Witamy na stronie www klubu
hodowców kotów brytyjskich
Strona ta powstała z myślą o tym, aby
dostarczyć jak najwięcej informacji na
temat rasy i hodowli kotów brytyjskich
Zapoznaj się z działalnością bcc i...

Koty brytyjskie na wystawach światowych

WORLD SHOW – Tampere 27-28.10.2018 ( Finlandia )

W wystawie uczestniczyło 1561 kotów w tym 82 koty brytyjskie. Koty brytyjskie sędziowało tylko 6 sedziów na 18 uprawnionych.

WYSTAWA6318___8A1A1452318___8A1A1817

BLH

823 BLH n FI SK RX 15 Kant of Baltic Breeze Uros Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS
Your Majesty Xander Stunning (BLH o) x Cassiopeya of Baltic Breeze (BLH a)
824 BLH n FI SK RX 15 Dusado’s Marc-Marie Uros Grand International Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPS
Sammie van ‘t Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)

825 BLH a Bilbo Baggins ChelbyGoldBlue Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
CH Charlie Bear Glamour Velvet (BSH a) x Katie Holmes ChelbyGoldBlue (BSH c)
826 BLH a FI SK LO 17 FI*Londonfer Amazon Coupé Naaras Champion Vladimir Isakov EX1 CACIB
FI*Treselle’s Utz von Trapp (BSH c) x FI*Treselle’s Berry Swiss roll (BSH f)
827 BLH a FI SK RX 15 FI*Ullukan John Draken Uros Grand International Premior Vladimir Isakov EX1 CAPS
FI*Aurantia’s Magnetic Eyes (BSH a) x FI*Ullukan Freija (BSH as 24)

828 BLH b FI SK RX 15 Dusado’s O’Malley Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Sammie van ‘t Wulvenrijk (BLH o 03) x Duchess Nimrodel (BLH a)

829 BLH d FI SK LO 18 FI*Aurantia’s Midnight Sun Naaras Avoin Petra Cerná EX1 CAC
FI*Aurantia’s Sun Chariot (BSH d) x S*Ekängen’s Meduza (BSH f)

830 BLH j FI SK RX 17 FI*MellowBear’s Rhine Maiden Flosshilde Naaras Champion Fabio Brambilla EX1 CACIB
FI*Treselle’s Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)

831 BLH d 24 FI SK RX 15 FI*Safra’s Roly-Poly Uros International Champion Petra Cerná BSH d CAGCIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Safra’s Efraimintytär Pitkätossu (BSH f 22)

832 BLH ns 11 FI SK RX 17 Enrico Magiya Serebra Uros International Champion Eric Reijers EX1 CAGCIB
Quentin Snow Angel (BSH ns 21 33) x Charlotte von Burh Weibensee (BSH ns 11)
833 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Prince Benjamin Uros Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)

44939909_1919455198132856_7414170686081466368_n41777878_1865813756830334_7894068328619048960_n45023251_1920515698026806_796825315123920896_n
834 BLH ns 11 FI SK LO 18 FI*Huntercat Princess Belladonna Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 BIV
Enrico Magiya Serebra (BLH ns 11) x FI*Huntercat Princess Angelica (BSH ns 11)

835 BLH n 02 62 FI SK LO 18 Suncat’s Light Me Up Uros Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Suncat’s Sweetest Perfection (BSH d 03) x SE*Nínim’s Cassiopeia (BSH a 03)

836 BLH f 03 FI SK RX 17 FI*MellowBear’s Earth Goddess Erda Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Treselle’s Espresso (BLH n) x Valencia Dionis (BLH j 03)

BSH

847 BSH w 62 FI SK LO 16 N’Ice Bear from Town-House*D Uros Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Alaska from Town-House (BSH w) x Grazine’s Julie (BSH a)

esko2319___8A1A2653

848 BSH n FIN SRK LO FIN*Aleksandra’s Dr. Pepper Uros Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
FIN*Ferme Morot (BSH d) x FIN*Sulokatti Aurora (BSH n)
849 BSH n FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Primo Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Ruusutarhan Notabene (BSH n) x FI*Feronian Jade (BSH a)
850 BSH n FI SK LO 14 FI*Coventry’s Lonely Wolf Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
FI*Rhinestone’s Scorpion (BSH n) x FI*Coventry’s Eowyn (BSH j)
851 BSH n FI SRK LO FI*Feronian Gaia Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Zorro Famous Hero British Velvet, CZ (BSH a) x FI*Feronian Dahlea Purpurea (BSH f)

852 BSH a EE*Xing-Star First Volex Uros Supreme Champion Thea Friškovec Abs
Brigattos Sir John (BSH a) x EE*Ana-Maria Konti First Volex (BSH c)

44977587_2355695247779429_2207559335549075456_n44843879_1874380006003008_1830918444883640320_n319___8A1A2650
853 BSH a Pacifica Sideris*PL Naaras Supreme Champion Thea Friškovec KM BIV
El-Marees of “Denver” v.d Villa Kaiser (BSH a) x F’Lori Sens Lavres*CZ (BSH a)
854 BSH a Hans Dampf vom Haus-Bavarian-Cats Uros Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
Brixi Bard de Eminence (BSH a) x Golan Felisha-Salome (BSH a)

Kingdom319___8A1A3316
855 BSH a S*Applecat Kingdom Uros International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
S*Sagorikets Nemo (BSH d 24) x S*Applecat Iris In Love (BSH c)
856 BSH a FI SK LO 17 FI*Feronian Lilja Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x EE*Ashly Rewal Beauty (BSH a)
857 BSH a RU* LivaCats Xenia Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB
LV*Rays of Hope Samson (BSH a) x RU*LivaCats Gertruda (BSH a)

858 BSH a 03 LV*MAGNIT MANCHESTER Uros Avoin Eric Reijers EX1 CAC
CEASAR OF BRIT ART (BSH e 02) x LV*MAGNIT EVANGELINA (BSH a)

859 BSH a Euforia Sideris*PL Naaras Avoin Thea Friškovec EX1 CAC
Grandroshell Lithium (BSH c) x Acura Sideris*PL (BSH a)

44977574_2178401059106858_1047883299084566528_n319___8A1A3960
860 BSH a CN*BLUE GENERALS Whale Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1 NOM
Dorian MISIOWE MARZENIE *PL (BSH a) x LUCKY’s Cassiopeia (BSH g)
861 BSH a Dafna Bearly Hoff Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec Abs
Uldwyns’s Iann Ivor (BSH a) x Bearly Hoff Bubu (BSH a)
862 BSH a Hestia Sideris*PL Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX2
Grandroshell Lithium (BSH c) x Dejanira Sideris*PL (BSH a)

44427065_1900984093349363_2507121609249128448_n44883277_1909931665787939_5585837257459236864_n1
863 BSH a EE*Betty Light First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX1 BIV NOM
EE*Xing-Star First Volex (BSH a) x EE*Elise Van First Volex (BSH a)
864 BSH a FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Viviana Naaras Pennut 4-7 kk Thea Friškovec EX2
EE*Lja Mur Ken Kingdom (BSH a) x FI*Ruusutarhan Piccola (BSH a)
865 BSH a FI SRK LO FI*Coventry’s Endymion Uros Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS
Belten’s Don Sebastian (BSH c) x FIN*Sinisilkin Inkivääri (BSH g)

IMG_0622-768x1024319___8A1A2359
866 BSH a EE*Madonna Love First Volex Naaras Grand International Premior Thea Friškovec EX1 CAPS BIV NOM
Cognac Of The Pepper King (BSH a) x EE*Anabelle Chanel First Volex (BSH c)
867 BSH a FI SK LO 16 FI*Noor’s Ludvig Uros International Premior Thea Friškovec EX2
FI*Saranellan Pätkis (BSH a) x FI*Coventry’s Francoise (BSH a)

44845514_2084957898237915_9133655667599474688_n
868 BSH a IP Dreamer Dorado BoniBrit *LT Uros International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB NOM
GIC Panther Secret Recipe (BSH a) x Afrodite Bonibrit*LT (BSH a)

869 BSH b FI SK LO 17 FI*Saranellan Joliet Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Saranellan Eddie (BSH n) x FI*Saranellan Celeste (BSH h)
870 BSH b FI SK LO 18 FI*Aurantia’s Lightning Naaras Nuoret 7-10 kk Thea Friškovec EX1
Shansel Mystical Smile of Mars (BSH bs 33) x FI*Aurantia’s Tree Kangaroo (BSH b)

871 BSH c EE*Osman Cloud First Volex Uros International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
Al Pacino Marvelous Lord*RU (BSH c) x EE*Bona Secret First Volex (BSH b)
872 BSH c YoYo Brylantowa Elita*PL Uros Avoin Vladimir Isakov EX1 CAC
Amadeus GemCat (BSH a) x Alaya Muza Brylantowa Elita*PL (BSH a)

44694800_1900984143349358_4948554408125267968_n44883277_1909931665787939_5585837257459236864_n
873 BSH c EE*Grand Pearl First Volex Uros Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov EX1 BIV
EE*Marshal First Volex (BSH c) x EE*Bianca Secret First Volex (BSH c)
874 BSH c EE*Gloria Pearl First Volex Naaras Nuoret 7-10 kk Vladimir Isakov Abs
EE*Marshal First Volex (BSH c) x EE*Bianca Secret First Volex (BSH c)

44517095_1900983783349394_7576671443740524544_n44932133_1909931669121272_6610717871347597312_n
875 BSH c EE*Beatrice Light First Volex Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1 NOM
EE*Xing-Star First Volex (BSH a) x EE*Elise Van First Volex (BSH a)
876 BSH c FI SRK RX 13 FI*Treselle’s Utz von Trapp Uros Premior Vladimir Isakov EX1 CAPIB
Belten’s Don Sebastian (BSH c) x Belten’s Sofina (BSH o)

877 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia’s Celebration of Light Naaras International Champion Fabio Brambilla EX1 CAGCIB
FI*Safra’s King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle’s Electra (BSH f)
878 BSH d FI SK LO 16 FI*Aurantia’s Aldebaran Uros Premior Fabio Brambilla EX2
FI*Aurantia’s Bengal Tiger (BSH d) x FI*Coventry’s Indiana (BSH g)
879 BSH d FI SK LO 15 FI*Aurantia’s Bengal Tiger Uros Premior Fabio Brambilla EX1 CAPIB
FI*Rhinestone’s Scorpion (BSH n) x FI*Coventry’s Dolores Haze (BSH h)

880 BSH e FI SK LO 16 FI*Aurantia’s Luminosity Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB
FI*Safra’s King Arthur (BSH e) x FI*SamBelle’s Electra (BSH f)
881 BSH e FI SK LO 18 FI*Ruusutarhan Ulrico Cremoso Uros Pennut 4-7 kk Petra Cerná EX1
FI*Ruusutarhan Spumante (BSH c) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)

882 BSH f FI SRK LO FI*Feronian Dahlea Purpurea Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
FIN*Ferme Tyson (BSH d) x FIN*Ruusutarhan Ghisella (BSH a)
883 BSH f FI SRK LO FI*Ruusutarhan Matilde Naaras Supreme Premior Thea Friškovec KM
FI*Ruusutarhan Kultapoika (BSH d 24) x Regina di Triangolo*CH (BSH a)

884 BSH g FI SK LO 16 FI*Ruusutarhan Rosa Amabile Naaras Grand International Champion Thea Friškovec EX1 CACS
FI*Feronian Ivory (BSH e) x FI*Ruusutarhan Oodi (BSH f)
885 BSH g FI SK LO 17 FI*SamBelle’s Cream Caramel Naaras International Premior Thea Friškovec EX1 CAGPIB
FI*SamBelle’s Storm in the Desert (BSH e) x FI*Enchanter’s All The Way For You (BSH a)

886 BSH j FI SK LO 17 FI*SpecialOrder’s Lilac Haze Naaras Champion Thea Friškovec EX1 CACIB
FI*Treselle’s Espresso (BLH n) x FI*SpecialOrder’s Venus (BSH r)

887 BSH o FI SK LO 14 FI*Treselle’s Cherry Cake Naaras International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*Treselle’s Titanium (BSH n) x FI*Treselle’s Masterpiece (BSH q)

888 BSH p FI SRK LO 13 FI*Gimmie’s Magnanimous Uros Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
Hannahlea Aragorn (BSH o 24) x Big Panther’s Bluna (BSH p)
889 BSH p FI SK RX 16 FI*SpecialOrder’s Saturn Uros International Premior Fabio Brambilla EX1 CAGPIB
FI*SamBelle’s Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle’s Cherry Cake (BSH o)

42392455_2084957841571254_3336861681123852288_n44946650_1874249096016099_987507706854113280_n

890 BSH ns 11 Biscuit de Flocons d’or Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX1 BIV NOM
GIC Claudius Von Burgweissensee (BSH ns 11) x CH Millie De Maneki Neko (BSH ny 11)

319___8A1A4577322___8A1A6391

891 BSH ns 22 64 SW PR ONLYBLACKSILVER APACHE Naaras Premior Glenn Sjöbom EX1 CAPIB NOM
WW’12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22) x CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22)

892 BSH d 24 FI SK LO 17 FI*Coventry’s Vernon Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FIN*Aleksandra’s Dr. Pepper (BSH n) x FI*Coventry’s Joy (BSH f 22)

893 BSH f 22 FI SRK LO 14 FI*Coventry’s Joy Naaras International Champion Vladimir Isakov EX1 CAGCIB
S*Palace Main’s What if (BSH n 22) x FI*Coventry’s Daybreak (BSH f)

894 BSH ns 11 FI SK RX 15 FI*EmeraldCharm Silver Varvara Naaras Grand International Champion Petra Cerná EX1 CACS
Blue golden Inari de Maneki Neko (BSH ay 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
895 BSH ns 11 FI SK LO 18 FI*EmeraldCharm Mademoiselle Mimi Naaras Nuoret 7-10 kk Petra Cerná EX2
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x EE*Eliora Delaire Devianti (BSH ns 11)
896 BSH ns 11 CN* MATCH HEAVEN A-YUN NIU Naaras Pennut 4-7 kk Petra Cerná Abs
CAIHONGCHENG’S GUA TAI LANG (BSH ns 11) x Quasi Mk (BSH ns 11)
897 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*Helmiinan Kultakäpälä Uros Supreme Premior Petra Cerná KM
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome’s Epsilon Indi (BSH ns 11)

23895809-4Tynw319___8A1A4095
898 BSH ns 11 SW SP SC S*Pymans Maj-Britt DVM DSM Naaras Supreme Premior Petra Cerná KM BIV NOM
Holtas Leo (BSH ns 11) x Holtas Jocosity (BSH ns 11)
899 BSH ns 11 FI SRK LO 13 FI*EmeraldCharm Knockout Uros International Premior Petra Cerná EX3
Pennydown Royalflush (BSH ns 11) x Pennydown Elmira (BSH ns 11)
900 BSH ns 11 FI SRK LO 14 FI*EmeraldCharm Northern Charmer Uros International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
Steelaway Sugar Plum (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Duchess Dessa (BSH ny 11)
901 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Jääprinssi Uros International Premior Petra Cerná EX
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
902 BSH ns 11 FI SK LO 16 FI*Lumiprinsessan Talviprinssi Uros International Premior Petra Cerná EX2
S*Pymans Joe Cool (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Kissanminttu (BSH ns 11)
903 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*Sarellin Whiter Shade of Pale Uros International Premior Petra Cerná EX4
Valentino Moon Sissi, CZ (BSH ns 11) x FI*Helmiinan Vanamo (BSH ns 11)
904 BSH ns 11 FI SK LO 14 FI*Gnome’s Love Her Madly Naaras International Premior Petra Cerná EX2
FI*Gnome’s Britannia Silver (BSH ns 11) x S*Esteticas Xera (BSH ns 11)
905 BSH ns 11 FI SK LO 15 FI*Helmiinan Hupakko Naaras International Premior Petra Cerná EX1 CAGPIB
S*Esteticas Arthur (BSH ns 11) x FIN*Gnome’s Epsilon Indi (BSH ns 11)
906 BSH ns 11 FI SK RX 17 FI*EmeraldCharm Jungle Frost Uros Premior Petra Cerná EX1 CAPIB
Yoggi Bear van Nipigon (BSH ay 11) x FI*EmeraldCharm Silver Varvara (BSH ns 11)

