUELLA DE NOBLE*LV BRI ns 22 64  Br.: Irina Skripkina LV – EX 3
Class 12 females
1084. CH*SILVER TIGERS ALOHA, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-04-23 – FFH RX 84283
F: IC X-TRA OBKEMANI*DE BRI ns 22 64  Ow.: Bucher Nathalie C.
M: CH*SILVER TIGERS ULJANA BRI ns 22 64  Br.: Nathalie C. Bucher CH – EX 3
1085. HATTY SIRVALL*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-05-08 – (CZ)ČSCH RX 73/14/BRI
F: SC ROGERS OBKEMANI BRI ns 22 64  Ow.: Vodrážková Miroslava
M: CH NALLA NANCY OF SILVER LEGEND BRI ns 22 64  Br.: Bc. Miroslava Vodrážková CZ – EX 2
1086. IT*ONLYBLACKSILVER WHY NOT, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-05-11 – ANFI PENDING
F: WW’12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: CH BAY LEE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – EX 1 BIV NOM BIS

Colour: BRI ns 24 64

Class 5 males
1087. IC BABY JAMES DE BROECKLONI*NL JW, BRI ns 24 64 ; Sex: 1,0 M 2010-04-30 – MU.R10.BRI.094.3
F: VALE OF PROUD EIVENHOE BRI ns 22 64  Ow.: Špiček Tomislav
M: BALLETJE BALLETJE DE BROECKLONI*NL BRI ns 24 64  Br.: Ad De Brujin NL – CAGCIB
Class 6 males
1088. IP SMOOTH CRIMINAL OF CANDICE’S CATS*RO, BRI ns 24 64 ; Sex: 1,0 M 2009-06-30 – (RO)FELIS LO 2009-1038/BRI
F: SC BOEFJE DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64  Ow.: Petriceanu Simona
M: NANCY OF CANDICE’S CATS*RO BRI ns 24 62  Br.: Candice Dragota RO – CAGPIB
Class 12 females
1089. HR*PRO CAT BLUE KIM NOVAK, BRI ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2014-04-16 – MU.LO.14.BRI.128.2
F: IC BABY JAMES DE BROECKLONI*NL JW BRI ns 24 64  Ow.: Špiček Tomislav
M: GIC BEAUTY CASE DE BROECKLONI*NL DVM BRI ns 22 64  Br.: Tomislav Špiček HR – EX 1

Colour: BRI ny 22

Class 9 females
1090. S*SURVILUNDEN’S ELISABETH, BRI ny 22 ; Sex: 0,1 F 2013-11-12 – FD PENDING
F: S*SURVILUNDEN’S EHRNST BRI n 22  Ow.: Lund Lone
M: S*SURVILUNDEN’S INGULD BRI ny 22  Br.: Eva-Helene Hall DK – CAC

Colour: BRI n 02 62

Class 11 females
1091. CASSIE FROM SHARPHILL*A, BRI n 02 62 ; Sex: 0,1 F 2014-01-31 – (NL) MU.LO14.BRI.034.2
F: FRANKY-BOY JR. FROM SHARPHILL*A BRI a 03  Ow.: Müller Christian
M: ININA BITRIBRI*PL BRI fs  Br.: Christian Müller AT – EX 1 NOM BIS

Colour: BRI a 03

Class 2 males
1092. NW SP KEENU VIRIDIAN*CZ, BRI a 03 ; Sex: 1,0 M 2011-10-04 – (CZ) ČSCH LO 984/11/BRI
F: NW SC LESTER DE LIBELLULES*D, DVM DSM BRI e  Ow.: Šedová Linda
M: GIC FINEE DE SOLEIL CLAIR*CZ BRI a 03  Br.: Martin Urban CZ – PH
Class 12 females
1093. ELLIE MAE FROM SHARPHILL*A, BRI a 03 ; Sex: 0,1 F 2014-06-10 – (NL) MU.LO14.BRI.152.4
F: EC FRANKY-BOY FROM SHARPHILL*A BRI a 02  Ow.: Müller Christian
M: CURLY-SUE FROM SHARPHILL*A BRI g  Br.: Christian Müller AT – EX 1

Colour: BRI c 03

Class 5 males
1094. IC ELIÁŠ ELANDREA*CZ, BRI c 03 ; Sex: 1,0 M 2013-08-09 – (CZ)ČSCH LO 127/14/BRI
F: URIASH OR MAHARAL*CZ BRI a  Ow.: Lisnerová Kateřina
M: IC CELLINEE YELL VANESS DE CATS*CZ BRI h 03  Br.: Andrea Hvězdová CZ – CAGCIB

Colour: BRI f 03

Class 5 females
1095. IC CANDY LOLLIPOP AMBERLIGHT*CZ, BRI f 03 ; Sex: 0,1 F 2013-06-04 – (CZ)ČSCH LO 892/13/ BRI
F: CH LORD WILLIAM RALFY OF PER-LU-SO*CZ BRI b 03  Ow.: Klíčníková Janette
M: IC KATIE LYNN OF PER-LU-SO*CZ BRI d 22  Br.: Janette Klíčníková CZ – ABS

Colour: BRI g 03

Class 3 females
1096. GIC A*WHITEDREAM TIFFANY, BRI g 03 ; Sex: 0,1 F 2011-06-01 – A-ÖVEK-LO-1119065
F: DGC GIC KENZO VON GISMO CASTLE BRI a  Ow.: Wagner Elke
M: CH WHITEDREAM MASCULINA BRI j 03  Br.: Stefanie Hoffmann AT – CACS
Class 9 females
1097. SE*SUNCAT´S DEAR DARLIN’, BRI g 03 ; Sex: 0,1 F 2013-11-26 – LO 303749
F: DK*BYRIEL´S NARNIA BRI a 03  Ow.: Lindgren Jens
M: SE*SUNCAT´S MIRACLE OF LOVE BRI g 02  Br.: Ulrika Stefansson SE – CAC BIV
Class 11 females
1098. NL*CHELBYGOLDBLUE NOA, BRI g 03 ; Sex: 0,1 F 2014-02-18 – FBE LO14.BRI.006.1
F: CHELBYGOLDBLUE FLOYD BRI a 03  Ow.: Hogenboom Angelien
M: CHELBYGOLDBLUE HAILEY BRI g  Br.: Angelien Hogenboom NL – EX 1

Colour: BRI j 03

Class 9 females
1099. IZABELLA ANGELS SHELTER*RU, BRI j 03 ; Sex: 0,1 F 2013-08-02 – (MD)FM LO 30054
F: BENDJAMIN ANGELS SHELTER*RU BRI c 03  Ow.: Slobodeniuc Angela
M: IC CAMELIE OD VERPÁNKU, CZ BRI d 03  Br.: Angela Slobodeniuc MD – CAC

Colour: BRI ns 03 22

Class 12 females
1100. HU*CHAIN BRIDGE DAFNÉ, BRI ns 03 22 ; Sex: 0,1 F 2014-05-24 – (HU)FH RX 03146 (RR)
F: NERO OF RENDY CAT, CZ BRI ns 22 64  Ow.: Kašparovská Renata
M: HANSONPALACE MRS. MILLER AMS non ns 03 22 64  Br.: Katalin Papp AT – EX 1

Colour: BRI c 33

Class 5 males
1101. IC GB*DIXYLAN HARVEY NIX, BRI c 33 ; Sex: 1,0 M 2012-05-05 – (SK)SZCH RX 271/2013/BRI
F: DIXYLAN GORGEOUS GEORGE BRI c 33  Ow.: Mičániová Nina
M: DIXYLAN CHRISTMAS ANGEL BRI a 21 33  Br.: Jeanette Camm GB – CAGCIB

Colour: BRI d 21 33

Class 6 males
1102. IP OTAKAR SWEET ROSE*CZ, BRI d 21 33 ; Sex: 1,0 M 2013-05-17 – (CZ)ČSCH LO 671/13/BRI
F: HUGO LADY SMOCK, CZ BRI d 22  Ow.: Vlasák Tomáš
M: ROSITA BRITISH TUMBLER, CZ BRI js 22  Br.: Tomáš Vlasák CZ – CAGPIB

Colour: BRI p

Class 7 males
1103. CH MISTER CREDO OF KOTOFFSKI*RU, BRI p ; Sex: 1,0 M 2013-06-22 – (PL)FPL LO 62882
F: *CH ESHTI OF KOTOFFSKI BRI a  Ow.: Gębska Dorota
M: REVOLUTION OF KOTOFFSKI BRI p  Br.: Irina Bazhinova RU – CACIB
Class 5 males
1104. IC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI*RU, BRI p ; Sex: 1,0 M 2013-08-31 – (CZ)ČSCH LO 30/14/BRI
F: G.I.CH. BONAPARTE VOM KUPFERSTICH BRI p  Ow.: Šedová Linda
M: CHANEL WITH LOVE OF KOTOFFSKI BRI p  Br.: Irina Bazhinova RU – CAGCIB BIV
Class 12 females
1105. HU*FAIRY BEAR`S FIORELLA, BRI p ; Sex: 0,1 F 2014-04-06 – (PL)FPL LO 72468
F: *GIC CHARMING FAWN FROM SHAM BRI p  Ow.: Gębska Dorota
M: *CH CUTE BONNIE VELVET SMILE BRI p  Br.: Prajczerne Kery Adrienn Es Prajczer Gabor HU – EX 1

Colour: BRI fy 21 33

Class 10 females
1106. CIBULKA FATEFUL MEETING*CZ, BRI fy 21 33 ; Sex: 0,1 F 2012-04-27 – (CZ)ČSCH RX 78/12/BRI
F: IC HOWARD VON HUNADY, SK BRI n 21 33  Ow.: Kuliha Pavel
M: JANINE DATURA GOLDEN VON UEDEM´S DREAMCATS*DE BRI fy 11 33  Br.: Soňa Štěrbová CZ – CAP

Colour: BRI qs 02 62

Class 3 females
1107. GIC DIANA BRIRASPBERRY*RU, BRI qs 02 62 ; Sex: 0,1 F 2012-02-11 – A-ÖVEK-RX-1204970
F: INSIDER FROM SHAM BRI d 02  Ow.: Wagner Elke
M: AFINA BRIRASPBERRY BRI os 03  Br.: Marina Malinskaya RU – CACS

Colour: BRI ny 21 33

Class 9 males
1108. RU*MUSLIN CATS WHISPER WOW, BRI ny 21 33 ; Sex: 1,0 M 2013-06-09 – (SK)SZCH RX 337/2013 BRI
F: GICH SILVE JOJO FROM SUNNYPLACE BRI ns 11  Ow.: Bojničanová Maria
M: CH MUSLIN CATS BONITA BICE BRI ny 11 33  Br.: Jana Brook RU – CAC
Class 12 females
1109. EIBY SMALL MIRACLE*CZ, BRI ny 21 33 ; Sex: 0,1 F 2014-04-27 – (CZ)ČSCH LO 819/14/BRI
F: FUNNY RIO CULT CATS*CH BRI ns 21 33  Ow.: Fišerová Ivona
M: DOROTKA FATEFUL MEETING, CZ BRI ny 21 33  Br.: Ivona Fišerová CZ – EX 1

Colour: BRI ns 21 33

Class 7 males
1110. CH INCREDIBLE IBARRA OF BRITISH HARMONY*FR, BRI ns 21 33 ; Sex: 1,0 M 2013-08-08 – LOOF2014.7998
F: FRADGES MUR BARRY POLAR BEAR BRI ns 21 33  Ow.: Veldman Wubbo & Jeanet
M: EDELWEISS OF BRITISH HARMONY BRI ns 11  Br.: Catherine Bacoyannis FR – CACIB

BIS- kitten 4-7 mc

10572218_320811928112427_3601835193415248474_o 10733802_320823304777956_2263721099658080800_o 24059281_757960511064231_8483686662712952925_o 24068671_757960627730886_5090754409692714645_o1891600_320823408111279_7272422521925797741_o24131883_757960404397575_4299648181597608932_o10418361_320823304777956_2263721099658080800_n10307195_10204146100671061_5504097952656644705_n1391928_10202998477619621_1856844482290040965_n10713012_987088161317333_7506804879954161391_n1655941_787749941286914_2502690107006465142_n1 10311351_10152607829396492_2748773588211184938_n1 10530879_787749971286911_3128703512280873876_n10177906_10204715906798570_1991528865124831479_n 10712684_470525896418620_8404644804296617193_o

10645194_740013206046814_3400140988378812248_n

WORLD WINNER 2014
IT*ONLYBLACKSILVER WHY NOT, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1
Patrizia Bogni,Włochy

WORLD SHOW – Aalborg 26-27.10.2013 (Dania)

1378090_10151926890439266_1248908840_n
???????????????????????????????????????

W wystawie uczestniczyło okolo 1700 kotów w tym tylko 50 kotów brytyjskich. Koty w kat. 3 sędziowało 17 sedziów z kilkunastu krajów świata.

1003953_10201621035920690_1144574073_n1385352_10201380519849893_47525772_n 1394457_10201380515369781_1868237997_n1380074_10202082435923444_860043378_n579015_10202082428283253_762141829_n887018_559237717463891_51823247_o 1403462_10151808831218323_1485402149_o

Zaproszeni Sędziowie:
Mr. Fabrice Calmes,CH / Allround judge
Mrs. Thea Friskovec,CH / Allround judge
Mr. Eric Reijers,CZ / Allround judge
Mr. Andreas Woelm,DE / Judge for categories I-II
Ms. Kristina Rautio,FI / Judge for categories I-II-IV
Mr. Veikko Saarela,FI / Allround judge
Mr. Louis Coste,FR / Allround judge
Mr. Marc Crastucci,FR / Judge for categories I-II-IV
Mr. Fabio Brambilla,IT / Judge for categories II-III
Mr. Gianfranco Mantovani,IT / Allround judge
Mr. Luigi Comorio,IT / Allround judge
Ms. Gina Grob,LI / Allround judge
Mr. Ad de Bruijn,NL / Judge for categories I-III-IV
Mr. Charles Spijker,NL / Allround judge
Mr. Alexey Shchukin,NL / Allround judge
Ms. Stephe Bruin,NL Allround judge
Ms. Anne Veland,NO / Allround judge
Mr. Karl Preiss,NO / Allround judge
Mr. Raymond Alessandro Saetre,NO / Judge for categories I-II
Mr. Steven Jones,NO / Judge for categories II-III
Mr. Marek Chadaj,PL / Allround judge
Mr. Sebastian Pruchniak,PL / Judge for categories I-II-III
Mr. Glenn Sjøbom,SE / Judge for categories II-III
Mr. Martti Peltonen,SE / Judge for categories II-III-IV
Ms. Hannah Jensen,SE / Judge for categories I-II

1401793_321099474694597_412431242_o

600870_10202082563326629_144491911_n

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

1091 BRI w 62 CHI TULIA V.D. PRONKSE SCHONEN - Béatrice PASSIN  - Mr. Alexey Shchukin
1092 BRI w 62 TORAKIKI OF BRITISHINROME – Denise La Bella - Mr. Alexey Shchukin

1093 BRI n CH Conquistador’s Diego – M. Mulder van Moll  - Mr. Eric Reijers

1094 BRI a Godsk Bullamakanka, DSM – Tina Toft og Allan From - Ms Thea Friškovec
1095 BRI a SC Quentin Lovely Panther*CZ, DVM - Jana Kaurova - Ms Thea Friškovec
1096 BRI a SP.Little Phoenix A’Miss Liselotte DSM – Patrick Ottevaere - Ms Thea Friškovec
1097 BRI a ELMO VAN BLACK LAKE – DONATELLA BANCOVICH - Ms Thea Friškovec
1098 BRI a From’s Chanel – Tina Toft og Allan From - Ms Thea Friškovec
1099 BRI a GIC.Bricoccole Tabatha JW  – Patrick Ottevaere  - Ms Thea Friškovec
1100 BRI a Ramses of Diamond Castle – Agnieszka STANKIEWICZ -Ms Thea Friškovec
1101 BRI a Venus of Surtsey – Doris Schärli-Meier - Ms Thea Friškovec
1102 BRI a Peanut vom Rimberg – Martine Ejlersen - Ms Thea Friškovec
1103 BRI a Catwalk´s Dashing Diva – Martine Ejlersen - Ms Thea Friškovec
1104 BRI a Keanu Misiowe Marzenie – Ines Abazagic - Ms Thea Friškovec
1105 BRI a Wiki’s Romeo – Tina Toft og Allan From - Ms Thea Friškovec
1106 BRI a Escape van Brifety – Ulrika Eriksson & Conny Jansson  - Ms Thea Friškovec
1107 BRI a DK*Leersbriter`s  Bella -  Rebekka Leer  - Ms Thea Friškovec
1108 BRI a Catdeluxe Aristocat Duchesse - Martine Ejlersen  - Ms Thea Friškovec
1109 BRI a Miss Cuti of Phoenix - Patrick Ottevaere  - Ms Thea Friškovec
1110 BRI a Lucky from Albilea*CZ - Mgr. Alena Bílková  - Ms Thea Friškovec
1111 BRI a BRICOCCOLE URBAN LEGEND - DONATELLA BANCOVICH - Ms Thea Friškovec
1112 BRI a EE*Tutti Lucky First Volex - Olga Reut  - Ms Thea Friškovec

1113 BRI b IC Conquistador von Bullerbue -  M Mulder – van Moll - Mr. Ad de Bruijn
1114 BRI b Apiatif´s Brown Beauty - Pia Kjeldgaard - Mr. Ad de Bruijn
1115 BRI b Mister Browny House Haidely - Patrick Ottevaere - Mr. Ad de Bruijn

1116 BRI c NW NW IC SP Cristiano van M & M of Beem*NL - M. Mulder – van Moll - Mr. Eric Reijers
1117 BRI c GIC ZINNIA LILAC DOLL WONDERFLEUR*RU - Strokan Anna - Mr. Eric Reijers
1118 BRI c IC. BRICOCCOLE TRUDY - DONATELLA BANCOVICH  - Mr. Eric Reijers
1119 BRI c Humphrey Van Black Lake  - Béatrice PASSIN - Mr. Eric Reijers
1120 BRI c EE*Tess Lucky First Volex - Olga Reut - Mr. Eric Reijers
1121 BRI c Amelie von der Klingenstadt - Ursula Schmatz - Mr. Eric Reijers
1122 BRI c EE*Viola Cherry First Volex  - Olga Reut  - Mr. Eric Reijers
1123 BRI c RU*Liva Cats Yemma-Lee – Olga Reut - Mr. Eric Reijers

1124 BRI d DK*Gugs Drude - Mariann Jensen - Mr. Gianfranco Mantovani

1125 BRI e NW SC Lester des Libellules*D, DVM, DSM – Martin Urban - Ms. Gina Grob
1126 BRI e Wikis Pretty Royal – Dorte Jespersen - Ms. Gina Grob
1127 BRI e IC Dante Creme de Saint-Roy*D – Merete og Aage Bertelsen - Ms. Gina Grob
1128 BRI e Zalo of the Creme v. Tonkay*D – Winnie Kia Winther - Ms. Gina Grob
1129 BRI e ESCOBAR PABLO CHERRY LAND*PL – Denise La Bella - Ms. Gina Grob
1130 BRI e SC Wiki´s Promis – Pia Kjeldgaard - Ms. Gina Grob
1131 BRI e NO*Tonn Tonn’s Andor – Tonje Lundberg Gautefald - Ms. Gina Grob
1132 BRI e Lucardmis Dundee – Merete og Aage Bertelsen - Ms. Gina Grob

1133 BRI f DK*Gugs Killah – Mariann Jensen - Mr. Eric Reijers
1134 BRI f S*Saddharma Media – Cara Kristina &Tommy Kjell - Mr. Eric Reijers

1135 BRI g CH GIP Philadelphia of Nilfgaard*PL – Petra Snajdrova - Mr. Glenn Sjöbom
1136 BRI g IC DK*Heikina Laila – Suzette Witthoft - Mr. Glenn Sjöbom
1137 BRI g IP+EC Sahra vom Fichtenthal*D, DSM – Ursula Schmatz - Mr. Glenn Sjöbom
1138 BRI g Wikis Miss Cherie – Dorte Jespersen - Mr. Glenn Sjöbom

1139 BRI h Conquistador’s Da Diva FeeBee – M. Mulder – van Moll - Mr. Glenn Sjöbom

1140 BRI j Suncat’s I’m Yours – Tonje Lundberg Gautefald - Mr. Glenn Sjöbom

1141 BRI o Robijn van de Nijehoeve – Algre en Monique Bouwknegt - Mr. Ad de Bruijn

1142 BRI ns GIC IP *Survilundens - Harald Turid Nicolaysen - Mr. Glenn Sjöbom
1143 BRI ns IC DK*Kjätta’s Erik – Suzette Witthoft - Mr. Glenn Sjöbom

1144 BRI fs PR/IC (N)Partner`s Prima – Vera Berit Finsrud - Mr. Alexey Shchukin

1145 BRI ns 11 SP EC NW WW’08 SW’08 Holtas Apache Princess DSM, DVM - Rita Hindenes  - Mr. Alexey Shchukin
1146 BRI ns 11 IC Jadwiga’s Silver Nadesdha  – Jadwiga Kluiter-Jassyk - Mr. Alexey Shchukin
1147 BRI ns 11 Ch. Jadwiga’s Silver Raisa – Jadwiga Kluiter-Jassyk - Mr. Alexey Shchukin
1148 BRI ns 11 S*Spinners High Hope – Humphrey Wubbo + Jeanet Veldman - Mr. Alexey Shchukin

1149 BRI es 11 Anyamanee Mr. Lomonosov – Rawikorn Oosterhof - Ms. Gina Grob

1150 BRI ns 12 SP Zur Sternenbucht Silver Pan – Tau Kirsten Undset & Jarl Myrene -     Mr. Alexey Shchukin

1151 BRI ny 11 IC S*Pymans Blue – Berry Wubbo + Jeanet Veldman - Mr. Gianfranco Mantovani
1152 BRI ny 11 IC Golden Thanika Kafidim – Rita Hindenes - Mr. Gianfranco Mantovani

1153 BRI ay 11 Blue Golden Inari de Maneki – Neko Valentina Arola - Mr. Gianfranco Mantovani

1154 BRI ny 24 GIP Wiki’s Nadisjenka – Merete og Aage Bertelsen - Mr. Gianfranco Mantovani

1155 BRI n 22 GIP EC Lady Mary’s Brown – Ximir Malin Mersland – Mr. Fabio Brambilla

1156 BRI b 22 (N)Diamond Heart’s Uma – Beate M. Ekren - Mr. Fabio Brambilla

1157 BRI n 24 DK*Chalina´s Estelle – Lisbeth & Esben Jorgensen - Mr. Fabio Brambilla

1158 BRI a 24 SC S*Azucar Cat’s Dragon Space – Anne B. Owesen - Mr. Fabio Brambilla

1159 BRI b 24 SC Cronk-y-Voddy’s Rhapsody – Beate M. Ekren - Mr. Fabio Brambilla

1160 BRI d 24 Eek A Mouse Tequila Sunrise – Anna Wijbrands - Mr. Gianfranco Mantovani

1161 BRI ns 22 62 Ch.Lady Mary’s Silver Garcita – Marit Mersland - Mr. Glenn Sjöbom

1162 BRI ns 22 64 SC Bosche Bol de Broeckloni*NL, DVM – Jennie Härsjö Lundh -      Mr. Karl Preiss
1163 BRI ns 22 64 SC Ilselil of Clipper – Karen-Marie Rasmussen - Mr. Karl Preiss
1164 BRI ns 22 64 SP JEREMY-OLIVER SHOEMAKER´S CAT*CZ, DSM – Hana Vycichlová - Mr. Karl Preiss
1165 BRI ns 22 64 GIP Nightrunner’s Teir – Malene Flambart - Mr. Karl Preiss
1166 BRI ns 22 64 GIP (N)Cavallino’s Argenta Insalata – Sofie Mellegard - Mr. Karl Preiss
1167 BRI ns 22 64 Jumbo Jet Herbu Kadar*PL - Karen-Marie Rasmussen - Mr. Karl Preiss
1168 BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni*NL – Erica Löfquist - Mr. Karl Preiss
1169 BRI ns 22 64 IC NO*Silver Fantasy Callista – Hanne Ski - Mr. Karl Preiss
1170 BRI ns 22 64 Buz Buz de Broeckloni*NL - Erica Löfquist - Mr. Karl Preiss
1171 BRI ns 22 64 IP Nightrunner’s Scouter – Malene Flambart - Mr. Karl Preiss
1172 BRI ns 22 64 Ch DK*Nightrunner’s Tyleet – Hanne Ski - Mr. Karl Preiss
1173 BRI ns 22 64 Bizar de Broeckloni*NL – Jennie Härsjö Lundh - Mr. Karl Preiss
1174 BRI ns 22 64 Bijna Raak de Broeckloni*NL - Anna Wijbrands - Mr. Karl Preiss
1175 BRI ns 22 64 BACK TO BLACK DE BROECKLONI*NL – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1176 BRI ns 22 64 BAY LEE DE BROECKLONI*NL - BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1177 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Simply The Best ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann - Mr. Karl Preiss
1178 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Rush Hour ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann -   Mr. Karl Preiss
1179 BRI ns 22 64 Daphne Sirvall – Erica Löfquist - Mr. Karl Preiss
1180 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Take Me ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann -      Mr. Karl Preiss
1181 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER URAGANO – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1182 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Very Special ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann - Mr. Karl Preiss
1183 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER UVETTA – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1184 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss

1185 BRI ns 24 64 Wanda von Midistein*CH – Roar Celius & Tove Husum - Mr. Glenn Sjöbom

1186 BRI n 03 Eek A Mouse Hamlet – Anna Wijbrands - Mr. Alexey Shchukin

1187 BRI a 03 IC Pandor von Bullerbue*D – M. Mulder – van Moll - Mr. Gianfranco Mantovani
1188 BRI a 03 GIP Keenu Viridian*CZ – Linda Šedová - Mr. Gianfranco Mantovani

1189 BRI c 03 Isengard Slav Story*UA – Suslova Olena - Mr. Alexey Shchukin

1190 BRI e 03 Smitten Kitten Icing on the Cake – Anna Wijbrands - Mr. Eric Reijers

1191 BRI g 03 Conquistador’s Tripple Aurora – M. Mulder – van Moll - Mr. Gianfranco Mantovani

1192 BRI b 33 N*Shinepukur Ashley – Sylvi Fimland - Mr. Glenn Sjöbom

1193 BRI c 33 Apiatif´s General Mask – Pia Kjeldgaard - Mr. Glenn Sjöbom
1194 BRI c 33 SC Apiatif´s Maske Pii – Inge Rubeck - Mr. Glenn Sjöbom

1195 BRI d 33 DK*Jafa’s Red Dane – Lisbeth Krogh - Mr. Eric Reijers

1196 BRI h 33 Empire`s Pashmina – Britt Hammershoi - Mr. Glenn Sjöbom

1197 BRI a 21 33 Int. Ch. Eschner`s Jonathan – Sylvia Eschner - Mr. Ad de Bruijn

1198 BRI b 21 33 Hammershoi’s Love Chocolate – Kirsten Lund - Mr. Ad de Bruijn

1199 BRI e 21 33 IC. DK*Hammershoi’s Mystic Milima – Inge Christine Bonefeld Nielsen - Mr. Ad de Bruijn
1200 BRI e 21 33 DK*Hammershoi`s Stefan Salvator – Britt Hammershoi - Mr. Ad de Bruijn

Oto BRI które otrzymały BIV:

1095 BRI a SC Quentin Lovely Panther*CZ, DVM – wł.Jana Kaurova
1109 BRI a Miss Cuti of Phoenix*BE – wł. Patrick Ottevaere
1118 BRI c IC. IT*BRICOCCOLE TRUDY – wł.DONATELLA BANCOVICH
1125 BRI e NW SC Lester des Libellules*D,DVM,DSM – wł. Martin Urban
1162 BRI ns 22 64 SC Bosche Bol de Broeckloni*NL,DVM – wł. Jennie Härsjö Lundh
1165 BRI ns 22 64 GIP DK*Nightrunner’s Teir – wł.Malene Flambart
1184 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN – wł. BOGNI PATRIZIA

Oto BRI które otrzymały NOM BIS:

1099 BRI a GIC IT*Bricoccole Tabatha,JW – wł. Patrick Ottevaere
1116 BRI c NW IC SP Cristiano van M & M of Beem*NL – wł. M.Mulder-van Moll
1118 BRI c IC. IT*BRICOCCOLE TRUDY – wł. DONATELLA BANCOVICH

14708033_1087232914724489_8593577334744712325_o

1123 BRI c RU*Liva Cats Yemma-Lee – wł. Olga Reut
1124 BRI d DK*Gugs Drude – wł. Mariann Jensen
1125 BRI e NW SC Lester des Libellules*D,DVM,DSM – wł. Martin Urban
1146 BRI ns 11 IC NL*Jadwiga’s Silver Nadesdha – wł. Jadwiga Kluiter-Jassyk
1162 BRI ns 22 64 SC Bosche Bol de Broeckloni*NL,DVM – wł. Jennie Härsjö Lundh
1163 BRI ns 22 64 SC Ilselil of Clipper*DK – wł. Karen-Marie Rasmussen
1184 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN – wł. BOGNI PATRIZIA
1198 BRI b 21 33 DK*Hammershoi’s Love Chocolate – wł. Kirsten Lund

No i na koniec wszyscy wystawcy z Polski:

DANIA2013

WORLD SHOW – Zagrzeb 27-28.10.2012 (Chorwacja)

456352_247797821977072_1206732025_o66360_412162975505676_1652337309_n256146_344654425624744_1766549108_o76254_10151258147603701_1856375703_n178124_429730523755712_780974951_o522344_526206064073452_1835905147_n

W wystawie uczestniczyło 1025 kotów z 35 krajów. Koty sędziowało 21 sędziów z killkunastu krajów świata.