907 BSH ns 22 64 IC ONLYBLACKSILVER BOND JAMES BOND Uros International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
ONLYBLACKSILVER ALBERTONE (BSH ns 22) x ONLYBLACKSILVER WYNWOOD (BSH ns 22)
908 BSH ns 22 64 IC SE*Lindhouse Moaning Myrtle Naaras International Champion Glenn Sjöbom EX1 CAGCIB
Incredible Boy of Sirvall,CZ (BSH ns 22) x SE*Lindhouse Cookies n’ Scream (BSH ns 22)

319___8A1A4578
909 BSH ns 22 64 SW WW14 GIC ONLYBLACKSILVER WHY NOT,JW Naaras Grand International Champion Glenn Sjöbom EX1 CACS, BIV
WW’12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22) x CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22)
910 BSH ns 22 64 CH Dexterino Mio de la Horsky park Uros Champion Glenn Sjöbom EX1 CACIB
Barack Obama de Broeckloni (BSH ns 22) x Veroonicca Mia Belissima Horský park,SK (BSH ns 22)
911 BSH ns 22 64 Felicia Delicia Nostrae Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
Onlyblacksilver Cowboy (BSH ns 22) x Euphoria Pro-Cat Blue (BSH ns 22)
912 BSH ns 22 64 Glamour Delicia Nostrae Naaras Nuoret 7-10 kk Glenn Sjöbom Abs
Onlyblacksilver Cowboy (BSH ns 22) x Bernice Pro-Cat Blue (BSH ns 22)
913 BSH ns 22 64 SE*Lindhouse Can You Count the Stars Uros Pennut 4-7 kk Glenn Sjöbom EX1
True Colors Mr. P (BSH ns 22) x Maggie Sirvall,CZ (BSH ns 22)

914 BSH ny 11 Howl Kiniro Neko Uros Pennut 4-7 kk Fabio Brambilla EX1
ABSOLU BAIN (BSH ny 25) x ABSOLU LANA (BSH ny 11)
915 BSH ny 11 GIP SC Golden Thanika Kafidim DVM Naaras Grand International Premior Fabio Brambilla EX1 CAPS
S*Pymans Blue Berry (BSH ay 11) x Nudara Kafidim (BSH ny 11)

916 BSH ny 25 FI SK RX 16 FI*EmeraldCharm Fandorin Uros International Champion Petra Cerná EX1 CAGCIB
FI*EmeraldCharm Northern Charmer (BSH ns 11) x FI*EmeraldCharm Bluegolden Turandot (BSH ay 11)

917 BSH ay 11 FI SRK RX FI*EmeraldCharm Empyreal Elea Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
S*Litho’s Sunrise of Savanna (BSH ny 11) x Silver Pamplemousse aus Curbechi (BSH ns 11)

44880907_2178401002440197_3260131321581666304_n319___8A1A3980322___8A1A6158
918 BSH ay 25 LAN SHUAI PETHALL *CN Uros Champion Petra Cerná EX1 CACIB NOM
NATALYLAND’s Golden Eliot (BLH ny 11) x ABSOLU Gerra X-Tra (BSH ny 11)

919 BSH a 03 ES* Canción de Cuna (III) Enhorabuena Naaras Grand International Champion Eric Reijers EX1 CACS
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x GIC. ES* Canción de Cuna (II) Rechoncha (BSH c)

44916343_10215753367740343_585928582505693184_n319___8A1A3508
920 BSH a 03 MW ES*Cancion de Cuna (III) Favorita Naaras Avoin Eric Reijers EX1 CAC BIV NOM
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x ES*Cancion de Cuna (II)Vivita y Coleando (BSH a)

44964346_342479423154462_9022703064477335552_n319___8A1A3522
921 BSH a 03 ES*Cancion de Cuna (III)Ratita Presumida Naaras Pennut 4-7 kk Eric Reijers EX1 NOM
Al Poochino Roxera*LT (BSH a) x ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita (BSH c 03)

44972020_2057443200974753_905686861878394880_n319___8A1A3532

922 BSH c 01 62 Dudo My Fur Lady *ES Uros Nuoret 7-10 kk Fabio Brambilla EX1 NOM
Caleb My Fur Lady *ES (BSH e 03) x ES* Canción de Cuna (III) Enhorabuena (BSH a 03)

44881114_10215754543809744_1004319922542608384_n319___8A1A3520

923 BSH c 03 ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita Naaras Avoin Fabio Brambilla EX1 CAC NOM
CH Ben Hur Melior *BY (BSH a 03) x ES*Cancion de Cuna (II) Xuxe (BSH c)

924 BSH g 02 62 LV*MAGNIT MICHELLE Naaras Avoin Vladimir Isakov Abs
CEASAR OF BRIT ART (BSH e 02) x LV*MAGNIT EVANGELINA (BSH a)
925 BSH g 02 62 ES*Cancion de Cuna (III) Picara Naaras Pennut 4-7 kk Vladimir Isakov EX1
Ali Di Dworek*PL (BSH e 03) x MW ES*Cancion de Cuna (III) Favorita (BSH a 03)

926 BSH f 33 FI SK LO 17 FI*SamBelle’s Gloria Naaras Kastraatti Fabio Brambilla EX1 CAP
FI*SamBelle’s Storm in the Desert (BSH e) x FI*Treselle’s Cassia Bark (BSH q)

927 BSH o 21 33 FI SK LO 15 FI*Gimmie’s Home Town Hero Uros International Premior Vladimir Isakov EX1 CAGPIB
FI*Gimmie’s Vesper Hymn (BSH o 22) x FI*Gimmie’s Poesie (BSH h 22)

12932763_1577137532598150_1841622190482802265_n43687678_2178401085773522_8697889299359596544_n319___8A1A3968 319___8A1A3971

928 BSH ny 21 33 NW IC CN*MEOWNEKO’s Point Cindy Naaras International Champion Thea Friškovec EX1 CAGCIB NOM
GALEKSY’S GOLDEN WALLY (BSH ay 11) x LAFEI’S POINT UNNAI (BSH ns 21 33)

Na wystawie polskie Brytyjczyki reprezentowała pani Małgorzata Wójcik z trzema kotkami – SC Pacifica Sideris*PL BSH a, Euforia Sideris*PL BSH a i Hestia Sideris*PL BSH a

44872053_2354953694520251_8699161468672671744_n

N 868
sex: M
Class: 6
IP Dreamer Dorado BoniBrit *LT (BSH a)
DoB: 18.6.2012
Reg.id: (LT)LFD LO 12/108D
Sire: GIC Panther Secret Recipe (BSH a)
Dame: Afrodite Bonibrit*LT (BSH a)
Breeder: J, Dambrauskaite

44227047_2073425786057793_8128285415099596800_o41135316_10215286643553368_8276330390877110272_n1322___8A1A616345030014_2049421311763688_5553076831768281088_n45213261_2054193174619835_3878436419831595008_n

Judge: Friškovec Thea
Result: EX1 CAGPIB NOM BIS -WW18-
Owners: Wijbrands Anna (none)
NETHERLANDS (Vereniging )

N 890
sex: F
Class: 11
Biscuit de Flocons d’or JW (BSH ns)
DoB: 24.2.2018
Reg.id: BCF.1805.198.BRI
Sire: GIC Claudius Von Burgweissensee (BSH ns 11)
Dame: CH Millie De Maneki Neko (BSH ny 11)
Breeder: Sophie Kuylen

44845509_10215286610792549_6088171826330992640_n319___8A1A4317322___8A1A6443322___8A1A651345153973_10215318352666076_5333676351666782208_n

Judge: Brambilla Fabio
Result: EX1 BIV NOM BIS -WW18-
Owners: Kuylen Sophie (Felikat)
BELGIUM (Nederlandse Vereniging van Fokkers & Liefhebbers van Katten )

N 891
sex: F
Class: 8
SW PR ONLYBLACKSILVER APACHE (BSH ns 22 64)
DoB: 16.4.2015
Reg.id: IT ANFI LO 128790
Sire: GIC WW’12 MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW (BSH ns 22 64)
Dame: CH BAY LEE DE BROECKLONI (BSH ns 22 64)
Breeder: PATRIZIA BOGNI

44932817_807283016108695_6964619646074880000_o319___8A1A4580322___8A1A642245324870_963775410482739_5392077384222507008_nBIS-category_3_neuter_female

Judge: Sjöbom Glenn
Result: EX1 CAPIB NOM BIS -WW18-
Owners: BOGNI PATRIZIA (Associazione Nazionale Felina Italiana)
ITALY (Associazione Nazionale Felina Italiana )

WORLD SHOW – Rijswijk 28-29.10.2017 ( Holandia )

W wystawie uczestniczyło 1700 kotów w tym 200 kotów brytyjskich. Koty brytyjskie sędziowało tylko 7 sedziów na 20 uprawnionych.

WYSTAWA4

BLH
Mylords Legacy White Fury
Ems BLH w 62 Sexe M Exhibitor Nico Steentjes
Result CAP / Judge S Pruchniak
IC Daniel Alex YANAGARD MOOR*RU
Ems BLH a Sexe M Exhibitor YANG LI
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
CH Matassa’s Cammi

1509223505_-aturday---ctober-28--2017---974------
Ems BLH a Sexe F Exhibitor Peter Zagwijn
Result CAGCIB BIV / Judge S Pruchniak
Bilbo Baggins ChelbyGoldBlue*NL
Ems BLH a Sexe M Exhibitor Ursula Schmatz
Result EX1 / Judge S Pruchniak
IP Just for Fun von der Hassler Linde
Ems BLH b Sexe F Exhibitor Mieke Tuynman
Result CAGPIB / Judge V Isakov
Uoga Kates Akis*LT
Ems BLH d Sexe F Exhibitor Algirdas Kaupa
Result EX1 / Judge G Sjöbom
IC Mishka Golden Perfection
Ems BLH ny 11 Sexe M Exhibitor Greet van Berkel
Result CAGCIB / Judge M Urban
CN*MEOWSPURRS GINA

1509223583_-aturday---ctober-28--2017---979------
Ems BLH ay 11 Sexe F Exhibitor Qi Zhang
Result CAC NOM / Judge M Urban
British Shine Golden Ketrin
Ems BLH ny 11 Sexe F Exhibitor Greet van Berkel
Result EX2 / Judge M Urban
Xenia Samira von Burg Weisensee
Ems BLH ny 11 Sexe F Exhibitor Greet van Berkel
Result EX1 / Judge M Urban
Nomoya’s Inday
Ems BLH b 03 Sexe F Exhibitor Nel van Loon
Result EX1 / Judge S Pruchniak
IC The Blue Sassenach Surprise
Ems BLH c 03 Sexe M Exhibitor Mieke Tuynman
Result CAGCIB / Judge B Rettemund
Brittoya’s dream Ares

i285415639413479324._szw480h1280_
Ems BLH c 03 Sexe M Exhibitor Wytgeers Latoya
Result EX1 / NOM Judge B Rettemund
Eek A Mouse Roisin
Ems BLH d 03 Sexe F Exhibitor Hennie de Vries
Result CAP / Judge S Pruchniak
Brittoya’s dream Aszuna
Ems BLH e 03 Sexe F Exhibitor Wytgeers Latoya
Result EX1 / JudgeS Pruchniak
IC Royal Flush Aloe
Ems BLH g 03 Sexe F Exhibitor Milligan Dykhuizen
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
IC Beautiful Pearl Golden Amaris
Ems BLH ny 21 33 Sexe M Exhibitor Anita Van Rooy
Result CAGCIB / JudgeM. Biernaczyk

—————————————————————-
BSH

NW SC Mister Scooter of Phoenix JW DSM DVM
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Patrick Ottevaere
Result HP /Judge B Rettemund
NW SC Unbelievable of Czankra*PL JW DSM DVM

1509306309_-aturday---ctober-28--2017---990------
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Anna & Krzysztof Czyżkowscy
Result HP BIV NOM / Judge B Rettemund
NW SC D*Dearcat’s Blue Sunnyboy
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Agnes & Martin Ziemendorf
Result HP / JudgeB Rettemund
NW SC OKTAWIAN FILS MONTEGRI*PL DSM DVM
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Magdalena & Zbigniew Garncarek
Result HP / JudgeB Rettemund
SC Zoro Bonibrit*LT
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Jens & Darren Lindgren & Fieldhouse
Result HP / Judge B Rettemund
SC HANNELORE FILLE MONTEGRI*PL
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Magdalena & Zbigniew Garncarek
Result HP / Judge B Rettemund
BW GIC EE*Xing-Star First Volex DVM
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Olga Reut
Result CACS / Judge B Rettemund
GIC Miss Lucy Lu of Chris Bally Hara
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Anja Wever-Langedijk
Result EX2 / Judge B Rettemund
GIC Miss Babitte House Haidely
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Patrick Ottevaere
Result CACS /  Judge B Rettemund
GIC Charlie Bear Glamour Velvet*PL
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Angelien Hogenboom
Result EX2 / Judge B Rettemund
CH D*Dearcat’s Blue Topas
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Agnes & Martin Ziemendorf
Result EX2 / Judge B Rettemund
CH Rinacci’s Jim Dandy
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Heidi Vanschoonwinkel
Result CACIB / Judge B Rettemund
CH Nidely Angioletti*BE JW
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Marlie De la Roy
Result EX2 / Judge B Rettemund
CH Rinacci’s Tiger Lily

1509223535_-aturday---ctober-28--2017---1002------
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Dieter Copman
Result CACIB NOM / Judge B Rettemund
CH Jethro van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe M Exhibitor José Mellema
Result EX3 / Judge B Rettemund
Fay-Roxy van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Wim & Marga Mulder
Result EX2 / Judge B Rettemund
Zeynep Chris Bally Hara
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Gea Cusee
Result CAC / Judge B Rettemund
DK Chagall’s Didi
Ems BSH a SexeF Exhibitor Britta Skibsted Sorensen
Result EX3 / Judge B Rettemund
Oilily van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe F
Exhibitor Anja Wever-Langedijk
Result EX4 / Judge B Rettemund
Melbourn Melior*BY
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Inessa Grinko
Result EX1 / Judge B Rettemund
Duna of Surtsey
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Doris Schärli
Result EX1 / Judge B Rettemund
SERENA DE LUNA LUNERA*ES
Ems BSH a Sexe F Exhibitor RAMÓN PERERA
Result EX2 / Judge B Rettemund
Goldy Moon First Volex*EE
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Olga Reut
Result EX3 / JudgeB Rettemund
Hugo Perla Poludnia*PL
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Talitha Wagenmakers
Result EX3 / Judge B Rettemund
RU* LivaCats Toro

1509306307_-aturday---ctober-28--2017---1013------
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Vladimir Groshev
Result EX1 BIV NOM /Judge B Rettemund
Máximo del Millars*ES
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Ulrika Stefansson Linnea Höglund
Result EX2 / Judge B Rettemund
FairyWitch NIKITA
Ems BSH a Sexe F Exhibitor LABAIGT PHILIPPE
Result EX1 / Judge B Rettemund
Wanda Calayuca*ES
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Diana Uña Figueredo
Result EX2 / Judge B Rettemund
Fantasy Mickey Angioletti*BE
EmsBSH a Sexe F Exhibitor Marlie De la Roy
Result EX3 / Judge B Rettemund
Sarabi van het Woelige Leven
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Gea Cusee
Result EX / Judge B Rettemund
Beautiful Pearl Chelbygoldblue*NL
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Angelien Hogenboom
Result EX4 / Judge B Rettemund
GIC SP Venus of Surtsey
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Doris Schärli
Result HP / Judge B Rettemund
IC GIP Monticello van de Catskill
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Elly Fakkeldij
Result CAPS / Judge B Rettemund
GIP Chalina’s Gordon
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Lene Nielsen
Result EX2 / Judge B Rettemund
GIP Kimiko’s Palace Cleo
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Francisca Steenks
Result CAPS / Judge B Rettemund
GIC IP Justin Chelbygoldblue*NL
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Angelien Hogenboom
Result CAGPIB / Judge B Rettemund
NSW IP Sytske Fleur DSM DVM
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Annelies Visser-Laanstra
Result EX2 / Judge B Rettemund
PR Kingston Maisha Marefu
Ems BSH a Sexe M Exhibitor Karen van de Wouw
Result CAPIB / Judge B Rettemund
WW11 BW IP EE*Madonna Love First Volex*EE
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Olga Reut
Result CAGPIB / Judge B Rettemund
NSW NW GIC Julia Madeleine de Monte Aragon DVM

1509306341_-aturday---ctober-28--2017---1028------
Ems BSH a Sexe F Exhibitor Gepke Bender
Result CAP BIV NOM / Judge B Rettemund

GIC Real Colors Zoe DVM

1509223470_-aturday---ctober-28--2017---1029------
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result CACS BIV NOM / Judge S Pruchniak
IC Suus van de Kraayenberg*NL
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Els Prudon-Berndsen
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
Real Colors Ayunda Daya
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result EX1 / Judge S Pruchniak
Real Colors Dewi-Sri
Ems BSH b Sexe F Exhibitor Trudy Kok
Result EX2 / Judge S Pruchniak
GIP Jelle La Grandeur
Ems BSH b Sexe M Exhibitor Roos Hellmann
Result CAPS / Judge S Pruchniak
Tiger Woods van Saxum Rosa
Ems BSH b Sexe M Exhibitor Liesbeth Steen-Roos
Result disqualified / Judge S Pruchniak

GIC Sytske Celise
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Anja Wever-Langedijk
Result CACS / Judge M Urban
IC Conquistadors Xabi Arabel
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Moniek Iwema
Result with drawn / Judge M Urban
IC NL*Blue Eldar’s Lilac Kiku

1509306339_-aturday---ctober-28--2017---1037------
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Nathalie Smits
Result CAGCIB BIV / Judge M Urban
Brad of Amber Lounge
Ems BSH c Sexe M Exhibitor Ewa Bartoszek
Result CAC / Judge M Urban
Frufrú Canción de Cuna*ES
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Lukáš Horáček
Result EX2 / Judge M Urban
Bonmoor’s Adèle
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Elvina Rens
Result CAC / Judge M Urban
Wilda Kates Akis*LT
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Algirdas Kaupa
Result EX1 / Judge M Urban
Osman Cloud First Volex*EE
Ems BSH c Sexe M Exhibitor Olga Reut
Result EX1 / Judge M Urban
Sapphirus Corde
Ems BSH c Sexe M Exhibitor Olivia Ziaber
Result absent
Frozen Ivy Angioletti*BE
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Anna & Krzysztof Czyżkowscy
Result EX2 / Judge M Urban
Real Colors Asmara
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Trudy Kok
Result EX4 / Judge M Urban
Miss Trudy House Haidely
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Patrick Ottevaere
Result EX3 / Judge M Urban
Real Colors Marie’s Angel

1509223472_-aturday---ctober-28--2017---1047------
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result EX1 BIV / Judge M Urban
SP Hyacinth Lisa De Monte Aragon
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Hans & Jolanda Lefering
Result HP / Judge M Urban
CH IP Dunya-Daisy la Grandeur
Ems BSH c Sexe F Exhibitor Mieke Dujardin
Result CAGPIB / Judge M Urban

Cosmos of Perla Poludnia*PL
Ems BSH d Sexe M Exhibitor Wytgeers Latoya
Result CAC / Judge B Rettemund
Guusje van Joleppa
Ems BSH d Sexe F Exhibitor Ellen Appel
Result CAC / Judge B Rettemund

GIC Laertes de Pura Sangre*CZ DVM

1509306337_-aturday---ctober-28--2017---1052------
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Alexander Klyusovets
Result CACS BIV / Judge V Isakov
IC Brimere’s Uncas Last of Maçka
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Pauline Kröger
Result EX3 / Judge V Isakov
IC Briolma Morris
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Mandy Iwema
Result CAGCIB / Judge V Isakov
IC Yes It Is Lennox
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Peter Zagwijn
Result EX2 / Judge V Isakov
Ivar van Projoinbo
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Akke Ylstra
Result EX1 / Judge V Isakov
Ulrich Kates Akis*LT
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Algirdas Kaupa
Result EX2 / Judge V Isakov
SP Shikantaza’s Felisha Dsm

1509223474_-aturday---ctober-28--2017---1058------
Ems BSH e Sexe F Exhibitor Nathalie Drexler
Result HP BIV NOM / Judge V Isakov
IP Milan Chelbygoldblue*NL
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Nel van Os
Result CAGPIB / Judge V Isakov
PR Frankie British Red*CZ
Ems BSH e Sexe M Exhibitor Karel Tesař
Result CAPIB / Judge V Isakov

Blue Heritage Claire
Ems BSH f Sexe F Exhibitor Linda van Wittmarschen
Result CAC / Judge B Rettemund
Blue Heritage Lily
Ems BSH f Sexe F Exhibitor Linda van Wittmarschen
Result EX2 / Judge B Rettemund

WW17 SC Buddah’s Angels Blossom DVM

1509223542_-aturday---ctober-28--2017---1063------
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Peter Zagwijn
Result CAP NOM BIS / Judge M Urban
SC Benita Kocia Ostoja*PL JW

1509306303_-aturday---ctober-28--2017---1064------
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Anna & Krzysztof Czyżkowscy
Result HP BIV / Judge M Urban
GIC OLYMPIA FILLE MONTEGRI*PL
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Magdalena & Zbigniew Garncarek
Result CACS / Judge M Urban
IC Solair van Felis Moesolpjo
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Marck Noorderbroek
Result EX2 / Judge M Urban
NSW IC Eek a Mouse Hollandaise
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Algre Bouwknegt
Result absent
IC Miss Lisselotte House Haidely
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Patrick Ottevaere
Result EX3 / Judge M Urban
British-Baileys ChinChin
Ems BSH g Sexe F Exhibitor Wim & Marga Mulder
Result EX2 / Judge M Urban

Raven Flame from Brinfinity
Ems BSH h Sexe F Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge M. Biernaczyk

IC Doña Carlota Ghislaine de Monte Aragon
Ems BSH j Sexe F Exhibitor Gepke Bender
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi
Conquistadors chansey
Ems BSH j Sexe F Exhibitor Leni van Leeuwen
Result CACIB / Judge S Ojaniemi

IC Edner A Son Pride
Ems BSH o Sexe M Exhibitor H JIANG
Result CAGCIB / Judge S Pruchniak
Ocean di Dworek*PL
Ems BSH o Sexe F Exhibitor Talitha Wagenmakers
Result CAC / Judge S Pruchniak

NL*Blue Eldar’s Adorable Buddha

1509306600_-aturday---ctober-28--2017---1075------
Ems BSH p Sexe M Exhibitor Nathalie Smits
Result EX1 NOM / Judge B Rettemund

IC BRUNO OF KIBELA
Ems BSH ns 11 Sexe M Exhibitor Bogomil Roshev
Result absent
IC Silver Fabulous Palmera Kafidim
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Wubbo + Jeanet Veldman
Result CAGCIB / Judge G Sjöbom
IC Eileen Butterfly Christal Diamond
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Elena Lipezina
Result absent
CH Jadwiga’s Ivanhoe

1509223476_-aturday---ctober-28--2017---1079------
Ems BSH ns 11 Sexe M Exhibitor Jadwiga Kluiter-Jassyk
Result CACIB BIV / Judge G Sjöbom
Templegates Luella
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Leonie Blonk
Result absent
Jadwiga’s Jamilyne
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Ingrid Hilgen-Ooijevaar
Result CAC / Judge G Sjöbom
SC GIP SE*Tylökatten Sybil
Ems BSH ns 11 Sexe F Exhibitor Mia Asplund
Result absent
IP Torridonian Shakespeare
Ems BSH ns 11 Sexe M Exhibitor Helen Gordon
Result CAGPIB / Judge G Sjöbom

Cameo Juvela no demetra
Ems BSH ds 11 Sexe F Exhibitor Leonie Blonk
Result absent
IC GIP Anyamanee Solitaire
Ems BSH ds 11 Sexe F Exhibitor Karen van de Wouw
Result CAPS / Judge S Pruchniak
PR Kingston Ars Britannica*PL
Ems BSH ds 11 Sexe M Exhibitor Karen van de Wouw
Result CAPIB / Judge S Pruchniak

IC Anyamanee Look Me
Ems BSH es 11 Sexe F Exhibitor Rawikorn Oosterhof
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi

IC Absolu Bain
Ems BSH ny 11 Sexe M Exhibitor Blidari Malvina
Result CAGCIB / Judge G Sjöbom
CH Absolu Lana
Ems BSH ny 11 Sexe F Exhibitor Blidari Malvina
Result CACIB / Judge G Sjöbom
ABSOLU World Winner

1509223477_-aturday---ctober-28--2017---1090------
Ems BSH ny 11 Sexe M Exhibitor C HAO
Result EX1 BIV / Judge G Sjöbom
SC IP Golden Thanika Kafidim DVM DVM
Ems BSH ny 11 Sexe F Exhibitor Rita Hindenes
Result absent

S*Javeliner´s Braigh A Roid
Ems BSH d 24 Sexe M Exhibitor Radka Tesařová
Result EX1 / Judge B Rettemund

GIC Anyamanee Happy New Year
Ems BSH d 25 Sexe F Exhibitor Rawikorn Oosterhof
Result CACS / Judge B Rettemund

IC Eek A Mouse Zontomaatje
Ems BSH ds 24 62 Sexe F Exhibitor Hennie de Vries
Result CAGCIB / Judge M. Biernaczyk

NW SC Copy by Gucci of British Edition*CZ DSM DVM
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Alzbeta Polakova Smidova
Result HP / Judge S Ojaniemi
SC SC SE*Forever Loved Yellow
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result HP / Judge S Ojaniemi
NW GIC RU*Golden Crystal Nibiru JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Daniela Belice
Result CACS / JudgeS Ojaniemi
GIC Jimoje`s Izzy Ice
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Ineke De haan
Result CACS / Judge S Ojaniemi
IC Golden Crystal Otto
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Marja Hendriks-Peperzak
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi
IC Maggie Sirvall*CZ

1509306239_-aturday---ctober-28--2017---1100------
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jens & Darren Lindgren & Fieldhouse
Result CAGCIB BIV NOM / Judge S Ojaniemi
IC Rejowal’s Angelina
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Tove Husum
Result EX3 / Judge S Ojaniemi
IC Bernice Pro-Cat Blue
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Monique de Ruijt
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
CH Jimoje’s Kiss Kiss
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Roos Hellmann
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
TRUECOLORS MR P JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor SYLVIE MARTIN
Result absent
NSW CH Elsewhere’s Possession JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Erica Lofquist
Result CACIB / Judge S Ojaniemi
Silver Topaas of Jerry’s Place
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Marja Hendriks-Peperzak
Result CAC / Judge S Ojaniemi
RUS`Mysticat`s Silver Opera
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Ineke De haan
Result EX / Judge S Ojaniemi
SE*LIndhouse Moaning Myrtle
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jens Darren Lindgren Fieldhouse
Result EX3 / Judge S Ojaniemi
SE*Lindhouse Helga Hufflepuff

1509306305_-aturday---ctober-28--2017---1109------
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result EX1 BIV / Judge S Ojaniemi
SE*Lindhouse Jersey
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jens & Darren Lindgren & Fieldhouse
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
Femme Fatale of Royal Angel*CZ
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Alzbeta Polakova Smidova
Result EX4 / Judge S Ojaniemi
BR*Iluminatto Big Bang JW
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Daniela Belice
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
ONLYBLACKSILVER COWBOY

1509306162_-aturday---ctober-28--2017---1113------
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor PATRIZIA BOGNI
Result EX1 BIV / Judge S Ojaniemi
Vale of Proud’s Mrs O
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result EX4 / Judge S Ojaniemi
Euphoria Pro-Cat Blue
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Monique de Ruijt
Result EX3 / Judge S Ojaniemi
ONLYBLACKSILVER COCO CHANEL
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor PATRIZIA BOGNI
Result EX2 / Judge S Ojaniemi
Eek A Mouse Viva la Vida
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Anna Wijbrands
Result EX / Judge S Ojaniemi
TRUECOLORS NONETTE
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor SYLVIE MARTIN
Result absent
Rose de Broeckloni*NL
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Nathalie Smits
Result EX / Judge S Ojaniemi
Glamour Gentle Purr of Britim
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Brigitte Thierjung
Result EX1 Judge S Ojaniemi
Eek A Mouse Briona
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Anna Wijbrands
Result absent
IP Cookie Dough Her Majesty

1509306335_-aturday---ctober-28--2017---1123------
Ems BSH ns 22 64 Sexe M Exhibitor Jolanda van Berneveld
Result CAGPIB BIV NOM / Judge S Ojaniemi
IC IP Jadis Her Majesty

1509306602_-aturday---ctober-28--2017---1122------
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Anja Van den Eynde
Result CAGPIB NOM / Judge S Ojaniemi
PR ONLYBLACKSILVER APACHE
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor PATRIZIA BOGNI
Result CAPIB / Judge S Ojaniemi
SC ELENA MANIKEOB*D DVM
EmsBSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor SYLVIE MARTIN
Result absent
Honey Pie Her Majesty
Ems BSH ns 22 64 Sexe F Exhibitor Jolanda van Berneveld
Result CAP / Judge S Ojaniemi

GIC Ben The Men de Broeckloni*NL
Ems BSH ns 24 64 Sexe M Exhibitor Anja Van den Eynde
Result CACS / Judge M. Biernaczyk
GIC SE*Forever Loved Silver Soli

1509306299_-aturday---ctober-28--2017---1128------
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Jennie Härsjö Lundh
Result CACS BIV / Judge M. Biernaczyk
CH Dora Pro-Cat Blue
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Roelie Scheenstra
Result EX2 / Judge M. Biernaczyk
CH Tiger Lily Her Majesty
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Anja Van den Eynde
Result CACIB / Judge M. Biernaczyk
Jolly Rancher of Double R

1509306248_-aturday---ctober-28--2017---1131------
Ems BSH ns 24 64 Sexe M Exhibitor Amandine Brinkman
Result EX1 BIV / Judge M. Biernaczyk
The Special One Procat Blue
Ems BSH ns 24 64 Sexe M Exhibitor Tomislav Špiček
Result EX1 / Judge M. Biernaczyk
Xena van Tarint’s
Ems BSH ns 24 64 Sexe F Exhibitor Roos Hellmann
Result EX1 / Judge M. Biernaczyk

CH Golden Qiëll von den Pfötchenhelden
Ems BSH ny 22 Sexe M Exhibitor Rietje Slotboom-Brand
Result CACIB / Judge B Rettemund

Golden Felinus No Demetra*LV
Ems BSH ny 25 Sexe M Exhibitor Leonie Blonk
Result absent
Incredible Irukandji Kafidim
Ems BSH ny 25 Sexe F Exhibitor Wubbo + Jeanet Veldman
Result CAC / Judge M Urban

CH IP Mylords Legacy Alexander
Ems BSH ay 25 Sexe M Exhibitor Nico Steentjes
Result CAGPIB / Judge M Urban

GIP Perla
Ems BSH g 01 62 Sexe F Exhibitor Elisabetta Di Salvo
Result CAPS NOM / Judge S Pruchniak

D*Caesar’s Bibiana
Ems BSH a 02 62 Sexe F Exhibitor Mike & Ingrid Swanborn
Result CAC / Judge S Ojaniemi

Porthos Angel’s Shelter*RU
Ems BSH c 02 62 Sexe M Exhibitor Ina Vlas- Zwiers
Result EX1 / Judge B Rettemund

IC Suncat’s Bonfire Heart
Ems BSH d 02 62 Sexe F Exhibitor Ulrika Stefansson Linnea Höglund
Result CAGCIB / JudgeM Urban

SC D*Vom Wernerwald Finns Hermes
Ems BSH a 03 Sexe M Exhibitor Mike & Ingrid Swanborn
Result HP / Judge M Urban
CH ES*Canción de Cuna (III) Enhorabuena
Ems BSH a 03 Sexe F Exhibitor Diana Uña Figueredo
Result CACIB / Judge M Urban
PR Mia ChelbyGoldBlue*NL
Ems BSH a 03 Sexe F Exhibitor Ursula Schmatz
Result CAPIB / Judge M Urban

O’dessa Angels Shelter
Ems BSH c 03 Sexe F Exhibitor Heidi Vanschoonwinkel
Result EX2 / Judge M Urban
ES*Cancion de Cuna (III) Isla Bonita

1509306334_-aturday---ctober-28--2017---1146------
Ems BSH c 03 Sexe F Exhibitor Carmen Mariscal
Result EX1 BIV NOM / Judge M Urban
Thunder Phoenix from Brinfinity
Ems BSH c 03 Sexe M Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge M Urban
Navabi Lica from Brinfinity
Ems BSH c 03 Sexe F Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge M Urban