Zaproszeni Sędziowie:
Brambilla Fabio (IT) 2,3
Burani Ferrari Laura (IT) 3,4
Calmes Fabrice (FR) 1,3
Comorio Luigi (IT) 1,3,5
Coste Louis (FR) 1,3
Godek Mojca (HR) 1,2
Grob Gina (LI) 2,3
Kaae Dorte (DK) 2,4
Lubrano Robert (FR) 2,5
Mastrangelo Donatella (IT) 3,4
Nissen Aase (DK) 1,2
Preiss Karl (A) 2
Reijers Eric (CZ) 1,3
Rihova Marie (CZ) 3,4
Saarela Veikko (FI) 2,4
Sattler Waltraut (DE) 2,4
Sjödin Annette (SE) 2
Spijker Charles (NL) 2,3
Steinhauser Elisabeth (A) 1,2
Wittich Alfred (CH) 1,3
Sagurski Dietmar (DK) 2,4

Oto BRI uczestniczące w wystawie:

Colour: BRI w 62
Class 5 males
635. IC FIDEL KNUT PROCATBLUE , BRI w 62 ; Sex: 1,0 M
2008-08-16 – SFDH LO 2189/8, HR
F: CH LORD ANTHONY MAXWELL V. WERNERWALD BRI d 01
Ow.: Kutnjak Margareta
M: IC LADY WHITE MAGAN P.V. WERNERWALD BRI w 62
Br.: Procatblue HR

Colour: BRI n
Class 1 males
636. EC QUENTIN TARANTINO IN CONCERT , BRI n ; Sex: 1,0 M
2005-06-29 – SFDH LO 1704/5 – HR
F: EC BOKBACKENS PRINCE BRI b 03
Ow.: Jurković Indira
M: ABTEIKATZEN`S BLACK-BETTY BRI n
Br.: Helga Michels DE

Class 2 males
637. SP BARBAROSSA HAN OF FANTASY FIESTA*UA , BRI n ; Sex: 1,0 M
2007-01-29 – (UA) UFU LO 3132
F: CH ARCHIBALD BRI c
Ow.: Ovanesian Kateryna
M: IC ARIA BRI n
Br.: Ovanesian Kateryna UA

Class 3 males
638. GIC MARRUBIUM FANCY DANCER, HR , BRI n ; Sex: 1,0 M
2008-06-22 – SFDH LO 2176/8,HR
F: EC QUENTIN TARANTINO IN CONCERT BRI n
Ow.: Pučar Vanda I Alen
M: IC QUEEN V.KLEINEN STERN BRI g
Br.: Jurković Indira HR

Class 8 females
639. PR PRALINE BOX EVITA, HR , BRI n ; Sex: 0,1 F
2009-07-01 – SFDH LO 2362/9, HR
F: GIC FREDDY TEDDY HONEY PIE, CZ BRI n 03
Ow.: Grubišić Slanc Silvana
M: GIC MARRUBIUM HAPPY BUFFY, HR BRI b
Br.: Silvana Grubišić Slanc IL

Colour: BRI a
Class 2 females
640. SUPREME PREMIOR LITTLE PHOENIX A`MISS LISELOTTE , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-03-12 – DVDK LOB 34099
F: INT.CH.ZEBULON FINCH`S BRI a
Ow.: Ottevaere Patrick
M: CHAVROUX VAN HEYMISSEN BRI a
Br.: Dhr.spruyt N BE

Class 3 males
641. GIC BEAUTIFUL DIAMOND`S RAMAZOTTI , BRI a ; Sex: 1,0 M
2010-11-27 – ANFI REG LO 2011/229
F: WCH GARIBALDI`S HEMINGWAY BRI c
Ow.: Giugni Iole
M: GEC BEAUTIFUL DIAMOND`S KIMBERLY BRI a
Br.: Geyer Gabriela & Helmut DE

642. GIC OLIVER TWIST JOHNNY, CZ , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-02-24 – (PL)FPL LO 41621
F: CH AMADEUS JOHNNY,CZ BRI a
Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CHARLOTTE JOHNNY,CZ BRI a
Br.: Vladimir Jonak CZ

643. GIC ORANGE BLUE INTERNATIONAL , BRI a ; Sex: 1,0 M
2009-04-01 – O014752
F: IC SOCRATES DA CONTE BRI a
Ow.: Vibranet Irina
M: EUR.CH.ORANGE BLUE ZELINA BRI a
Br.: Hannelore Wolf DE

Class 5 males
644. IC UBANI DE LOS AZULITOS , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-06-06 – FFH RX 26127
F: ODIN VON QUEEN`S GARDEN BRI a
Ow.: Ulrike Dechantsreiter
M: ZAZA MOON RIVER BRI a
Br.: Mirlinda Jusufi CH

Class 5 females
645. CH UNIQUE UZMA DE LOS AZULITOS , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-06-06 – RX 26123
F: ODIN VON QUEEN`S GARDEN BRI a
Ow.: Jusufi Mirlinda
M: GIC. ZAZA MOON RIVER DVM BRI a
Br.: Mirlinda Jusufi CH

Class 6 males
646. IP BORSALINO MAGIC GALAXY*PL , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-05-29 – (PL)FPL LO 38932
F: CH EYE CATCHER OF DAISY`S HOME, JW BRI a
Ow.: Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
M: GIC DAPHNE METHEXIS, CZ JW BRI a
Br.: Magdalena Jurkiewicz-Śmidoda PL

647. ELTON HODOSBLUE, SK , BRI a ; Sex: 1,0 M
2006-07-23 – A-OVEK-LO-1119056
F: IC LORD ROMEO BLUE VOM WERNERWALD BRI a
Ow.: Hofer Regina Andrea
M: CH PRINCCES LOVELY PANTHER, CZ BRI a
Br.: Ing. Peter Hrin SK

Class 6 females
648. IP SIMPLY BRI NINÌ BLUE , BRI a ; Sex: 0,1 F
2007-08-23 – 34071
F: EC AUGUSTIN WOM WENERWALD BRI a
Ow.: Turisani Mariaelena
M: EC BAASWELL NELLIE JW BRI a
Br.: Mariaelena Turisani IT

Class 7 males
649. CH DUMAN , BRI a ; Sex: 1,0 M
2010-05-15 – (TR) SKID RX 0039
F: ************* BRI *********
Ow.: Dadali Yaroslava
M: ************ BRI ********
Br.: ************ TR

Class 9 males
650. EASY RIDER VAN BLACK LAKE , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-04-22 – 11927LO
F: CH SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Dagmar Schrotter
M: BYANAFA ´SLILAC HONEY BRI c
Br.: Ruyter-Klaver Joke NL

Class 11 males
651. EE*XING-STAR FIRST VOLEX , BRI a ; Sex: 1,0 M
2012-02-14 – EE EKL LO 6012
F: IC BRIGATTOS SIR JOHN BRI a
Ow.: Reut Olga
M: EE*ANA-MARIA KONTI FIRST VOLEX BRI c
Br.: Olga Reut EE

652. MR.SCOOTER OF PHOENIX , BRI a ; Sex: 1,0 M
2012-04-08 – DVDK LOB 35671
F: C.FUSSILI DE LA VALLÉE DU LYS BRI a
Ow.: Ottevaere Patrick
M: TARTATIN OF PHOENIX BRI a
Br.: Mevr.derveaux C BE

Class 11 females
653. BEVERLY OF CHERRY LAND*PL , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-03-14 – (PL)FPL LO 46124
F: IC OLIVER TWIST JOHNNY, CZ BRI a
Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CH BAJKA Z CHATKI, PL BRI a
Br.: Marzena I Marek Wiśniewscy PL

654. BONITA ELLA GRIOTTA CAT`S , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-03-05 – SFDH LO 2980/12, HR
F: SC OSIRIS NIMBLE CAT BRI c
Ow.: Colnar Alenka
M: CH ELLA JAZZ PRO CAT BLUE BRI a
Marlenka & Dario Colnar HR

655. BRICOCCOLE TABATHA , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-03-06 – IT*ANFI LO 109647
F: S.CH.BOTTONE TUMMY BRI a
Ow.: Ottevaere Patrick
M: INT.CH.CHERYL VAN BLACK LAKE BRI a
Br.: Bancovich D IT

656. BVLGARI OF THE PEPPER KING , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-02-26 – FFH RX 26941
F: HELL FIRE OF THE LION KING BRI a
Ow.: Ulrike Dechantsreiter
M: VANILLA OF THE PEPPER KING BRI a
Br.: Ferenc Nagy HU

657. KYRA HÖRMANN NOBILES AT , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-03-17 – DEKZV LO 365266
F: SC CHRYSOS SILKY BABE BRI a
Ow.: Hörmann Jürgen
M: GIC TRINITY LAUREEN CHERIE BRI a
Br.: Jürgen Hörmann AT

658. MARGERY`S ANASTASIA BLUE VOM WERNERWALD , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-03-14 – IT ANFI REG LO 2012/300
F: CH. HENAJUETRA`S DARIUS BRI a
Ow.: Bancovich Donatella
M: CH. ROSALYN`S MARGERY BLUE VOM WERNERWALD BRI a
Br.: Kerstin Von Sternstein DE

659. THE ZIEGE FROM SHARPHILL A , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-03-09 – MU.L12.BRI.062.1
F: SC FANTOMAS FROM SHARPHILL A BRI c03
Ow.: Christian Müller
M: FOLLOW ME FROM SHARPHILL A BRI x
Br.: Müller Christian AT

660. VENUS OF SURTSEY , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-04-27 – FFH LO 78445
F: IC HILLS GARDEN`S SHAQUILLE BRI a
Ow.: Doris Schaerli
M: UMAY OF SURTSEY BRI a
Br.: Schaerli Doris CH

Class 12 males
661. EE*ADAM DIONA FIRST VOLEX , BRI a ; Sex: 1,0 M
2012-04-30 – (EE)EKL LO 6054
F: SC COGNAC OF THE PEPPER KING BRI a
Ow.: Reut Olga
M: IC EE*AMANDA DIONA FIRST VOLEX BRI a
Br.: Olga Reut EE

662. EE*ALPACINO DIONA FIRST VOLEX , BRI a ; Sex: 1,0 M
2012-04-30 – (EE)EKL LO 6053
F: SC COGNAC OF THE PEPPER KING BRI a
Ow.: Reut Olga
M: IC EE*AMANDA DIONA FIRST VOLEX BRI a
Br.: Olga Reut EE

Class 12 females
663. COZETTE LUSTRA CATS, SK , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-05-08 – ZAŽIADANÉ
F: GIC HONORE OF CHARM GARDEN,CZ BRI c
Ow.: Straka Ľubomír
M: GIC KORA LUSTRA CATS, SK BRI a
Br.: Lustra Cats, Sk SK

664. ISABELL VON EBENTHAL A , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-06-28 – (HU)FH LO 02014
F: FELIAS JASPER VON EBENTHAL A BRI a
Ow.: Patrick Dworan Patrick
M: S*APPLECAT KOALA BRI a
Br.: Dworan Patrick AT

665. VIDA BONITA DE LOS AZULITOS , BRI a ; Sex: 0,1 F
2012-07-13 – LO 78585
F: GIC. AQUAMARINE BUGABOO BRI a
Ow.: Jusufi Mirlinda
M: GIC. ZAZA MOON RIVER DVM BRI a
Br.: Mirlinda Jusufi CH

Colour: BRI b
Class 1 females
666. GIC MARRUBIUM HAPPY BUFFY, HR , BRI b ; Sex: 0,1 F
2006-12-24 – SFDH LO 1891/7, HR
F: EC QUENTINTARANTINO IN CONCERT BRI n
Ow.: Grubišić Slanc Silvana
M: IC QUEEN V. KLEINEN STERN BRI g
Br.: Indira Jurković HR

Class 3 females
667. IC PRALINE BOX FRIDA, HR , BRI b ; Sex: 0,1 F
2008-11-10 – SFDH LO 2231/9 HR
F: GIC FREDDY TEDDY HONEY PIE, CZ BRI n 03
Ow.: Grubišić Slanc Silvana
M: GIC MARRUBIUM HAPPY BUFFY, HR BRI b
Br.: Silvana Grubišić Slanc HR

Class 5 females
668. IC ESCADA GB , BRI b ; Sex: 0,1 F
2011-10-24 – (CH) FFH RX 26729
F: CH. KATRIN`S BAMBINO BRI a 03
Ow.: Rosmarie Walker
M: KASTANJEBACK`S MAGNETIC LOVE BRI h
Br.: Kuzmicheva Luba –

669. CH. A`MISS CHOUKE VAN DE KATTEKLAUW , BRI b ; Sex: 0,1 F
2011-10-29 – BELGICAT 29827
F: CH.DJANGO VON BULLERBUE BRI b
Ow.: Ottevaere Patrick
M: INT.CH.FRANNEKE DE MORNAY BRI b
Br.: Mr Vercamer-Vanpoucke BE

Class 12 males
670. HONEY BEAR HAN OF EMPIRE FANTASY FIESTA*UA , BRI b ; Sex: 1,0 M
2012-05-19 – (UA) UFU LO 6220
F: BOUNTY BAY RAJAH PUSS FANTASY FIESTA*UA BRI b
Ow.: Ovanesian Kateryna
M: IC ARIA BRI n
Br.: Ovanesian Kateryna UA

Class 12 females
671. WHOOPI VON ROWA-CATS , BRI b ; Sex: 0,1 F
2012-05-18 – (CH) FFH LO 78147
F: SC. TAIFUN VON ROWA-CATS BRI b
Ow.: Rosmarie Walker
M: URI ELLA VON ROWA-CATS BRI a
Br.: Walker Rosmarie CH

Colour: BRI c
Class 1 males
672. SC OSIRIS NIMBLE CAT , BRI c ; Sex: 1,0 M
2008-03-01 – SFDH LO 2166/8-HR
F: QUINN V. ELFENFOHREN BRI e
Ow.: Han Marina
M: KASSANDRA DE LA BOUCHARELLE BRI j
Br.: Miroslav Semerad CZ

Class 1 females
673. SC JANIECKE VAN SONSWIJCK JW, DVM , BRI c ; Sex: 0,1 F
2008-03-22 – ČSCH LO 481/8/BRI
F: EC SMUTJE VOM ELFENFOHREN BRI c
Ow.: Bílková Mgr. Alena
M: UNIQUE VAN BLACK LAKE BRI c
Br.: A. J. Veltman Van Dijk NL

Class 3 females
674. IC WISTARIA OF CHARM GARDEN, CZ , BRI c ; Sex: 0,1 F
2011-08-03 – (CZ) ČSCH LO 700/11/BRI
F: IC KASPER LITTLE BOY ALBILEA, CZ BRI a
Ow.: Straka Ľubomír
M: CH ARIANNA OF MAGIC WOOD, CZ BRI c
Br.: Of Charm Garden SK

675. IC XENIA LUSTRA CATS,SK , BRI c ; Sex: 0,1 F
2011-04-09 – (SK) SZCH LO 3063/2011/BRI
F: GIC HONORE OF CHARM GARDEN, CZ BRI c
Ow.: Straka Ľubomír
M: IC PERLA LUSTRA CATS, SK BRI f
Br.: Lustra Cats, Sk SK

Class 5 females
676. IC ZINNIA LILAC DOLL WONDERFLEUR * RU , BRI c ; Sex: 0,1 F
2010-03-01 – (RU) ARCCA LO 57574
F: EC RICHARD LION`S HEART WONDERFLEUR*RU DM BRI c
Ow.: Strokan Anna
M: YOUNG FAST PAWS WONDERFLEUR*RU BRI a
Br.: Strokan Anna RU

Class 9 males
677. IGY HODOSBLUE, SK , BRI c ; Sex: 1,0 M
2011-04-07 – (SK) SZCH LO 3041/2011/BRI
F: EC LORD ROMEO BLUE V. WERNERWALD*DE BRI a
Ow.: Poláčková Helena
M: CH KETTY SECRET RECIPE*SK BRI a
Br.: Peter Hrin SK

678. – SI*SPRING WIND FELIX , BRI c ; Sex: 1,0 M
2011-02-08 – SI-ZFDSLO2011/1923BRI
F: OSIRIS NIMBLE CAT*CZ, HR BRI c
Ow.: Setnikar Udovič Marija
M: FANTASY LILAMOORE*SI BRI c
Br.: Setnikar Udovič Marija & Udovič Tmaž SI

Class 9 females
679. SAORI STELLA DI GHELAS , BRI c ; Sex: 0,1 F
2011-10-30 – ITANFI LO 108371
F: ERCOLE ONLY BRI BRI c
Ow.: Ferro Barbara
M: AKIRA MAGIC BLUE STAR BRI a
Br.: Lucentini Serenella, I IT

Class 11 males
680. EE*WATSON ASTON FIRST VOLEX , BRI c ; Sex: 1,0 M
2012-01-20 – (EE)EKL LO 5979
F: NW,EC OLANGAS OLIGARK DVM,DSM,DM BRI c
Ow.: Reut Olga
M: EE*ENORA MENTA FIRST VOLEX BRI n
Br.: Olga Reut EE

Class 11 females
681. BRICOCCOLE TRUDY , BRI c ; Sex: 0,1 F
2012-03-06 – IT ANFI LO 109648
F: SC. BOTTONE TUMMY BRI a
Ow.: Bancovich Donatella
M: GIC. CHERYL VAN BLACK LAKE BRI a
Br.: Bancovich Donatella IT

Class 12 males
682. CHAOS GLO APO FROM SHARPHILL A , BRI c ; Sex: 1,0 M
2012-04-28 – NL.MU.LO12.BRI.022
F: SC FRANKY BOY FROM SHARPHILL A BRI a02
Ow.: Hörmann Jürgen
M: BLUE ELDAR`S SECRET DREAMS BRI a
Br.: Christian Müller AT

Class 12 females
683. BESSIE LUSTRA CATS, SK , BRI c ; Sex: 0,1 F
2012-04-30 – ZAŽIADANÉ
F: GIC HONORE OF CHARM GARDEN, CZ BRI c
Ow.: Straka Ľubomír
M: EC ARCA SMALL BEAST, SK BRI g
Br.: Lustra Cats, Sk SK

684. BLUE WHISKERS MISS JENNA , BRI c ; Sex: 0,1 F
2012-05-29 – BCF.1208.313.BRI
F: OSCAR VAN DE NEKKER BRI c
Ow.: Ottevaere Patrick
M: BLUE WHIKERS CLOÉ INTENSE BRI a
Br.: Mr Cathy Van Utterbeeck BE

685. EE*BABY CHANEL FIRST VOLEX , BRI c ; Sex: 0,1 F
2012-05-03 – (EE)EKL LO 6166
F: NW,EC OLANGAS OLIGARK DVM,DSM,DM BRI c
Ow.: Reut Olga
M: CH ALLURE`S LULU BRI c
Br.: Olga Reut EE

686. KIWI VOM CHIEMGAUERLAND , BRI c ; Sex: 0,1 F
2012-05-06 – FFH RX 27289
F: FIDELIO MIOCLE EMINENCE CZ BRI a
Ow.: Doris Schaerli
M: ABBS VOM HAUS-BAVARIA-CATS BRI cs
Br.: Riedel K. DE

Colour: BRI e
Class 1 males
687. SC CAMEMBÄR VON NUMEGEN , BRI e ; Sex: 1,0 M
2010-04-24 – DE LO 350632
F: GIC ULIX VOM SCHNEEBALL BRI e
Ow.: Schmatz Ursula
M: EC SAHRA VOM FICHTENTHAL DSM BRI g
Br.: Ursula Schmatz DE

688. SC GEO SILKY BABE, CZ , BRI e ; Sex: 1,0 M
2009-04-04 – SI-ZFDSLO2009-262/BRI
F: IC MERLIN NIMBLE CAT BRI e
Ow.: Lesjak Janja
M: HABIBI ZIELAKI *PL BRI g
Br.: Vasickova Ladislava CZ

Class 3 females
689. GIC RIONA VON PEO-CAT´S DVM , BRI e ; Sex: 0,1 F
2009-04-02 – (CZ)ČSCH LO 1065/ 9/BRI
F: CH CREME-TI AMO VON KÜHLINGSGRUND BRI e
Ow.: Arcanidu Nikola
M: ODETTE VON PEO-CAT´S BRI e
Br.: Petra Ossberger AT

Class 5 males
690. IC LEXUS OF PRESIDENT WEST , BRI e ; Sex: 1,0 M
2011-05-28 – (LV) CFCA LO 5747 / KFG 03-12651/11-M
F: INT. CH. LINO VOM RIMBERG BRI c
Ow.: Grosheva Tamara
M: CH. CAMERON DIAZ OF PRESIDENT WEST BRI g
Br.: Ellen Massold DE

Class 7 males
691. CH KEVIN CLEMENA CATS *LV , BRI e ; Sex: 1,0 M
2010-10-24 – SFDH LO 2655/11
F: IC HONEY BEAR OF CZANKRA*PL BRI e
Ow.: Han Marina
M: IC HAY LIN SILENT SMILE,SK BRI e
Br.: Julija Muristaja LV

692. CH MR. MILKY MUFFIN ENDLESS INFINITY , BRI e ; Sex: 1,0 M
2011-06-30 – FH LO 1809
F: GIC MERLIN NIMBLE CAT, CZ BRI e
Ow.: Mukli Helga
M: GIC TANISHA TABAC DE SAINT-ROY BRI h
Br.: Ema Volarikova SK

Class 9 males
693. CAC MARRUBIUM CUTE IVORY , BRI e ; Sex: 1,0 M
2011-10-20 – SFDH LO 2910/11,HR
F: EC QUENTIN TARANTINO IN CONCERT BRI n
Ow.: Markovic Radina
M: EC SIEMAGIC`S BELLA SAPHIRA BRI g
Br.: Indira Jurkovic Marrubium HR

Colour: BRI f
Class 3 females
694. GIC MARRUBIUM GENTLE CONTESSA NERA , BRI f ; Sex: 0,1 F
2007-10-28 – SFDH LO 2032/8 – HR
F: EC QUENTIN TARANTINO IN CONCERT BRI n
Ow.: Jurković Indira
M: EC SIEMAGIC`S BELLA SAPHIRA BRI g
Br.: Indira Jurković HR

Colour: BRI g
Class 1 females
695. EC SIEMAGIC`S BELLA SAPHIRA , BRI g ; Sex: 0,1 F
2004-04-18 – SFDH LO 1546/4 – HR
F: EC BOSSE V. HARVEST MOON BRI a
Ow.: Jurković Indira
M: HANNA SAPHIRA V. ASTALON BRI e
Br.: Sieneke Siemens NL

Class 4 females
696. GIP GRIOTTA PRO CAT BLUE , BRI g ; Sex: 0,1 F
2007-07-17 – SFDH LO 1979/7, HR
F: EC AUGUSTIN V. KUEHLINGSGRUND BRI a
Ow.: Colnar Alenka
M: CH LADY AYLIN V. WERNERWALD BRI g
Br.: Špiček Tomislav I Nada HR

Class 5 females
697. IC QUEEN V.KLEINEN STERN , BRI g ; Sex: 0,1 F
2004-04-08 – SFDH LO 1545/4 – HR
F: CH JERRY-LEE V.KLEINEN STERN BRI c
Ow.: Jurković Indira
M: PRINCY OF DEAR LITTLE HONEYS BRI g
Br.: Petra Kosytorz DE

Class 10 females
698. EC SAHRA VOM FICHTENTHAL DSM , BRI g ; Sex: 0,1 F
2005-04-21 – DE LO 310456
F: IC QUINCY A.D. SPIELZEUGSTADT BRI a
Ow.: Schmatz Ursula
M: EC + EP FRIEDA VOM FICHTENTHAL DSM BRI g
Br.: Annemarie Triller DE

Class 11 females
699. ISIS HÖRMANN NOBILES AT , BRI g ; Sex: 0,1 F
2012-02-22 – DEKZV RX 365261
F: SC CHRYSOS SILKY BABE BRI a
Ow.: Hörmann Jürgen
M: BEATRIX HÖRMANN NOBILES AT BRI g
Br.: Jürgen Hörmann AT

Colour: BRI h
Class 3 females
700. GIC MARRUBIUM HAPPY BLOSSOM , BRI h ; Sex: 0,1 F
2006-12-24 – SFDH LO 1892/7 HR
F: GIC QUENTIN TARANTINO IN CONCERT BRI n
Ow.: Han Marina
M: IC QUEEN V.KLEINEN STERN BRI g
Br.: Indira Jurković HR

Colour: BRI ns
Class 4 males
701. GIP S`SURVILUNDENS HARALD , BRI ns ; Sex: 1,0 M
2006-04-23 – RX-154343
F: CH DK`NOER`S KAPTAIN KLO BRI ns 22 64
Ow.: Nicolaysen Turid
M: CH S`SURVILUNDENS HEDVIGH BRI n 24
Br.: Eva-Helena Hall SE

Class 4 females
702. GIP LUNA NERA DE LA TINTORA , BRI ns ; Sex: 0,1 F
2005-04-29 – LOI 81108
F: CH.PICKWICK`S LEE ROY BRI c
Ow.: Bortolas Sergio
M: PICKWICK`S LETO BRI ns 2262
Br.: Daragiati IT

Colour: BRI ns 11
Class 2 females
703. SP EC WW`08 SW`08 HOLTAS APACHE PRINCESS DSM DVM , BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F
2003-04-08 – NRR LO 136082
F: CH S*KRISTALLKATTENS ELLIOT BRI ns 11
Ow.: Rita Hindenes
M: CH S*ESTETICA`S HJÄRTER ESS BRI ns 11
Br.: Vigdis Holta SE

Class 7 females
704. CH CLEVER PAW`S FRANCESCA JW , BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F
2011-07-13 – NCT 2011-7670
F: CH.SILVERBLUE YANGOON D`OAXACA BRI as 11
Ow.: Kirilova Jenia
M: VANESSA DEVIANTI EE* BRI ns 11
Br.: Vlastimil Vajnorak CZ

Class 11 females
705. RU, VIVA VOGUE VIVA LA DIVA , BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F
2012-03-24 – /SK/ SZCH LO 3503/2012/BRI
F: NL, JADWIGA´S SILVER NEO BRI ns 11
Ow.: Kralovičová Iveta
M: RU, ANEMONA BLANDA ARIADNA OF VIVA VOGUE BRI ns 11
Br.: Elena Tolmacheva RU

Colour: BRI ns 12
Class 4 males
706. GIP DE*ZUR STERNENBUCHT PAN TAU , BRI ns 12 ; Sex: 1,0 M
2011-04-17 – (N)NRR LO163772
F: IC EST* SHERIDAN DEVIANTI BRI ns 11
Ow.: Undset & Myrene Kirsten & Jarl
M: IC SUNDUST`S SILVERBLUE INTEGRA BRI as 12
Br.: Daniela Stanic DE

Colour: BRI ny 11
Class 11 females
707. GOLDEN THANIKA KAFIDIM , BRI ny 11 ; Sex: 0,1 F
2012-04-10 – NRR RX 167926
F: CH S*PYMANS BLUE BERRY BRI ay 11
Ow.: Rita Hindenes
M: CH NUDARA KAFIDIM BRI ny 11
Br.: J. C. Veldman-Zwikker NL

Colour: BRI a 24
Class 10 females
708. DALA, HR , BRI a 24 ; Sex: 0,1 F
2010-08-21 – SFDH LO 2559/10
F: GIC OSIRIS NIMBLE CAT BRI c
Ow.: Kolaček Sanja
M: IC KLASILKO`S CATS XENIA BRI a 24
Br.: Sanja Kolaček HR