Conquistadors Charming Maggy
Ems BSH e 03 Sexe F Exhibitor Moniek Iwema
Result CAC / Judge V Isakov
Pokemon-Ragnar vom Akaziengrund
Ems BSH e 03 Sexe M Exhibitor Saskia Schaessens
Result EX1 / Judge V Isakov
Ali Di Dworek*PL

1509306332_-aturday---ctober-28--2017---1151------
Ems BSH e 03 Sexe M Exhibitor Carmen Mariscal
Result EX1 BIV / Judge V Isakov

British-Baileys Noa Ginger
Ems BSH g 03 Sexe F Exhibitor Moniek Iwema
Result EX1 / Judge M Urban
CH PR Noa Chelbygoldblue*NL
Ems BSH g 03 Sexe F Exhibitor Angelien Hogenboom
Result CAPIB / Judge B Rettemund

IC Legend of the Fall d’Ambiorix
Ems BSH o 03 Sexe M Exhibitor Milligan Dykhuizen
Result CAGCIB / Judge M Urban

Wabisabi’s Khaleen Dosh
Ems BSH q 03 Sexe F Exhibitor Ingrid Bruinink
Result CAC / Judge M. Biernaczyk

IC Crumble of Silverrush
Ems BSH ns 03 22 64 Sexe M Exhibitor Shirin Edelmann
Result EX1 zonder cert. / Judge M Urban
Patchouli of Silverrush
Ems BSH ns 03 22 64 Sexe F Exhibitor Oliver Edelmann
Result EX1 / Judge M Urban
Chunkey Monkey Her Majesty
Ems BSH ns 03 22 64 Sexe M Exhibitor Sabrina Roelants
Result CAP / Judge M Urban

IC Cinderella van de Karwendel
Ems BSH a 33 Sexe F Exhibitor Ria Greijmans-van Osch
Result CAGCIB / Judge M Urban
Akoya van de Karwendel
Ems BSH a 33 Sexe M Exhibitor Ria Greijmans-van Osch
Result EX1 / Judge M Urban
Amethyst van de Karwendel

1509306330_-aturday---ctober-28--2017---1161------
Ems BSH a 33 Sexe F Exhibitor Elfriede de Jonge
Result EX1 BIV NOM / JudgeM Urban
GIP NL Thalia’s Home Qieut Missy
Ems BSH a 33 Sexe F Exhibitor Nel van Loon
Result CAPS / Judge M Urban

IC Shandy van de Karwendel
Ems BSH c 33 Sexe F Exhibitor Ria Greijmans-van Osch
Result CAGCIB / Judge S Ojaniemi
GIP Cabriole’s Pink Floyd
Ems BSH c 33 Sexe M Exhibitor Elfriede de Jonge
Result absent

Chocolate Heaven Pearl
Ems BSH a 21 33 Sexe F Exhibitor Stijn Laureys
Result EX1 / Judge S Pruchniak

Tinkerbell av Negnat
Ems BSH c 21 33 Sexe F Exhibitor Jennifer Groenendaal
Result CAC / Judge S Pruchniak

IC Meggie Frostiness*CZ
Ems BSH ns 21 33 Sexe F Exhibitor Lenka Fišerová
Result CAGCIB / Judge B Rettemund
CH Nonpareil Gentleman
Ems BSH ns 21 33 Sexe M Exhibitor Ivana i Berislav Merlin
Result absent

CN*FENGTIANFALAO XiaoYuZhou
Ems BSH ny 21 33 Sexe M Exhibitor H JIANG
Result EX1 / Judge V Isakov
Aomi De Maneki Neko
Ems BSH ny 21 33 Sexe F Exhibitor Anita Van Rooy
Result EX1 / Judge V Isakov
Golden Jamayla Kafidim
Ems BSH ny 21 33 Sexe F Exhibitor Wubbo + Jeanet Veldman
Result EX2 / Judge V Isakov

Kyo De Maneki Neko
Ems BSH ay 21 33 Sexe M Exhibitor Anita Van Rooy
Result EX1 / JudgeM. Biernaczyk

—————————————————————————

1509447115_--9-8080-website

WORLD SHOW – Wiedeń 29-30.10.2016 (Austria)

W wystawie uczestniczyło 1334 kotów w tym 141 kotów brytyjskich. Koty brytyjskie sędziowało tylko 11 sedziów na 18 uprawnionych.

13043693_599608580192386_8719495810237603276_n

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

Colour: BSH w 62
Class 11 males
802. MR.ICE KING VAN DE SCHARRELTJES*NL , BSH w 62 ; Sex: 1,0 M 2016-03-29 – (BE) FBE RX 16.BSH.NL.013
F: *INT.CH.WESLEY OF CHIVERS BSH w 62 Ow.: Patrick Ottevaere
M: *CH.AMY VAN DE SCHARRELTJES BSH g Br.: Mevr Scharloo Lia NL

Colour: BSH a
Class 1 males
803. SC ALEXANDER ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCHLO 3985/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD,DE BSH a Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY,SK BSH a Br.: Silvia Mestankova SK
804. SC BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM , BSH a ; Sex: 1,0 M 2010-11-27 – ANFI REG LO 2011/229
F: WCH GARIBALDI’S HEMINGWAY BSH c Ow.: Giugni Iole
M: GEC BEAUTIFUL DIAMOND’S KIMBERLY BSH a Br.: Geyer Gabriela & Helmut DE
805. SC ENCINSTORFS ASTON MARTIN , BSH a ; Sex: 1,0 M 2012-04-15 – (ES) LO 49289
F: GEORGES DE LA VALLEE DU LYS BSH a Ow.: Edo Pitarch Cristobal
M: FENJA VAN DE KRAAYENBERG BSH c Br.: Peter Karl Martinetz AT
806. SC OKTAWIAN FILS MONTEGRI*PL DVM , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-10-12 – (PL)FPL LO 63024
F: IC MAESTRO NIMBLE CAT BSH e Ow.: Garncarek Magdalena & Zbigniew
M: IC FIORELLA FILLE MONTEGRI*PL BSH a Br.: Magdalena & Zbigniew Garncarek PL

Class 2 females
807. SP GIC VENUS OF SURTSEY DSM DVM , BSH a ; Sex: 0,1 F 2012-04-27 – LO 78445
F: IC.HILLS GARDEN´S SHAQUILLE BSH a Ow.: Schärli Doris
M: UMAY OF SURTSEY BSH a Br.: Doris Schärli CH

Class 3 males
808. GIC DEARCAT’S BLUE-SUNNYBOY , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-07-24 – DEKZV LO 375943
F: IC. RESOOL’S URRAC BSH a Ow.: Ziemendorf Agnes & Martin
M: IC. DEARCAT’S WHITE-OLIVIA BSH w 62 Br.: Agnes Ziemendorf DE
809. GIC EVŽEN JOHNNY,CZ , BSH a ; Sex: 1,0 M 2013-12-28 – (CZ)ČSCH LO 361/14/BRI
F: SC OLIVER TWIST JOHNNY,CZ BSH a Ow.: Jonák Vladimír
M: CH ROZÁRKA JOHNNY.CZ BSH a Br.: Jonák Vladimír CZ

Class 4 males
810. GIP GATTORSETTO WALL-E , BSH a ; Sex: 1,0 M 2014-02-11 – IT ANFI LO 120303
F: BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZZOTTI BSH a Ow.: Caggiati Alessandro
M: GATTORSETTO TOFFEE BSH a Br.: Giugni Iole IT

Class 5 males
811. IC CLEVER PAW’S INK BLUE , BSH a ; Sex: 1,0 M 2012-03-22 – (DE) DEKZV LO369858
F: IC SEEBACK CLEVER PAW BSH a Ow.: Davydova Julia
M: FINCH’S YOU’VE GOTTA BE KIDDING BSH a Br.: Vlastimil Vajnorak CZ
812. IC EASY RIDER VAN BLACK LAKE , BSH a ; Sex: 1,0 M 2011-04-22 – KKÖ 11927LO
F: CH SPIKE VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Schrotter Dagmar
M: BYANFA´S LILAC HONEY BSH c Br.: Ruyter -Klaver Joke NL
813. IC EE*XING-STAR FIRST VOLEX , BSH a ; Sex: 1,0 M 2012-02-14 – (EE)EKL LO 6012
F: SC BRIGATTOS SIR JOHN BSH a Ow.: Reut Olga
M: EE*ANA-MARIA KONTI FIRST VOLEX BSH c Br.: Olga Reut EE
814. IC LV*MAGNIT ALAIN DELON JW , BSH a ; Sex: 1,0 M 2014-09-15 – (LV) CFCA LO 3151-9240
F: SC JAGUAR ROXERA*LT, DVM BSH a Ow.: Tolotskaya Natallia
M: CH RU*LIVA CATS YUKITA BSH c Br.: Tolotskaya Natallia BY
815. IC PRINCE CHARLES CHERRY LAND*PL , BSH a ; Sex: 1,0 M 2014-12-31 – SI-ZFDSLO2015-491/BRI
F: SC,NW UNBELIEVABLE OF CZANKRA.PL, JW, DVM, DSM BSH a Ow.: Rejc Melanija
M: CHANCE OF CHERRY LAND.PL BSH a Br.: Marzena & Marek Wisniewski PL

Class 5 females
816. NW IC BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-01-13 – ASFE LO 51114
F: SC QUENTIN LOVELY PANTHER*CZ DVM DSM BSH a Ow.: Mariscal Carmen
M: ES*CANCION DE CUNA (II) FARRUCA BSH a Br.: Petra Snajdrová CZ
817. IC CALAPUNA’S ANNE FAY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2013-05-24 – FE.RX.13.BRI.054.1
F: IC WESLEY OF CHIVERS BSH w 62 Ow.: Drexler Nathalie
M: GRAZINE’S SARAH BERNARDT BSH a Br.: Nathalie Drexler NL
818. IC DIAMOND CATS PRADA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-05-11 – IT* ANFI REG LO 2015/21
F: WCH. SIPKE FAN PALLIE BSH a Ow.: Manfreda Valentina
M: HONEY HOPE VAN DE KRAAYENBERG BSH a Br.: Salden Ronny BE

Class 3 females
819. IC GOTHAM AMAZING STORY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-08-01 – (PL)FPL LO 73898
F: JC. JAGUAR ROXERA BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: CH. CLEVER PAW’S ODILIA BSH a Br.: Ewa Kochalska & Katarzyna PL

Class 5 females
820. IC ICE BLUE D ANDROMEDE , BSH a ; Sex: 0,1 F 2013-03-22 – FFF LO 2372
F: CH. INT. FLIBUSTIER DU PREUX SEINGALT BSH b Ow.: Labaigt Philippe
M: GALAXIE DU BLEU DE THEJENA BSH a Br.: Marie Babot FR
821. GIC MISS BABITTE HOUSE HAIDELY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-08-29 – (BE)FBE LO 15.BRI.024.2
F: *CH.MR.SCOOTER JUNIOP HOUSE HAIDELY BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: GIC.MISS CUTI OF PHOENIX BSH a Br.: Ottevaere Patrick BE
822. IC SI*MIGEDICATS MISS MOLLY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-06-23 – SI-ZFDSLO2015/3032BRI
F: SC WILL I AM OF BALLYHARA BSH a Ow.: Lesjak Janja
M: CH SI*MIGEDICATS HONEY BOOBOO BSH a Br.: Janja Lesjak SI
823. IC NW UMA BEAUTY SECRET BONIBRIT*LT , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-07-24 – (BG) NFF LO 2494
F: GIC SIEMAGIC`S PURR-FECT PABLO BSH a Ow.: Dimova Maria
M: NW`13 GIC BEAUTIFUL LILLY BONIBRIT BSH c Br.: Jolanta Dambrauskaite LT

Class 6 females
824. IP GIC KLASILKO´S CATS INDEPENDENCE 08 , BSH a ; Sex: 0,1 F 2008-02-16 – A-ÖVEK-RX-0804489
F: PAULCHEN OF THE LILAC STAR BSH a Ow.: Aubrunner Kathrin
M: KLASILKO´S CATS ONE NIGHT BSH a Br.: Koll Klaus AT

Class 7 females
825. IC MISS RAJA HOUSE HAIDELY , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-07-24 – (BE)FBE LO 15.BRI.023.7
F: NW&SC.MISTER SCOOTER OF PHOENIX BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: SC.BELINDA CUTE FIRST VOLEX BSH c Br.: Ottevaere Patrick BE
826. CH PARISIENNE WALKWAYS FANTASY WORD, CZ , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-06-22 – (CZ) ČSCH LO – 1234/15/BRI
F: GIC CASPER LITTLE BOY ALBILEA,CZ BSH a Ow.: Simanová Markéta
M: SC ELICHEA COCO BON FANTASY WORD,CZ DVM BSH c Br.: Markéta Simanová CZ
827. CH ROYAL ANTHEM ALUONA *LT , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-06-12 – (ES) ASFE LO 52785
F: ODISSEY ROXERA *LT BSH a Ow.: Edo Pitarch Cristobal
M: VERA WANG BLUE CHARM *LT BSH a Br.: Zivile Dargene – Akvile Sinkeviciute LT

Class 9 males
828. EYE OF THE TIGER OF ROYAL ANGEL*CZ , BSH a ; Sex: 1,0 M 2015-09-25 – SFDH LO 4169/16-HR
F: CROMWELL BLUE ANGEL BSH a Ow.: Han Marina
M: VANILLA SKY OF ROYAL ANGEL*CZ BSH a Br.: Petra Šnajdrova CZ

Class 9 females
829. INDIA DE LUNA LUNERA*ES , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-09-14 – (ES) ASFE LO 52572
F: NW SC HUMPHREY MISIOWE MARZENIE*PL DVM DSM BSH a Ow.: Perera González Ramón
M: NW CH MEGAN MIA AMORE DE LA HORSKY PARK*SK BSH a Br.: Ramón Perera González ES
830. MIGEDICATS I AM IONA JW , BSH a ; Sex: 0,1 F 2014-09-05 – IT* ANFI REG LO 2015/54
F: CH. EASY RIDER VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Bancovich Donatella
M: CH. MIGEDICATS EMMY SWEETHEART BSH a Br.: J. Lesiak SI
831. OLYMPIA LULUDI*PL , BSH a ; Sex: 0,1 F 2015-07-23 – (PL)FPL LO 87312
F: INKY IMAGINE ROXERA*LT BSH a Ow.: Napiórkowska-Reszczyk Eliza
M: CH IVY LULUDI*PL BSH a Br.: Eliza Napiórkowska-Reszczyk PL

Class 11 females
832. CATLEROY BLUE CHANTEL , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-01-27 – (HU) FH LO 04830
F: PRINZ LUDWIG VON ANGELAS SONNENHOF BSH a Ow.: Virag Béla Jozsef
M: GIC PATTY VAN CATTERYLINUM BSH a 03 Br.: Béla Jozsef Virag HU

Class 12 males
833. CHARLIE BEAR GLAMOUR VELVET , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-05-15 – (PL)FPL LO 103133
F: LEO BEAR CHERRY LAND*PL BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: EMMA ROYAL SECRET*PL BSH c Br.: Anita Lendo BE
834. EROS VON LANDSTEIN , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-06-10 – KKÖ PENDING
F: IC EASY RIDER VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Schrotter Dagmar
M: SI MIGEDICATS GRAYCIE MAE BSH c Br.: Dagmar Schrotter AT
835. KOKOSCHKA VON AUBELLA A , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-05-30 – A-ÖVEK-LO-1620647
F: SC LUCKY LUCK FROM SHARPHILL A BSH a Ow.: Aubrunner Kathrin
M: BLUE NIL FROM SHARPHILL A BSH a Br.: Kathrin Aubrunner AT
836. QUIMBY FROM ALBILEA, CZ , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-06-14 – (CZ) ČSCH LO 883/16/BSH
F: AMMON TENDER BUTTON, CZ BSH c Ow.: Bílková Ml Alena
M: MINNIE FROM ALBILEA,CZ BSH a Br.: Bílková Alena CZ
837. RUSH MAKER LULUDI*PL , BSH a ; Sex: 1,0 M 2016-04-11 – (CZ) CSCH LO 982/16/BSH
F: INKY IMAGINE ROXERA*LT BSH a Ow.: Snajdrova Petra
M: CH IVY LULUDI*PL BSH a Br.: Eliza Napiorkowska-Reszcyk, Pl PL

Class 12 females
838. BERENICE DELLA DINASTIA ROMANA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-06-08 – ANFI PENDING
F: SC. BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM BSH a Ow.: Pelone Marco
M: LIV VAN BLACK LAKE BSH c Br.: Pelone Marco IT
839. BRICOCCOLE BOTTONCINA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-01 – IT* ANFI LO 135469
F: CH. LEONARDO DA VINCI LULUDI BSH a Ow.: Bancovich Donatella
M: MIGEDICATS I AM IONA, JW BSH a Br.: Donatella Bancovich IT
840. CATLEROY RIVA-ENELLI , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-07 – (HU) FH LO 05166
F: PRINZ LUDWIG VON ANGELAS SONNENHOF BSH a Ow.: Virag Béla Jozsef
M: CATLEROY LILLY WOOD BSH c Br.: Béla Jozsef Virag HU
841. CHLOË ANGIOLETTI , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-02 – (BE) FBE LO 16.BSH.010.4
F: SC. GISMO CHELBYGOLDBLUE*NL BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: LADY FEE OF JERRY’S PLACE BSH a Br.: Marlie De La Roy NL
842. DAIQUIRI ROXERA*LT , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-05 – LV CFCA LO 11375
F: IC BRITZ SUPER TROOPER BSH a Ow.: Izdunyte Solana
M: IC DESDEMONA ROXERA*LT BSH a Br.: Solana Izdunyte LT
843. ES*CANCION DE CUNA (III) EFECTO POMPON , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-06-21 – IN PROCESS
F: CH BEN HUR*BY BSH a03 Ow.: Sanchez Soledad
M: GIC ES*CANCION DE CUNA (II) RECHONCHA BSH c Br.: Carmen Mariscal ES
844. LV*MAGNIT EVANGELINA , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-10 – (LV) CFCA LO 11541
F: IC LV*MAGNIT ALAIN DELON + JW BSH a Ow.: Tolotskaya Natallia
M: CH NOEMI ROXERA*LT BSH a Br.: Tolotskaya Natallia BY
845. PL*PALLADIUM F´BAO BAO , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-05-15 – A-ÖVEK-LO-1620724
F: CH SPIKE VAN BLACK LAKE BSH a Ow.: Aubrunner Kathrin
M: PL*PALLADIUM SEMELE BSH a Br.: Iwona & Dariusz Krzyzewscy PL
846. SHAILENE WOODLEY CHELBYGOLDBLUE , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-01 – (CH) FFH LO 91094
F: CH FLOYD CHELBYGOLDBLUE BSH a 03 Ow.: Strimer Fadrina
M: OLLILY CHELBYGOLDBLUE BSH c Br.: Angelien Hogenboom NL
847. SI.CANDYLAND DAISY LI , BSH a ; Sex: 0,1 F 2016-04-18 – SI-ZFDSLO2016/3296BSH
F: IC PRINCE CHARLES CHERRY LAND.PL BSH a Ow.: Rejc Melanija
M: SI.MIGEDICATS LADY LILU BSH a Br.: Melanija Rejc SI

Colour: BSH b
Class 3 males
848. GIC JACHYM JOEY Z KLAJDOVKY, CZ , BSH b ; Sex: 1,0 M 2014-04-02 – (CZ)CSCH LO 590/14/BRI
F: GIC JAMES HONEY PIE, CZ BSH e Ow.: Kosnovska Jana
M: CH CHARMING WINGS OF KOTOFFSKI, RU BSH o 03 Br.: Hana Kostelecka Sulcova CZ

Class 12 females
849. CORA DE CHAT AU BIJOU *LI , BSH b ; Sex: 0,1 F 2016-04-07 – LOFL 1813
F: I`M NUMBR ONE TEDDY BEAR FROM ARTHUR`S GARDEN BSH b Ow.: Beck Vogt Rosmarie
M: IC BINGNA DE CHAT AU BIJOU*LI BSH b Br.: Rosmarie Beck Vogt LI

Colour: BSH c
Class 1 females
850. SC BELINDA CUTE FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F 2013-07-16 – (EE) EKL LO 6681
F: VINCENT CORAL FIRST VOLEX BSH c Ow.: Patrick Ottevaere
M: CH.TEFFI NIGHT FIRST VOLEX BSH a Br.: Olga Reut EE
851. SCNW EE* JANET MILAN FIRST VOLEX DVM , BSH c ; Sex: 0,1 F 2014-02-21 – (EE)EKL LO6948
F: NW,EC S*OLANGAS OLIGARK,DVM,DSM,DM BSH c Ow.: Reut Olga
M: CH EE*MAGNOLIA LUCKY FIRST VOLEX BSH a Br.: Olga Reut EE

Class 5 females
852. IC ELENA KATES AKIS LT , BSH c ; Sex: 0,1 F 2014-12-05 – (LV) CFCA LO 9559
F: IC PERKUNAS VAN DE KRAAYENBERG BSH a Ow.: Kaupa Algirdas
M: MONA KATES AKIS LT BSH a Br.: Algirdas Kaupa LT

Class 7 females
853. CH ES*CANCION DE CUNA (II) XUXE , BSH c ; Sex: 0,1 F 2015-01-07 – ASFE LO 51865
F: PL*NILFGAARD SHERMAN BSH a Ow.: Mariscal Carmen
M: GIC ES*CANCION DE CUNA (II) RECHONCHA BSH c Br.: Carmen Mariscal ES

Class 10 males
854. GIC ARNOLD ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM, SK , BSH c ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCHLO 3983/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD,DE BSH a Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY,SK BSH a Br.: Silvia Mestankova SK

Class 11 females
855. EE*DOLORES DIAMOND FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-03-05 – (EE)EKL LO8028
F: CH (WCF) EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BSH c Ow.: Reut Olga
M: EE*TUTTI LUCKY FIRST VOLEX BSH a Br.: Olga Reut EE

Class 12 females
856. BELINDA DELLA DINASTIA ROMANA , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-06-08 – ANFI PENDING
F: SC. BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM BSH a Ow.: Pelone Marco
M: LIV VAN BLACK LAKE BSH c Br.: Pelone Marco IT
857. EE*DIANA QUEEN HOU FIRST VOLEX , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-03-30 – (EE) EKL LO 8031
F: CH (WCF) EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BSH c Ow.: Reut Olga
M: EE*H.MARGO FIRST VOLEX BSH c Br.: Olga Reut EE
858. KATIE HOLMES CHELBYGOLDBLUE , BSH c ; Sex: 0,1 F 2016-04-27 – (BE) FBE LO 16.BSH.012.1
F: SC. GISMO CHELBYGOLDBLUE BSH a Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: PL GOTHAM AMAZING STORY BSH a Br.: Angelien Hogenboom NL

Colour: BSH d
Class 3 females
859. GIC ALICE VABANK *PL , BSH d ; Sex: 0,1 F 2014-08-06 – IT*ANFI REG LO 2014/566
F: GIC. HARLEY AM TROTZBACH BSH d Ow.: Baldizzone Matilde
M: CH. BIANCA REDKITTY*CZ BSH d 22 Br.: Lysakowska Sylwia PL

Class 7 males
860. CH MOZART DE ANTESTO , BSH d ; Sex: 1,0 M 2015-06-17 – (CZ)ČSCH LO 1154/15/BRI
F: IC HONEY BEAR OF CZANKRA *PL BSH e Ow.: Polyak Libor
M: CH FELICIA DE ANTESTO BSH d Br.: Tamara Vihrova EE

Class 9 females
861. DAHLIA VABANK*PL , BSH d ; Sex: 0,1 F 2015-10-10 – (PL)FPL LO 91390
F: CH PUCCINI VOM THENNERSEE*D BSH e Ow.: Lysakowska Sylwia
M: CH ARWENA VABANK*PL BSH d Br.: Sylwia Lysakowska PL

Class 12 females
862. BEAUTIFUL DISASTER DI TONDAGENTILE , BSH d ; Sex: 0,1 F 2016-04-19 – IT*ANFI LO 134862
F: CH. VAMOS DI GHELAS BSH e Ow.: Baldizzone Matilde
M: GIC. ALICE VABANK*PL BSH d Br.: Baldizzone Matilde IT

Colour: BSH e
Class 3 males
863. GIC LAERTES DE PURA SANGRE, CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M 2013-03-12 – (CZ)CSCH LO 510/13/BRI
F: GIC ATTYLA KOCISZE*PL, JW, DVM BSH e Ow.: Klyusovets Alexander
M: CH JOKE`S CREAM HANNAH PANDORA VOM WERNERWALD BSH e Br.: Nikola Arcanidu, Dis CZ

Class 4 males
864. GIP SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA, CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M 2008-02-06 – (CZ) ČSCH LO 142/ 8/BRI
F: IC DEVIL DE SOLEIL CLAIR, CZ BSH a Ow.: Winkler Petr
M: ELVÍRA BLUE PRAGUE, CZ BLH g Br.: Helena Cynková Holá CZ

Class 4 females
865. GIP IC SHIKANTAZA’S FELISHA DSM , BSH e ; Sex: 0,1 F 2005-07-29 – DEKZV LO 312911
F: GIC HANN OF THE CREAM VON TONKAY DSM BSH e Ow.: Drexler Nathalie
M: CH. CREME OREA-HELENA VON BAERENTAL BSH e Br.: Karsten Wissmann DE

Class 7 females
866. CH SIEMAGIC`S ISA BELLA , BSH e ; Sex: 0,1 F 2015-04-20 – SFDH LO 3864/15-HR
F: SIEMAGIC`S BOWIE BSH e Ow.: Jurkovic Indira
M: SIEMAGIC`S LEAH SAPHIRA BSH e Br.: Sieneke Siemens NL

Class 12 males
867. FRANKIE BRITISH RED, CZ , BSH e ; Sex: 1,0 M 2016-05-03 – (CZ)ČSCH RX 69/16/BSH
F: CH T.N.T. I´M DYNAMITE VOM LODERBERG BSH d Ow.: Tesarova Radka
M: IC ANNIE BRITISH RED,CZ BSH d Br.: Tesarova Radka CZ

Colour: BSH g
Class 3 females
868. GIC ALIMUR`S XAVIERA , BSH g ; Sex: 0,1 F 2014-04-10 – (PL)FPL LO 76367
F: *WCH, *TP FREDI KATES AKIS*LT BSH a Ow.: Gulka Ewa
M: *CH AISSA PLUSHEVY MISHKA BSH f Br.: Alexey Vaivantsev RU

Class 7 females
869. CH FEEL IN LOVE OF LAST HOPE*CZ , BSH g ; Sex: 0,1 F 2015-07-21 – A-ÖVEK-RX-1505130
F: LEEROY VOM MÜHLENECK BSH c Ow.: Höfler Markus
M: EEK A MOUSE DUTCH BSH e Br.: Petr Vopalecky CZ

Class 12 females
870. MISS LISSELOTTE HOUSE HAIDELY , BSH g ; Sex: 0,1 F 2016-06-01 – (BE)FBE LO 16.BSH.017.4
F: GIC.IT*BRICOCCOLE WINSTON CHURCHILL BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: GIC.MISS HADISE VAN DE HIERWEG BSH g 03 Br.: Ottevaere Patrick BE
871. WALENTINA VIRIDIAN. CZ , BSH g ; Sex: 0,1 F 2016-04-16 – (CZ)ČSCH LO 676/16/BSH
F: NW SC LESTER DES LIBELLULES, DVM BSH e Ow.: Urban Martin
M: LILLY MARLEN VIRIDIAN,CZ BSH j 03 Br.: Martin Urban CZ

Colour: BSH j
Class 6 females
872. IP IC NESSIE LILA-CREMY HONEY PIE, CZ , BSH j ; Sex: 0,1 F 2010-05-27 – (CZ) ČSCH RX 183/10/BRI
F: IC JAMES HONEY PIE, CZ BSH e Ow.: Winkler Petr
M: CH GISELLE VOM BERNSTEINLICHT (FEV) BSH j Br.: Miroslava Šotnarová CZ

Colour: BSH ns 11
Class 1 males
873. NW SC USCHI SILVER BRITISH EMOTION SK DVM DSM , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-22 – (SK) SZCH LO 3777/2013/BRI
F: ZERO FELIS PRETIOSUS BSH ns 11 Ow.: Sigmund Zdenko
M: CH SILVER CASSIE FROM SUNNYPLACE BSH ns 11 Br.: Miriam Štyriaková SK

Class 3 males
874. GIC GARRY FROSTINES, CZ , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-07 – (CZ)ČSCH LO 540/13/BRI
F: CH GOSTO STEPPE STARS*RU BSH ns12 Ow.: Fišerová Lenka
M: IC BRIA COONIE OF MOON SISSI BSH ns 11 Br.: Lenka Fišerová CZ
875. GIC NATALYLAND’S SILVER FALCON , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-01-20 – IT*ANFI REG RX 2014/266
F: WCH. PROSPER SILVER (EX MORMOT) NATALYLAND BSH as 11 Ow.: La Bella Denise
M: CH.NATALYLAND’S(EX MORMOT) SILVER ZETA JONES BSH ns 11 Br.: Yamanaeva E. RU

Class 3 females
876. GIC CAMELIE Z RUŽINOVA SK DVM , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2015-02-03 – (SK) SZCH LO 4488/2015/BRI
F: NW2015 NW2014 SC USCHI SILVER BRITISCH EMOTION SK DVM DSM BSH ns 11 Ow.: Miklošová Anna
M: SC ALSEYA CRYSTAL DIAMOND, CZ BSH ns 11 Br.: Phdr. Anna Miklošová SK
877. GIC JADWIGA’S ZAMIRAMIS , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-05-23 – (NL)FE.LO13.BRI.043.1
F: SC HIGH HESKET’S SILVER WALK OF FAME BSH ns 11 Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: JADWIGA’S TIFFANY BSH ns 11 Br.: Jadwiga Kluiter-Jassyk NL

Class 5 males
878. IC BRUNO OF KIBELA , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-08-29 – (BG)NFF LO 2702
F: SC VAGABOGO WINNER BSH ns 11 Ow.: Roshev Bogomil
M: IC NW CLEVER PAW’S FRANCESCA JW BSH ns 11 Br.: J. Kirilova BG

Class 5 females
879. IC GALADRIELA SILVER ESTIBRI*PL , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-03-04 – SI-ZFDSRX2014-460/BRI
F: SC DORIAN SNEZHNY BARS BSH ns 11 Ow.: Baselj Manca
M: AURORA ESTIBRI*PL BSH n 21 33 Br.: Rabiniak Estera & Cieniek Anna PL
880. IC NW NL*CLEVER PAW`S FRANCESCA JW , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2011-07-13 – (BG) NFF LO 1558
F: CH.SILVERBLUE YANGOON D`OAXACA BSH as11 Ow.: Kirilova Jenia
M: VANESSA DEVIANTI BSH ns11 Br.: Vlastimil Vajnorak CZ
881. IC SILVER NIKA NICE OF CAT PHILOSOPHY , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-01-20 – (CZ)ČSCH LO 657/14/BRI
F: GR.CH.D´ EURO. SILVER FRIDOLIN FROM SUNNYPLACE, DE BSH ns 11 Ow.: Priymak Olga
M: SILVER CLEAR OF CAT PHILOSOPHY, DE BSH ns 11 Br.: Oxana Bakaeva DE
882. IC UA*CURIOUS ANGEL ABBIE , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2015-07-05 – (UA) UFU LO 11968
F: UA*LEO SAN GERMAN BSH ns 11 Ow.: Volchko Olga
M: UA*LEO SAN LEXIE BSH ns 11 Br.: Olga Volchko UA

Class 7 males
883. CH HERCULES IL’ DE MARY , BSH ns 11 ; Sex: 1,0 M 2015-04-17 – (CZ)ČSCH LO 325/16/BSH
F: GR.I.CH. CHESTER IL’ DE MARY BSH ns 11 Ow.: Priymak Olga
M: CH QUEEN BEAUTY SNOW FIELD BSH ns 11 Br.: Ekaterina Kiseleva RU

Class 7 females
884. CH VERENA VON BURG WEISSENSEE , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-09-10 – (CZ)ČSCH LO 936/14/BRI
F: MORITZ VON BURG WEISSENSEE, DE BSH ns 11 Ow.: Priymak Olga
M: OASIS DE LA MURR HOLLY, DE BSH ns 11 Br.: Natalie Seyffarth DE