Colour: BRI c 24
Class 7 males
709. CH DICKY , BRI c 24 ; Sex: 1,0 M
2010-08-21 – SFDHLO2557/10
F: OSIRIS NIMBLE CAT BRI c
Ow.: Marsenić Miroslav
M: KLASILKOS CATS XENIA BRI a 24
Br.: Sanja Kolaček HR

Colour: BRI ns 22 64
Class 2 males
710. SP JEREMY – OLIVER SHOEMAKER´S CAT, CZ DSM , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2005-11-16 – LO/862/5/BRI
F: GIC FABIEN SILVERY FAVOUR, CZ BRI ns 2264
Ow.: Vyčichlová Hana
M: CH GÍZA SHOEMAKER´S CAT, CZ BRI ns 2264
Br.: Švecová Blanka CZ

Class 3 females
711. GIC ANASTAZIA DE LA HORSKY PARK,SK , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2011-02-25 – SZCH LO 2977/2011/BRI
F: CH GOBRON MANIKEOB,JW BRI ns 22 64
Ow.: Sigmund Zdenko
M: CH HERA HONORE HORSKY PARK ,JW BRI ns 22 64
Br.: Marek Peciar Sk SK

712. GIC JULIE DIVOKY ANDEL , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2008-09-01 – LO 1216/8/BRI
F: EC. SWEET HARMONY´S LITTLE LORD BRI ns 22 64
Ow.: Havlickova Marcela Havlickova
M: IC. OFELIE LOVELY PANTHER BRI ns 22 64
Br.: Marcela Havlickova CZ

Class 3 males
713. GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2009-07-03 – MU L09.BRI.126.1 REG.2009/474
F: UNO DE NOBLE *LV BRI ns 2264
Ow.: Bogni Patrizia
M: BABBELBOX DE BROECKLONI BRI ns 2464
Br.: Ad De Bruijn NL

Class 8 males
714. PR N BEIERS SILVER HOWIE BOY LUDVIG , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2010-11-21 – (N)NRR LO 162740
F: KENZO DE LALIQUE BRI ns 22
Ow.: Heltberg Anny Enger
M: WASHERA`S BABY BRI ns 22 64
Br.: Inngunn Beier Bergerud & Thor Jan Bertelsen NO

Class 9 females
715. ONLYBLACKSILVER SHAKIRA, JW , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2011-04-13 – LOI 105765
F: IC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: CH ONLYBLACKSILVER PASSWORD BRI ns 22 64
Br.: Patrizia Bogni IT

716. ONLYBLACKSILVER SIDNEY , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2011-04-18 – LOI 105931
F: IC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI bri ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: CH ONLYBLACKSILVER PRINCESS GRACE BRI ns 22 64
Br.: Patrizia Bogni IT

Class 11 females
717. TABBY DREAM WITH YOU , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2012-03-16 – FFH LO 78158
F: CH PHANTOM DEL TERZO MILLENIO BRI ns 2264
Ow.: Marie-Helene Camelo
M: GILLY MANIKEOB BRI ns 2264
Br.: Weideli Fabrice & Stefanie CH

Class 12 males
718. NEO DE NOBLE*LV , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2012-07-02 – (LV) CFCA RX 1107
F: INDEED MY JOY DE NOBLE*LV BRI ns 2264
Ow.: Skripkina Irina
M: BE-NOBLE DE BROECKLONI BRI ns 2264
Br.: Irina Skripkina LV

Class 12 females
719. BAIBA DE BROECKLONI , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2012-05-20 – MU.12.BRI54.2
F: VALE OF PROUD`S NERO BRI ns 22 64
Ow.: Spicek Nada&tomislav
M: BUM DE BROECKLONI BRI ns 22 64
Br.: Ad De Bruin NL

720. DRAGALINA MANIKEOB , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2012-05-13 – MU.L12.BRI.133.3
F: BATHIR BACO DE LA HORSKY PARK BRI ns 22/64
Ow.: Spicek Nada&tomislav
M: FUNAFUTI OBKEMANI BRI ns 22/64
Br.: Marc Oberts DE

721. ZOWIE ZOE SIRVALL, CZ , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2012-06-17 – (CZ)ČSCH RX 100/12/BRI
F: CH ROGERS OBKEMANI BRI ns 22 64
Ow.: Kasparovska Renata
M: NALLA NANCY OF SILVER LEGEND, SK BRI ns 22 64
Br.: Miroslava Vodrazkova CZ

Colour: BRI ns 24 64
Class 3 females
722. GIC CINDY ZO ŽITNEHO OSTROVA, SK , BRI ns 24 64 ; Sex: 0,1 F
2010-08-14 – SZCH LO 2832/2010 BRI
F: SC ANDYZO ŽITNEHO OSTRAVA, SK BRI ny 24
Ow.: Ph Dr Miklošova Anna
M: CINDY DEA FELES, CZ BRI ns 24 64
Br.: Helena Polačkova SK

Class 5 males
723. BABY JAMES DE BROECKLONI , BRI ns 24 64 ; Sex: 1,0 M
2010-04-30 – MU.R10.BRI.094.3
F: VALE OF PROUD`S EIVENHOE BRI ns 22 64
Ow.: Spicek Nada&tomislav
M: BALLETJE-BALLETJE DE BROECKLONI BRI bri ns 24 64
Br.: Ad De Bruin NL

Colour: BRI a 01 62
Class 7 females
724. CH WHITE VAN FROM SHARPHILL A JW , BRI a 01 62 ; Sex: 0,1 F
2011-10-20 – MU.L12.BRI.009.1
F: SC VASCO FROM SHARPHILL A BRI c03
Ow.: Christian Müller
M: FUTURE FASHION FROM SHARPHILL A BRI x
Br.: Müller Christian AT

Class 12 females
725. EL CHEFFE FROM SHARPHILL A , BRI a 01 62 ; Sex: 0,1 F
2012-05-30 – NL.MU.LO.12.BRI.028
F: R2 D2 FROM SHARPHILL A BRI a03
Ow.: Christian Müller
M: JEANETTE FROM SHARPHILL A BRI g03
Br.: Müller Christian AT

Colour: BRI a 02 62
Class 1 females
726. SC ALINA ALLEGRA FROM SHARPHILL A , BRI a 02 62 ; Sex: 0,1 F
2009-09-06 – A-ÖVEK-RX-094633
F: IC SWEET LITTLE DEVIL FROM SHARPHILL A BRI a 01
Ow.: Christian Müller
M: CH ICE AGE FROM SHARPHILL A BRI c 33
Br.: Müller Christian AT

Colour: BRI n 03
Class 1 males
727. GIC FREDDY TEDDY HONEY PIE, CZ , BRI n 03 ; Sex: 1,0 M
2007-12-21 – SFDH LO 2109/8 HR
F: GIC STUART Z LUŽINEK, CZ BRI d
Ow.: Grubišić Slanc Silvana
M: CH ANGIE HONEY PIE, CZ BRI g 03
Br.: Mirka Šotnarova CZ

Colour: BRI a 03
Class 5 females
728. IC NO LIMIT FROM SHARPHILL A JW , BRI a 03 ; Sex: 0,1 F
2011-04-20 – MU.L11.BRI.093.1
F: SC VASCO FROM SHARPHILL A BRI c03
Ow.: Christian Müller
M: KAMIKATZE FROM SHARPHILL A BRI a03
Br.: Müller Christian AT

Class 8 males
729. RANDAL KALER ADALI*SI , BRI a 03 ; Sex: 1,0 M
2011-07-04 – SI-ZFDSLO2011/2054BRI
F: SC TRUE HUNTER`S IRON (CPE.V.) BRI a
Ow.: Trontelj Irena
M: CH JANINA KALER ADALI*SI BRI a 03
Br.: British SI

Class 9 females
730. BELLGRAVIA OF EMAN´S REGNUM , BRI a 03 ; Sex: 0,1 F
2011-07-08 – (SK)SZCH LO 3123/2011/BRI
F: IC NABUCCO VON RONDA*DE BRI c 03
Ow.: Švehlová Beata
M: ARETHA´S ORNELLA MUTI V.WERNERWALD *DE BRI g
Br.: Beata Švehlová SK

Class 11 males
731. FRANKY BOY JR FROM SHARPHILL A , BRI a 03 ; Sex: 1,0 M
2012-04-17 – NL.MU.RX12.BRI.018
F: IC SWEET LITTLE DEVIL FROM SHARPHILL A BRI a01
Ow.: Christian Müller
M: CH ICE AGE FROM SHARPHILL A BRI c33
Br.: Müller Christian AT

Colour: BRI c 03
Class 1 males
732. SC FANTOMAS FROM SHARPHILL A , BRI c 03 ; Sex: 1,0 M
2010-05-01 – A-ÖVEK-RX-1004689
F: IC SWEET LITTLE DEVIL FROM SHARPHILL A BRI a01
Ow.: Christian Müller
M: CH ICE AGE FROM SHARPHILL A BRI c
Br.: Müller Christian AT

Colour: BRI e 03
Class 5 males
733. GIC IC. DANDELION VOM PLÜSCHLAND , BRI e 03 ; Sex: 1,0 M
2010-08-25 – (HU) FH LO 01547
F: CH ELIOT DES MIRIFICATS BRI a 01
Ow.: Ráday István
M: AMELY`S PRADA VOM WERNERWALD BRI g
Br.: Gieringer Monika DE

Colour: BRI f 03
Class 11 females
734. ROZALIE BRILLIANT FIELD*BY , BRI f 03 ; Sex: 0,1 F
2012-02-11 – ORDERED
F: IC ZIGMUND BRILLIANT FIELD*BY BRI e
Ow.: Wagner Elke
M: JOLANDA FROM SHAM BRI n 03
Br.: Maria Lepshaya BY

Colour: BRI fs 03
Class 11 females
735. AVALON ISLAND`S ENIGMA , BRI fs 03 ; Sex: 0,1 F
2012-01-28 – (HU) FH LO 01881
F: IC DANDELION VOM PLÜSCHLAND BRI e 03
Ow.: Ráday István
M: AURORA VON AVALON BRI fs
Br.: Ráday István HU

Colour: BRI c 33
Class 12 males
736. KLEINER POINT BÄR FROMSHARPHILL*A , BRI c 33 ; Sex: 1,0 M
2012-06-27 – MU.RX12.BRI.086.1
F: SNOWBIRD FROM SHARPHILL A BRI xc03 33
Ow.: Christian Müller
M: MAMI FROM SHARPHILL A BRI j33
Br.: Müller Christian AT

Colour: BRI qs 02 62
Class 11 females
737. DIANA BRIRASPBERRY ( WCF) , BRI qs 02 62 ; Sex: 0,1 F
2012-02-11 – A-ÖVEK-LO-1219327
F: INSIDER FROM SHAM BRI d 02
Ow.: Wagner Elke
M: AFINA BRIRASPBERRY BRI os 03
Br.: Marina Malinskaja RU

Colour: BRI p
Class 12 females
738. PL*MUEZZI LOIS FAWN , BRI p ; Sex: 0,1 F
2012-05-26 – SFDH LO 3058/12,HR
F: EC QUARZ VOM STROHER MOORE BRI p
Ow.: Boogdanović Zoran
M: WCH MARSEILLE HONORABLE CZ BRI o
Br.: Boguslawa Czarnecka PL

KOTY BRI Z POLSKI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

642.GIC OLIVER TWIST JOHNNY*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2011-02-24 – (PL)FPL LO 41621
F: CH AMADEUS JOHNNY*CZ BRI a  Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CHARLOTTE JOHNNY*CZ BRI a  Br.: Vladimir Jonak CZ

Class 6 males
646. IP BORSALINO MAGIC GALAXY*PL , BRI a ; Sex: 1,0 M 2011-05-29 – (PL)FPL LO 38932
F: CH EYE CATCHER OF DAISY`S HOME*NL, JW BRI a  Ow.: Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
M: GIC DAPHNE METHEXIS*CZ JW BRI a  Br.: Magdalena Jurkiewicz-Śmidoda PL

653. BEVERLY OF CHERRY LAND*PL , BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-03-14 – (PL)FPL LO 46124
F: IC OLIVER TWIST JOHNNY*CZ BRI a  Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CH BAJKA Z CHATKI*PL BRI a  Br.: Marzena I Marek Wiśniewscy PL

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

645.CH UNIQUE UZMA DE LOS AZULITOS*CH  0,1
BRI a 5
647.ELTON HODOSBLUE*SK  1,0
BRI a 6
655.BRICOCCOLE TABATHA*IT  0,1
BRI a 11
664.ISABELL VON EBENTHAL*A  0,1
BRI a 12
669.CH. A`MISS CHOUKE VAN DE KATTEKLAUW*BE  0,1
BRI b 5
676.IC ZINNIA LILAC DOLL WONDERFLEUR*RU  0,1
BRI c 5
681.BRICOCCOLE TRUDY*IT  0,1
BRI c 11
693.CAC MARRUBIUM CUTE IVORY*HR  1,0
BRI e 9
713.GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL,JW  1,0
BRI ns 22 64 3
718.  NEO DE NOBLE*LV  1,0
BRI ns 22 64 12
731.FRANKY BOY JR FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI a 03 11

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

640.SUPREME PREMIOR LITTLE PHOENIX A`MISS LISELOTTE*BE  0,1
BRI a 2
642.GIC OLIVER TWIST JOHNNY*CZ  1,0
BRI a 3
645.CH UNIQUE UZMA DE LOS AZULITOS*CH  0,1
BRI a 5
655.BRICOCCOLE TABATHA*IT  0,1
BRI a 11
664.ISABELL VON EBENTHAL*A  0,1
BRI a 12
681.BRICOCCOLE TRUDY*IT  0,1
BRI c 11
689.GIC RIONA VON PEO-CAT´S*A, DVM  0,1
BRI e 3
693.CAC MARRUBIUM CUTE IVORY*HR  1,0
BRI e 9
698.EC SAHRA VOM FICHTENTHAL*D DSM  0,1
BRI g 10
702.GIP LUNA NERA DE LA TINTORA*IT  0,1
BRI ns 4
704.CH CLEVER PAW`S FRANCESCA*NL,JW  0,1
BRI ns 11 7
706.GIP DE*ZUR STERNENBUCHT PAN TAU  1,0
BRI ns 12 4
710.SP JEREMY-OLIVER SHOEMAKER´S CAT*CZ, DSM  1,0
BRI ns 22 64 2
713.GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL, JW  1,0
BRI ns 22 64 3
718.NEO DE NOBLE*LV  1,0
BRI ns 22 64 12
732.SC FANTOMAS FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI c 03 1
726.SC ALINA ALLEGRA FROM SHARPHILL*A  0,1
BRI a 02 62 1

BIS- male adult

553711_512712105406378_269622950_n 1266479_160866660773622_1964199293_o 10931622_351587781701508_4846446428380355200_o 14682126_1001738719938467_6855479998469228605_o

WORLD WINNER 2012
GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL,JW 1,0 BRI ns 22 64 3
Bogni Patrizia, Włochy

WORLD SHOW - Poznań 29-30.10.2011 (Polska)

380856_279451245427883_1693588742_n392347_279358222103852_198805676_n295793_279357752103899_150450844_n320220_279408452098829_1066017518_n297217_279616932077981_172143623_n 300280_279411735431834_896182572_n93020055_10216433012965895_3496196377870860288_n386614_311761372176305_136334159_n301392_303484049662062_956492125_n 305870_2596567120561_2129975150_n 320878_303482276328906_1814519465_n 378810_303482579662209_1007628856_n 382002_2620898888840_151777358_n 384057_303482636328870_2045528243_n 393043_303484219662045_176914540_n

W wystawie uczestniczylo 1517 kotów z 40 krajów. Koty sędziowało 31 sędziów z killkunastu krajów świata. Była to największa Wystawa Światowa ze wszystkich dotychczasowych wystaw. Była to też największa wystawa pod względem osób zwiedzających. W powszechnej opinii była to najlepiej zorganizowana Światowa Wystawa Kotów. Na wystawę przyjechalo 150 kotów brytyjskich.

Zaproszeni Sędziowie:
Mr. Heinz Gűnter Scholer 1,2,3,4 Belgium
Mrs. Tatiana Boiko 1,2 Ukraine
Mrs. Stephe Bruin 1,2,3,4 Netherlands
Mrs. Laura Burani 1,2,3,4 Italy
Mrs. Thea Friscovec 1,3,4 Slovenia
Mrs. Gina Grob 1,2,3,4 Liechtenstein
Mrs. Donatella Mastrangelo 2,3,4 Italy
Mrs. Elena Noskova 2,3,4 Russia
Mrs. Nurit Pahl 1,2,3,4 Israel
Mrs. Anne Paloluoma-Sundholm 2,3 Finland
Mrs. Eva Porat 1,2 Sweden
Mrs. Vesna Rižnar-Rešetić 1,2,3,4 Croatia
Mrs. Natalia Sidorova 3,4 Russia
Mrs. Hanne Sophie Sneum 1,2,3,4 Denmark
Mrs. Svetlana Stoliarova 1,2,4 Belarus
Mrs. Eva Vieland-Schilla 1,3,4 Switzarland
Mr. Jörgen Billing 1,2,4 Denmark
Mr. Ad de Bruijn 1,3,4 Netherlands
Mr. Luigi Comorio 1,2,3,4 Italy
Mr. Leslie van Grebst 1,2 Denmark
Mr. Steven L. Jones 2,3 Norway
Mr. Robert Lubrano 1,2,4 France
Mr. Gianfranco Mantovani 1,2,3,4 Italy
Mr. Mario Ottino 1,2 Italy
Mr. Eric Reijers 1,2,3,4 Czech Republic
Mr. Beat Rettenmund 1,2,3,4 Argentina
Mr. Veikko Saarela 1,2 Finland
Mr. Raymond Saetre 1,2 Norway
Mr. Dietmar Sagurski 1,2,3,4 Germany
Mr. Alexey Shchukin 1,2,3,4 Netherlands
Mr. Marteinn Tausen 3,4 Iceland

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

Colour: BRI n
Class 1 males
913. SC (NO)ALEGRIA`S REZO , BRI n ; Sex: 1,0 M
2008-10-15 – (N)NRR RX 153900
F: GOOGLE JOUFFLU BRI xp fawn
Ow.: Undset Kirsten
M: (N)ALEGRIA`S ESPERANZA BRI n
Br.: Mona Hofoss NO

Class 2 males
914. SC BARBAROSSA HAN OF FANTASY FIESTA*UA, DSM , BRI n ; Sex: 1,0 M
2007-01-29 – (UA) UFU LO 3132
F: ARCHIBALD BRI c
Ow.: Ovanesian Georgiy & Kateryna
M: ARIA BRI n
Br.: Ovanesian Kateryna UA

Class 9 females
915. CARA MIA GERAKLIDA FANTASY FIESTA*UA , BRI n ; Sex: 0,1 F
2010-12-12 – (UA) UFU LO 5595
F: EC PRINCE ALBERT SILVERSTONE DSM DVM BRI a
Ow.: Pogodska Tamara
M: SP BARSELONA CHOCO BAROCCO BLACK SEA*UA BRI h
Br.: Ovanesian Kateryna UA

Colour: BRI a
Class 1 males
916. SC BARLIE V. FICHTENTHAL*D DSM DVM , BRI a ; Sex: 1,0 M
2007-12-21 – (PL)FPL LO 14439
F: EC GEORG V. FICHTENTHAL BRI c
Ow.: Lowicka-Byner Stanislawa
M: CH JOHANNA V.FICHTENTHAL BRI a
Br.: Annemarie Triller DE

917. SC SIMON LOVELY PANTHER*CZ, JW, DSM, DVM , BRI a ; Sex: 1,0 M
2006-05-18 – (PL)FPL LO 5969
F: GIC SIEMAGIC’S PURR-FECT PABLO BRI a
Ow.: Paturalska-Wrotecka Martyna
M: CH KOKO CHANELL SMALL PANTHER*CH BRI a
Br.: Manz. Skopovi DK

918. SC ULDWYNAS CAEL CAIBRE , BRI a ; Sex: 1,0 M
2009-04-15 – (LV)CFCA LO 3875
F: CH SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Kaupa Algirdas
M: ULDWYNA VAN BLACK LAKE BRI a
Br.: R.verhoeve NL

Class 3 females
919. GIC SW10 LITTLE MISS DAISY LU OF BALLYHARA , BRI a ; Sex: 0,1 F
2008-08-27 – (PL)FPL LO 17925
F: X-BOX IN CONCERT BRI c
Ow.: Bloch Aleksandra I Kamil
M: LADY LAVENDER LILLY OF BALLYHARA BRI a
Br.: Christine Weller NL

920. GIC URANIJA KATES AKIS LT , BRI a ; Sex: 0,1 F
2009-04-08 – (LV)CFCA LO 3874
F: SC BARBERIS MIAUKA LT BRI c
Ow.: Kaupa Algirdas
M: IC MAGDALINA KOENIG-STAR RU BRI as
Br.: Algirdas Kaupa LT

Class 4 males
921. GIP DK COOLBEARS HERE I AM , BRI a ; Sex: 1,0 M
2007-03-12 – FD LO 146106
F: IC DK ASSUR`S ZIMBA BRI a
Ow.: Dyrberg Birgit
M: EMPIRE`S EMILY EXTRAVAGANZA BRI a
Br.: Helle Hornbek DK

Class 4 females
922. GIP CH LILLY LOVELY PANTHER*CZ , BRI a ; Sex: 0,1 F
2004-05-09 – CSCH LO 482 / 4/ BRI
F: GIC SIEMAGIC´S PURR-FECT PABLO BRI a
Ow.: Šnajdrová Petra
M: CH KOKO CHANELL SMALL PANTHER*CH BRI a
Br.: Jana Kaurová CZ

Class 5 males
923. IC BOTTONE TUMMY , BRI a ; Sex: 1,0 M
2009-05-09 – IT ANFI REG LO 2011/262
F: IC HAPPY HAPPY VAN SONSWYCK BRI a
Ow.: Otta Sergio
M: IC QUESTA STELLA TUMMY BRI a
Br.: Jindra Blahova CZ

924. IC JAGUAR ROXERA*LT , BRI a ; Sex: 1,0 M
2010-01-04 – LV CFCA LO 3776
F: SYDNEY BLUE OF COUPARI BRI a
Ow.: Izdunyte Solana
M: NICKIE SWEET LADY BRI a
Br.: Solana Izdunyte LT

Class 5 females
925. IC GÜLAY BENJAMIN ZÁDUB, CZ , BRI a ; Sex: 0,1 F
2009-03-25 – ČSCH LO 551/ 9/BRI
F: CH CHARLI WINNER FORCE, CZ BRI a
Ow.: Šturcová Dagmar
M: CH GUCCI LOVELY PANTHER, CZ BRI a
Br.: Jitka Otradovcová CZ

Class 6 females
926. PR LITTLE PHOENIX A`MISS LISELOTTE , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-03-12 – DVDK LOB 34099
F: FINCH`S ZEBULON BRI a
Ow.: Ottevaere Patrick
M: CHAVROUX VAN HEYMISSEN BRI a
Br.: Dhr.spruyt N BE

Class 7 males
927. CH PARIS OF CHARM GARDEN,CZ , BRI a ; Sex: 1,0 M
2010-06-15 – (CZ)ČSCH LO 722/10
F: BUMBLE-BEE TERGY, CZ BRI c
Ow.: Ježek Lubomír
M: ENNY-LOVELY OF CHARM GARDEN, CZ BRI a
Br.: Lubomír Ježek CZ

Class 5 females
928. CH CHERYL VAN BLACK LAKE , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-11-07 – IT ANFI REG LO 2011/108
F: CH. WINNETOU VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Otta Sergio
M: KAYLIN VAN DE KRAAYENBERG BRI g 03
Br.: Joke Ruyter NL

929. IC JETTA AMAZING AISHA*PL JW , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-08-23 – (PL)FPL LO 32799
F: CH EASY LOVER OF DAISY’S HOME BRI a
Ow.: Czub Joanna
M: EVIAN AMAZING AISHA*PL BRI a
Br.: Małgorzata Romańska PL

Class 7 females
930. CH LT*SALTA NOSIS KINDNESS , BRI a ; Sex: 0,1 F
2009-11-02 – (LV) CFCA LO 3718
F: SC NIKODIMUS KOENIG STAR*RU BRI a
Ow.: Zacharevskiene Lina & Zacharevskyte Leva
M: HAPPY DAY SALTA NOSIS*LT BRI a
Br.: Lina Zacharevskiene LT

Class 6 males
931. IP SC GREENWICH HONORABLE, CZ , BRI a ; Sex: 1,0 M
2007-03-21 – A-OVLEK-LO-09 18037
F: ES LARRY RO-SE, CZ BRI a
Ow.: Wiesinger Kathrin
M: HARFA Z MUZYKI (WCF) BRI c
Br.: Lucie Pankova CZ

Class 8 females
932. PR PRIMA VERA SMALL PANTHER*CH, JW , BRI a ; Sex: 0,1 F
2007-05-01 – LO 235426
F: IC D*MARTINELLI`S BLUEDAVIDOFF BRI a
Ow.: Eriksson Urlika & Jansson Conny
M: CH LARA CROFT SMALL PANTHER*CH BRI a
Br.: Stanislav & Iona Chudy CH

Class 9 males
933. DREAM DANCER HAPPY , BRI a ; Sex: 1,0 M
2010-05-25 – (PL)FPL LO 40627
F: HAPPY HAPPY VAN SONSWYCK BRI a
Ow.: Kubiak Przemysław
M: USURI BUGABOO BRI a
Br.: Jindra Blahova CZ

934. JUST PURRFECT OF ROYAL ANGEL*CZ , BRI a ; Sex: 1,0 M
2010-10-23 – CSCH LO 1253 / 10/ BRI
F: GIC SIEMAGIC´S PURR-FECT PABLO BRI a
Ow.: Šnajdrová Petra
M: IC DEBORAH V. ANGELA´S SONNENHOF BRI g
Br.: Petra Šnajdrová CZ

935. PASHA SECRET RECIPE, SK , BRI a ; Sex: 1,0 M
2010-09-30 – (PL)FPL LO 34827
F: GIC MERLIN NIMBEL CAT, CZ BRI e
Ow.: Kaźmierczak Agata
M: GRATIA SECRET RECIPE, SK BRI a
Br.: Maria Benadikova SK

Class 9 females
936. CHARLENE VAN BLACK LAKE , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-11-07 – LV CFCA LO 5006
F: WINNETOU VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Izdunyte Solana
M: KAYLIN VAN DE KRAAYENBERG BRI g 03
Br.: Joke Royter NL

937. DILMAH MISIOWE MARZENIE , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-08-28 – (PL)FPL LO 32937
F: OZZY OSCAR ODYSSEUS HORSKY PARK*SK BRI a
Ow.: Osińska-Płonka Marzena
M: WHOOPI BUGABOO*CZ BRI a
Br.: Tomasz Miś –

938. EE*AMELINA KING FIRST VOLEX , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-06-30 – (EE) EKL LO 5319
F: BRIGATTOS SIR JOHN BRI a
Ow.: Gronštaitė Virginija
M: EE*AMANDA DIONA FIRST VOLEX BRI a
Br.: Olga Reut EE

Class 7 females
939. CH HEIDI METHEXIS , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-11-02 – (PL)FPL LO 35750
F: CH MARTINELLI,S AMORE MIO BRI a
Ow.: Tambor Elżbieta
M: CONNIE METHEXIS BRI a
Br.: Eva Krausova CZ

Class 9 females
940. IFIGENIE IVY DE EMINENCE,CZ , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-03-10 – (PL)FPL RX 3192
F: CH BLUE ELDAR S SIR VALIANT BRI a
Ow.: Chałas Stercuła Wioletta
M: CH PUSSY DE LUXE LAUREEN CHERIE,CZ BRI c
Br.: Hana Bednarova CZ

941. ISABEAU OF DAISY`S HOME , BRI a ; Sex: 0,1 F
2010-10-18 – (PL)FPL LO 40138
F: SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Krzyżewscy Iwona & Dariusz
M: ROMY VAN BLACK LAKE BRI a
Br.: Els Bakker-Van Beveren NL

942. NEFRETETE GATTERIA*PL , BRI a ; Sex: 0,1 F
2009-07-17 – (PL)FPL LO 24727
F: SIMON LOVELY PANTHER,CZ, JW BRI a
Ow.: Gniecka-Skrzypiec Edyta
M: ELECTRA PERŁA VON AGIRO*PL BRI a
Br.: Edyta Gniecka-Skrzypiec PL