Class 9 females
885. BELLA PURE BEAUTY, CZ , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2015-08-07 – (CZ)CSCH LO 997/15/BRI
F: CHARLIE FROSTINESS, CZ BSH ns 11 Ow.: Chovancova Hana
M: VERENA VON BURG WEISSENSEE/KVL/ BSH ns 11 Br.: Olga Priymak CZ

Class 11 females
886. PROSPER DREAM’S HANNIKA , BSH ns 11 ; Sex: 0,1 F 2016-01-30 – IT*ANFI REG LO 2016/337
F: RUSSO PAVAROTTI BSH ns 11 Ow.: La Bella Denise
M: NATALYLAND’S SILVER ARIADNE BSH ns 11 Br.: Yamaneva E. RU

Colour: BSH es 11
Class 5 females
887. IC ANYAMANEE LOOK ME , BSH es 11 ; Sex: 0,1 F 2014-07-28 – NL.FE.RX14.BRI.063.1
F: TEMPLEGATES MILES BSH ds11 Ow.: Oosterhof Rawikorn
M: GIC ANYAMANEE HAPPY NEW YEAR BSH ds25 62 Br.: Rawikorn Oosterhof NL

Colour: BSH ny 11
Class 1 females
888. SC GOLDEN THANIKA KAFIDIM DVM , BSH ny 11 ; Sex: 0,1 F 2012-04-10 – (NO)NRR RX 16 79 26
F: IC S*PYMANS BLUE BERRY BSH ay 11 Ow.: Hindenes Rita
M: CH NUDARA KAFIDIM BSH ny 11 Br.: J. C. Veldman-Zwikker NL

Class 3 females
889. GIC GOLDEN ZIVA KAFIDIM , BSH ny 11 ; Sex: 0,1 F 2013-07-22 – (NO)NRR RX 172563
F: IC S*PYMANS BLUE BERRY BSH ay 11 Ow.: Hindenes Rita
M: CH JIVIKA KAFIDIM BSH ny 11 Br.: J. C. Veldman-Zwikker NL

Class 7 males
890. CH BG*FOXYLAND BENJAMIN GOLD , BSH ny 11 ; Sex: 1,0 M 2015-02-04 – (BG) NFF RX 0692
F: GOLDEN LEON VON EL’IDT BSH ny 25 Ow.: Damyanova Mihaela
M: YOYO MAE OF SILVER LEGEND BSH ay 11 Br.: Mihaela Damyanova BG

Colour: BSH b 24
Class 2 males
891. SP AYERS ROCK CHOKKIE*PL , BSH b 24 ; Sex: 1,0 M 2013-08-05 – (PL)FPL RX 60819
F: SC PELARGIL MORIQUENDI*PL DVM BSH b Ow.: Broda Erwin
M: IC XANELLE MORIQUENDI*PL BSH b 21 33 Br.: Erwin Broda PL

Colour: BSH ns 22 64
Class 1 males
892. NW SC COPY BY GUCCI OF BRITISH EDITION, CZ DVM DSM , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-03-01 – (CZ) ČSCH RX 16/13/BRI
F: SC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA, RU DVM BSH ns 22 64 Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA, DE DVM BSH ns 22 64 Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ
893. WW12 SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI JW DVM DSM , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2009-07-03 – IT* ANFI REG 2009/474
F: UNO DE NOBLE * LV BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: BABBELBOX DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Br.: Ad De Bruijn NL

Class 3 females
894. GIC MYSTICAT´S SILVER NARNIA , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-08-27 – (CZ) ČSCH LO 265/14/BRI
F: JUSPURR DE NOBLE*LV BSH ns 22 64 Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: MYSTICAT´S SILVER TE AMO, RU BSH ns 22 64 Br.: Olga Smyk RU

Class 5 males
895. IC VALE OF PROUD’S BUMBLEBEE , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-08-19 – (RO)FNFR RX 150066
F: IC VALE OF PROUD’S VERY SPECIAL BSH ns 22 64 Ow.: Thierjung Brigitte
M: IC VALE OF PROUD’S PIN-UP GIRL BSH ns 22 64 Br.: Bobby Funk DE

Class 7 females
896. WW14 CH ONLYBLACKSILVER WHY NOT JW , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-05-11 – IT ANFI LO 123289
F: WW’12, SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW, DSM, DVM BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC BAY LEE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Class 9 females
897. FANFARE DE BROECKLONI JW , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-07-07 – (CZ) CSC RX 40/16/BSH
F: BARTOZ DE BROECKLONI*NL BSH ns 22 64 Ow.: Snajdrova Petra
M: DOLLY MANIKEOB*DE BSH ns 03 22 64 Br.: Ad De Bruijn NL

Class 7 females
898. JIMOJE`S IZZY ICE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-10-23 – MU.RX15.BRI.279.3
F: NW.IC BOYSTOWN DE BROECKLONI BSH ns 2264 Ow.: De Haan Ineke
M: IC ZSAZSA SILVER OF DOWGAR HILL BSH ns 2264 Br.: Ineke De Haan NL

Class 10 females
899. CHIANA HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2010-09-17 – (BE) FBE RX 15.BRI.BE.003
F: AFFINTY’S SILVER NEWTON BSH ns 22 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: CUNNING LITTLE VIXEN SILVER CHANEL BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
900. JADIS HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-02-11 – (BE) FBE RX 15.BRI.BE.005
F: BORRETJE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: TWILIGHT SPARKLE HER MAJESTY BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
901. ONLYBLACKSILVER APACHE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-04-16 – IT ANFI LO 128790
F: WW’12, SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW, DSM, DVM BSH ns 22 64 Ow.: Rogna Elena
M: IC BAY LEE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Class 11 females
902. FRAGILE BEAUTY OF BRITISH EDITION, CZ JW , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-01-01 – (CZ)ČSCH RX 10/16/BSH
F: SC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA, RU DVM BSH ns 22 64 Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA,DE DVM BSH ns 22 64 Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ

Class 12 males
903. ELECTRIC OF SILVERRUSH , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-01 – MU.RX16.BSH.149.4
F: OTHELO OF RENDY CAT BSH ns 22 64 Ow.: Edelmann Oliver
M: XTOPIA OF SILVERRUSH BSH ns 22 64 Br.: Oliver Edelmann DE
904. LEONARD PROCAT BLUE , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-13 – MU.LO.16.BSH.129.1
F: NV IC BARIERRE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: PROCAT BLUE KIM NOVAK BSH ns 24 64 Br.: Tomislav Špiček HR
905. ONLYBLACKSILVER BEEP BEEP , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-14 – IT ANFI LO 135561
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT
906. ONLYBLACKSILVER BAILEYS , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-05-14 – IT ANFI LO135560
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT
907. XEROX V. LERCHENHOF , BSH ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-04-30 – KKÖ 13909 LO
F: IC HYPER OF SILVERRUSH BSH ns 22 64 Ow.: Rieger Sandra
M: K. HARMONY STAR OF THE SKY BSH ns 24 64 Br.: Fister/pasterk Robert/andrea AT

Class 12 females
908. BERNICE PROCAT BLUE , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-13 – MU.LO.16.BSH.129.2
F: NV IC BARIERRE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: PROCAT BLUE KIM NOVAK BSH ns 24 64 Br.: Tomislav Špiček HR
909. HONEY PIE HER MAJESTY , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-06-21 – (BE) FBE RX.16.BSH.022.2
F: IC BEN THE MEN DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: CHIANA HER MAJESTY BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
910. ONLYBLACKSILVER B. B. , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-14 – IT ANFI LO 135562
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Colour: BSH ns 22 62
Class 12 females
911. ONLYBLACKSILVER BE HAPPY , BSH ns 22 62 ; Sex: 0,1 F 2016-05-14 – IT ANFI LO 135564
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Colour: BSH ns 22 64
Class 12 females
912. ONLYBLACKSILVER BLACK IS BLACK , BSH ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-14 – IT ANFI LO 135563
F: CH BACK TO BLACK DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Bogni Patrizia
M: IC ONLYBLACKSILVER SIDNEY BSH ns 22 64 Br.: Patrizia Bogni IT

Colour: BSH ns 24 64
Class 5 males
913. IC BEN THE MEN DE BROECKLONI , BSH ns 24 64 ; Sex: 1,0 M 2014-06-11 – (BE) FBE RX 15.BRI.NL.001
F: BEN-NIE DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: BAL MASQUÉ DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Br.: Ad De Bruijn NL

Class 12 females
914. DORA PROCAT BLUE , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-13 – MU.LO.16.BSH.129.3
F: NV IC BARIERRE DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: PROCAT BLUE KIM NOVAK BSH ns 24 64 Br.: Tomislav Špiček HR
915. TIGER LILY HER MAJESTY , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-31 – (BE) FBE RX.16.BSH.014.2
F: IC BEN THE MEN DE BROECKLONI BSH ns 24 64 Ow.: Van Den Eynde Anja
M: SANSA HER MAJESTY JW BSH ns 22 64 Br.: Anja Van Den Eynde BE
916. XENIA II. V. LERCHENHOF , BSH ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2016-04-30 – KKÖ 13910 LO
F: IC HYPER OF SILVERRUSH BSH ns 22 64 Ow.: Rieger Sandra
M: K. HARMONY STAR OF THE SKY BSH ns 24 64 Br.: Fister/pasterk Robert/andrea AT

Colour: BSH a 03
Class 9 males
917. ARCHIBALD FANTASY FUTURE*NL , BSH a 03 ; Sex: 1,0 M 2015-11-25 – (BG) NFF LO 2533
F: FLOYD CHELBYGOLDBLUE BSH а 03 Ow.: Santurdzhiyan Lora
M: LUMINA FANTASY AVALON BSH а 33 Br.: S. M. Stoyanova NL

Class 9 females
918. ES*CANCION DE CUNA (II) ZIGZAG , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F 2015-07-17 – ASFE LO 52379
F: CH BEN HUR MELIOR*BY BSH a 03 Ow.: Mariscal Carmen
M: NW IC BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ BSH a Br.: Carmen Mariscal ES

Class 11 females
919. CATLEROY BLANCHE , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F 2016-01-27 – (HU) FH LO 04831
F: LUDWIG VON ANGELAS SONNENHOF BSH a Ow.: Virag Béla Jozsef
M: S.C . PATTY VAN CATTERYLINUM BSH a 03 Br.: Béla Jozsef Virag HU

Class 12 females
920. RENESMEE CHELBYGOLDBLUE , BSH a 03 ; Sex: 0,1 F 2016-04-01 – (BE) FBE LO 16.BSH.004.2
F: CH. FLOYD CHELBYGOLDBLUE BSH a 03 Ow.: Hogenboom Angelien & Marcel
M: OLLILY CHELBYGOLDBLUE BSH c Br.: Angelien Hogenboom NL

Colour: BSH e 03
Class 5 males
921. IC KNUT VOM ROSENSCHLÖSSL , BSH e 03 ; Sex: 1,0 M 2014-05-10 – A-ÖVEK-LO-1419945
F: CH VIGARO VAN SAWILLU*NL BSH a Ow.: Wagner Elke
M: GIC ROZALIE BRILLIANT FIELD*BY BSH f 03 Br.: Elke Wagner AT

Colour: BSH g 03
Class 9 females
922. NEFERTITI IN CRADLE OF DREAM , BSH g 03 ; Sex: 0,1 F 2015-08-07 – ASFE LO 52716
F: GIC ANNE’S KARL-FREDERICE BLUE VOM WERNERWALD BSH a03 Ow.: Sanchez Soledad
M: ROSE VAN CATTERYLINUM BSH g03 Br.: Sofia Bulhosa PT

Colour: BSH j 03
Class 9 females
923. JEZEBEL VAN DE KATTEKLAUW , BSH j 03 ; Sex: 0,1 F 2015-09-12 – (BE) FBE RX 16.BSH.BE.016
F: *CH.MR.SCOOTER JUNIOR HOUSE HAIDELY BSH a Ow.: Patrick Ottevaere
M: *CH.CHILI PEPPERS CHANELLE BSH j 03 Br.: Mr Vercamer-Vanpoucke BE

Class 12 females
924. X-TREME VIRIDIAN, CZ , BSH j 03 ; Sex: 0,1 F 2016-04-26 – (CZ) ČSCH LO 839/16/BSH
F: ONE WISH CASSIA TURIANA BSH b 02 63 Ow.: Urban Martin
M: UMORGI BASTET Z RICAN, CZ BSH e 03 Br.: Martin Urban CZ

Colour: BSH ns 02 21 64
Class 12 males
925. HU* CHAIN BRIDGE IDEFIX , BSH ns 02 21 64 ; Sex: 1,0 M 2016-03-31 – (HU)FH RX 04782
F: HU* CHAIN BRIDGE ENRICO BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: UCCELLA OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Br.: Katalin Papp AT
926. HU* CHAIN BRIDGE INDIANA JONES , BSH ns 02 21 64 ; Sex: 1,0 M 2016-03-31 – (HU)FH RX 04783
F: HU* CHAIN BRIDGE ENRICO BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: UCCELLA OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Br.: Katalin Papp AT

Colour: BSH ns 03 22 64
Class 9 females
927. HINDE DE BROECKLONI , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-08-16 – MU.RX.15.BRI.208.5
F: BARTOZ DE BROECKLONI BSH ns 22 64 Ow.: Špiček Tomislav
M: ANDERS DAN ANDERS DE BROECKLONI BSH ns 03 22 64 Br.: Ad De Brujin NL
928. UCCELLA OF SILVERRUSH , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2015-03-01 – (HU)FH RX 03829
F: YOLO OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: COCAINE OF SILVERRUSH BSH ns 022164 Br.: Oliver Edelmann DE

Class 11 males
929. CRUMBLE OF SILVERRUSH , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-02-22 – (NL)MU.RX16.BSH.073.5
F: OTHELO OF RENDY CAT BSH ns 22 64 Ow.: Edelmann Oliver
M: CRYSTAL OF SILVERRUSH BSH ns 03 22 64 Br.: Oliver Edelmann DE
930. VINCENT V. LERCHENHOF , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 1,0 M 2016-02-27 – KKÖ 13802EX
F: IC JONAS V. LERCHENNHOOF BSH 24 64 Ow.: Fister & Pasterk Robert & Andrea
M: I-MOGGY OF SILVERRUSH BSH n 03 22 Br.: Fister&pasterk Robert&andrea AT

Class 12 females
931. HAPPY OF SILVERRUSH , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-05-31 – (NL)MU.RX16.BSH.175.1
F: OTHELO OF RENDY CAT BSH ns 22 64 Ow.: Edelmann Oliver
M: VANITY OF SILVERRUSH BSH ns 03 22 64 Br.: Oliver Edelmann DE
932. HU* CHAIN BRIDGE ISABELLE , BSH ns 03 22 64 ; Sex: 0,1 F 2016-03-31 – (HU)FH RX 04784
F: HU* CHAIN BRIDGE ENRICO BSH ns 032264 Ow.: Papp Katalin
M: UCCELLA OF SILVERRUSH BSH ns 032264 Br.: Katalin Papp AT

Colour: BSH c 33
Class 9 females
933. DAENERYS OF SHINING WINTER , BSH c 33 ; Sex: 0,1 F 2015-09-17 – KKÖ PENDING
F: HILL´S GARDEN ACE BSH a 33 Ow.: Schrotter Dagmar
M: EC LA-SAI´S TAMINO BSH x cy 25 33 Br.: Kühnlein Sarina DE

Colour: BSH n 21 33
Class 12 females
934. RACE TO PURFECTION BELL ARDEN , BSH n 21 33 ; Sex: 0,1 F 2016-06-12 – FBE PENDING
F: QUENTIN GOLDENBRI BSH ny 11 33 Ow.: Laureys Stijn
M: KESHU BELL ARDEN BSH a 21 33 Br.: Andrea Koppiova SK

Colour: BSH b 21 33
Class 10 females
935. IC LEONTYNKA VON HUNADY , BSH b 21 33 ; Sex: 0,1 F 2011-05-27 – (SK) SZCH RX 195/2011/BRI
F: IC HENRICH VON HUNADY BSH b 33 Ow.: Huňadyová Zuzana
M: JASMINKA VON HUNADY BSH b 03 21 33 Br.: Zuzana Huňadyová SK