Class 10 males
943. PL*BRI-MISIE ELOY , BRI a ; Sex: 1,0 M
2009-08-19 – (PL)FPL LO 24492
F: SC SIMON LOVELY PANTHER, CZ, JW, DSM, DVM BRI a
Ow.: Fajkowska Olga
M: CH CORTINA ZIELAKI*PL BRI g
Br.: Olga Fajkowska PL

Class 11 males
944. ADDISON OF ANGEVIN*PL , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-04-21 – (PL)FPL LO 37808
F: GIC FINCH’S FANBONNEVANCK BRI c
Ow.: Mrozowska Joanna
M: IC SW10 LITTLE MISS DAISY LU OF BALLYHARA BRI a
Br.: Aleksandra I Kamil Bloch PL

945. BACARDI DANAWARI*PL , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-01-04 – (PL)FPL LO 34875
F: CH AMADEUS QUEEN CHRISTIE, CZ BRI a
Ow.: Sabat Magdalena
M: BABY-BLUE KRALJA*PL BRI a
Br.: Danuta Janiszewska PL

946. ELMO VAN BLACK LAKE , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-04-22 – NL.FE.LO11.BRI.031.3
F: SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Otta Sergio
M: BYANFA`S LILAC HONEY BRI c
Br.: Joke Ruyter NL

947. HILLS GARDEN`S SHAQUILLE , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-04-10 – (CH) FFH RX 25981
F: GIC ZAZOE VAN BLACKLAKE BRI a
Ow.: Schärli Doris
M: VI JUHA CLEVER CANDY BRI g
Br.: Kristina Billeb DE

948. RAMSES OF DIAMOND CASTLE , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-01-27 – (PL)FPL LO 39029
F: KEVIN KING OF SILENT SMILE, SK JW BRI a
Ow.: Stankiewicz Agnieszka
M: FELICE DES LIBELLULES BRI a
Br.: Gabriele Lowe DE

949. ULDWYNA`S IANN IVOR , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-03-28 – NCT 2011-7167
F: CH. SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Groshev Vladimir & Chuguev Nikolay
M: CH. UNITY VAN BLACK LAKE BRI a
Br.: R. Verhoeve NL

950. ZACK ZUZU DE LA HORSKY PARK,SK , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-01-31 – (PL)FPL LO 38329
F: EYE CATCHER OF DAISY’S HOME, JW BRI a
Ow.: Koch Magdalena
M: CH VINCITA BELLA TUMMY*CZ, JW BRI a
Br.: Marek Peciar SK

Class 11 females
951. AMBROZJA KOCIM ZDANIEM , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-03-22 – (PL)FPL LO 37750
F: OZZY OSCAR ODYSSEUS HORSKY PARK*SK BRI a
Ow.: Osińska-Płonka Marzena
M: AMANDA KOCIA OSTOJA*PL BRI g
Br.: Agnieszka Sikorska- Szymlet PL

952. BAJKA Z CHATKI*PL JW , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-01-07 – (PL)FPL LO 35572
F: GIC VICENNZO ALFA-POL-CAT, CZ BRI a
Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CH NIKITA LEŚNE RANCZO*PL BRI c
Br.: Małgorzata I Michał Książek PL

953. XIRA VON DER MÜHLE , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-01-20 – DEKZV LO 347695
F: VINCENT VON DER MÜHLE BRI a
Ow.: Diethelm Thomas
M: SC GINA-GRACIA VON DER MÜHLE BRI a
Br.: Thomas Diethelm DE

954. ZAFIRA ZARA DE LA HORSKY PARK, SK , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-01-31 – (PL)FPL LO 37447
F: EYE CATCHER OF DAISY’S HOME, JW BRI a
Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CH VINCITA BELLA TUMMY*CZ, JW BRI a
Br.: Marek Peciar SK

Class 12 males
955. BLADE MAGIC GALAXY*PL , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-05-29 – (PL)FPL LO 38934
F: EYE CATCHER OF DAISY’S HOME, JW BRI a
Ow.: Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
M: GIC DAPHNE METHEXIS, CZ JW BRI a
Br.: Magdalena Jurkiewicz-Śmidoda PL

956. BORSALINO MAGIC GALAXY*PL , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-05-29 – (PL)FPL LO 38932
F: EYE CATCHER OF DAISY’S HOME, JW BRI a
Ow.: Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
M: GIC DAPHNE METHEXIS, CZ JW BRI a
Br.: Magdalena Jurkiewicz-Śmidoda PL

957. HUMMER VAN DE KRAAYENBERG , BRI a ; Sex: 1,0 M
2011-05-13 – (PL)FPL LO 39913
F: GIC FINCH’S FANBONNEVANCK BRI c
Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CH ROSANNE VAN DE KRAAYENBERG BRI a
Br.: Els Prudon NL

Class 12 females
958. BLUE DAIMONA MAGIC GALAXY*PL , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-05-29 – (PL)FPL LO 38933
F: EYE CATCHER OF DAISY’S HOME, JW BRI a
Ow.: Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
M: GIC DAPHNE METHEXIS, CZ JW BRI a
Br.: Magdalena Jurkiewicz-Śmidoda PL

959. CELINKA BLUEMIŚ PL , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-06-01 – (PL)FPL LO 38728
F: SC SIMON LOVELY PANTHER BRI a
Ow.: Dutkiewicz Irena
M: CH ABI RO-SE HAPPYBRI BRI a
Br.: Małgorzata Szadkowska PL

960. EE* LJA MUR BRIGITTE BARDOT FAVORI , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-05-10 – (LV) CFCA LO 5258
F: IC JAGUAR ROXERA* LT BRI a
Ow.: Muranova Lilija
M: KOALA ROXERA* LT BRI a
Br.: Lilija Muranova EE

961. EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-05-26 – (EE) EKL LO 5706
F: GIC COGNAC OF THE PEPPER KING BRI a
Ow.: Reut Olga
M: IC EE*ANABELLE CHANEL FIRST VOLEX BRI c
Br.: Olga Reut EE

962. HERMIONE VAN DE KRAAYENBERG , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-05-13 – NL.FE.LO11.BRI.053.1
F: GIC FINCH`S FANBONNEVANCK BRI c
Ow.: Otta Sergio
M: CH ROSANNE VAN DE KRAAYENBERG BRI a
Br.: Els Prudon NL

963. ULTRA-VIOLETT DI TRIANGOLO , BRI a ; Sex: 0,1 F
2011-07-03 – BEANTRAGT
F: GIC*PANDA-BÄR VOM UTIGERHOF BRI a
Ow.: Friedauer Michael
M: SKY-PRINZESS DI TRIANGOLO BRI a
Br.: Michael Friedauer CH

Colour: BRI b
Class 5 males
964. IC ULTIMATE TRUFFLES KATANGO *CZ , BRI b ; Sex: 1,0 M
2010-05-29 – BCC-2010/1633/BRI
F: CARAMELLO OF THE ROMAN`S JESSIN BRI b
Ow.: Dargenė Živilė
M: XL FERRARI OF DYADE BRI c
Br.: Adela Francova CZ

Class 5 females
965. IC APIATIF´S BROWN BEAUTY , BRI b ; Sex: 0,1 F
2007-11-09 – FD LO 153594
F: EC APIATIF´S JACKPOT BRI c
Ow.: Kjeldgaard Pia
M: APIATIF´S TOFFEE BROWN BRI b
Br.: Pia Kjeldgaard DK

Class 7 females
966. CH COFFEINA MONTENEGRO*PL , BRI b ; Sex: 0,1 F
2008-06-23 – (PL)FPL LO 16196
F: *WCH CASANOVA DE LA BORBE BRI b
Ow.: Rutkiewicz Anna
M: IC BANE CHAKRAM*PL BRI b
Br.: Agata Kulik PL

Class 9 females
967. FARIDE FAY OF FIJI FANTASY FIESTA*UA , BRI b ; Sex: 0,1 F
2010-12-11 – (UA) UFU LO 5569
F: BOUNTY BAY RAJAH PUSS FANTASY FIESTA*UA BRI b
Ow.: Ovanesian Kateryna
M: IC ARIA BRI n
Br.: Ovanesian Kateryna UA

968. NUBIRA SILKY BABE*CZ , BRI b ; Sex: 0,1 F
2010-10-07 – (PL)FPL RX 3615
F: CARAMELLO OF THE ROMAN’S JESSIN BRI b
Ow.: Sarnocińska Marlena
M: NOEMI NONCHALANCHE BRITISH VELVET, CZ BRI a
Br.: Ladislava Vasickova CZ

Colour: BRI c
Class 1 males
969. SC CEZARY Z KOCIEGO SNU*PL , BRI c ; Sex: 1,0 M
2008-01-31 – (PL)FPL LO 13406
F: IC JANTAR, FINCH NEST*PL BRI c
Ow.: Oszczyk Barbara
M: AGILIA – VAN DEN BOOSS,PL BRI j
Br.: Aleksandra Kiecka,pl PL

970. EC S*OLANGAS OLIGARK DSM DVM , BRI c ; Sex: 1,0 M
2006-10-15 – EST EKL LO 3847
F: CH LADY HOUSE CALLISTUS BRI e
Ow.: Reut Olga
M: BOKBACKENS VIOLET BRI c
Br.: Olga Tserevatsenko SE

Class 3 males
971. GIC THALIA`S PLEDGE HAMMER , BRI c ; Sex: 1,0 M
2008-04-12 – FE.L08.BRI.2
F: SC BOYD VAN HET STUIFDUIN BRI a
Ow.: Beemster Marianne
M: EC AFRODITE VAN DE KARWENDEL BRI a
Br.: Marthie Van Neuwenhuijzen NL

Class 3 females
972. GIC BAJKA KOCIA OSTOJA*PL , BRI c ; Sex: 0,1 F
2010-05-04 – (PL)FPL LO 29524
F: SC CEZAR- Z KOCIEGO SNU*PL BRI c
Ow.: Oszczyk Barbara
M: DEIZY- BONA DEA, UA BRI a
Br.: Barbara Oszczyk PL

973. GIC JANIECKE VAN SONSWIJCK JW , BRI c ; Sex: 0,1 F
2008-03-22 – ČSCH LO 481/8/BRI
F: EC SMUTJE VOM ELFENFOHREN BRI c
Ow.: Bílková Alena
M: UNIQUE VAN BLACK LAKE BRI c
Br.: A. J. Veltman Van Dijk NL

974. IC ALEX AMOUR-CATS *BY , BRI c ; Sex: 1,0 M
2010-05-04 – (PL)FPL LO 34580
F: IC BUMBLE BEE KISS *BY BRI a
Ow.: Księżarczyk Małgorzata
M: EVA BLUE ANGELBEAST *RUS BRI a
Br.: Natalia Yaromskaya BY

Class 5 males
975. IC ERBIO-LOVELY OF CHARM GARDEN CZ , BRI c ; Sex: 1,0 M
2007-10-10 – (PL)FPL LO 13980
F: CH MARIUS LOVELY PANTHER CZ BRI a
Ow.: Argalska – Pazdro Anna
M: CH ARIANNA OF MAGIC WOOD CZ BRI c
Br.: Lubomir Jezek CZ

Class 5 females
976. IC ANGEL PEARL ROXERA*LT , BRI c ; Sex: 0,1 F
2008-09-04 – LV CFCA LO 3708
F: SC ANTONIJO VON LUANDA BRI a
Ow.: Izdunyte Solana
M: IC OLGA CHALATUR BRI a
Br.: Solana Izdunyte LT

977. IC EE*ANABELLE CHANEL FIRST VOLEX , BRI c ; Sex: 0,1 F
2010-03-12 – (EE) EKL LO 5150
F: EC S*OLANGAS OLIGARK DSM DVM BRI c
Ow.: Reut Olga
M: CH ALLURE*S LULU BRI c
Br.: Olga Reut EE

Class 7 females
978. MISS FRAUKE VON BULLERBUE , BRI c ; Sex: 0,1 F
2010-03-11 – CP10-3374-W-MRV1
F: EUR.CH.VAN HELSING VON BULLERBUE BRI c
Ow.: Ottevaere Patrick
M: LAFEE OF PHOENIX BRI a
Br.: Kuttner I BE

Class 11 males
979. MR. BASIEL HOUSE HAIDELY , BRI c ; Sex: 1,0 M
2011-04-28 – BE.FBE.LO.11.BRI.002.1
F: *CH FINCH`S ZEBULON BRI a
Ow.: Ottevaere Patrick
M: MISS FRAUKE VON BULLERBUE BRI c
Br.: Patrick Ottevaere BE

Class 11 females
980. SUGAR OF CHARM GARDEN,CZ , BRI c ; Sex: 0,1 F
2011-02-21 – (CZ)ČSCH LO 97/11
F: CASPER LITTLE BOY ALBILEA, CZ BRI a
Ow.: Ježek Lubomír
M: MIA OF CHARM GARDEN,CZ BRI c
Br.: Lubomír Ježek CZ

Class 12 females
981. ANABELLA VELVET MAGIC*UA , BRI c ; Sex: 0,1 F
2011-05-13 – (UA) UFU LO 6221
F: CH ARCHIBALD BRI c
Ow.: Pogodska Tamara
M: AISHA ROSE OF FANTASY FIESTA*UA BRI j
Br.: Boiko Tetiana UA

982. SUNSHINE HÖRMANN NOBILES AT , BRI c ; Sex: 0,1 F
2011-05-29 – -
F: IC FANTOMAS FROM SHARPHILL A BRI c 03
Ow.: Hörmann Jürgen
M: TEQUILA SUNRISE FROM SHARPHILL A BRI a
Br.: Jürgen Hörmann AT

Colour: BRI d
Class 3 males
983. GIC HARLEY AM TROTZBACH , BRI d ; Sex: 1,0 M
2009-05-30 – (PL)FPL LO 24081
F: IC UCCELLINI VOM FLOTBACH BRI d
Ow.: Szwarc Lilianna
M: CH BELLA AM TROTZBACH BRI d 22
Br.: Urlike Junkering DE

984. GIC JEREMY IRONS SILKY BABE*CZ , BRI d ; Sex: 1,0 M
2010-03-10 – (PL)FPL LO 30575
F: GIC MERLIN NIMBLE CAT*CZ BRI e
Ow.: Zakrzewscy Dariusz Lidia
M: CH URSOLINE VOM ZIGEUNERBODEN BRI d
Br.: Ladislava Vasickowa CZ

Class 11 males
985. KNOCK OUT OF CZANKRA*PL , BRI d ; Sex: 1,0 M
2011-01-29 – (PL)FPL LO 36215
F: GIC HARLEY AM TROTZBACH*D BRI d
Ow.: Müristaja Julia
M: EC SC ROXANE VON PEO-CAT´S*A BRI e
Br.: Anna & Krzysztof Czyżkowski PL

Colour: BRI e
Class 1 males
986. SC LARRY`S HUGO BOSS V.WERNERWALD , BRI e ; Sex: 1,0 M
2009-05-03 – (LV)CFCA LO 3630
F: GIC LORD C.LARRY-MAXWELL V.WERNERWALD BRI e
Ow.: Vilbikiene Inta
M: LADY TITA-MAXIMA V.WERNERWALD BRI e
Br.: K.sternstein DE

987. SC LORD CREME JONAS V. WERNERWALD , BRI e ; Sex: 1,0 M
2005-07-08 – (LV) CFCA LO 4587
F: EC MAXIMILIAN V.D. JOCHHOH BRI e
Ow.: Omelchenko Oksana
M: CH C.SOPHIA-LOREN V. WERNERWALD BRI e
Br.: Kerstin Sternstein DE

988. EC WHISKY VOM LINDENPALAIS DVM DSM , BRI e ; Sex: 1,0 M
2006-09-09 – (PL)FPL LO 7911
F: GIC CREME BELLUCCI VOM WERNERWALD BRI e
Ow.: Świderscy Marzena & Sławomir
M: IC RAPUNZEL V. WERNERWALD BRI g
Br.: Kathrin Schulz DE

Class 1 females
989. SC ROXANE VON PEO-CAT`S*A + DVM , BRI e ; Sex: 0,1 F
2009-04-02 – (PL)FPL LO 22640
F: CH CREME-TI AMO V. KUHLINGSGRUND*D BRI e
Ow.: Czyżkowscy Anna & Krzysztof
M: ODETTE VON PEO-CAT`S*A BRI e
Br.: Petra Ossberger AT

990. SC WIKI´S PROMIS , BRI e ; Sex: 0,1 F
2007-01-07 – FD LO 145352
F: EC SW05 GRENOBLES KING OBERON BRI e
Ow.: Kjeldgaard Pia
M: IC EMILY V.SCAHANINGI BRI e
Br.: Winnie Nielsen DK

Class 2 males
991. SP CH JACK VON RAETHZEL,DE DSM , BRI e ; Sex: 1,0 M
2008-03-31 – ČSCH LO 114 / 9 / BRI
F: CH CASIMIR AUS CURBECHI, NL BRI a
Ow.: Arcanidu, Dis. Nikola
M: GERALDINE VON ASTALON, DE BRI g
Br.: Dorina Maahs DE

Class 5 males
992. IC LESTER DES LIBELLULES , BRI e ; Sex: 1,0 M
2010-04-01 – ČSCH LO 876/10/BRI
F: GIC POSITIVELY CLOTEN BRI e
Ow.: Urban Martin
M: IC ZULA VAN BLACK LAKE BRI g
Br.: A.drescher DE

993. IC LUCIANO’S COOPER V.WERNERWALD , BRI e ; Sex: 1,0 M
2010-05-08 – (PL)FPL LO 34350
F: *CH SIR LUCIANO PAVAROTTI V.WERNERWALD BRI a
Ow.: Podwysocka Grażyna
M: PRINCESS BELLA-FRIEDA V.WERNERWALD BRI g
Br.: Kerstin V Sternstein DE

Class 5 females
994. IC CREME-ROMANA VOM BÄRENTHAL , BRI e ; Sex: 0,1 F
2009-07-13 – (DE)DEKZV
F: SC*HANN OF THE CREME VON TONKAY DSM BRI e
Ow.: Friedauer Michael
M: PENELOPE CREAM OF BLUE VOM BÄRENTAL BRI g
Br.: Monika Kümmerling DE

Class 7 females
995. CH LT*CREDO KITTY KATIA , BRI e ; Sex: 0,1 F
2010-11-01 – (LV)CFCA LO 4667
F: SC LARRY`S HUGO BOSS V.WERNERWALD BRI e
Ow.: Vilbikiene Inta
M: IC INTA BURSZTYNOWY GRYF*PL BRI e
Br.: Inta Vilbikiene LT

Class 11 females
996. GHIA DE PURA SANGRE, CZ , BRI e ; Sex: 0,1 F
2011-03-25 – ČSCH LO 277/ 11/BRI
F: IC ATTYLA KOCISZE, PL JW BRI e
Ow.: Arcanidu, Dis. Nikola
M: GIC RIONA VON PEO-CAT´S, A BRI e
Br.: Nikola Arcanidu, Dis. CZ

Class 12 males
997. PL*NILFGAARD ERNEST , BRI e ; Sex: 1,0 M
2011-05-20 – (PL)FPL LO 38621
F: SC JE VEUX L’AMOUR DE LA POUPETTE BRI e
Ow.: Paturalska-Wrotecka Martyna, Wrotecki Rafał
M: ZUZA OF NILFGAARD*PL BRI e
Br.: Martyna Paturalska-Wrotecka PL

Colour: BRI f
Class 4 females
998. GIP IC (N) PARTNERS TORTIE ROSITA , BRI f ; Sex: 0,1 F
2006-06-14 – (N) NRR LO 145758
F: IC MIRACLE DE LA POPETTE BRI e
Ow.: Nicolaysen Turid
M: EC (N) VILLABAKKEN`S PETRONELA DM BRI ns
Br.: Berit Finsrud NO

Colour: BRI g
Class 1 females
999. SC BANANARAMA GRAHAM*PL JW DVM , BRI g ; Sex: 0,1 F
2007-09-28 – (PL)FPL LO 11726
F: GIC KEVIN GRAHAM*PL BRI c
Ow.: Czyżkowscy Anna & Krzysztof
M: IC TIXIE GRAHAM*PL BRI g
Br.: Stanisława Łowicka Byner PL

Class 2 females
1000. SP,IC KIMI PERFECT OF NILFGAARD*PL, JW, DSM , BRI g ; Sex: 0,1 F
2006-03-12 – (PL)FPL LO 2851
F: SC JE VEUX L’AMOUR DE LA POUPETTE BRI e
Ow.: Paturalska-Wrotecka Martyna, Wrotecki Rafał
M: EC GIP EXQUISITE OF ALAMANON*UA JW DSM DM BRI j
Br.: Martyna Paturalska-Wrotecka PL

Class 7 females
1001. CH GOLDIE METHEXIS, CZ,JW , BRI g ; Sex: 0,1 F
2010-08-21 – (CZ)ČSCH LO 1205/10/BRI
F: SC YOSCHI LOVELY PANTHER, CZ BRI a
Ow.: Krausová Eva
M: CREAM-VIOLA V. ATARAXIA BRI e
Br.: Eva Krausová CZ

Class 9 females
1002. BINA BELLA KOCIA LABA*PL , BRI g ; Sex: 0,1 F
2010-03-14 – (PL)FPL LO 29152
F: IC ZACK SDYRN,SK BRI a 33
Ow.: Zienkowicz Mieczysław
M: CH HARIETTA ANPAMI LINE*PL BRI f
Br.: Mieczysław Zienkowicz PL

1003. TRIXI DI TRIANGOLO , BRI g ; Sex: 0,1 F
2010-09-27 – LOH 75164
F: GIC*PANDA-BÄR V.UTIGERHOF BRI a
Ow.: Friedauer Michael
M: SC.NIRVANA VON MOONNIGHT DVM*JW BRI e
Br.: M.friedauer CH

Class 11 females
1004. FIAMMETTA DEL CREME BRULÉ , BRI g ; Sex: 0,1 F
2011-04-04 – SK/SZCH LO 3103/2011/BRI
F: IC BRYANT KOBE ONLYBRI BRI c
Ow.: Montino Andrea
M: SHIKANTAZA`S GINGER BRI e
Br.: Marialuisa Cocito SK

1005. HILLS GARDEN SAMBA BLUE D , BRI g ; Sex: 0,1 F
2011-04-10 – EKZV EV 92011321
F: GIC ZAZOE VAN BLACK LAKE N BRI a
Ow.: Müller Christian
M: VIJUHA CLEVER CANDY LT BRI g
Br.: Kristina Billeb DE

1006. JANE ANPAMI LINE*PL , BRI g ; Sex: 0,1 F
2011-03-07 – (PL)FPL LO 37425
F: CH AREL FRANCO KOCIA LABA*PL BRI a
Ow.: Sabat Magdalena
M: GIC DEBRA ANPAMI LINE*PL BRI f
Br.: Anna & Paweł Mielke PL

Colour: BRI j
Class 9 females
1007. PL*BRIKAMANDA BELLA , BRI j ; Sex: 0,1 F
2010-06-29 – (PL)FPL LO 32105
F: GIC ICE LILAC BRITISH VELVET*CZ BRI c
Ow.: Wieczorek Kamila
M: IC PL*BRI-MISIE AVA BRI g
Br.: Kamila Wieczorek PL

Colour: BRI ns
Class 6 females
1008. IP LUNA NERA DE LA TINTORA , BRI ns ; Sex: 0,1 F
2005-04-29 – 81108
F: CH.PICKWICK`LEE ROY BRI c
Ow.: Bortolas Sergio
M: CH.PICKWICK`S LETO BRI ns 22 62
Br.: Daragiati Costanza IT

Class 6 males
1009. PR GIC S*SURVILUNDEN`S HARALD , BRI ns ; Sex: 1,0 M
2006-04-23 – (N) NRR RX 154343
F: DK*NOER`S KAPTAIN KLO BRI ns 22 62
Ow.: Nicolaysen Turid
M: S*SURVILUNDEN`S HEDVIGH BRI n 24
Br.: Eva Helena Hall SE

Colour: BRI fs
Class 2 females
1010. EP IC WW`08 SW`08 (N) PARTNER`S BETTY BOOP DSM , BRI fs ; Sex: 0,1 F
1999-03-10 – (N) NRR LO 124525
F: EC CARIELLO ROMEO BRI e
Ow.: Finsrud Nicolaysen Berit Turid
M: EC (N) VILLABAKKEN`S PETRONELLA DM BRI ns
Br.: Berit Finsrud NO

Colour: BRI ns 11
Class 4 females
1011. GIP EC WW`08 SW`08 HOLTAS APACHE PRINCESS DSM, DVM , BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F
2003-04-08 – NRR LO 136082
F: CH S*KRISTALLKATTENS ELLIOT BRI ns 11
Ow.: Hindenes Rita
M: CH S*ESTETICA`S HJÄRTER ESS BRI ns 11
Br.: Vigdis Holta SE

Class 7 males
1012. CH CASANOVA TEMPLEGATES*UK , BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M
2010-09-19 – (PL)FPL LO 35628
F: BLOSSOM DE CRNIGOJ BRI ns 11
Ow.: Turczyńska Anna
M: IOLANTHE TIFFANY TAFFETA BRI ns 11
Br.: Harry & Ann Smith GB

Class 7 females
1013. CH JADWIGA`S SILWER NADESDHA , BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F
2010-07-06 – FE.L10.BRI.072.1
F: GIC PALMER DEVIANTI BRI ns 12
Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: GIC HIGH HESKET`S SILVER TESTIFY BRI ns 11
Br.: J.kluiter-Jassyk NL

1014. CH SURI VUM ROUSEGAARD , BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F
2009-04-19 – (CH) FFH RX 23671
F: GIC FRISCO DEVIANTI BRI ns 11
Ow.: Camelo Marie-Hélène
M: CH RUBINIA VUM ROUSEGAARD BRI ns 11
Br.: Myriam Goldschmidt LU

Class 9 females
1015. YAVIRA DORA , BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F
2010-09-01 – CYPCC/RIEX79
F: UALAN OF YAVIRA BRI ns 11
Ow.: Teleguina Ioulia
M: SHERRY RAUSCHEN CATTERY*RU OF YAVIRA BRI ns 11
Br.: Yavich Irina IL

Class 12 males
1016. BAILEY ARS BRITANNICA*PL , BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M
2011-05-09 – (PL)FPL RX 3739
F: CH I LOVE YOU VIVA VOGUE*RU BRI ns 11
Ow.: Piętak Kamila
M: CH TORRIDONIAN ELORA DANAN*UK BRI ns 12
Br.: Anna Turczyńska PL

1017. JADWIGA`S RAZZLE DAZZLE , BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M
2011-06-18 – FE.RX11.BRI.060.3
F: GIC PALMER DEVIANTI BRI ns 12
Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: GIC HIGH HESKET`S SILVER TESTIFY BRI ns 11
Br.: J.kluiter-Jassyk NL

Colour: BRI ns 12
Class 9 males
1018. JOGIS BLACK FROST*LT , BRI ns 12 ; Sex: 1,0 M
2010-08-09 – (LT) LFD RIEX 10/79 J
F: CH BAILEY CREATIVE CAT BRI ns 12
Ow.: Udraitė Milda
M: IC ESCADA DEVIANTI BRI ns 12
Br.: Rima Garbauskienė LT

Colour: BRI ds 11
Class 11 females
1019. ANYAMANEE UPSARA MONTRA , BRI ds 11 ; Sex: 0,1 F
2011-01-27 – NL.FE.RX11.BRI.003.3
F: HIGH HESKET`S SILVER CRISTOBAL BRI ds12
Ow.: Oosterhof Rawikorn
M: ANYAMANEE STERRE MIU MIU BRI es11
Br.: Rawikorn Oosterhof NL

Colour: BRI es 11
Class 3 males
1020. GIC ANYAMANEE MR. LOMONOSOV , BRI es 11 ; Sex: 1,0 M
2008-04-04 – NL.FE.R08.BRI.047.4
F: ELVIS JUN. VON KAMAKUMA BRI es11
Ow.: Oosterhof Rawikorn
M: ANYAMANEE JOEI DE VIVRE BRI ds11
Br.: Rawikorn Oosterhof NL

Colour: BRI ny 11
Class 3 males
1021. GIC S*PYMANS POMMAC , BRI ny 11 ; Sex: 1,0 M
2010-03-29 – NRR LO 160205
F: GIC OLD POSSUM`S NIMBUS BRI ay 11
Ow.: Hindenes Rita
M: IC HOLTAS JOCOSITY BRI ns 11
Br.: Anne-Maj Nilsson SE

Colour: BRI d 22
Class 3 males
1022. GIC AYDEN RED FELICITY, CZ , BRI d 22 ; Sex: 1,0 M
2010-01-22 – (CZ)ČSCH LO 174/10/BRI
F: SC VILLI AGAWE, CZ BRI d (d23)
Ow.: Tesařová Radka
M: IC VERONKA SWEET MAY BLOBS, CZ BRI d 24
Br.: Mgr. Danuše Ročková CZ

Colour: BRI d 24
Class 9 males
1023. CHURCHILL SER WINSTON FANTASY FIESTA*UA , BRI d 24 ; Sex: 1,0 M
2010-12-12 – (UA) UFU LO 5593
F: EC PRINCE ALBERT SILVERSTONE, DSM DVM BRI a
Ow.: Ochendovskiy Michail
M: SC BARCELONA CHOCO BAROCCO BLACK SEA*UA BRI h
Br.: Ovanesian Kateryna UA

Colour: BRI d
Class 9 females
1024. SALSA FIREBALL ROXERA*LT , BRI d ; Sex: 0,1 F
2010-11-11 – (LV) CFCA LO 4779
F: IRON V. RAETHZEL BRI e
Ow.: Buitkutė Giedrė
M: FIN*RHINESTONE’S SOL BRI d
Br.: Solana Izdūnytė LT

Colour: BRI d 24
Class 11 females
1025. LADY IN RED OF CZANKRA, PL , BRI d 24 ; Sex: 0,1 F
2011-04-07 – (PL)FPL LO 37512
F: SC JE VEUX L´AMOUR DE LA POUPETTE, PL BRI e
Ow.: Tesařová Radka
M: SC GOOD OMEN OF CZANKRA, PL BRI d
Br.: Anna I Krzysztof Czyzkowscy PL

Colour: BRI j 24
Class 9 females
1026. DAISY SZYLKRECJA*PL , BRI j 24 ; Sex: 0,1 F
2010-10-28 – (PL)FPL LO 34419
F: IC AMOR`S HOT CHOKOLATE VOM WERNERWALD BRI b
Ow.: Zakrzewscy Dariusz Lidia
M: SC ETNA FONDOR *PL BRI h 22
Br.: Lidia Zakrzewska PL

Colour: BRI as 24 62
Class 5 females
1027. IC LESSIA FLORENS BARYBAL *UA , BRI as 24 62 ; Sex: 0,1 F
2008-08-16 – UA UFU LO 3958
F: IC ANTONIO AMATI DEVINOR BRI as 24 62
Ow.: Stogneeva Irina
M: IC CATTY SARK MATAGOT BRI a
Br.: Stogneeva Irina UA

Colour: BRI ns 22 64
Class 1 males
1028. EC SCIBBOLETH SILVER FERRARI JW, DSM, DVM , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2004-12-20 – NRRLO 140560
F: LA-DE-DA DE BELLISSIMO (N) BRI ns 22 62
Ow.: Husum Og Celius Tove Og Roar
M: (N) GA MA CAT`S SILVER XENA BRI ns 22 64
Br.: Mona Merethe Anisdahl NO

Class 2 males
1029. SP JEREMY – OLIVER SHOEMAKER´S CAT, CZ, DSM , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2005-11-16 – LO/862/5/BRI
F: GIC FABIEN SILVERY FAVOUR CZ BRI ns 22 64
Ow.: Vyčichlová Hana
M: CH GÍZA SHOEMAKER´S CAT, CZ BRI ns 22 64
Br.: Blanka Švecová CZ

Class 3 males
1030. GIC BLACK GAMMON DE BROECKLONI, DVM , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2007-06-12 – (PL)FPL RX 1375
F: BLACK JACK. DE BROECKLONI BRI ns 22 64
Ow.: Świderscy Katarzyna I Dariusz
M: BE DAZZLED DE BROECKLONI BRI ns 22 64
Br.: Katarzyna I Dariusz Świderscy NL

Class 5 males
1031. IC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI JW , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2009-07-03 – REG ANFI 2009/474
F: UNO DE NOBLE* LV BRI ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: BABBELBOX DE BROECKLONI BRI ns 24 64
Br.: Ad De Bruijn NL

Class 3 females
1032. GIC FREDERICA OBKEMANI , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2008-11-24 – (LV)CFCA LO 3218
F: ESSEX MANIKEOB BRI ns 22 64
Ow.: Skripkina Irina
M: VON ORCHIDEENWALD MOTSI MABUSE BRI ns 22 64
Br.: Nicole Kern DE

Class 5 females
1033. IC JULIE DIVOKÝ ANDĚL , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2008-09-01 – LO 1216/8/BRI
F: SWEET HARMONY´S LITTLE LORD BRI ns 22 64
Ow.: Havlickova Marcela
M: OFELIA LOVELY PANTHER BRI ns 22 64
Br.: Marcela Havlíčková CZ

Class 7 females
1034. CH SHY-LI DE LA THÈLE , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2009-03-26 – (CH) FFH RX 23524
F: MERCURY OF EDENPLACE BRI ns 22 64
Ow.: Camelo Marie-Hélène
M: SC PIPPER TABBY DREAM BRI ns 22 64
Br.: Camelo Marie-Hélène CH

Class 9 males
1035. VALE OF PROUD’S KALYPSO , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2010-06-13 – DEKZV RX 350968
F: BURUNDI DE BROECKLONI BRI ns 22 64
Ow.: Zg Funk & Wichelmann Bobby & Meike
M: SC VALE OF PROUD`S COOKIE GIRL BRI ns 22 64
Br.: Vale Of Proud DE

Class 11 males
1036. BATHIR BACO DE LA HORSKY PARK , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2011-02-25 – SZCH LO 2981/2011/BRI
F: CH GORDON MANIKEOB JW BRI ns 22 64
Ow.: Seidel Nicole
M: IC MEGAN MAXIMA BELLA DE LA HORSKY PARK JW BRI ns 22 64
Br.: Marek Peciar SK

1037. SHIVER DEL III° MILLENNIO , BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M
2011-04-17 – IT ANFI LO 104572
F: BIKER BOY DE BROECKLONI JW BRI ns 22 64
Ow.: Seidel Nicole
M: BOLLYWOOD DE BROECKONI JW BRI ns 22 64
Br.: Paoli Gianfranco IT

Class 11 females
1038. ONLYBLACKSILVER SYDNEY , BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F
2011-04-18 – LOI ANFI IT 105931
F: IC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI,JW BRI ns 22 64
Ow.: Bogni Patrizia
M: CH ONLYBLACKSILVER PRINCESS GRACE BRI ns 22 64
Br.: Bogni Patrizia IT

Colour: BRI ns 24 64
Class 9 males
1039. BABY JAMES DE BROECKLONI , BRI ns 24 64 ; Sex: 1,0 M
2010-04-30 – MU.R10.BRI.094.3
F: VALE OF PROUDS`S EIVENHOE BRI ns 22/64
Ow.: Rožman Špiček Nadica
M: BALLETJE BALLETJE DE BROECKLONI BRI ns 24/64
Br.: Ad De Brujin NL

Class 11 females
1040. BALLADE DE BROECKLONI , BRI ns 24 64 ; Sex: 0,1 F
2011-04-15 – ML.L11 BRI.114.1
F: UNO DE NOBLE LV BRI ns 22 64
Ow.: Rožman Špiček Nadica
M: BALLETJE BALLETJE DE BROECKLONI BRI ns 24 64
Br.: Ad De Brujin NL

Colour: BRI c 02 62
Class 11 females
1041. NO SECRET FROM SHARPHILL A , BRI c 02 62 ; Sex: 0,1 F
2011-04-20 – MU.L11.BRI.093.3
F: IC VASCO FROM SHARPHILL A BRI c 03
Ow.: Müller Christian
M: KAMIKATZE FROM SHARPHILL A BRI a 03
Br.: Müller Christian NL

Colour: BRI a 03
Class 4 females
1042. GP BEKY KAMERYN,CZ , BRI a 03 ; Sex: 0,1 F
2007-06-19 – (CZ) ČSCH LO 786/7/BRI
F: ARTHUR LARIAM ROCHE,CZ BRI c
Ow.: Kotíková Tereza
M: MATYLDA SIBORNAL,CZ BRI a 03
Br.: Věra Košáková CZ

Class 5 females
1043. IC URSULA VAN SAWILLU , BRI a 03 ; Sex: 0,1 F
2010-01-28 – IT* ANFI REG LO 2010/257
F: CH. SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a
Ow.: Varisco Emilia
M: TAMMY WHYNOTT VAN BLACK LAKE BRI a 03
Br.: L. Bakker NL

Class 7 males
1044. CH ROYAL DUMPLING VOM PLUESCHLAND , BRI a 03 ; Sex: 1,0 M
2010-08-25 – IT* ANFI REG LO 2011/47
F: CH. ELIOT DES MIRIFICATS BRI a 01
Ow.: Varisco Emilia
M: AMELY`S PRADA VOM WERNERWALD BRI g
Br.: Gieringer Monika DE

Class 11 females
1045. ES*CANCION DE CUNA (II) ERRE QUE ERRE , BRI a 03 ; Sex: 0,1 F
2011-03-19 – (ES) ASFE LO 47692
F: NL*MOULIN ENUMATIL´S AVALON BRI c
Ow.: Kotíková Tereza
M: EMILY VAN BRIFETY BRI a 03
Br.: Carmen Mariscal Encinas ES

1046. IT* SAPHIRA DRAGON HEART DELLA CORTE DI ARTU` , BRI a 03 ; Sex: 0,1 F
2011-02-13 – IT* ANFI LO 103994
F: GIC EEYORE OF DAISY`S HOME BRI a
Ow.: Varisco Emilia
M: IC URSULA VAN SAWILLU BRI a 03
Br.: Emilia Varisco IT

1047. NO LIMIT FROM SHARPHILL A , BRI a 03 ; Sex: 0,1 F
2011-04-20 – MU.L11.BRI.093.1
F: IC VASCO FROM SHARPHILL A BRI c 03
Ow.: Müller Christian
M: KAMIKATZE FROM SHARPHILL A BRI a 03
Br.: Müller Christian NL

Colour: BRI b 03
Class 12 males
1048. SABAYONE VON DER KLINGENSTADT*D , BRI b 03 ; Sex: 1,0 M
2011-06-19 – (PL)FPL LO 40610
F: IC WURLITZER IN CONCERT BRI b 03
Ow.: Seidelt Karolina
M: FLOCKCHEN VON DER KLINGENSTADT BRI a
Br.: Ina Wurth DE

Colour: BRI c 03
Class 1 males
1049. SC FANTOMAS FROM SHARPHILL A , BRI c 03 ; Sex: 1,0 M
2010-05-01 – A-ÖVEK-RX-1004689
F: IC SWEET LITTLE DEVIL FROM SHARPHILL A BRI a 01
Ow.: Müller Christian
M: CH ICE AGE FROM SHARPHILL A BRI c 33
Br.: Müller Christian AT

Class 3 males
1050. GIC VASCO FROM SHARPHILL A , BRI c 03 ; Sex: 1,0 M
2009-03-07 – A-ÖVEK-LO-0917613
F: EC FRANKY-BOY FROM SHARPHILL A BRI a 02
Ow.: Müller Christian
M: EC KLASILKOS CATS MARY SUE JW BRI c 03
Br.: Müller Christian AT

Class 11 females
1051. NO RESPECT FROM SHARPHILL A , BRI c 03 ; Sex: 0,1 F
2011-04-20 – MU.L11.BRI.093.2
F: IC VASCO FROM SHARPHILL A BRI c 03
Ow.: Müller Christian
M: KAMIKATZE FROM SHARPHILL A BRI a 03
Br.: Müller Christian NL

Colour: BRI f 03
Class 5 females
1052. IC GEC(WCF) NADIRE UNDERLEYHALL*PL , BRI f 03 ; Sex: 0,1 F
2009-06-02 – (PL)FPL LO 23789
F: EC CASHMIR PERŁA VON AGIRO*PL BRI a
Ow.: Podlejska Dorota
M: GIC EC(WCF) JENNIFER HERBU KADAR*PL BRI f 03
Br.: Dorota Podlejska PL

Colour: BRI a 33
Class 3 males
1053. GIC ZACK SDYRON,SK , BRI a 33 ; Sex: 1,0 M
2006-04-14 – (PL)FPL LO 6924
F: IC KLASIKO`S CATS GAMEBOY BRI c 33
Ow.: Jakubowski Sylwester
M: CH BABY GIOVANNA` S HONEY,SK BRI a 33
Br.: Marta Nemlahova SK

Colour: BRI c 33
Class 3 males
1054. GIC COLLIN BOY KES VELVET, CZ , BRI c 33 ; Sex: 1,0 M
2009-04-10 – ČSCH LO 40/10/BRI
F: CH PIPÍNO TALOVÍN, CZ BRI c 33
Ow.: Kreibichová Marie
M: CH ADÉLKA OD ZELENÉ HORY, CZ BRI j 21 33
Br.: Vlasta Kešnerová CZ

Class 5 males
1055. IC APIATIF´S GENERAL MASK , BRI c 33 ; Sex: 1,0 M
2008-12-21 – FD LO 156120
F: SC JAFA´S BERTRAM BRI e
Ow.: Kjeldgaard Pia
M: APIATIF´S LILAC HERTHA BRI c
Br.: Pia Kjeldgaard DK

Class 7 males
1056. CH BACARDI SWEELINEBRI*PL , BRI c 33 ; Sex: 1,0 M
2010-01-12 – (PL)FPL LO 27789
F: GIC GRANNY`S C`EST SI BONE BRI d 33
Ow.: Przytuła Tomasz
M: CH DAPHNE PETTY SMITH BRI b 33
Br.: Halina Skaskiewicz PL

Class 10 males
1057. SC APIATIF´S MASKE PII , BRI c 33 ; Sex: 1,0 M
2005-11-05 – FD LO 137173
F: EC APIATIF´S LILAC VICTOR BRI c
Ow.: Kjeldgaard Pia
M: IC APIATIF´S FEODORA BROWN BRI b
Br.: Pia Kjeldgaard DK

Class 11 females
1058. CINDIRELLA POLABRI*PL , BRI c 33 ; Sex: 0,1 F
2011-04-18 – (PL)FPL RX 3711
F: GIC AMADEUS DUMA GDAŃSKA*PL BRI a 33
Ow.: Kubiak Ewa I Marek
M: IC FIONA VON HUNADY, SK BRI c 33
Br.: Paulina & Bartosz Wołodkiewicz PL

Colour: BRI j 33
Class 12 females
1059. EUROPA HÖRMANN NOBILES AT , BRI j 33 ; Sex: 0,1 F
2011-06-04 – -
F: IC ADRIAN VOM OTTENTHAL (RVDE) BRI e 33
Ow.: Hörmann Jürgen
M: PEGGY SUE FROM SHARPHILL A BRI a
Br.: Jürgen Hörmann AT

Colour: BRI n 21 33
Class 9 males
1060. ALFREDO JACOB`S LADDER CZ , BRI n 21 33 ; Sex: 1,0 M
2010-12-13 – (PL)FPL RX 3672
F: GIC JACOB PETTY SMITH, CZ BRI e 33
Ow.: Rabiniak Estera
M: EFI WAMI CRAZY BLUE, CZ BRI n 21 33
Br.: Dominika Skacelikova CZ

KOTY BRYTYJSKIE POLSKICH WYSTAWCÓW BIORĄCE UDZIAŁ W WYSTAWIE:

916. SC BARLIE V. FICHTENTHAL*D, DSM,DVM  1,0
BRI a 1 – wł. Lowicka-Byner Stanislawa
917. SC SIMON LOVELY PANTHER*CZ, JW,DSM,DVM  1,0
BRI a 1 – wł.  Paturalska-Wrotecka Martyna
919. GIC SW10 LITTLE MISS DAISY LU OF BALLYHARA*NL  0,1
BRI a 3 – wł.  Bloch Aleksandra I Kamil
929. IC JETTA AMAZING AISHA*PL, JW  0,1
BRI a 5 – wł. Czub Joanna
933.  DREAM DANCER HAPPY*CZ  1,0
BRI a 9 – wł. Kubiak Przemysław
935. PASHA SECRET RECIPE*SK  1,0
BRI a 9 – wł.  Kaźmierczak Agata
937. DILMAH MISIOWE MARZENIE*PL  0,1
BRI a 9 – wł. Osińska-Płonka Marzena
939. CH HEIDI METHEXIS*CZ  0,1
BRI a 7 – wł. Tambor Elżbieta
940. IFIGENIE IVY DE EMINENCE*CZ  0,1
BRI a 9 – wł. Chałas Stercuła Wioletta
941. ISABEAU OF DAISY`S HOME*NL  0,1
BRI a 9 – wł. Krzyżewscy Iwona & Dariusz
942. NEFRETETE GATTERIA*PL  0,1
BRI a 9 – wł. Gniecka-Skrzypiec Edyta
943. PL*BRI-MISIE ELOY  1,0
BRI a 10 – wł. Fajkowska Olga
944. ADDISON OF ANGEVIN*PL  1,0
BRI a 11 – wł. Mrozowska Joanna
945. BACARDI DANAWARI*PL  1,0
BRI a 11 – wł. Sabat Magdalena
948. RAMSES OF DIAMOND CASTLE*DE  1,0
BRI a 11 – wł. Stankiewicz Agnieszka
950. ZACK ZUZU DE LA HORSKY PARK*SK  1,0
BRI a 11 – wł. Koch Magdalena
951. AMBROZJA KOCIM ZDANIEM*PL  0,1
BRI a 11 – wł. Osińska-Płonka Marzena
952.  BAJKA Z CHATKI*PL, JW  0,1
BRI a 11 – wł. Wiśniewska Marzena
954. ZAFIRA ZARA DE LA HORSKY PARK*SK  0,1
BRI a 11 – wł. Wiśniewska Marzena
955. BLADE MAGIC GALAXY*PL  1,0
BRI a 12 – wł. Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
956. BORSALINO MAGIC GALAXY*PL  1,0
BRI a 12 – wł. Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
957. HUMMER VAN DE KRAAYENBERG*NL  1,0
BRI a 12 – wł. Wiśniewska Marzena
958. BLUE DAIMONA MAGIC GALAXY*PL  0,1
BRI a 12 – wł. Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
959. CELINKA BLUEMIŚ*PL  0,1
BRI a 12 – wł.  Dutkiewicz Irena
966. CH COFFEINA MONTENEGRO*PL  0,1
BRI b 7 – wł. Rutkiewicz Anna
968. NUBIRA SILKY BABE*CZ  0,1
BRI b 9 – wł. Sarnocińska Marlena
969. SC CEZARY Z KOCIEGO SNU*PL  1,0
BRI c 1 – wł. Oszczyk Barbara
972. GIC BAJKA KOCIA OSTOJA*PL  0,1
BRI c 3 – wł. Oszczyk Barbara
974. IC ALEX AMOUR-CATS*BY  1,0
BRI c 3 – wł. Księżarczyk Małgorzata
975. IC ERBIO-LOVELY OF CHARM GARDEN*CZ  1,0
BRI c 5 – wł. Argalska – Pazdro Anna
983. GIC HARLEY AM TROTZBACH*D  1,0
BRI d 3 – wł. Szwarc Lilianna
984. GIC JEREMY IRONS SILKY BABE*CZ  1,0
BRI d 3 – wł. Zakrzewscy Dariusz & Lidia
988. EC WHISKY VOM LINDENPALAIS*D, DVM,DSM  1,0
BRI e 1 – wł.  Świderscy Marzena & Sławomir
989. SC ROXANE VON PEO-CAT`S*A, DVM  0,1
BRI e 1 – wł. Czyżkowscy Anna & Krzysztof
993. IC LUCIANO’S COOPER V.WERNERWALD*D  1,0
BRI e 5 – wł. Podwysocka Grażyna
997. PL*NILFGAARD ERNEST  1,0
BRI e 12 – wł. Paturalska-Wrotecka Martyna, Wrotecki Rafał
999. SC BANANARAMA GRAHAM*PL, JW,DVM  0,1
BRI g 1 – wł. Czyżkowscy Anna & Krzysztof
1000. SP.IC KIMI PERFECT OF NILFGAARD*PL, JW,DSM  0,1
BRI g 2 – wł. Paturalska-Wrotecka Martyna, Wrotecki Rafał
1002. BINA BELLA KOCIA LABA*PL  0,1
BRI g 9 – wł. Zienkowicz Mieczysław
1006. JANE ANPAMI LINE*PL  0,1
BRI g 11 – wł. Sabat Magdalena
1007. PL*BRIKAMANDA BELLA  0,1
BRI j 9 – wł. Wieczorek Kamila
1012. CH CASANOVA TEMPLEGATES*UK  1,0
BRI ns 11 7 – wł.  Turczyńska Anna
1016.  BAILEY ARS BRITANNICA*PL  1,0
BRI ns 11 12 – wł. Piętak Kamila
1026.  DAISY SZYLKRECJA*PL  0,1
BRI j 24 9 – wł. Zakrzewscy Dariusz Lidia
1030.  GIC BLACK GAMMON DE BROECKLONI*NL, DVM  1,0
BRI ns 22 64 3 – wł. Świderscy Katarzyna I Dariusz
1048. SABAYONE VON DER KLINGENSTADT*D  1,0
BRI b 03 12 – wł. Seidelt Karolina
1052. IC GEC(WCF) NADIRE UNDERLEYHALL*PL  0,1
BRI f 03 5 – wł. Podlejska Dorota
1053.  GIC ZACK SDYRON*SK  1,0
BRI a 33 3 – wł. Jakubowski Sylwester
1056. CH BACARDI SWEELINEBRI*PL  1,0
BRI c 33 7 – wł. Przytuła Tomasz
1058. CINDIRELLA POLABRI*PL  0,1
BRI c 33 11 – wł. Kubiak Ewa I Marek
1060. ALFREDO JACOB`S LADDER*CZ  1,0
BRI n 21 33 9 – wł.  Rabiniak Estera


OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

919. GIC SW10 LITTLE MISS DAISY LU OF BALLYHARA*NL  0,1
BRI a 3 – wł. Bloch Aleksandra I Kamil
932. PR PRIMA VERA SMALL PANTHER*CH, JW  0,1
BRI a 8 – wł. Eriksson Urlika & Jansson Conny
950. ZACK ZUZU DE LA HORSKY PARK*SK  1,0
BRI a 11 – wł.  Koch Magdalena
961. EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX  0,1
BRI a 12 – wł. Reut Olga
966. CH COFFEINA MONTENEGRO*PL  0,1
BRI b 7 – wł.  Rutkiewicz Anna
970. EC S*OLANGAS OLIGARK DSM,DVM  1,0
BRI c 1 – wł. Reut Olga
980. SUGAR OF CHARM GARDEN*CZ  0,1
BRI c 11 – wł. Ježek Lubomír
988. EC WHISKY VOM LINDENPALAIS*D, DVM,DSM  1,0
BRI e 1 – wł. Świderscy Marzena & Sławomir
1001. CH GOLDIE METHEXIS*CZ, JW  0,1
BRI g 7 – wł. Krausová Eva
1017. JADWIGA`S RAZZLE DAZZLE*D  1,0
BRI ns 11 12 – wł. Kluiter-Jassyk Jadwiga
1032. GIC FREDERICA OBKEMANI*D  0,1
BRI ns 22 64 3 – wł. Skripkina Irina
1038. ONLYBLACKSILVER SYDNEY*IT  0,1
BRI ns 22 64 11 – wł. Bogni Patrizia
1049. SC FANTOMAS FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI c 03 1 – wł. Müller Christian
1058. CINDIRELLA POLABRI*PL  0,1
BRI c 33 11 – wł. Kubiak Ewa I Marek

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

932. PR PRIMA VERA SMALL PANTHER*CH, JW  0,1
BRI a 8 – wł.Eriksson Urlika & Jansson Conny
961. EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX  0,1
BRI a 12 -  wł. Reut Olga
973. GIC JANIECKE VAN SONSWIJCK*NL, JW  0,1
BRI c 3 – wł. Bílková Alena
980. SUGAR OF CHARM GARDEN*CZ  0,1
BRI c 11 – wł. Ježek Lubomír
988. EC WHISKY VOM LINDENPALAIS*D, DVM,DSM  1,0
BRI e 1 – wł. Świderscy Marzena & Sławomir
997. PL*NILFGAARD ERNEST  1,0
BRI e 12 – wł. Paturalska-Wrotecka Martyna & Wrotecki Rafał
1010. EP.IC WW`08 SW`08 N*PARTNER`S BETTY BOOP DSM  0,1
BRI fs 2 – wł. Finsrud Nicolaysen & Berit Turid
1031. IC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL, JW  1,0
BRI ns 22 64 5 – wł. Bogni Patrizia
1032. GIC FREDERICA OBKEMANI*D  0,1
BRI ns 22 64 3 – Skripkina Irina
1038. ONLYBLACKSILVER SYDNEY*IT  0,1
BRI ns 22 64 11 – wł. Bogni Patrizia
1049. SC FANTOMAS FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI c 03 1 – wł. Müller Christian
1054. GIC COLLIN BOY KES VELVET*CZ  1,0
BRI c 33 3 – wł. Kreibichová Marie
1057. SC APIATIF´S MASKE PII*DK  1,0
BRI c 33 10 – Kjeldgaard Pia
 

BIS- neuter female

PARTNERS-BETTY-BOOP1WW201121512555_10200485205607610_583323961_nIGP9417

NBL_6238-535297075_253490671365739_2014262928_n 311341_253490598032413_1606021359_n 375471_253490628032410_2092974611_n

WORLD WINNER 2011
EP, IC, WW08 SW08 N*PARTNERS BETTY BOOP DSM, BRI fs
Berit Finsrud & Turid Nicolaysen, Norwegia


BIS-kitten 3-6 mc

WW20116

NBL_6252-53548418428_1991815800932858_114252263286898688_o317627_296836183668848_58612809_n460687_394292663936546_1806951062_o 14716199_1087232491391198_1622755561958938391_n

WORLD WINNER 2011
EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX , BRI a
Olga Reut, Estonia

WORLD SHOW – Saint Etienn 30-31.10.2010 (Francja)

banniere-fff20107981d3_c4d2c50947974abea7bf0bda06f80d5f
index.php

index.php1

index.php294231237_10222865386449061_7762672497211736064_n 94380042_10222865386049051_94755568484352_n

Zaproszeni Sędziowie:
- Mr Luigi Comorio IT _______ ALL
- Mr Alfred Wittich CH _______ ALL
- Mr Eric Reijers CZ _______ ALL
- Mr Dietmar Sagurski AT _______ ALL
- Mrs Lili Anciau PT _______ ALL
- Mrs Stephe Bruin NL _______ ALL
- Mrs Laura Burani NO _______ ALL
- Mrs Satu Hamalainen FI _______ ALL
- Mrs Anne Gro Edstrom NO _______ ALL
- Mme Gina Grob LI _______ ALL
- Mr Fabrice Calme CH _______ Cat I-II-III
- Mr Fabio Brambilla IT ________ Cat I-II-III
- Mr Albert Kurkowski PL _______ Cat I-II-IV
- Mrs Aase Nissen DK _______ Cat I-II
- Mrs Elisabeth Steinhauser AT ________ Cat I-II
- Mrs Joelle Monney Pillonel CH ________ Cat I-II
- Mrs Annette Sjodin SE ________ Cat I-II
- Mr Leslie Van Grebst DK ________ Cat I-II
- Mr Mario Ottino IT ________ Cat I-II

IMAG0552~2

OTO WSZYSTKIE KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZACE W WYSTAWIE:

IMAG0553IMAG0554    IMAG0555IMAG0556IMAG0557IMAG0558IMAG0559   IMAG0560IMAG0561IMAG0562

KOTY BRI Z POLSKI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

ZEPHYR OF TEUTTA*SK
09/07/2010 – 985170000311481 – EN COURS
Père : SC GREENWICH HONORABLE*CZ (BRI a – (CZ) ĈSCH LO 433/7/BRI)
Mère : SC SAYONARA OF TEUTTA*SK (BRI a – (SK) SZCH LO 2305/2009/BRI)
Elev.: FERATOVIC Piadlowska Krystyna (Pologne)
Groupe : BRI a Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, BIV, NOM

SC-GIP CYRENE CHAKRAM*PL – DSM
14/06/2006 – 941000001629128 – (PL) FPL LO 5069
Père : GIC FOXTROTT Z MUZYKI*PL (BRI c – (PL) FPL LO 4046)
Mère : IC-GIP DIDI VENUSTUS FELIS*SK (BRI w 62 – (PL) FPL LO 00730)
Elev.: SWIATOWIAK Magdalena & Jacek (Pologne)
Groupe : BRI g Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM + skończyla SP

CH IDA CHAKRAM*PL
23/07/2009 – 977200007542259 – (PL)FPL LO 23906
Père : IC CAPPUCCINO MONTENEGRO*PL (BRI c – (PL) FPL LO 16195)
Mère : IC EVE CHAKRAM*PL (BRI h – (PL) FPL LO 12087)
Elev.: SWIATOWIAK Magdalena & Jacek (Pologne)
Groupe : BRI h Classe : CACIB Résultat : CACIB + skończyła IC