Colour: BSH p
Class 3 males
936. GIC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI , BSH p ; Sex: 1,0 M 2013-08-31 – (CZ)ČSCH LO 30/14/BRI
F: G.I.CH. BONAPARTE VOM KUPFERSTICH BSH p Ow.: Šedová Linda
M: CHANEL WITH LOVE OF KOTOFFSKI BSH p Br.: Irina Bazhinova RU

Class 11 females
937. CYGANERIA HARI MAYA*PL , BSH p ; Sex: 0,1 F 2016-01-19 – (PL)FPL LO 95746
F: IC MOJO PRIEST OF AYDINDRIL*PL BSH b Ow.: Gulka Ewa
M: SC NINA BONOPARTOVNA OF KOTOFFSKI BSH p Br.: Ewa Gulka PL

Class 12 females
938. JASMIN ELLA NEW MONTEMI, CZ , BSH p ; Sex: 0,1 F 2016-04-12 – (CZ) ČSCH LO 555/16/BSH
F: GIC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI BSH p Ow.: Šedová Linda
M: EMMY LOU HONEY PIE BSH h 03 Br.: Linda Šedová CZ

Colour: BSH ns 21 33
Class 7 females
939. CH DESERT ROSE MADE BY GOD , BSH ns 21 33 ; Sex: 0,1 F 2015-03-05 – SFDH RX 229/15 HR
F: MUSLIN CATS WHISPER WOW BSH x ny 11 33 Ow.: Merlin Ivana I Berislav
M: SNOW RAY PETUNIA BSH ns 11 Br.: Marija Bojničanova , Sk SK

Class 9 females
940. SI*MILK & HONEY BAYADERA , BSH ns 21 33 ; Sex: 0,1 F 2015-09-05 – SI – ZDFSLO2015/3148BRI
F: IC A* SCHOENWEG NINO DI ANGELO BSH ns 11 Ow.: Baselj Manca
M: IC* GALADRIELA SILVER ESTIBRI*PL BSH ns 11 Br.: Manca Bašelj SI

Colour: BSH ny 25
Class 5 males
941. IC UA*LEO SAN OLIVER , BSH ny 25 ; Sex: 1,0 M 2014-12-15 – (UA)UFU LO 11235
F: ABSOLU LE ROI SOLEIL BSH ny 25 Ow.: Kuznetsova Yuliia
M: VIOLETTE MICACLE BRI BSH ny 25 Br.: Olena Zazulinska UA

Class 11 males
942. LANCELOT FROM SILVERY QUEEN*UA , BSH ny 25 ; Sex: 1,0 M 2016-01-05 – (BG) NFF LO 2539
F: CH. NATALYLAND’S GOLDEN EROS BSH ny 25 Ow.: Santurdzhiyan Lora
M: WENDY FROM SILVERY QUEEN BSH ns 11 Br.: Unguryanu Alla UA

Colour: BSH p 01 63
Class 12 males
943. PURRING POEMS AGGI , BSH p 01 63 ; Sex: 1,0 M 2016-04-18 – (CZ) ČSCH RX 101/16/BSH
F: PURRING POEMS CON AMORE BSH ny 01 22 61 Ow.: Šedová Linda
M: RIVIUM’S HAPPY DREAM GIRL BSH r 03 63 Br.: Karine Cooman BE

Oto poszczególne oceny kotów brytyjskich:

 

802. MR.ICE KING VAN DE SCHARRELTJES 1,0 BSH w 62 11 Ex 1 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
803. SC ALEXANDER ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK 1,0 BSH a 1 PH Mr. Luigi COMORIO, IT
804. SC BEAUTIFUL DIAMOND’S RAMAZOTTI DVM DSM 1,0 BSH a 1 PH Mr. Luigi COMORIO, IT
805. SC ENCINSTORFS ASTON MARTIN 1,0 BSH a 1 PH Mr. Luigi COMORIO, IT
806. SC OKTAWIAN FILS MONTEGRI*PL DVM DSM 1,0 BSH a 1 PH, BIV, NOM Mr. Luigi COMORIO, IT
807. SP GIC VENUS OF SURTSEY DSM DVM 0,1 BSH a 2 PH, BIV, NOM Mr. Luigi COMORIO, IT
808. GIC D*DEARCAT’S BLUE-SUNNYBOY 1,0 BSH a 3 Ex 1, CACS Mr. Luigi COMORIO, IT
809. GIC EVŽEN JOHNNY*CZ 1,0 BSH a 3 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
810. GIP GATTORSETTO WALL-E 1,0 BSH a 4 Ex 1, CAPS Mr. Luigi COMORIO, IT
811. IC CLEVER PAW’S INK BLUE 1,0 BSH a 5 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
812. IC EASY RIDER VAN BLACK LAKE 1,0 BSH a 5 Ex 4 Mr. Luigi COMORIO, IT
813. IC EE*XING-STAR FIRST VOLEX 1,0 BSH a 5 ABS Mr. Luigi COMORIO, IT
814. IC LV*MAGNIT ALAIN DELON JW 1,0 BSH a 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Luigi COMORIO, IT
815. IC PRINCE CHARLES CHERRY LAND*PL 1,0 BSH a 5 Ex 3 Mr. Luigi COMORIO, IT
816. NW IC BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ 0,1 BSH a 5 Ex 3 Mr. Luigi COMORIO, IT
817. IC CALAPUNA’S ANNE FAY 0,1 BSH a 5 Ex 4 Mr. Luigi COMORIO, IT
818. IC DIAMOND CATS PRADA 0,1 BSH a 5 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
819. IC PL*GOTHAM AMAZING STORY 0,1 BSH a 3 Ex 1, CACS Mr. Luigi COMORIO, IT
820. IC ICE BLUE D ANDROMEDE 0,1 BSH a 5 Ex Mr. Luigi COMORIO, IT
821. GIC MISS BABITTE HOUSE HAIDELY 0,1 BSH a 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Luigi COMORIO, IT
822. IC SI*MIGEDICATS MISS MOLLY 0,1 BSH a 5 Ex Mr. Luigi COMORIO, IT
823. IC NW UMA BEAUTY SECRET BONIBRIT*LT 0,1 BSH a 5 Ex Mr. Luigi COMORIO, IT
824. IP GIC KLASILKO´S CATS INDEPENDENCE 08 0,1 BSH a 6 Ex 1, CAGPIB Mr. Luigi COMORIO, IT
825. IC MISS RAJA HOUSE HAIDELY 0,1 BSH a 7 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
826. CH PARISIENNE WALKWAYS FANTASY WORD*CZ 0,1 BSH a 7 Ex 3 Mr. Luigi COMORIO, IT
827. CH ROYAL ANTHEM ALUONA *LT 0,1 BSH a 7 Ex 1, CACIB Mr. Luigi COMORIO, IT
828. EYE OF THE TIGER OF ROYAL ANGEL*CZ 1,0 BSH a 9 Ex 1, CAC Mr. Luigi COMORIO, IT
829. INDIA DE LUNA LUNERA*ES 0,1 BSH a 9 Ex 2 Mr. Luigi COMORIO, IT
830. MIGEDICATS I AM IONA JW 0,1 BSH a 7 ABS Mr. Luigi COMORIO, IT
831. OLYMPIA LULUDI*PL 0,1 BSH a 9 Ex 1, CAC, NOM Mr. Luigi COMORIO, IT
832. CATLEROY BLUE CHANTEL 0,1 BSH a 11 Ex 1, NOM Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
833. CHARLIE BEAR GLAMOUR VELVET 1,0 BSH a 12 Ex 2 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
834. EROS VON LANDSTEIN 1,0 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
835. KOKOSCHKA VON AUBELLA A 1,0 BSH a 12 Ex 3 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
836. QUIMBY FROM ALBILEA, CZ 1,0 BSH a 12 Ex 4 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
837. RUSH MAKER LULUDI*PL 1,0 BSH a 12 Ex 1 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
838. BERENICE DELLA DINASTIA ROMANA 0,1 BSH a 12 Ex 2 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
839. BRICOCCOLE BOTTONCINA 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
840. CATLEROY RIVA-ENELLI 0,1 BSH a 12 Ex 4 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
841. CHLOË ANGIOLETTI 0,1 BSH a 12 Ex 3 Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
842. DAIQUIRI ROXERA*LT 0,1 BSH a 12 ABS Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
843. ES*CANCION DE CUNA (III) EFECTO POMPON 0,1 BSH a 12 ABS Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
844. LV*MAGNIT EVANGELINA 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
845. PL*PALLADIUM F´BAO BAO 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
846. SHAILENE WOODLEY CHELBYGOLDBLUE 0,1 BSH a 12 Ex Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
847. SI.CANDYLAND DAISY LI 0,1 BSH a 12 Ex 1, BIV, NOM Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
848. GIC JACHYM JOEY Z KLAJDOVKY*CZ 1,0 BSH b 3 Ex 1, CACS Mr. Jörgen BILLING, DK
849. CORA DE CHAT AU BIJOU *LI 0,1 BSH b 12 Ex 1 Mr. Jörgen BILLING, DK
850. SC BELINDA CUTE FIRST VOLEX*EE 0,1 BSH c 1 PH, BIV, NOM Mrs, Annette SJÖDIN, SE
851. SCNW EE* JANET MILAN FIRST VOLEX DVM 0,1 BSH c 1 PH Mrs, Annette SJÖDIN, SE
852. IC ELENA KATES AKIS LT 0,1 BSH c 5 Ex 1, CAGCIB Mrs, Annette SJÖDIN, SE
853. CH ES*CANCION DE CUNA (II) XUXE 0,1 BSH c 7 ABS Mrs, Annette SJÖDIN, SE
854. GIC ARNOLD ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK 1,0 BSH c 10 Ex 1, CAP, NOM Mrs, Annette SJÖDIN, SE
855. EE*DOLORES DIAMOND FIRST VOLEX 0,1 BSH c 11 Ex 1, NOM Mrs, Annette SJÖDIN, SE
856. BELINDA DELLA DINASTIA ROMANA 0,1 BSH c 12 Ex 2 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
857. EE*DIANA QUEEN HOU FIRST VOLEX 0,1 BSH c 12 Ex 1, BIV Mrs, Annette SJÖDIN, SE
858. KATIE HOLMES CHELBYGOLDBLUE 0,1 BSH c 12 Ex 3 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
859. GIC ALICE VABANK *PL 0,1 BSH d 3 Ex 1, CACS, BIV Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
860. CH MOZART DE ANTESTO*EE 1,0 BSH d 7 Ex 1, CACIB Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
861. DAHLIA VABANK*PL 0,1 BSH d 7 Ex 1, CACIB Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
862. BEAUTIFUL DISASTER DI TONDAGENTILE 0,1 BSH d 12 Ex 1 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
863. GIC LAERTES DE PURA SANGRE*CZ 1,0 BSH e 3 Ex 1, CACS, BIV Mr. Marteinn TAUSEN, IS
864. GIP SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA*CZ 1,0 BSH e 4 Ex 1% Mr. Marteinn TAUSEN, IS
865. GIP IC SHIKANTAZA’S FELISHA DSM 0,1 BSH e 4 Ex 1, CAPS, NOM Mr. Marteinn TAUSEN, IS
866. CH SIEMAGIC`S ISA BELLA 0,1 BSH e 7 Ex 1, CACIB Mr. Marteinn TAUSEN, IS
867. FRANKIE BRITISH RED*CZ 1,0 BSH e 12 Ex 1 Mr. Marteinn TAUSEN, IS
868. GIC ALIMUR`S XAVIERA 0,1 BSH g 3 Ex 1, CACS Mr. Jörgen BILLING, DK
869. CH FEEL IN LOVE OF LAST HOPE*CZ 0,1 BSH g 5 Ex 1, CAGCIB, BIV Mr. Jörgen BILLING, DK
870. MISS LISSELOTTE HOUSE HAIDELY 0,1 BSH g 12 Ex 2 Mr. Jörgen BILLING, DK
871. WALENTINA VIRIDIAN. CZ 0,1 BSH g 12 Ex 1 Mr. Jörgen BILLING, DK
872. IP IC NESSIE LILA-CREMY HONEY PIE*CZ 0,1 BSH j 6 Ex 1, CAGPIB, NOM Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
873. NW SC USCHI SILVER BRITISH EMOTION*SK DVM DSM 1,0 BSH ns 11 1 PH Mr. Ad DE BRUIJN, NL
874. GIC GARRY FROSTINES*CZ 1,0 BSH ns 11 3 Ex 1, CACS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
875. GIC NATALYLAND’S SILVER FALCON 1,0 BSH ns 11 3 Ex 2 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
876. GIC CAMELIE Z RUŽINOVA SK DVM 0,1 BSH ns 11 3 Ex 2 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
877. GIC JADWIGA’S ZAMIRAMIS 0,1 BSH ns 11 3 Ex 1, CACS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
878. IC BRUNO OF KIBELA 1,0 BSH ns 11 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Ad DE BRUIJN, NL
879. IC GALADRIELA SILVER ESTIBRI*PL 0,1 BSH ns 11 5 Ex 3 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
880. IC NW NL*CLEVER PAW`S FRANCESCA JW 0,1 BSH ns 11 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Ad DE BRUIJN, NL
881. IC SILVER NIKA NICE OF CAT PHILOSOPHY 0,1 BSH ns 11 5 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
882. IC UA*CURIOUS ANGEL ABBIE 0,1 BSH ns 11 5 Ex 2 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
883. CH HERCULES IL’ DE MARY 1,0 BSH ns 11 7 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
884. CH VERENA VON BURG WEISSENSEE 0,1 BSH ns 11 7 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
885. BELLA PURE BEAUTY, CZ 0,1 BSH ns 11 9 Ex 1, CAC, BIV Mr. Ad DE BRUIJN, NL
886. PROSPER DREAM’S HANNIKA 0,1 BSH ns 11 11 Ex 1 Mr. Ad DE BRUIJN, NL
887. IC ANYAMANEE LOOK ME 0,1 BSH es 11 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
888. SC GOLDEN THANIKA KAFIDIM DVM 0,1 BSH ny 11 1 PH Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
889. GIC GOLDEN ZIVA KAFIDIM 0,1 BSH ny 11 3 ABS Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
890. CH BG*FOXYLAND BENJAMIN GOLD 1,0 BSH ny 11 7 Ex 1, CACIB, BIV Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
891. SP AYERS ROCK CHOKKIE*PL 1,0 BSH b 24 2 PH, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
892. NW SC COPY BY GUCCI OF BRITISH EDITION*CZ DVM DSM 1,0 BSH ns 22 64 1 PH, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
893. WW12 SC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL JW DVM DSM 1,0 BSH ns 22 64 1 PH Mr. Veikko SAARELA, FI
894. GIC MYSTICAT´S SILVER NARNIA 0,1 BSH ns 22 64 3 Ex 1, CACS Mr. Veikko SAARELA, FI
895. IC D*VALE OF PROUD’S BUMBLEBEE 1,0 BSH ns 22 64 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Veikko SAARELA, FI
896. WW14 CH ONLY BLACK SILVER WHY NOT JW 0,1 BSH ns 22 64 7 Ex 1, CACIB, BIV, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
897. FANFARE DE BROECKLONI*NL JW 0,1 BSH ns 22 64 9 Ex 1, CAC Mr. Veikko SAARELA, FI
898. JIMOJE`S IZZY ICE 0,1 BSH ns 22 64 7 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
899. CHIANA HER MAJESTY 0,1 BSH ns 22 64 10 Ex 3 Mr. Veikko SAARELA, FI
900. JADIS HER MAJESTY 0,1 BSH ns 22 64 10 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
901. ONLY BLACK SILVER APACHE 0,1 BSH ns 22 64 10 Ex 1, CAP, BIV, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
902. FRAGILE BEAUTY OF BRITISH EDITION* CZ JW 0,1 BSH ns 22 64 11 Ex 1, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
903. ELECTRIC OF SILVER RUSH 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 3 Mr. Veikko SAARELA, FI
904. LEONARD PROCAT BLUE 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 1 Mr. Veikko SAARELA, FI
905. ONLY BLACK SILVER BEEP BEEP 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
906. ONLY BLACK SILVER BAILEYS 1,0 BSH ns 22 64 12 ABS Mr. Veikko SAARELA, FI
907. XEROX V. LERCHENHOF 1,0 BSH ns 22 64 12 Ex 4 Mr. Veikko SAARELA, FI
908. BERNICE PROCAT BLUE 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 3 Mr. Veikko SAARELA, FI
909. HONEY PIE HER MAJESTY 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 2 Mr. Veikko SAARELA, FI
910. ONLY BLACK SILVER B. B. 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 1, BIV Mr. Veikko SAARELA, FI
911. ONLY BLACK SILVER BE HAPPY 0,1 BSH ns 22 62 12 Ex 1, NOM Mr. Veikko SAARELA, FI
912. ONLY BLACK SILVER BLACK IS BLACK 0,1 BSH ns 22 64 12 Ex 4 Mr. Veikko SAARELA, FI
913. IC BEN THE MEN DE BROECKLONI*NL 1,0 BSH ns 24 64 5 Ex 1, CAGCIB Mrs, Annette SJÖDIN, SE
914. DORA PROCAT BLUE 0,1 BSH ns 24 64 12 Ex 1, BIV Mrs, Annette SJÖDIN, SE
915. TIGER LILY HER MAJESTY 0,1 BSH ns 24 64 12 Ex 2 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
916. XENIA II. V. LERCHENHOF 0,1 BSH ns 24 64 12 Ex 3 Mrs, Annette SJÖDIN, SE
917. ARCHIBALD FANTASY FUTURE*NL 1,0 BSH a 03 9 ABS Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
918. ES*CANCION DE CUNA (II) ZIGZAG 0,1 BSH a 03 9 Ex 1, CAC Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
919. CATLEROY BLANCHE 0,1 BSH a 03 11 Ex 1, BIV, NOM Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
920. RENESMEE CHELBYGOLDBLUE 0,1 BSH a 03 12 Ex 1 Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
921. IC KNUT VOM ROSENSCHLÖSSL 1,0 BSH e 03 5 ABS Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
922. NEFERTITI IN CRADLE OF DREAM 0,1 BSH g 03 9 Ex 1, CAC Mr. Veikko SAARELA, FI
923. JEZEBEL VAN DE KATTEKLAUW 0,1 BSH j 03 9 Ex 1, CAC Mr. Alexey SHCHUKIN, NL
924. X-TREME VIRIDIAN* CZ 0,1 BSH j 03 12 Ex 1 Mr. Alexey SHCHUKIN, NL
925. HU* CHAIN BRIDGE IDEFIX 1,0 BSH ns 02 21 64 12 Ex 1 Mr. Louis COSTE, FR
926. HU* CHAIN BRIDGE INDIANA JONES 1,0 BSH ns 02 21 64 12 Ex 2 Mr. Louis COSTE, FR
927. HINDE DE BROECKLONI*NL 0,1 BSH ns 03 22 64 9 Ex 1, CAC, BIV Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
928. UCCELLA OF SILVERRUSH 0,1 BSH ns 03 22 64 9 Ex 2 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
929. CRUMBLE OF SILVERRUSH 1,0 BSH ns 03 22 64 11 Ex 1, NOM Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
930. VINCENT V. LERCHENHOF 1,0 BSH ns 03 22 64 11 Ex 2 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
931. HAPPY OF SILVERRUSH 0,1 BSH ns 03 22 64 12 Ex 1, NOM Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
932. HU* CHAIN BRIDGE ISABELLE 0,1 BSH ns 03 22 64 12 Ex 2 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
933. DAENERYS OF SHINING WINTER 0,1 BSH c 33 9 Ex 1, CAC Mr. Gerardo FRAGA Y GUZMÁN, ES
934. RACE TO PURFECTION BELL ARDEN 0,1 BSH n 21 33 12 Ex 1 Mr. Dietmar SAGURSKI, DE
935. IC LEONTYNKA VON HUNADY 0,1 BSH b 21 33 10 Ex 1, CAP, NOM Mr. Jörgen BILLING, DK
936. GIC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI*RU 1,0 BSH p 3 Ex 1, CACS Mr. Veikko SAARELA, FI
937. CYGANERIA HARI MAYA*PL 0,1 BSH p 11 Ex 1 Mr. Veikko SAARELA, FI
938. JASMIN ELLA NEW MONTEMI*CZ 0,1 BSH p 12 Ex 1, BIV Mr. Veikko SAARELA, FI
939. CH DESERT ROSE MADE BY GOD 0,1 BSH ns 21 33 7 ABS Mr. Ad DE BRUIJN, NL
940. SI*MILK & HONEY BAYADERA 0,1 BSH ns 21 33 7 Ex 1, CACIB Mr. Ad DE BRUIJN, NL
941. IC UA*LEO SAN OLIVER 1,0 BSH ny 25 5 Ex 1, CAGCIB Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
942. LANCELOT FROM SILVERY QUEEN*UA 1,0 BSH ny 11 11 Ex 1 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL
943. PURRING POEMS AGGI 1,0 BSH p 01 63 12 Ex 1 Mr. Sebastian PRUCHNIAK, PL