ZAZA MOON RIVER*PL
16/03/2010 – 967000009137426 – (CH) FFH RX 24870
Père : ARNOLD ELVITA*PL (BRI a – PZF 001554)
Mère : LIVIA BLUE MUEZZI*PL (BRI a – PZF 005775)
Elev.: SZCZESNIEWICZ Krystina & Marta (Pologne)
Groupe : BRI a Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁYBIV:

853
VARISCO Emilia
ANFI (Italie)
IC EEYORE OF DAISY’S HOME*NL
24/10/2008 – 528210002299599 – (NL) FE.L08.BRI.114.1 – (I) REG LO 2009/78
Père : CH SPIKE VAN BLACK LAKE (BRI a – (NL) FE.L06.BRI.093.3)
Mère : ROMY VAN BLACK LAKE (BRI a – (NL) FE.L06.BRI.019.2)
Elev.: BAKKER/VAN BEVEREN (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : CAGCIB Résultat : CAGCIB, BIV

865
MÜLLER Christian
ÖVEK (Autriche)
ZEPHYR OF TEUTTA*SK
09/07/2010 – 985170000311481 – EN COURS
Père : SC GREENWICH HONORABLE*CZ (BRI a – (CZ) ČSCH LO 433/7/BRI)
Mère : SC SAYONARA OF TEUTTA*SK (BRI a – (SK) SZCH LO 2305/2009/BRI)
Elev.: FERATOVIC Krystyna (Slovaquie)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, BIV

875
TIMMER/SMITS-PEELEN Irene & Nathalie
MUNDIKAT (Hollande)
CH BLUE ELDAR’S MAN IN THE MIRROR*NL
30/06/2009 – 528210002402266 – (NL) MU.L09.BRI.139
Père : GIC UNION JACK CLOUD NINE*NL (BRI c – NCT 2006-7276)
Mère : SC BLUE ELDAR’S EOWYN*NL (BRI a – (NL) MU.L04.BRI.123.4)
Elev.: SMITS-PEELEN Nathalie (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : CACIB Résultat : CACIB, BIV

880
REUT Olga
FELIX (Estonie)

14682009_1087232764724504_1572817317095847522_o
ANABELLE CHANEL FIRST VOLEX*EST
12/03/2010 – 900088000114360 – (EST) EKL LO 5150
Père : EC OLANGAS OLIGARK – DVM, DSM (BRI c – (EST) EKL LO 3847)
Mère : CH ALLURE’S LULU (BRI c – (EST) EKL LO 4454)
Elev.: REUT Olga (Estonie)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, BIV

884
HEINIGER-HUG Babs & Hansueli
RKS Stuttgart (Suisse)
GIC ABTEIKATZEN’S TI AMO
03/09/2008 – 945000000576237 – (D) DEKZV LO 344497
Père : EC HANN OF THE CREAM VOM TONKAY – DSM (BRI e – (D) DEKZV LO 276987)
Mère : ABTEIKATZEN’S NINIFEE (BRI e 03 – (R) RVDE 01058001)
Elev.: MÜLLER Marianne (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI e Classe : CACS Résultat : CACS, BIV

898
HINDENES Rita
NORAK (Norvège)
EC – WW08, SW08 N*HOLTAS APACHE PRINCESS – DSM, DVM
08/04/2003 – 752098101101788 – (N) NRR LO 136082
Père : CH KRISTALLKATTENS ELLIOT*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 177316)
Mère : CH ESTETICAS HJÄRTER*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 175867)
Elev.: HOLTA Vigdis (Suède)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : PH Résultat : PH, BIV

906
GOLDSCHMIDT Myriam
SSC (Luxembourg)
THIRA VUM ROUSEGAARD
05/05/2010 – 972000000001306 – (CH) FFH LO 74705
Père : IC ROMANOV VUM ROUSEGAARD (BRI ns 11 – (CH) FFH RX 22571)
Mère : SC OLYANA VUM ROUSEGAARD (BRI ns 11 – (CH) FFH LO 66802)
Elev.: GOLDSCHMIDT Myriam (Luxembourg)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, BIV

915
OSOTOV Andreij
FELIS BELGICA (Belgique)
JOUTAS VON DER KAMPENWAND
09/09/2009 – 276096909002659 – GDK-01-006523/2009
Père : GLEN OF SMAIL PANTHER (BRI ns 22 64 – KFG-03-9259/08-M)
Mère : XÉNIA VON DER KAMPENWAND (BRI ns 22 64 – GDK-01-005573/2008-W)
Elev.: NIEDERSCHWEIBERER Bettina (Belgique)
Samedi :
Groupe : BRI ns 22 64 Classe : CAC Résultat : CAC, BIV

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

853
VARISCO Emilia
ANFI (Italie)
IC EEYORE OF DAISY’S HOME
24/10/2008 – 528210002299599 – (NL) FE.L08.BRI.114.1 – (I) REG LO 2009/78
Père : CH SPIKE VAN BLACK LAKE*NL(BRI a – (NL) FE.L06.BRI.093.3)
Mère : ROMY VAN BLACK LAKE*NL (BRI a – (NL) FE.L06.BRI.019.2)
Elev.: BAKKER/VAN BEVEREN (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : CAGCIB Résultat : CAGCIB, NOM

855
SMITS-PEELEN Nathalie
MUNDIKAT (Hollande)
IC BLUE ELDAR’S SWEET SAPPHIRA*NL
05/03/2009 – 528210002333411 – (NL) MU.L09.BRI.053.1
Père : GIC UNION JACK CLOUD NINE*NL (BRI c – NCT 2006-7276)
Mère : BLUE ELDAR’S TOUT EST BLEU*NL (BRI a – (NL) MU.L06.BRI.118.6)
Elev.: SMITS-PEELEN Nathalie (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : CAGCIB Résultat : CAGCIB, NOM

861
JUSUFI Mirlinda
SSC (Suisse)
ZAZA MOON RIVER*PL
16/03/2010 – 967000009137426 – (CH) FFH RX 24870
Père : ARNOLD ELVITA*PL (BRI a – PZF 001554)
Mère : LIVIA BLUE MUEZZI*PL (BRI a – PZF 005775)
Elev.: SZCZESNIEWICZ Krystina & Marta (Pologne)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM

865
MÜLLER Christian
ÖVEK (Autriche)
EC ZEPHYR OF TEUTTA*SK
09/07/2010 – 985170000311481 – EN COURS
Père : SC GREENWICH HONORABLE*CZ (BRI a – (CZ) ČSCH LO 433/7/BRI)
Mère : SC SAYONARA OF TEUTTA*SK (BRI a – (SK) SZCH LO 2305/2009/BRI)
Elev.: FERATOVIC Krystyna (Slovaquie)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

868
DUBBELMAN-HOORNWEG Jennie
FELIKAT (Hollande)
GIC MUNGO VAN HET HOF VAN LOGRES*NL
28/01/2008 – 528210002181616 – (NL) FE.L08.BRI.019.4
Père : CH DUANE TORIN VAN DE KARWENDEL*NL (BRI n – (NL) FE.L05.BRI.102.1)
Mère : KAELLA VAN HET HOF VAN LOGRES*NL (BRI c – RVT 127.485)
Elev.: VAN DER REST Astrid (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI b Classe : CACS Résultat : CACS, NOM

870
MONTINO Andrea
SZCH Club Italie (Italie)
UNIQUE PRALINE KATANGO*CZ
29/05/2010 – 203096100123521 – (SK) SZCH LO 2813/2010/BRI
Père : CARAMELLO OF THE ROMAN’S JESSIN*NL (BRI b – BCC-R-2010/1620/BRI)
Mère : XL FERRARI OF DYADE*NL (BRI c – BCC-R-2010/1622/BRI)
Elev.: FRANCOVÁ Adéla (République tchèque)
Samedi :
Groupe : BRI b Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

878
RAMM Sabine
DEKZV-HEC (Allemagne)
SC SAJOMA’S FANDANGO*D – DSM, DVM
15/06/2007 – 276097200591576 – (D) DEKZV LO 327419
Père : IC BEAUTIFUL-DIAMONDD’S BRAD PIT*D (BRI c – (D) DEKZV LO 316526)
Mère : EC – WW06 SAJOMA’S BON BON*D – DSM, DVM (BRI a – (D) DEKZV LO 312008)
Elev.: RAMM Sabine (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : CAP Résultat : CAP, NOM

880
REUT Olga
FELIX (Estonie)

14691199_1087232594724521_4197382124357652240_o 14691947_1087233864724394_5018621717283902076_o
ANABELLE CHANEL FIRST VOLEX*EST
12/03/2010 – 900088000114360 – (EST) EKL LO 5150
Père : EC OLANGAS OLIGARK*S – DVM, DSM (BRI c – (EST) EKL LO 3847)
Mère : CH ALLURE’S LULU (BRI c – (EST) EKL LO 4454)
Elev.: REUT Olga (Estonie)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM

884
HEINIGER-HUG Babs & Hansueli
RKS Stuttgart (Suisse)
GIC ABTEIKATZEN’S TI AMO*DE
03/09/2008 – 945000000576237 – (D) DEKZV LO 344497
Père : EC HANN OF THE CREAM VOM TONKAY*D – DSM (BRI e – (D) DEKZV LO 276987)
Mère : ABTEIKATZEN’S NINIFEE*DE (BRI e 03 – (R) RVDE 01058001)
Elev.: MÜLLER Marianne (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI e Classe : CACS Résultat : CACS, NOM

891
SWIATOWIAK Magdalena & Jacek
FPL (Pologne)
SC-GIP CYRENE CHAKRAM*PL – DSM
14/06/2006 – 941000001629128 – (PL) FPL LO 5069
Père : GIC FOXTROTT Z MUZYKI*PL (BRI c – (PL) FPL LO 4046)
Mère : IC-GIP DIDI VENUSTUS FELIS*SK (BRI w 62 – (PL) FPL LO 00730)
Elev.: SWIATOWIAK Magdalena & Jacek (Pologne)
Samedi :
Groupe : BRI g Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM

894
TRILLER Annemarie
DEKZV-RKS (Allemagne)
HELENE VOM FICHTENTHAL*D
27/01/2010 – 972270000063849 – (D) DEKZV LO 348197
Père : EC FELIX VOM FICHTENTHAL*D (BRI a – (D) DEKZV LO 279998)
Mère : GIC SUSIE VOM FICHTENTHAL*D (BRI g – (D) DEKZV LO)
Elev.: TRILLER Annemarie (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI g Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM

898
HINDENES Rita
NORAK (Norvège)
EC – WW08, SW08 N*HOLTAS APACHE PRINCESS – DSM, DVM
08/04/2003 – 752098101101788 – (N) NRR LO 136082
Père : CH KRISTALLKATTENS ELLIOT*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 177316)
Mère : CH ESTETICAS HJÄRTER*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 175867)
Elev.: HOLTA Vigdis (Suède)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : PH Résultat : PH, NOM

901
GOLDSCHMIDT Myriam
SSC (Luxembourg)
CH HERBIE PIKOLKA*CZ
02/07/2009 – 978101080029238 – (CZ) CSCH LO 1006/9/BRI
Père : CH SILVERBLUE YANGOON (BRI as 11 – (CZ) CSCH LO 135/7/BRI)
Mère : B*NAHIMANA’S JOLI JOLYNU (BRI ns 11 – (CZ) CSCH LO 286/7/BRI)
Elev.: ŠEVEČKOVÁ Marcela (République tchèque)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : CACIB Résultat : CACIB, NOM

903
CARRE Françoise
CCLDS (France)
DOUGNUTS DU CLAN DE SOIZIC*F
01/05/2008 – 250269602434569 – LOOF 2008.10813 – FFF 843
Père : PASCHA VOM THAN (BRI ns 12 – (CH) FFH LO 68484)
Mère : GOLDEN LAVA VAN ELSDIECK (BRI ny 11 – NCT A-2007-7433 – FFF 844)
Elev.: CARRE Françoise (France)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : CAP Résultat : CAP, NOM

906
GOLDSCHMIDT Myriam
SSC (Luxembourg)
THIRA VUM ROUSEGAARD*CH
05/05/2010 – 972000000001306 – (CH) FFH LO 74705
Père : IC ROMANOV VUM ROUSEGAARD*CH (BRI ns 11 – (CH) FFH RX 22571)
Mère : SC OLYANA VUM ROUSEGAARD*CH (BRI ns 11 – (CH) FFH LO 66802)
Elev.: GOLDSCHMIDT Myriam (Luxembourg)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

907
HINDENES Rita
NORAK (Norvège)
EC-GIP SUNSHINES SILVER STARDUST
29/10/2003 – 985100010553295 – (N) NRR LO 146134
Père : DONYOSABUK TOUGH ENOUGH (BRI ns 12 – (S) SVERAK RX 125190)
Mère : CH SPINNER’S PEGGY SUE*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 146393)
Elev.: KARLSSON Ann-Mari (Suède)
Samedi :
Groupe : BRI ns 12 Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM

912
CAMELO Marie Hélène
CCR (Suisse)
GIC TABBY DREAM PIPPER*CH
30/09/2007 – 756095200087715 – (CH) FFH RX 22101
Père : IC BELLISSIMO DE BROECKLONI*NL (BRI ns 22 64 – (CH) FFH LO 61819)
Mère : IC ONYX SMALL PANTHER*CH (BRI ns 22 64 – (CH) FFH RX 20782)
Elev.: WEIDELI Fabrice (Suisse)
Samedi :
Groupe : BRI ns 22 64 Classe : CACS Résultat : CACS, NOM

913
WUEST/PIAGET Lionel & Laurent
CCVVF (Suisse)
GIP TABBY DREAM PLAYBOY*CH
03/09/2007 – 756095200053043 – (CH) FFH RX 22099
Père : IC BELLISSIMO DE BROECKLONI*NL (BRI ns 22 64 – (CH) FFH LO 61819)
Mère : IC ONYX SMALL PANTHER*CH (BRI ns 22 64 – (CH) FFH RX 20782)
Elev.: WEIDELI Fabrice (Suisse)
Samedi :
Groupe : BRI ns 22 64 Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM

925
MÜLLER Christian
ÖVEK (Autriche)
FANTOMAS FROM SHARPHILL*A
01/05/2010 – 040098100301463 – (A) ÖVEK RX 1004689
Père : IC SWEET LITTLE DEVIL FROM SHARPHILL*A (BRI a 01 – (A) ÖVEK RX 0804544)
Mère : CH ICE AGE FROM SHARPHILL*A (BRI c 33 – (A) ÖVEK LO 0615696)
Elev.: MÜLLER Christian (Autriche)
Samedi :
Groupe : BRI c 03 Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

WORLD SHOW – St.Gallen 24-25.10.2009 ( Szwajcaria )

cats-09vue-d-ensemble-1intro_123420200502_134324

W wystawie uczestniczyło ogółem 4162 koty w tym 94 koty brytyjskie.

Zaproszeni Sędziowie:
Gina Grob (FL) 1,2,3,4
Vesna Riznar Resetic (HR) 1,2,3,4
Maria Rihova (CZ) 1,2,3,4
Stephe Bruin (NL) 1,2,3,4
Waltraut Sattler (DE) 1,2,4
Dorte Kaae (DK) 1,2,4
AAse Nissen (DK) 1,2
Annette Sjodin (S) 1,2
Helene Reiter (DE) 1,2
Anne Veland (NO) 2,3
Karl Preiss (A) 1,2,3,4
Martin Kabina (CZ) 1,2,3,4
Minna Krogh (DK) 2,3
Louis Coste (FR) 1,2,3,4
Fabrice Calmes (CH) 1,2,3
Beat Rettenmund (ARG) 1,2,3,4
Luigi Comorio (IT) 1,2,3,4
Raymond Saetre (NO) 1,2
Alessandro Di Chio (IT) 1,2
Robert Lubrano (FR) 1,2,4
Fabio Brambilla (IT) 2,3

OTO WSZYSTKIE KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

20200509_16325520200509_16333520200509_16334820200509_16335920200509_16341820200509_16343920200509_16350020200509_163517

TO JEDYNE 2 AKCENTY POLSKIE BRI NA TEJ WYSTAWIE:

Ricco Giuseppe Teutta*SK; (CH) BRI a FFH LO 72100 9/7/2008
IC. Dante Gari of Moravia*CZ; BRI a IC. Babette Lilac Muezzi*PL; BRI c
Besitzer: Lehner Magdalena Züchter : Feratovic-Piadlowska Krystyna

Azalia cat Deluxe *PL BRI c ; FPL 17907 8/22/2008
SC. LV*Domestic Bliss Vinzor; BRI b Kelly Idol *PL; BRI c
Besitzer: Roslon Dorota

KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV i NOM BIS:

3066 Sajoma’s Gregory Peck*D BRI n; CPF 013687 12/24/2007
IC. Beautiful Diamonds Brad Pit*D; BRI c SC. Sajoma’s Ambra*D; BRI n
Besitzer: Gonçalves Ana Cristina Züchter : – NOM BIS

3070 SC. WW’07 Princess Lovely Panther*CZ BRI a; SPKM 1105/2005 4/4/2005
CH. Martinelli’s Amore Mio*D; BRI a CH. Koko Chanell Small Panther*CH; BRI a
Besitzer: Hrin Peter Züchter : Skopovi Manz – BIV + NOM BIS

3088 Sequoia von Moonnight*CH BRI a; (CH) FFH LO 72026 4/13/2009
SC. Puma Moonnight di Triangolo*CH; BRI a IC. Henny-Penny of Lightstone*FL; BRI a
Besitzer: Hostettler Doris Züchter : Hostettler Doris – BIV + NOM BIS

14753263_1087233694724411_4989910822984015530_o

3095 SC. Olangas Oligark*S BRI c; EKL 3847 10/15/2006
CH. N*Lady House Callistus; BRI c Bokbackens Violet*S; BRI c
Besitzer: Reut Olga Züchter : – BIV

3102 SC. GIP. Frieda v. Fichtenthal*D BRI g; DZB 279999 8/29/2001
GIC. Caterwaul’s Cream of the Cream*NL; BRI e CH. Emma v. Fichtenthal*D; BRI a
Besitzer: Triller Annemarie Züchter : Triller Annemarie – NOM BIS

3106 D*Deborah v.Angela’s Sonnenhof BRI g; DZB 343591 4/30/2009
SC. Lord Julian v. Wernerwald*D; BRI a Kikiann v. Sonswijck*NL; BRI g
Besitzer: Snajdrova Petra Züchter : Pospischil Angela – BIV + NOM BIS

3108 SP. IC. WW’08,SW’08 N*Partner’s Betty Boop DSM BRI fs; NRR 1245 3/10/1999
SC. N*Cariello Romeo; BRI e SC. N*Villabakken’s Petronella DM; BRI ns
Besitzer: Finsrud / Nicolaysen Berit / Turid Züchter : Finsrud / Nicolaysen Berit / Turid – NOM BIS

3113 Azzurro Ian Seta D’Argento*NL BRI ay 22; (CH) FFH LO 71109 8/12/2008
IC. Argent Oto Kot*PL; BRI ny 22 IC. Locktree’s Azzurro Farfalla*NL; BRI ay 24
Besitzer: Jäger / Kniebeiss Andreas / Daniel Züchter : v. Toorenburg – v. Arkel J. – BIV

3117 IC. Linus vom Falterweg*D BRI b 22; (CH) FFH LO 66940 7/20/2005
CH. Gil-Galad vom Falterweg*D; BRI bs 22 JC Nelly vom Forsthaus Lalo*D; BRI b 22
Besitzer: Zähner – Bühlmann Sonja Züchter : Walencki Doris – NOM BIS

3124 IC. Romanov vum Rousegaard*CH BRI ns 11; (CH) FFH LO 72392 2/20/2008
CH. D*Marvellous Silver Rubinstein*D; BRI ns 11 SC. IP. Melusina vum Rousegaard*CH; BRI ns 11
Besitzer: Goldschmidt Myriam Züchter : Goldschmidt Myriam – BIV

3127 Sofiya vum Rousegaard*CH BRI ns 11; (CH) FFH LO 72601 5/20/2009
GIC. Frisco Devianti*EST; BRI ns 11 GIC. Olyana vum Rousegaard*CH; BRI ns 11
Besitzer: Goldschmidt Myriam Züchter : Goldschmidt Myriam – BIV

3129 CH. Laura von Midistein*CH BRI ns 23 62; (CH) FFH RX 18718 7/10/2003
GIC. Herkules House of Born*CH; BRI a CH. D*Big Panther’s> Whoopy; BRI ns 24 62
Besitzer: Steininger Dieter & Michele Züchter : Steininger Dieter & Michele – NOM BIS

3130 SC. JW N*Scibboleth Silver Ferrari DSM BRI ns 22 64; NRR 140560 12/20/2004
N*LA-Di-La de Bellissimo; BRI ns 22 62 N*Gamacat’s Silver Xena; BRI ns 22 64
Besitzer: Husum & Celius Tove & Roar Züchter : – BIV + NOM BIS

3133 IP. CH*Tabby Dream Playboy BRI ns 22 64; (CH) FFH RX 22099 9/30/2007
IC. Bellisimo de Broeckloni*NL; BRI ns 22 64 IC. Onyx Small Panther*CH; BRI ns 22 64
Besitzer: Wüst / Piaget Lionel / Laurent Züchter : Weideli / Dépraz Fabrice / Stéfanie – BIV + NOM BIS

3141 CH*Tabby Dream Shelby BRI ns 22 64; (CH) FFH LO 72610 6/14/2009
IC. Bellisimo de Broeckloni*NL; BRI ns 22 64 IC. Onyx Small Panther*CH; BRI ns 22 64
Besitzer: Weideli / Dépraz Fabrice / Stéfanie Züchter : Weideli / Dépraz Fabrice / Stéfanie – BIV + NOM BIS

3146 Rosalie von Midistein*CH BRI ns 24 64; (CH) FFH RX 22974 8/28/2008
Boston de Broeckloni*NL; BRI ns 22 64 CH. Silver Bellies of Edenplace*D; BRI ns 24 64
Besitzer: Steininger Dieter & Michele Züchter : Steininger Dieter & Michele – BIV + NOM BIS

3156 GIC. Oliver von Engelburg*CH BRI c 33; (CH) FFH LO 71602 10/6/2006
IC. Kenzo von Tribo*CH; BRI b 33 CH. Flower vom Blauschimmer*CH; BRI c 33
Besitzer: Waldburger Sandra Züchter : Waldburger Sandra – NOM BIS

WORLD SHOW Lisbona 25-26.10.2008  (Portugalia)

20200502_134025

1big2big21big88363971_10156469364225388_1859980203653070848_o89034149_10156469364945388_5548318901357510656_o89123062_10156469358860388_8970759051394678784_o89015809_10156469363710388_6872404945883103232_o89194062_10156469355595388_5376012668937175040_oPORTUGALIA

Na wystawie zaprezentowało się ogółem 639 kotów z 27 krajów świata – w tym z Izraela, Argentyny i Brazylii. Kotów brytyjskich przyjechało 39 sztuk. Wystawa miała skromną oprawę, a gwoździem programu był występ regionalnego zespołu ludowego.

Zaproszeni Sędziowie:
Annette Sjodin (SE)
Dietmar Sagurski (DE)
Karl Preiss (A)
Martin Kabina (CZ)
Alexey Shchukin (NL)
Kristina Rautio (FI)
Laura Burani (IT)
Ad de Bruijn (NL)
Fabio Brambilla (IT)
Albert Kurkowski (PL)
Thea Friskovec (SI)
Gianfranco Mantovani (IT)
Francois Milcent (FR)

OTO KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

20200502_13410720200502_13411920200502_13413620200502_134149

BIS- neuter female

PARTNERS-BETTY-BOOP

WORLD WINNER 2008
EP, IC, SW08 N*PARTNERS BETTY BOOP DSM (BRI fs)
Berit Finsrud & Turid Nicolaysen, Norwegia

BIS- female adult

Apache_Prinsess_11-255x22314355156_10153896297090872_5555152789771051034_n

WORLD WINNER 2008
EC, SW08, N*HOLTAS APACHE PRINCESS (BRI ns 11)
Rita Hindenes, Norwegia

TO JEDYNE 2 AKCENTY POLSKIE BRI NA TEJ WYSTAWIE:

GIC BANANARAMA GRAHAM*PL (JW) BRI g – wl. Anna & Krzysztof Czyżkowscy –  otrzymala CACE + BIV + NOM BIS
LAS VEGAS HONORABLE*CZ (JW) BRI d – wł.  Anna & Krzysztof Czyżkowscy – otrzymal EX 1 + NOM BIS

Oto wszyscy wystawcy z Polski uczestniczący w wystawie:

4big


OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:

440.Sajoma’s Gregory Peck*DE BRI n – wł. Ana Cristina Madeira Guerra Goncalves - NOM BIS
446. IC Sajoma’s Fandango*D BRI c – wł. Sabine Ramm – BIV + NOM BIS
455. Las Vegas Honorable*CZ BRI d – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – NOM BIS
463. GIC. Bananarama Graham*PL BRI g – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – BIV + NOM BIS
465. EC. N*Partner’s Mini BRI ns – wł. Lars Werner Landsnes – NOM BIS
466. EP, IC, SW08 N*PARTNERS BETTY BOOP DSM BRI fs – wł. Berit Finsrud & Turid Nicolaysen – NOM BIS
467. EC, SW08, N*HOLTAS APACHE PRINCESS BRI ns 11 – wł. Rita Hindenes – NOM BIS
469. EC Beverly Hills de Broeckloni*NL, DSM BRI ns 22 64 – wł.Joao Manuel de Noronha Carvalho da Silva – BIV + NOM BIS
470. Bananarama de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 – wł. Christel Hartmann – NOM BIS
471. IC Delfim de Kikau*PT BRI ns 22 64 – wł.Joao Manuel de Noronha Carvalho da Silva – NOM BIS
472. Vale of Proud’s Eleni Mou*DE BRI ns 22 64 – wł. Bettina Funk & Meike Wichelmann – NOM BIS
474. IC. Quick-Silver da Casa Dos Cedros*PT BRI ns 24 64 – wł. Manuel Penedo Rosa - NOM BIS
475. Georgina Manikeob*DE BRI ns 24 64 – wł. Marc Oberst – NOM BIS

WORLD SHOW – Bratyslava 27-28.10.2007 (Słovacja)

BRATYSLAVABRATYSLAVA2

3big 4big 5big20200502_133628

W wystawie uczestniczyło ogółem 1187 kotów w tym 140 koty brytyjskie.

Zaproszeni Sędziowie:
Lili Anciau (PT)
Satu Hamalainen (FI)
Gina Grob (LI)
Laura Burani Ferrari (NO)
Ad de Bruijn (NL)
Jorgen Billing (DK)
Luigi Comorio (IT)
Albert Kurkowski (PL)
Kveta Mahelkova (CZ)
Annette Sjodin (S)
Dorte Kaae (DK)
Bohumir Mahelka (CZ)
Lee Selassa (NL)
Hanne Sofie Sneum (DK)
Thea Friskovec (SI)
Dietmar Sagurski (DE)
Gianfranco Mantovani (IT)
Mario Ottino (IT)
Nurit Pahl (AT)
Elisabeth Steinhauser (AT)

KOTY BRI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

20200509_15420720200509_15425520200509_15434320200509_15440920200509_15441620200509_15443420200509_15444220200509_15450520200509_154511

20200503_150420

BIS- female adult

princess princess02
WORLD WINNER 2007
GIC Princess Lovely Panther*CZ, BRI a
Peter Hrin, Slovakia + Skopovy, Czechy

BIS- neuter female

830298_462425103811820_1214940303_o 11659551_271456613024674_2544519324884753558_n 12718104_360714784098856_9200615828540269737_n92940110_1182630115240648_8615034780309782528_n

WORLD WINNER 2007
EC WW02 Kiss of New Celtic Henge*D, DSM BRI ns 12
N. Henke, Germany

KOTY BRI Z POLSKI NOMINOWANE DO BIS:

720. EP CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL DSM BRI a 02 – Martyna Paturalska-Wrotecka - NOM kast.
780. EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA (JW,DSM) BRI j 10 – Martyna Paturalska-Wrotecka – NOM kast.
807. IP EC BARFLY DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64 06 – Anna & Krzysztof Czyzkowscy – NOM kast.

KOTY BRYTYJSKIE Z POLSKI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

713. PR CORTES CZAKRAM*PL BRI w 62 08 – M i J. Swiatowiak
720. EP CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL DSM BRI a 02 – Martyna Paturalska
721. GIC SIMON LOVELY PANTHER*CZ (JW) BRI a 03 – Martyna Paturalska
775. CH CYRENE CHAKRAM*PL BRI g 07 – M i J. Swiatowiak
780. EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA (JW,DSM) BRI j 10 – Martyna Paturalska
781. BRI-MISIE ASTRA*PL BRI j 11 – Olga Fajkowska
786. GIC VALENTYN ZASMUCKA HVEZDA*CZ BRI d 22 03 – Beata Łach
807. IP EC BARFLY DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64 06 – Anna i Krzysztof Czyzkowscy
827. JENNIFER HERBU KADAR*PL BRI f 03 11 – Katarzyna i Dariusz Swiderscy
843. EC OCEAN’S ELEVEN OF CZANKRA*PL BRI c 33 01 – Krystyna Piadlowska Feratovic
844. EC DOMINO VON DER GNIESEBURG*D BRI c 33 01 – Agnieszka Kaminska Zielinska

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
709. EP Amrod Minas Ithil LO 854/2005/BRI * 4.1.2005 BRI w 62
o: EC Celsius Amadeus Guinevr*CZ BRI w 62 chov: Janiak Alexandra
Kocúr (male)
m: CH Aisha Sametová Tlapka* CZ BRI a vyst: Vričanovci Jana a Adrián – BIV

Medzinárodný šampión (Trieda 5) International Champion (Class 5)
711. IC Egypt Honorable*CZ LO 659/6/BRI * 20.8.2006 BRI w 62
o: EC Larry Ro – Še*CZ BRI a chov: Pánková Lucie
Kocúr (male)
m: IC Marinka A Maya, CZ BRI w 62 vyst: Omrtová Libuše – BIV

Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
718. EC Larry Ro – Še*CZ LO 500/5/BRI * 19.6.2005 BRI a
o: CH Xenon Laetita*CZ BRI c chov: Rohanová Jitka
Kocúr (male)
m: IC Tizia Blue v. Wernerwald*D BRI a vyst: Pánková Lucie – BIV

Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
720. EP+CH Dazzler of Nilfgaard*PL DSM LO 4626 * 17.10.2003 BRI a
o: EC Di Angelo Graham*PL BRI a chov: Paturalska Martyna
Kocúr (male)
m: EC Diamond Blue Lake of Alamanon*UA BRI a vyst: Paturalska Martyna – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
734. Tua Tenera Tannucia Tummy*CZ LO 274/7/BRI * 25.2.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Lucciola Tannucia Tummy*CZ BRI a vyst: Drnková Petra - BIV

3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
738. Vincita Bella Tummy*CZ LO 593/07/BRI * 15.5.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Nencia Nuttina Tummy*CZ BRI c vyst: Peciar Marek – BIV

Otvorená (Trieda 9) Open (Class 9)
743. Marrubium Happy Buffy*HR LO 1891/7 HR * 24.12.2006 BRI b
o: GIC Quentin Tarantino in Concert*D BRI n chov: Jurković Indira
Mačka (female)
m: IC Queen v. Kleinen Stern*HR BRI g vyst: Grubišić – Slanc Silvana – BIV

Otvorená (Trieda 9) Open (Class 9)
Betty Felisdorf*SK 754. LO 1364/2006/BRI * 15.5.2006 BRI c
CH Big Ben British Velvet*CZ
Bellis Remides, CZMačka (female) BRI c – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
Royal Rhapsody May Blobs*CZ757. LO 296/7/BRI * 27.3.2007 BRI c
IC William Zodiac*CZ
Beata z Panského dvora, CZMačka (female)BRI c – BIV

3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
Sajoma´s Fandango*D759. LO 327419 * 15.6.2007 BRI c
IC Beauutiful Diamond´s Brad Pit*D
GIC Sajoma´s Bon Bon*D WW´06Kocúr (male)BRI c – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
767. Wiki´s Frida*DK LO 145351 * 7.1.2007 BRI e
o: SW05+EC Grenoble´s King Oberon*D BRI e chov: Nielsen Winnie + Kim
Mačka (female)
m: Emily v. Scahaningi*D BRI e vyst: Nielsen Winnie + Kim – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
777. Wiki´s Pretty Princess*DK LO 145840 * 16.1.2007 BRI g
o: SW05+EC Grenoble´s King Oberon*D BRI e chov: Nielsen Winnie + Kim
Mačka (female)
m: CH Dearcat´s Harmony*D BRI a vyst: Nielsen Winnie + Kim – BIV

BRI d 24 Britská červená bodkovaná ( red spotted)
Medzinárodný šampión (Trieda 5) International Champion (Class 5)
790. IC Nanna May Blobs*CZ LO 1116/2005/BRI * 7.5.2005
o: CH Jaffa z Lužinek*CZ BRI e chov: Ľuptáková Věra
Mačka (female)
m: Hatsepsove Lady Smock*CZ BRI d 24 vyst: Netherclift Anna – BIV

BRI ns 11 Britská čierna strieborná tieňovaná ( black silver shaded)
3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
800. Harmony Devianti*EST LO 3927 * 30.4.2007 Mačka (female) – BIV

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
813. Emotion of Silverglitter*D LO 324144 * 28.2.2007
o: Milkyway von Reich*D BRI ns 22 64 chov: Edelmann Petra
Mačka (female)
m: EC Blush de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 vyst: Edelmann Petra – BIV

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
819. Uno de Noble* LV LO ZAŽIADANÉ * 1.5.2007
Skripkina I. – BIV

BRI a 33 Britská s modrými odznakmi ( blue point)
Medzinárodný grand šampión (Trieda 3) Grand International Champion (Class 3)
833. GIC Avalin von Hunady*SK LO 830/2004/BRI * 28.10.2004
o: CH A Blue Nugget´s Indy*SK BRI c 33 chov: Huňadyová Zuzana
Mačka (female)
m: CH Annabell Giovanna Honey*SK BRI a 33 vyst: Huňadyová Zuzana – BIV

BRI b 33 Britská s čokoládovými odznakmi ( chocolate point)
Šampiónov (Trieda 7) Champion (Class 7)
839. CH Casper Night Bell Arden*SK LO 1392/2006/BRI * 24.5.2006
o: Archibald von Hunady*SK BRI a 33 chov: Koppiová Andrea
Kocúr (male)
m: CH Jessica Dirty Dancing*CZ BRI b 33 vyst: Koppiová Andrea – BIV

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
718. EC Larry Ro – Še*CZ LO 500/5/BRI * 19.6.2005 BRI a
o: CH Xenon Laetita*CZ BRI c chov: Rohanová Jitka
Kocúr (male)
m: IC Tizia Blue v. Wernerwald*D BRI a vyst: Pánková Lucie – NOM BIS

Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
720. EP+CH Dazzler of Nilfgaard*PL DSM LO 4626 * 17.10.2003 BRI a
o: EC Di Angelo Graham*PL BRI a chov: Paturalska Martyna
Kocúr (male)
m: EC Diamond Blue Lake of Alamanon*UA BRI a vyst: Paturalska Martyna – NOM BIS

Medzinárodný grand šampión (Trieda 3) Grand International Champion (Class 3)
723. GIC Princess Lovely Panther*CZ LO 1105/2005/BRI * 4.4.2005 – BRI a
o: CH Martinelli s Amore Mio*D BRI a chov: Škopovi Jana & Miroslav
Mačka (female)
m: IC Koko Chanell Small Panther*CH BRI a vyst: Ing. Hriň Peter – NOM BIS

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
734. Tua Tenera Tannucia Tummy*CZ LO 274/7/BRI * 25.2.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Lucciola Tannucia Tummy*CZ BRI a vyst: Drnková Petra – NOM BIS

3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
738. Vincita Bella Tummy*CZ LO 593/07/BRI * 15.5.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Nencia Nuttina Tummy*CZ BRI c vyst: Peciar Marek – NOM BIS

Otvorená (Trieda 9) Open (Class 9)
Betty Felisdorf, SK754. LO 1364/2006/BRI * 15.5.2006 BRI c
CH Big Ben British Velvet*CZ
Bellis Remides*CZ Mačka (female) BRI c – NOM BIS

BRI e Britská krémová ( creme)
Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
SW05+EC Grenoble´s King Oberon*D 763. LO 126660 * 31.5.2003
IC Grenoble´s King Karol*D
Aime v. Scahaningi Kocúr (male) BRI e Nielsen Winnie + Kim – NOM BIS

BRI g Britská modrokorytnačinová ( blue cream)
Medzinárodný premior (Trieda 6) International Premior (Class 6)
774. EC+IP Frieda v. Fichtenthal*D LO 279999 * 29.6.2001
o: GIC Caterwauls Cream of the Cream BRI e chov: Triller Annemarie
Mačka (female)
m: CH Emma vom Fichtenthal BRI a vyst: Triller Annemarie – NOM BIS

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
777. Wiki´s Pretty Princess LO 145840 * 16.1.2007 BRI g
o: SW05+EC Grenoble´s King Oberon BRI e chov: Nielsen Winnie + Kim
Mačka (female)
m: CH Dearcat´s Harmony BRI a vyst: Nielsen Winnie + Kim - NOM BIS

Premior (Trieda 8) Premior (Class 8)
780. EC+PR JW, DSM Exquisite of Alamanon, UA, DSM+JW LO 01071 * 25.8.2001 BRI j
o: GIC Arnold Schwarzenegger Dominick Lu Ra BRI a chov: Platushyn Victor
Mačka (female)
m: EC Beatris Ant-Lariol, UA, DM BRI g vyst: Paturalska Martyna – NOM BIS

BRI ns 12 Britská čierna strieborná závojová ( black silver shell)
Kastrát (Trieda 10) Neuter (Class 10)
802. WW02+EC Kiss of New Celtic Henge, D LO 248512 * 19.4.1998
o: EC Darius-Doethe v.Edelfeld, D BRI ns 11 chov: Henke Norbert
Mačka (female)
m: GIC Fancy of New Celtic Henge, D BRI ns 11 vyst: Henke Norbert- NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
804. WW05 EC EC Bumblebee de Broeckloni-JW LO RX 311452 * 4.4.2005
o: Belloq de Broeckloni, NL JW BRI ns 22 64 chov: Bruijn Ad de
Mačka (female)
m: Bermuda de Broeckloni BRI ns 22 64 vyst: Oberst Marc – NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
Medzinárodný premior (Trieda 6) International Premior (Class 6)
807. IP+EC Barfly de Broeckloni, NL LO 523/5/BRI * 11.5.2003
o: IC Marvellous Silver Rodrigo, D BRI ns 22 64 chov: Bruijn Ad de
Mačka (female)
m: Eat this de Broeckloni, NL DM BRI ns 22 64 vyst: Czyżkowscy A+K – NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
813. Emotion of Silverglitter, D LO 324144 * 28.2.2007
o: Milkyway von Reich BRI ns 22 64 chov: Edelmann Petra
Mačka (female)
m: EC Blush de Broeckloni BRI ns 22 64 vyst: Edelmann Petra – NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
819. Uno de Noble, LV LO ZAŽIADANÉ * 1.5.2007
Skripkina I. – NOM BIS

BRI a 33 Britská s modrými odznakmi ( blue point)
Medzinárodný grand šampión (Trieda 3) Grand International Champion (Class 3)
833. GIC Avalin von Hunady, SK LO 830/2004/BRI * 28.10.2004
o: CH A Blue Nugget´s Indy BRI c 33 chov: Huňadyová Zuzana
Mačka (female)
m: CH Annabell Giovanna Honey, SK BRI a 33 vyst: Huňadyová Zuzana – NOM BIS

BRI c 33 Britská s lilavými odznakmi ( lilac point)
Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
845. EP Layos von Tribo LO 60686 * 12.4.2003
o: CH Heimo zum Sassariente BRI c 33 chov: Oberholzer Trudy
Kocúr (male)
m: CH Cleopatra von Tribo BRI c 33 vyst: Oberholzer Trudy – NOM BIS

WORLD SHOW – Maastricht 28-29.10.2006 (Holandia)

93850089_2582927151981949_3808850592357416960_n

c041de3bcb4d5d49f0d3a454 2006-10-29 013 66155b1b38d3

W tym roku Światową Wystawę Kotów zorganizował w Maastricht holenderski klub felinologiczny MUNDIKAT. Na potrzeby wystawy wynajęto przestronne hale w centrum kongresowym MECC na obrzeżach miasta. Wystawę rozpoczęła parada flag narodowych uczestników, taniec “ptaków i kotów” oraz prezentacja sędziów.
Prezentowano ponad 1400 kocich piękności. Były sędziowane przez 23 (!) sędziów. Ciekawostką było to, że koty w odmianach barwnych reprezentowanych wyjątkowo licznie (np. niebieskie brytyjczyki) były rozdzielone na kilku sędziów, z których każdy oceniał inną kategorię wiekową (np. oddzielnie kotki i kocury dorosłe, oddzielnie kocięta i młodzież, oddzielnie kastraty). Wymogiem na wystawach światowych jest również prezentacja kotów na stole sędziowskim tylko przez stewardów, co pozwala osobom wystawiającym koty w pojedynkę np. na swobodne fotografowanie swoich ulubieńców.

2big4big1 5big11big

W wystawie uczestniczyło ogółem 1471 kotów w tym 121 kotów brytyjskich

Zaproszeni Sędziowie:
Lili Anciau (PT) 1,2,3,4
Fabrice Calmes (FR) 1,2
Flavia Capra (IT) 1,2
Luigi Comorio (IT) 1,2,3,4
Louis Coste (FR) 1,2,3,4
Hannah Jensen (SE) 1,2
Jorgen Jensen (SE) 1,2
Anne Kohn (DK) 2
Albert Kurkowski (PL) 1.2,4
Gianfranco Mantovani (IT) 1,2,3,4
Francoise Milcent (FR) 1,2,3,4
Annelie Persson (SE) 2
Kristine Rautio (FI) 1,2,4
Eric Reijers (CZ) 1,3,4
Marianne Roth (DK) 3
Veikko Saarela (FI) 1,2
Raymond Saetre (NO) 1,2
Dietmar Sagurski (DE) 1,2,3,4
Elisabeth Steinhauser (AT) 1,2
Lena Sundberg (SE) 3,4
Alva Udin (SE) 1,2,3,4
Anne Veland (NO) 2,3
Eva Wieland-Schilla (CH) 1,3,4

OTO WSZYSTKIE KOTY BRI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

20200502_133300-e159142869132420200502_133310-e159142876926620200502_133321-e1591428849475 (1)20200502_133334-e159142891661120200502_154907-e1591428934479

 

20200502_133354

BIS- female adult

10869859_636241879819798_5842639279635175434_oad_300_0pokal_300_0

WORLD WINNER 2006
EC Sajoma’s Bon Bon*D, DSM,DVM BRI a
Sabine Ramm, Germany

BIS- neuter female

hummel04681Bebabeluba-de-Broeckloni

WORLD WINNER 2006
Bebabeluba de Broeckloni*NL BRI ns 22 64
Ad de Bruijn, Netherlands

KOTY BRI Z POLSKI KTÓRE OTRZYMAŁY BIV I NOM BIS:
851 Simon Lovely Panther*CZ BRI a – 12 – M U1 BIV + NOM – E Wieland Schilla – Martyna Paturalska
856 GIP CH Dazzler of Nilfgaard*PL BRI a – 04 – M CAPE BIV + NOM – E Wieland Schilla – Martyna Paturalska
891 Unity of Czankra*PL JW BRI f – 11 – F U1 NOM – L Anciau – Anna i Krzysztof Czyzkowscy

TO JEDYNE BRI Z POLSKI UCZESTNICZACE W TEJ WYSTAWIE

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

Katers-Males
GIC Larry Ro-Se (BRI a) Lucie Pánková;
GIC Hann of the Cream vom Ton Kay (BRI e) Renate Wiesekopsieker;

Poezen-Females
Susie vom Fichtenthal (BRI g) Annemarie Triller;
GIC Blush de Broeckloni (BRI ns 22 64) Petra Edelmann

Kastraat katers-Neuters Male
GIP/CH Dazzler of Nilfgaard (BRI a) Martyna Paturalska;
GIP/EC Apiatif’s Kenya Brown (BRI b) Pia Kjeldgaard;
IP Calapuna’s Don Gino (BRI c) Nathalie Drexler & Chris Bronsteijn;
GIP Layos von Tribo (BRI c 33) Trudy Oberholzer;

Kastraat poezen-Neuter Female
EP/EC Mélina van Fair Lady (BRI w 62) Martin Greijmans;
PR Blossom v d  Lovely Amor (BRI c) Nathalie Smits-Peelen
Bebabeluba de Broeckloni*NL (BRI ns 22 64) Ad de Bruijn

Kittens 6-10 maanden=Junior
Thalia’s Pledge Calinca (BRI a) Marthie van Nieuwenhuijzen-van Gent;
Unity of Czankra *PL JW (BRI f) Anna & Krzysztof Czyzkowscy;
S*British Dream Bravo Baldomero (BRI bs 24 62) Helena & Anneli Valkonen;

Kittens 3-6 maanden
Simon Lovely Panther (BRI a) Martyna Paturalska;
Union Jack’s Cloud Nine (BRI c) Nathalie Smits-Peelen;
Barisha of Silverglitter (BRI ns 22 64) Petra Edelmann;

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

Pronk Star Nanuq (BRI w 62) Monique Batenburg-Veuger;
GIC Larry Ro-Se (BRI a) Lucie Pánková;
Thalia’s Pledge Calinca (BRI a) Marthie van Nieuwenhuijzen-van Gent;
Simon Lovely Panther (BRI a) Martyna Paturalska;
GIP/CH Dazzler of Nilfgaard (BRI a) Martyna Paturalska;
Ngosi van Locust Valley (BRI b) W Smets-Burgering;
CH Galahad van Het Hof van Logres (BRI c) Jennie & Leo Dubbelman-Hoornweg;
Thalia’s Pledge Belladonna (BRI c) Marthie van Nieu-wenhuijzen-van Gent;
GIC Hann of the Cream vom Ton Kay (BRI e) Renate Wiesekopsieker;
Susie vom Fichtenthal (BRI g) Annemarie Triller;
GIC Mona Lisa von Felden (BRI ny 11) Manuela Truelsen-Maleszka;
GIC Jadwiga’s Valentino (BRI ns 11) Angelika Niesel;
GIC Blush de Broeckloni (BRI ns 22 64) Petra Edelmann;
Billy Holiday de Broeckloni (BRI ns 22 64) Beatrice Richert;
Bebabeluba de Broeckloni (BRI ns 22 64) Ad de Bruijn;
Nayana v d  Karwendel (BRI a 33) Ria Greijmans-van Osch;

WORLD SHOW – Biella 12-13.11.2005 (Włochy)

italy-piedmont-biella-piazza-duomo-cathedral-of-santo-stefano-PRXF56

93183219_10222263376922730_2786404692349943808_n 93435460_10222263374962681_8748371198200512512_nIMG_8080 (1)

W wystawie brało udział ogółem 1111 kotów,

Zaproszeni Sędziowie:
Lili Anciau;
Stephe Bruin;
Ad de Bruijn;
Fabrice Calmes;
Anne-Gro Edstrom;
Geir J. Edvardsen;
Thea Friskovec;
Leslie van Grebst;
Annika Hogberg;
Albert Kurkowski;
Jorgen Jensen;
Eric Reijers;
Veikko Saarela;
Raymond Saetre;
Lee Selassa;
Annette Sjodin;
Elisabeth Steinhauser;
Lena Sundberg;
Cornelia Waller

IMG_8088 (1)IMG_8089 (1)

OTO KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZACE W WYSTAWIE:

IMG_8081 (1)IMG_8082IMG_8083 (1)IMG_8084 (1)IMG_8085 (1)IMG_8086 (1)

BIS- Young 6-10 female

BumblebeedeBroeckloniBiella_home_5_MG_7307

WORLD WINNER 2005
Bumblebee de Broeckloni*Nl, JW BRI ns 22 64
Marc Oberst, Germany

TO JEDYNE DWA  AKCENTY BRI Z POLSKI NA TEJ WYSTAWIE:
CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL BRI a - wl. Martyna Paturalska-Wrotecka – CAP + NOM BIS
EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA ,JW,DSM,DM BRI j – wł. Martyna Paturalska-Wrotecka – HP

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:
754. FROM’S FELIX*DK BRI w 62 14-06-05 FD LO 135284 12 0,1 – Propr.BLAHOVA JINDRA – Allev.TOFT FROM – NOM BIS
755. EC GODSK BULLAMAKANKA*DK BRI a 23-09-00 FD LO 1061OX 01 1,0 – Propr.TOFT TINA & FROU ALLAN – Allev.GODSK PETERSE – BIV + NOM BIS
762. IP EC ROSITA VOM ZIGEUNERBODEB*A BRI a 24-11-00 ÖVEK LO 0011658 04 0,1 – Propr & Allev.SCHULLA HARLMUT – NOM BIS
766. SIMPLY BRI JOY*IT BRI a 12-11-04 LOI 79211 09 0,1 – Propr & Allev.TURISANI MARIA ELENA – NOM BIS
767. CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL BRI a 17-10-03 10 1,0 – Propr & Allev.PATURALSKA MARTYNA – NOM BIS
770. WANDA BLUE VERNISSAGE*RUS BRI a 22-01-05 TK BRI/229D-05 11 0,1 – Propr.RIMSELYTE SANDRA – Allev.ZAKHAROVA – BIV + NOM BIS
775. QUESTA STELLA TUMMY*CZ BRI a 26-06-05 12 0,1 – Propr & Allev.BLAHOVA JINDRA - BIV
778. KLASILKO’S CAT’S MARY SUE*A, JW BRI c 05-02-05 11 0,1 – Propr.MÜLLER CHRISTIAN – Allev.KOLI – BIV
781. PITTORESCA BUGABOO TUMMY*CZ BRI c 20-05-05 12 0,1 – Propr.DRNKOVA PETRA – Allev.BLAHOVA JINDRA - NOM BIS
786. IC SIEMAGIC’S BELLA SAPHIRA*D BRI g 18-04-04 05 0,1 – Propr.JURKOVIC INDIRA – Allev.SIENEKE – BIV
794. CH ROMANCE IN THE RAIN BUGABOO*CZ BRI c 24 19-09-04 07 0,1 – Propr & Allev.RADOMIL KREPELKA – NOM BIS
800. BUMBLEBEE DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64 04-04-05 DEKZV LO 311452 11 0,1 – Propr.AD DE BRUIJN -  Allev.OBERTS MARC – BIV + NOM BIS

WORLD SHOW – Wiedeń 13-14.11.2004 (Austria)

619389769_be11a38a00_z

93918462_701297330613732_4733770416571547648_n-320x443

W wystawie uczestniczyło ogółem 941 kotów w tym 82 koty brytyjskie. Wystawa była zorganizowana przez klub OVEK

Zaproszeni Sędziowie:
Lily Anciau (PT) 1,2,4
Luigi Comorio (IT) 1,2,3
Ad de Bruijn (NL) 1,3,4
Annika Hogberg (DK) 1,2
Jorgen Jensen (DK) 1,2
Albert Kurkowski (PL) 1,2
Ursula Loose (A) 1,3
Mario Ottino (IT) 1,2
Veikko Saarela (FIN) 1,2
Lee Salassa (NL) 1,2
Anette Sjodin (DK) 1,2
Fabio Brambilla (IT) 2,3
Dorte Kaae (DK) 2,4
Marianne Kuipers-Kossen (NL) 3,4
Jitka Kytlerova (CZ) 3,4
Bohumir Mahelka (CZ) 3,5
Gianfranco Mantovani (IT) 3,4
Eric Reijers (CZ) 3,4
Alva Udin (NO) 3,4,5
Eva Wieland-Schilla (CH) 3,5

OTO KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZACE W WYSTAWIE:

20200502_13471820200502_13472920200502_13473720200502_13474420200502_13475220200502_17274220200502_172813

BIS- neuter female

b031fde99380d554643b031fde99380d554640Celine-Dion-von-Ebenthal

WORLD WINNER 2004
PR CH Celine Dion von Ebenthal*A BRI c
właściciel: Dworan Patrick, Austria

OTO POLSKIE BRI BIORĄCE UDZIAŁ W TEJ WYSTAWIE:
GIC GANIMEDES CZANKRA*PL,DSM BRI n – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – CAPE + ukończył tytul SP/EP
EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA ,JW,DSM,DM BRI j – wł. Martyna Paturalska-Wrotecka – HP + NOM BIS
LONELY HEART OF CZANKRA*PL BRI e 22  – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – NOM BIS
GIC COCOLINO WHITE O’KOCIM*PL BRI c 33 – wł. Julita Wawrzycka – CACE

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:
604. IC Albert Black Button*CZ BRI n 05 1,0 – wł. Vidimova Dr. Gabriela – BIV
610. GIC Bavarians Blue Xary*D BRI a 03 1,0 – wł.Blahova Jindra – BIV + NOM BIS
612. GIC Waikiki vom Zigeunerboden*A BRI a 03 0,1 – wł. Schulla Hartmut – NOM BIS
614. GIP Norina da Conte*A BRI a 04 0,1 – wł. Lowendahl Dr. Judith – NOM BIS
618. IC Whisky of Blue Point*D BRI a 10 1,0 – wł. Taudt Wolfgang – BIV + NOM BIS
620. Jerry Dubrava*CZ BRI a 11 1,0 – wł. Ottova Anezka – NOM BIS
622. Manichio Bugaboo Tummy*CZ BRI a 12 1,0 – wł. Blahova Jindra – BIV + NOM BIS
624. Babuschka vom Zigenerboden*A BRI b 11 0,1 – wł. Schulla Hartmut – NOM BIS
628. IC Cedric de Kornel*CZ BRI c 05 1,0 – wł. Mikeskova Lenka – BIV
630. PR CH Celine Dion von Ebenthal*A BRI c 08 0,1 – wł. Dworan Patrick – NOM BIS
632. Zephyr First Chance*CZ BRI c 11 1,0 – wł. Hlavacova Silvie – BIV
633. Nicoletta Emelie von Ebenthal*A BRI c 12 0,1 – wł. Dworan Patrick – NOM BIS
637. Elsa v.d. Jochhoeh*D BRI f 11 0,1 – wł. Rumpler Thomas – NOM BIS
638. GIC. Frieda v. Fichtenthal*D BRI g 03 0,1 – wł. Triller Annemarie – BIV
642. Siemagic’s Bella Saphira*NL BRI g 11 0,1 – wł. Jurkovic Indira – BIV
644. EC Exquisite of Alamanon*UA BRI j 01 0,1 – wł. Paturalska Martyna – NOM BIS
648. EC Lucky of New Celtic Hange*D BRI ms 11 10 1,0 – wł. Henke Norbert – NOM BIS
649. Diamond Dream Letitia*CZ BRI ns 11 12 0,1 – wł. Henke Norbert – BIV
651. EC Kiss of New Celtic Henge*D WW’02 01 0,1 – wł. Henke Norbert – NOM BIS
655. GIP Tina v. Eumeswil*A BRI d 22 04 0,1 – wł. Zabransky Juliane – NOM BIS
658. Lonely Heart of Czankra*PL BRI e 22 12 0,1 – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – NOM BIS
663. CH H*Sweet Harmony’s Marilyn Monroe WW’01 BRI ns 22 64 07 0,1 – wł. Szavai-Madarasi – BIV
668. Beverly Hills de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 11 0,1 – wł. Noronha Joao – NOM BIS
670. Lorelei von Ebenthal*A BRI ns 22 64 12 0,1 – wł. Dworan Patrick – BIV

WORLD SHOW – Kopenhaga 1-2.11.2003 (Dania)

335210523_0f0ec09d-30d3-4865-b45d-f627a6b80a27

W wystawie uczestniczyło ogółem 1401 kotów w tym 84 koty brytyjskie.

Zaproszeni Sędziowie:
Eiwor Anderson (S) 2,4
Stephe Bruin (NL) 3,4
Ad de Bruijn (NL) 3
Raimond Saetre (N) 2
Flavia Capra (I) 2
Louis Coste (FR) 1,4
Geir Edvardson (N) 2
Bohumir Mahelka (CZ) 2
Dietmar Sagurski (DE) 2
Hannah Jensen (S) 1
Albert Kurkowski (PL) 2
Ursula Loose (DE) 3
Eric Reijers (CZ) 3,4
Gianfranco Mantovani (I) 3
Mario Ottino (I) 1,5
Francoise Milcent (FR) 2
Eveline Preiss (A) 2
Glenn Sjobom (S) 3
Elisabeth Steinhauser (A) 1,2
Veikko Saarela (FIN) 1
Alva Udin (S) 2
Alfred Wittich (CH) 3

OTO KOTY BRYTYJSKIE BIORĄCE UDZIAŁ W WYSTAWIE:

20200502_13284120200502_132851_AAA20200502_132851__BBB20200502_132859aa20200502_132859bb20200502_132906bb20200502_132914aa20200502_132914bb

TO JEDYNY AKCENT BRI POLSKI NA WYSTAWIE:
GIC EXQUISITE OF ALAMANON*UA ,JW,DSM,DM BRI j – wł. Martyna Paturalska-Wrotecka – CACE + BIV + NOM BIS

KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV i NOM BIS:

965 BRI a – EC Godsk Bullamakanka*DK Class 1 – Male – wł. Toft Tina & Allan From – HP BIV + NOM BIS
982 BRI a – EC Ciro De Vicio*DK Class 10 – Male – CAP BIV + NOM BIS
986 BRI a – Gipsy King of Alamanon*UA Class 12 – Male – wł. Olga Torkina -EX1 BIV
989 BRI b – Apiatif’s Brown Fascination*DK Class 11 – Male – wł. Hanne Nielsen – EX1 BIV
993 BRI c – IC Apiatif’s Lilac Victor*DK Class 5 – Male – CAGCIB BIV
996 BRI c – Apitif’s Ever Ready Eddie*DK Class 11 – Male – EX1 BIV
999 BRI e – EP EC S*Måneskenet’s James Bond Class 2 – Male – HP BIV + NOM BIS
1005 BRI g – GIC S*Applecat Kobra Class 3 – Female – CACE BIV
1009 BRI j – EC Exquisite of Alamanon*UA Class 1 – Female – wł. Martyna Paturalska – HP BIV + NOM BIS
1015 BRI ns 11 – IC Scarlett vum Rousegaard*CH Class 5 – Female – wł. Myriam Goldschmidt – CAGCIB BIV
1024 BRI n 24 – PR Mukwah´s Mikkel Class 6 – Male – CAGPIB + NOM BIS
1032 BRI g 24 – IC Hampton Court’s Nap Selection Class 5 – Female – CAGCIB + NOM BIS
1034 BRI ns 22 64 – IC Marvellous Silver Landjonker*D Class 5 – Male – wł. L.G.Baarsma, NL-MR Leevwarden – CAGCIB BIV
1042 BRI g 03 – Wiki’s Nikita Class 12 – Female – wł. Winnie Nielsen – EX1 BIV + NOM BIS

WORLD SHOW – Helsinki 9-10.11.2002 (Finlandia)

helsinki_final_cover

7261350.Copyofopening_ww027261351.Copyofshowhallww027261337.CopyofWW_showhall7261346.Copyofhugo_palkinnot

W wystawie brało udział ogółem 1083 kotów z 23 krajów świata w tym 31 kotów brytyjskich.

Zaproszeni Sędziowie:
Stephe Bruin (NL) – 1,2,3,4
Peny Bydlinsky (GB) – 1,2,3
Louis Coste (F) – 1,3,4
Geir Edwardsen (N) – 1,2
Leslie van Grebst (DK) – 1,2
Hannah Jensen (S) – 1,2
Dorte Kaae (DK) – 2,4
Jitka Kytlerova (CZ) – 1,2,3,4
Lena Nordstrom (S) – 1,2
Mario Ottino (IT) – 1,2
Eric Reijers (CZ) – 3,4
Jannick Renault (F) – 1,2,3,4
Glen Sjobom (S) – 3
Annette Sjodin (S) – 1,2
Lena Sundberg (S) – 3,4
Alva Udin (S) – 1,2,3,4

BOX- female adult

kiss2box_2002B

WORLD WINNER 2002
EC Kiss of New Celtic Henge*D, DSM
BRI ns 12, właściciel: Henke Norbert, Niemcy

OTO KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE I ICH CZĄSTKOWE OCENY Z WYSTAWY:

ww2002ww2002-zwyciezcy


OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY
BIV i NOM BIS:

647. R ACCARA LO 35946 - BRI a 5 IC Valter - EX1 CAGCIB BIV – Vanjushina Larisa - Shalatur P.
659. 19410K –  BRI ns 11 2 EP & EC Casahin Sir Henry  – HP NOM BIS – Teräsalmi Pirjo & Häkkinen Piritta Swanljung – Komppa Heidi & Puranen K.
662. 248512 - BRI ns 12 1 EC Kiss of New Celtic Henge*D –  HP NOM BIS + BOX – Henke Norbert  – Henke Norbert J.
ÖVEK - BRI ns 22 64 12 Silver Bastet’s Chanel*A - EX1 NOM BIS – Dworan Patrick - Schaffhauser Wolfgang & Susi
670. CSCH LO 238/2/BRI  – BRI fs 24 62 11 Rhea Zodiac*CZ - EX1 NOM BIS – Jägrová-Jurutková Renata
671. SVERAK LO 155166 - BRI a 03 6 IP & IC Scientiums Alfa - EX1 CAGCIB NOM BIS - Månsby Eva & Schmidt Johan

WORLD SHOW – Augsburg 24-25.03.2001 (Niemcy)

Augsburg_-_Markt1_wwdipAlle Richter IIWS Augsburg 2001

W wystawie uczestniczyło ogółem 915 kotów w tym 85 kotów brytyjskich.

 

Zaproszeni Sędziowie:

Richter World Show Augsburg 2001

OTO KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZACE W WYSTAWIE:

WS Augsburg 2001 BRI-1WS Augsburg 2001 BRI-2WS Augsburg 2001 BRI-3WS Augsburg 2001 BRI-4WS Augsburg 2001 BRI-5

WS-Augsburg-2001-BRI-6WS-Augsburg-2001-BRI-7

BIS- neuter

???????????????????????????????

WORLD WINNER 2001
Jadwiga’s Golden Uranus*D
BRI ny 24, właściciel: A. Meyer, Deutschland

BIS-Young 6-10 female

???????????????????????????????

WORLD WINNER 2001
Sweet Harmony’s Marilyn Monroe*HU
BRI ns 22 64, właściciel: A. Szavai Attila, Hungarian

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:

591. Helloween v Blue Mountain’s*D BRI n 0,1 class 12 – wł. Ursula Niedenfuhr – NOM BIS
605. IC Caecilla-Blue v. Wernerwald*D BRI a 0,1 class 05 – wł. Kerstin von Stermstein – BIV + NOM BIS
607. Picasso a.d. Spielzeugstadt*D BRI a 1,0 class 10 – wł. Maritta Jung – NOM BIS
613. Camilla v. Uhienspeegel*D BRI a 0,1 class 11 – wł. Reinhard Strahl – BIV + NOM BIS
622. Edvina v. Ottenstein*A BRI c 0,1 class 09 – wł. Loni Perschl – BIV + NOM BIS
624. Goblin’s Joss*D BRI c 1,0 class 11 – wł. Elke Saak – BIV
627. EC Creme-Neander v. Wernerwald*D BRI e 1,0 class 01 – wł. Kerstin von Stermstein – BIV
629. Creme Celestina v. Wernerwald*D BRI e 0,1 class 11 – wł. Kerstin von Stermstein – NOM BIS
632. IC Beatris Ant Lariol*UA BRI g 0,1 class 05 – wł. Viktor Platushin – BIV
635. Domino Queen of Alamanon*UA BRI g 0,1 class 12 – wł. Viktor Platushin – BIV
640. EC Billboard de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 1,0 class 01 – wł. Atilla Szavai – BIV
645. Sweet Harmony’s Marilyn Monroe*HU BRI ns 22 64 0,1 class 11 – wł. Atilla Szavai – BIV + NOM BIS
646. Bara v. Inhauser Moos*D BRI ns 22 64 0,1 class 12 – wł. Helga Schaarschmidt – NOM BIS
651. IP+IC Wica v. Tonkay*D BRI h 0,1 class 06 – wł. Maritta Jung – NOM BIS
663. EC Darius-Doethe v. Edelfeld*D BRI ns 11 1,0 class 01 – wł. Norbert Henke – BIV + NOM BIS
665. Silver Eloise D’Oaxaca*D BRI ns 11 0,1 class 12 – wł. Jadwiga Kluiter-Jassyk – NOM BIS
924. IP Jadwiga’s Golden Uranus*D BRI ny 24 1,0 class 06 – wł. Anneliese  Meyer – NOM BIS

94016945_10213679029369015_2244951368072691712_o

WORLD SHOW – Praga 25-26.03.2000 (Czechy)

svuk1lgb67963557_10219290619398066_8247027499758780416_o

Zaproszeni Sędziowie:
Mr. Ad de Bruijn /NL/ I,III,
Mrs. Lysiane Chavallard /F/ I,
Mr. Dieter Filler /D/ I,II,IV,
Mr. Albert Kurkowski /PL/ I,II,
Mr. Gianfranco Mantovani /I/ III,IV,
Mrs. Aase Nissen /DK/ I,II,
Mrs. Anne Paloluoma /FIN/ III,
Mr. Lee Selassa /NL/ I,II,
Mrs. Elisabeth Steinhauser /A/ I,II,
Mrs. Lena Sundberg /S/ III,IV,
Mrs. Eva Wieland-Schilla /CH/ I,III,IV,
Mrs. Alva UDDIN /S/ allround
Mrs. Penny Bydlinsky /UK/ allround
Mrs. Ursula Loose /DE/ I,III,IV
Mr. Glen Sjobom /S/ allround
Mr. Raymond Alessandro Saetre /NO/ I,II
Mr. Jörgen Frithiof /S/ II
Mrs. Kristiina Rautio /FI/ I,II,IV

67747898_10219290721160610_3994754888805384192_o68473756_10219290724560695_2026683900343877632_o 68560035_10219290717560520_7260459544633933824_o67916335_10219290711800376_8728594200947326976_o 68339552_10219290716040482_2759374229773221888_o20200429_164201 20200429_16421467630304_10219290730080833_1322325838078672896_o 67775069_10219290732680898_6539352200836022272_o67699828_10219290626078233_284157140837335040_o68251141_10219290628838302_7639317832425013248_o20200517_143425

93272409_10158296090208814_7034506116964810752_o

BIS-adult male

h-praga

10500586_846447445438553_8038143039805985919_n 10981857_801257929957505_745537942701357460_n

WORLD WINNER 2000
Brad Pitt de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64, właściciel:B. Aradi, HU

BIS-Young  6-10

97131412_242151350427082_7098017546422452224_n97344131_2661652524072598_5701622463293554688_n17796038_10206638680845059_2027782991601974527_n

WORLD WINNER 2000
Sweet Harmony’s Hudson Hawk*HU
BRI ns 22 64, właściciel: A. Szavai , HU

nominations male:
EC Brad Pitt de Broeckloni*NL BRI ns 22 64, Bélané Arádi,H
GIC Tip-Toe‘s Picobello*DE, BRI w 62, E. Geisler,D
EC Casahin Sir Henry*FIN, BRI ns 11, P. Teräsalmi, FIN
nominations female:
GIC WW99 A*Diavolo‘s Earth Kitt, BRI ns 22 64, H. Krause,A
IC Antonia v. Kühlingsgrung*D, BRI a, I. Reiff-Zoller,D
nominations neuter male:
PR EC Abramo Tummy*CZ, BRI a, J. Blahova,CZ
nominations neuter female:
EP EC A*Livia vom Schwarzen Schloss, BRI c, B. Schulla,A
IP Fabiana Silva Leonis*A, BRI a, J. Lõwendahl,A
nominations kitten 6-10 months:
Sweet Harmony‘s Hudson Hawk*HU, 0.1, BRI ns 22 64, A. Szavai,H
Allegria Ballerina Aomori*CZ, 0.1, BRI a 24, R. Krepelka,CZ
Elia Cinzia Tummy*CZ, 0.1, BRI c, I. Dandova,CZ
Julia von Rosenpavillon*DE, 0.1, BRI g, T. Rümpler,D
Matschpoint‘s Poison, 0.1, BUR c, J. Neumann,D
Sean Rosa Glauca*CZ, 1.0, BRI as 22 64, M. Koutnikova,CZ
Balthasar v. Kühlingsgrund*D, 1.0, BRI a, I. Reiff-Zoller,D
nominations kitten 3-6 months:
Sirael Laetitia*CZ, 0.1, BRI n, J. Bruha,CZ

WORLD SHOW – Mediolan 20-21.03.1999 (Włochy)

web_P1020207acoppa94567845_166795877949277_6414264525335298048_n20200429_160104 90231849_10222052217551572_1350940271709257728_o89885897_10222052217671575_8887783074964701184_o95833898_663012670943872_8740160285882449920_n

ZAPROSZENI SĘDZIOWIE:

IMG_8092109739268_2648208512128627_7542664858133863838_n109775830_2648209138795231_2838424644782462050_n

OTO KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

96824799_526743031283850_894507057711939584_n96516520_1160752530951913_4024650446755856384_n96129007_362994544660314_985331614428954624_n

BIS-Young 6-10

rt001
WORLD WINNER 1999
A*Diavolo’s Eartha Kitt
BRI ns 22 64, właściciel: H. Krause , Austria

KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZACE W WYSTAWIE + NOM BIS DLA BRI:
562. GIP. Juliet of Christopher Land BRI w 62 class CAPE 0,1 – wł.c.Ivanichtchenko
563. GIP. Lady Snow of Scota Land BRI w 62 class CAPE 0,1 – wł.M.Bertrand
564. IC. Syriam’s Solo*DK BRI n class CAGCIB 1,0 – wł. E.Schreiber
565. EC. Xerses Bacchus BRI a class HP 1,0 – wł. S.Maritan
566. EC. Mozart v. Kondwiramur*D BRI a class HP 1,0 – wł.B.Gisler Rapold
567. EC. Nabucco v.Kondwiramur*D BRI a class HP 1,0 – wł.B.Gisler Rapold – NOM BIS
568. EP. Moonlight Serenade of Scota Land BRI a class HP 1,0 – wł.M.Bertrand
569. GIP. Ginette Silva Leonis*A BRI a class CAPE 0,1 – wł.J.Loewendahl
570. Floerli vom Utigerhof*D BRI a class 11 0,1 – wł.B.Gisler Rapold – NOM BIS
571. Delia Laetitia Tummy*CZ BRI a class 11 0,1 – wł. M.Bruhova
572. A Blue Nugget’s IQ*CZ BRI a class 12 1,0 – wł. J.Mellenthin – NOM BIS
573. IC. Benedikt Bezil Big Ben*UA BRI c class CAGCIB 1,0 – wł.R.Krepelka
574. EP. Temptation BRI n 22 62 class HP 1,0 – wł.S.Viarengo
575. PR.EC. FIN*Kontukatin Magic Moment BRI a 22 62 class CAPIB 1,0 – wł.A.Valkonen
576. EC. Darius Doethe v. Edelfeld*D BRI ns 11 class HP 1,0 – wł.N.Henke
577. GIC. Elstar vom Utigerhof*D BRI ns 11 class CACE 1,0 – wł.B.Gisler Rapold
578. GIC. Gipsy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CACE 0,1 – wł.N.Henke
579. IC. Fancy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAGCIB 0,1 – wł.N.Henke
580. IC. Romina Felis Pretiosus*D BRI ns 11 class CAGCIB 0,1 – wł.H.Burmester
581. IP. Justy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAGPIB – wł.I.Buerger
582. Lucky of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAC 1,0 – wł.S.Buerger
583. Karma of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAC 0,1 – wł.S.Buerger
584. Leony of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAC 0,1 – wł.N.Henke
585. Opera of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class 11 0,1 – wł.N.Henke
586. Valisa’s Emily*D BRI ns 11 class 12 – wł.S.Buerger
587. Kiss of New Celtic Henge*D BRI ns 12 class CAC 0,1 – wł.N.Henke – NOM BIS
588. GIC. Milou de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 class CACE 0,1 – wł.L.Knyova
589. CH. FIN*Kontukatin Silver Jade BRI ns 22 64 class CACIB 0,1 – wł.A. Valkonen
590. Billboard de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 class CAC 1,0 – wł.C.Szavaine Madarasi
591. A*Diavlo’s Ertha Kitt BRI ns 22 64 class 11 0,1 – wł. H.Krause – NOM BIS
592. Clark Ajxema*CZ BRI a 03 class CAC 0,1 – wł. V.Pleskatova
593. EP. Goblin’s Que Sera*D BRI g 03 class HP – wł.A.Drieling
594. DK*Vallue’s Nicole BRI g 03 class CAC – wł. E.Pedersen
595. Bryant’s Samson BRI c 33 class CAC – wł. E.Schreiber

WORLD SHOW – Poznań 14-15.03.1998 (Polska)

93385514_946333135781439_8182000535256170496_n

hallbis94706893_165828018090354_2045467828143783936_n95199554_680418049426003_2275185378036023296_n

Była to pierwsza Wystawa Swiatowa w Polsce. W wystawie uczestniczyły 484 koty z 16 krajów. Oceniało je 12 sędziów. W wystawie wzięły udział 43 koty brytyjskie, w tym 8 kotów z Polski.

Zaproszeni Sędziowie:
Alva Udin (S) 1,2,3,4
Kate Stierncreutz (FI) 1,2,3,4
Annette Sjodin (S) 1
Waltraut Sattler (DE) 1,2,4
Heinz Gunther Scholer (BE) 1,2,3,4
Aase Nissen (DK) 1,2
Margarete Leleithner (DE) 1,2,3,4
Bohumir Mahelka (CZ) 1,2,3,4
Kvetoslava Mahelkova (CZ) 1,2,3,4
Jitka Kytlerova (CZ) 1,2,3,4
Karin Bjuran (NO) 1,2
Brit Hagar Alvestad (NO) 4

BIS-adult male

92822617_2843846412336332_2516492167032078336_o93687108_10222387604861782_879855665839865856_o

indeks17021660_966321963499313_1406531302685756237_n20200429_160010

WORLD WINNER 1998
Mr. Bean de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64, właściciel: A. de Bruijn, Holandia

BIS- Young 6-10

Hampton_Courts_Indiana3Hampton_Courts_Indiana4

WORLD WINNER 1998
Hampton Court’s Indiana*DK
BRI a 24, właściciel: J. Rybak , Dania

BIS-kitten 3-6

Cinema-Ciampi-Tummy

WORLD WINNER 1998
Cinema Ciampi Tummy*CZ
BRI a, właściciel: J. Blahova, Czechy

KATALOG Z WYSTAWY BRI:

122a3

KOTY BRYTYJSKIE Z POLSKI UCZESTNICZACE W WYSTAWIE:
305. NANA HAPPY STAR*PL BRI n – wł. Joanna Kosicka
311. IC. MERLIJN VAN FEJENOORD*NL BRI a – wł. Marzena Mroczkowska-Filipowicz
315. BHARATHI’S DARIO*D BRI a – wł. Stanisława Łowicka-Byner
325. SYRIAM’S LILAC PANTHER*DK BRI c – wł. Marek & Iwona Grabowscy
327. CH. ALEX VOM QUELBERG*D BRI e – wł Stanisława Łowicka-Byner
328. CH. CHRUSOS PRONK STAR*NL BRI e – wł. Rafał Gąsiorek
332. TESSA HAPPY STAR*PL BRI n 22 – wł.  Marzena Mroczkowska-Filipowicz
334. BENEDETYNKA NORKA*PL BRI a 22 - wł. Bojanowscy Michał & Norka

OTO KOTY BRYTYJSKIE BIORĄCE UDZIAŁ W WYSTAWIE:
305. Nana Happy Star*PL BRI n 09 0,1 – wł. Joanna Kosicka
306. Syriam’s Solo*DK BRI n 11 1,0 – wł. Schreiber Elisabeth
307. EC. Abigail of Darjeeling*CH BRI a 01 0,1 – wł. Czernetzki Sylvia - BIV
308. GIC. Ciro de Vicio*DK BRI a 03 1,0 – wł. Diniz Linda
309. GIC. Sissi von Rigi’s*D BRI a 03 0,1 – wł. Taudt Wolfgang
310. IC. Arnold Schwartzanegger Dominick LuRange*RUS BRI a 05 1,0 – wł. Sashina Olga
311. IC. Merlijn van Fejenoord*NL BRI a 05 1,0 – wł. Mroczkowska-Filipowicz Marzena
312. IC. Syriam’s Kingas*DK BRI a 05 1,0 – wł. Baliutavicius Romas
313. CH. Bon-Jovi of Blue Point*D BRI a 07 1,0 – wł. Taudt Wolfgang
314. PR. Ginette Silva Leonis*A BRI a 08 0,1 – Lowendahl Judith
315. Barathi’s Dario*D BRI a 09 1,0 – Stanisława Łowicka Byner
316. Nikodemus von Kondwiramur*D BRI a 09 1,0 – wł. Czernetzki Sylvia
317. Nikolaus v. Rigi’s*D BRI a 11 1,0 – Jarutkova Renata
318. Dalia of Blue Point*D BRI a 11 0,1 – wł. Taudt Wolfgang
319. Cinema Ciampi Tummy*CZ BRI a 12 0,1 – wł. Blahova Jindra – BIV + NOM BIS
320. EC. Syriam’s Buster*DK BRI c 01 1,0 – wł. Schreiber Elisabeth – BIV
321. GIC. Gisofa Tumannyj Albion*RUS BRI c 03 0,1 – wł. Boiko Tatjana
322. CH. Aira Antoni Big Ben*UA BRI c 07 1,0 – wł. Pietrova Olga
323. CH. Kardomah’s True or Fake ?*NL BRI c 07 1,0 – wł. Bruhova Marcela
324. Benedikt Bezil Big Ben*UA BRI c 11 1,0 – wł. Radomil Krepelka
325. Syriam’s Lilac Panther*DK BRI c 11 1,0 – wł. Grabowscy Marek & Iwona
326. EC. Charly v. Hohenahr*D BRI e 01 1,0 – wł. Frank Gerhard – BIV + NOM BIS
327. CH. Alex vom Quellberg*D BRI e 07 1,0 – wł. Stanisława Łowicka Byner
328. CH. Chrusos Pronk Star*NL BRI e 07 1,0 – wł. Gąsiorek Rafał
329. IC. Syriam’s Whoopi*DK 05 0,1 – wł. Kramaskova Jana
330. EC. Medway’s Yami-Yami*D BRI g 01 0,1 – wł. Schramm Hans
331. Syriam’s Menuet*DK BRI j 11 0,1 – wł.Valkonen Anneli & Helena
332. Tessa Happy Star*PL BRI n 22 12 0,1 – wł. Mroczkowska-Filipowicz Marzena
333. EC. FIN*Kontukatin Magic Moment BRI a 22 01 1,0 – wł. Valkonen Helena
334. Benedetynka Norka*PL BRI a 22 11 0,1 – wł. Bojanowscy Michał & Norka
335. IC. Diana Itoka*CZ BRI n 24 05 0,1 – wł. Kramaskova Jana
336. Hampton Court’s Indiana*DK BRI a 24 11 0,1 – wł. Rybak Jette – NOM BIS
337. EC. Darius-Doethe v. Edelfeld*D BRI ns 11 01 1,0 – wł. Henke Norbert – BIV
338. EC. Zinal-India de Phimai*CH BRI ns 11 01 0,1 – wł. Mottaz Dominique
339. IC. Fame of New Celtic Henge*D BRI ns 11 05 1,0 – wł. Szavaine Madarasi Csilla
340. Justy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 11 1,0 – wł. Burger Silvia
341. EP.& IC. A*Diavolo’s Black Soul BRI ns 22 64 02 0,1 – wł. Krause Herbert Robert
342. Mr. Bean de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 09 1,0 – wł. Ad de Bruijn – NOM BIS
343. Sonicetta Jemchipsa*CZ BRI a 03 09 0,1 – wł. Roslova Gabriela
344. IC. Medway’s Working Hard*D BRI c 03 05 1,0 – wł. Schramm Hans
345. GIP.& IC. Goblin’s Que Sera*DK BRI g 03 04 0,1 – wł. Drieling Andre
346. Adriano v. Rigi’s*D BRI c 33 11 1,0 – wł. von Grambusch Eberhard

WORLD SHOW – Budapeszt 22-23.03.1997 (Węgry)

Parliament_of_Hungary_2010_02 94616200_873103533163199_6211889213990764544_n

BIS-adult male

93409545_1818020044996163_5756581272835063808_n

WORLD WINNER 1997
EC Gustave-Klimt von Rigi’s*D
BRI a, właściciel: P.M. von Grambusch, Niemcy

 

KATALOG:

BUDAPEST1BUDAPEST2BUDAPEST3BUDAPEST4BUDAPEST5BUDAPEST6

WYNIKI:

118071709_225194572174106_5212499915675941234_n

WORLD SHOW – Arnhem 6-7.04.1996 (Holandia)

4424

93102529_4120780071267162_22928120268980224_n 93521074_4120782821266887_8537225512097939456_n20200424_123644

W wystawie uczestniczyło 853 koty z kilkunastu krajów świata.

Zaproszeni sędziowie:
Stephe Bruin;
Flavia Capra;
Alva Uddin;
Cornelia Waller;
Eva Wieland;
Eiwor Andersson;
Karina Bjuran;
Janka Lund;
Jette Eva Madsen;
Francoise Milcent;
Kate Stirnkreutz;
Penelope Bydlinski;
Hans Lindberg;
Birgit Nehammer;
Hetty van Winsen

101553190_2609701642645981_5415924627492831232_nARNHEM1996101779193_2610025332613612_3540889167602909184_n 101962896_2610024845946994_6075490621856940032_n102463433_2612158629066949_7533765540478346749_n 102888671_2612152742400871_5505128805660086142_n

BIS-adult male

oskar_v_uhlenspeegelww1996

15800072_1322489544468409_7847010159690253633_o 15800569_1322484821135548_715834738346661005_o 15844444_1322484524468911_4664293559001098270_o

WORLD WINNER 1996
Oskar vom Uhlenspiegel*D
BRI a, właściciel: M. Steines, Niemcy


BOX-adult female

pollewopdebroeckloni

WORLD WINNER 1996
Pollewop de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64, właściciel: A. de Bruijn, Holandia

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:
Medea van Fair Lady*NL BRI g – wł. G. Dekker-Oort (NL)
The Big Sleeps Golden Delight*NL BRI e – wł. A Hoogstraaten & T Langenberg (NL)
Pollewop de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 – wł. Ad de Bruijn (NL)
IC Right Said Fred de Broeckloni*NL (ns 22), Ad de Bruijn (NL)
IC Oskar vom Uhlenspeegel (BRI a) – wł. Michael Steines (DE)

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:
IC Ghislaine van Fair Lady*NL BRI g – wł. E. Prudon-Berndsen (NL)
IC Right Said Fred de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 – wł. Ad de Bruijn (NL)
IC Oskar vom Uhlenspeegel*D BRI a – wł. Michael Steines (DE)

WORLD SHOW – Lisbona 1995 (Portugalia)

94745813_837276296791285_940263753792880640_n

WORLD SHOW – Genewa 1994 (Szwajcaria)

WORLD SHOW – Kopenhaga 17-18.04.1993 (Dania)

1024px-Christianshavncanal2006

BIS-adult male

hagarsr

WORLD WINNER 1993
Hagar of the Velvet Gloves*NL
BRI c, właściciel: M. Beemsler, Holandia

BIS – Kitten 3-6

93188438_1267370483466986_3027789387757780992_o1993kopenhaga

92320226_1267402850130416_1027434495931842560_o13680831_510603832476992_5353322389596695398_n50276786_942595142611190_3265916281752125440_o

WORLD WINNER 1993
Indigo’s Do Wah Diddy Diddy*BE
BRI a, właściciel: , Belgia

WORLD SHOW – Luxemburg 21-22.03.1992

59106243_10211649615950656_8039905991854129152_n94478418_228238858451753_319913765778751488_n1992.03.

BIS – Kitten 3-6

WORLD WINNER 1992
Donna Eurydice de Lasalle*D
BRI a, właściciel: K. Ten Broek , Holandia

WORLD SHOW – Innsbruck 09-10.03.1991 (Austria)

tour_img-1757442-14820200424_123445

Neuter female

WORLD WINNER 1991
CI Minka*D
BRI f, właściciel: G. Haslbeck, Niemcy


Neuter male

WORLD WINNER 1991
Bambola’s Cream Playboy*D
BRI e, właściciel: H. Kappeler, CH

WORLD SHOW – Monachium 28-29.04.1990 (Niemcy)

z8376450V,Monachium--Niemcy--Polaczeniem-z-Bydgoszczy-do-teg

93782020_2855120554542251_1648421341696622592_oimg264img263

94705403_10213679004848402_5015830586871250944_o95752438_10219053338181608_994320276604846080_n

ZAPROSZENI SĘDZIOWIE:
Ulrike Müller (DE)
Heinz Kittel (DE)
Günther Holderer (DE)
Kate Stierncreutz (FI)

BIS-adult male

WORLD WINNER 1990
Erasmus v. Jadebusen*D
BRI a, właściciel: G. Zirkelbach, Niemcy