WORLD SHOW – Malmo 24-25.10.2015 (Szwecja)

W wystawie uczestniczyło 1955 kotów w tym  113 kotów brytyjskich. Koty brytyjskie sędziowało tylko 6 sedziów na 11 uprawnionych.

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

Colour:BRI ds 25
CAGCIB – 1268 / BRI ds 25 5 Hona Anyamanee Happy New Year – Oosterhof,R FE

Colour:BRI ns 03 22 64
CAP – 1269 / BRI ns 03 22 64 10 Hane (K) Axel de Broeckloni – Kappel,Christoph MU

Colour:BRI w 62
CACS – 1270 / BRI w 62 3 Hane GIC Ice Bear van de Scharreltjes JW – Ottevaere,Patrick FBE
CACIB – 1271 / BRI w 62 7 Hona CH S*Hennerdals Elodie – Hennerdal,Denise NERK
EX1, BIV – 1272 / BRI w 62 11 Hona S*Hennerdals Fiona – Hennerdal,Denise NERK

Colour:BRI n
CAP – 1273 / BRI n 10 Hane (K) SE*Svalörtens Adonis – Nilsson,Jenny SYDK
CACIB – 1274 / BRI n 7 Hona CH Björnligans Rock Rosie – Carlsson,Mona-Lisa DK

Colour:BRI a
HP, BIV, NOM – 1275 / BRI a 2 Hona (K) SP GIC Venus of Surtsey – Schärli,Doris FFH
EX2  – 1276 / BRI a 4 Hane (K) GIP CH SE*Sturkökatten Bradley – Svahn,Håkan SYDK
CAPS – 1277 / BRI a 4 Hane (K) NW GIP Adi von der Mähle – Diethelm,Thomas DEKZV
CAPIB – 1278 / BRI a 8 Hane (K) PR DK Chalina’s Gordon – Nielsen,Lene  FD
EX2 – 1280 / BRI a 8 Hane (K) PR DK Petrines Teodor Elkrog – Pedersen,Jonna FD
CAP, NOM – 1279 / BRI a 10 Hane (K) SE*Svalörtens Oliver – Andersson,Agneta SYDK
HP – 1281 / BRI a 1 Hane NW SC Mister Scooter of Phoenix JW DSM DVM – Ottevaere,Patrick FBE
HP – 1284 / BRI a 1 Hane NW SC Humphrey Misiowe Marzenie*PL DVM – Perera Gonzalez,Ramon E  ASFE
HP – 1282 / BRI a 1 Hona SW’10 SC Little Miss Daisy Lu of Ballyhara DSM DVM – Bloch,Kamil FPL
HP, BIV – 1283 / BRI a 1 Hona SC IT*Bricoccole Tabatha JW – Ottevaere,Patrick FBE
CACS – 1285 / BRI a 3 Hane GIC Alexander Romeo Prince from the Blue Kingdom* SK – Mestanková,Silvia SZCH
CAGCIB – 1286 / BRI a 5 Hane IC Catdeluxe Peanut vom Rimberg – Ejlersen,Martine FD
EX3 – 1287 / BRI a 5 Hane IC SE*Sturkökatten Billy Boy – Svahn,Helene SYDK
EX2 – 1288 / BRI a 5 Hane IC RU*Liva Cats Charlie – Groshev,Vladimir ARCCA
CAGCIB – 1289 / BRI a 5 Hona IC Catdeluxe Catwalks Dashing Diva – Ejlersen,Martine FD
CACIB – 1290 / BRI a 7 Hane CH Lord Buckley of Ballyhara  – Bloch,Kamil FPL
EX2 – 1294 / BRI a 7 Hane CH Larrys Caspar Blue vom Wernerwald – Kjeldgaard,Pia FD
EX3 – 1291 / BRI a 7 Hona CH Xilly van de Kraayenberg – Bloch,Kamil FPL
CACIB – 1292 / BRI a 7 Hona CH Ice Blue D’Andromede – Labaigt,Philippe FFF
EX2 – 1293 / BRI a 7 Hona CH Iowa Sideris*PL – Alpmark,Ingrid FRÄS
CAC – 1295 / BRI a 9 Hane Zoro Bonibrit*LT – Lindgren,Jens MSK
EX1, BIV – 1296 / BRI a 11 Hona Kajina Johnny*CZ  – Jonák,Vladimir CSCH
EX2 – 1297 / BRI a 11 Hona Goya De Luna Lunera*ES – Perera Gonzalez,Ramon E  ASFE
ABS – 1298 / BRI a 11 Hona Rula Dos Aguas – Lopéz de Prado y Lopez,Ana Celia ASFE
EX3 – 1299 / BRI a 11 Hona RU*Liva Cats Gertruda – Groshev,Vladimir ARCCA
EX1, BIV – 1300 / BRI a 12 Hane Andy Garcia of Britishinrome – La Bella,Denise ANFI
EX3 – 1301 / BRI a 12 Hane Brumag Bijou – Strimer,Fadrina FFH
EX4 – 1302 / BRI a 12 Hane Dinky-Toy van de Nijehoeve – Bouwknegt,Algre FE
EX2 – 1303 / BRI a 12 Hane Jack Daniels van de Heirweg – Maene,Kurt FBE
EX1 – 1304 / BRI a 12 Hona Yamira Mooon First Volex*EE – Reut,Olga Felix
EX2 – 1305 / BRI a 12 Hona Blue Brilliants Blossom Blue Expression – Pecaric,Jasmina SFDH

Colour:BRI c
CAPIB – 1306 / BRI c 8 Hona (K) PR DK Petrines Telma Elkrog – Pedersen,Jonna FD
CACS – 1307 / BRI c 3 Hane GIC Arnold Romeo Prince from the Blue Kingdom*SK – Mestanková,Silvia SZCH
CACS, BIV, NOM – 1308 / BRI c 3 Hona NW GIC Janet Milan First Volex*EE – Reut,Olga Felix
CAGCIB – 1309 / BRI c 5 Hona IC Amelie von der Klingenstadt – Schmatz,Ursula DEKZV
EX1 – 1310 / BRI c 11 Hona Chantelle Happy First Volex*EE – Reut,Olga Felix
ABS – 1311 / BRI c 11 Hona Cadee Joy van de Nijehoeve – Bouwknegt,Algre FE
EX1 – 1312 / BRI c 12 Hona Zemfira Diona First Volex*EE – Reut,Olga Felix

Colour:BRI d
CAGPIB – 1313 / BRI d 6 Hane (K) IP S*Bogekatten’s Easy Loving – Åke,Margaretha ELK
EX1 – 1314 / BRI d 12 Hona SE*Tawalli’s Hakuna Matata Zira – Wallin,Lotta BIK

Colour:BRI e
CAGPIB – 1315 / BRI e 6 Hona (K) IP SC DK*Wiki’s Promis – Kjeldgaard,Pia FD
HP, BIV – 1316 / BRI e 1 Hane NW SC Lester des Libellules – Urban,Martin CSCH
CAGCIB – 1317 / BRI e 5 Hane IC DK*Apiatif’s creme Kassander – Kjeldgaard,Pia FD
EX2 – 1318 / BRI e 5 Hane IC Laertes de Pura Sangre*CZ – Klyusovets,Alexander ARCCA

Colour:BRI f
CAGPIB – 1319 / BRI f 6 Hona (K) IP CH FI*Ruusutarhan Matilde – Nikula,Ilona Suomen Kissalii
CACS – 1320 / BRI f 3 Hona GIC FI*Feronian Dahlea Purpurea – Honkanen,Anna Suomen Kissalii

Colour:BRI g
HP, NOM – 1321 / BRI g 2 Hona (K) NW SP EC Sahra vom Fichtenthal – Schmatz,Ursula DEKZV
CAGPIB – 1322 / BRI g 6 Hona (K) IP S*Billfeldt’s Riga made of Gold – Hellman,Jorunn SYDK
HP – 1323 / BRI g 1 Hona SC FIN*Ruusutarhan Hertta – Harmaakari,Aija Suomen Kissalii
CACIB – 1324 / BRI g 7 Hona CH Eek A Mouse Hollandaise – Bouwknegt,Algre FE
ABS – 1325 / BRI g 11 Hona Betty Empire of Cat*RU – La Bella,Denise ANFI

Colour:BRI hs
CACS – 1326 / BRI hs 3 Hona GIC IDP*Tawalli’s Vanessa – Williams Wallin,Lotta BIK

Colour:BRI ns 11
HP – 1327 / BRI ns 11 2 Hane (K) NW SP Zur Sternenbucht Silver Pan-Tau DSM – Undseth,Kirsten NRR
CAPS – 1328 / BRI ns 11 4 Hane (K) GIP SC FI*Gnome’s Britannia Silver – Teräsalmi,Pirjo Suomen Kissalii
CAPS – 1329 / BRI ns 11 4 Hona (K) GIP CH SE*Tylökatten Sue Ellen – Asplund,Mia SPIN
CAGPIB, BIV – 1330 / BRI ns 11 6 Hona (K) SW IP SC S*Pymans Maj-Britt DSM DVM – Nilsson,Anne-Maj TCC
Supreme Champion – 1331 / BRI ns 11 3 Hane GIC S*Pymans Joe Cool – Teräsalmi,Pirjo Suomen Kissalii
CACS – 1332 / BRI ns 11 3 Hona GIC SE*Tylökatten Sybil – Asplund,Mia SPIN
DISK PGA TEMP – 1333 / BRI ns 11 5 Hane IC SE*Tylökatten Basil – Arklund,Ingrid VK
CAGCIB, BIV – 1334 / BRI ns 11 5 Hona IC Jadwiga’s Zamiramis  Kluiter – Jassyk,Jadwiga FE
CACIB – 1335 / BRI ns 11 7 Hane CH Claudius von Burg Weissensee Kluiter – Jassyk,Jadwiga FE
EX1 – 1336 / BRI ns 11 12 Hona Kafidim Silver Enya – Hindenes,Rita NRR
ABS – 1337 / BRI ns 11 12 Hona Kafidim Fabulous Silver Palmera – Veldman,Jeanet MU

Colour:BRI ny 11
HP – 1338 / BRI ny 11 1 Hona SC Golden Thanika Kafidim DVM – Hindenes,Rita NRR

Colour:BRI ay 11
ABS – 1339 / BRI ay 11 5 Hona IC Bell Arden Kianga – Veldman,Jeanet MU

Colour:BRI n 22
CAC – 1340 / BRI n 22 9 Hona SE*Sometime’s Skype – Sandberg,Malin DK

Colour:BRI a 23
ABS – 1341 / BRI a 23 9 Hona S*Applecat Kiwi in Love – Fjäll,Isabelle BIRKA

Colour:BRI b 24
EX1 – 1342 / BRI b 24 12 Hona SE*BaraBus Vicky Pollard – Ek,Anna FRÄS

Colour:BRI ns 22 64
CAGPIB – 1343 / BRI ns 22 64 6 Hane (K) IP ProCat Blue Hector – Spicek,Tomislav MU
CAPIB – 1344 / BRI ns 22 64 8 Hane (K) PR IT*Onlyblacksilver Weeky – Sanrocco,Patrizia ANFI
HP, BIV,NOM – 1345 / BRI ns 22 64 1 Hane SC Bossche Bol de Broeckloni DSM DVM – Härsjö Lundh,Jennie ÄK
HP – 1348 / BRI ns 22 64 1 Hane SC LV*Ice Florence Decor – Blinova,Tatjana CFCA
EX2 – 1346 / BRI ns 22 64 5 Hane CH Nostrian Herbu Kadar*PL – Fieldhouse,Darren MSK
EX3 – 1347 / BRI ns 22 64 5 Hane NW IC Barierre de Broeckloni Spicek,Tomislav MU
CAGCIB – 1350 / BRI ns 22 64 5 Hane IC Bobo Sokoladinis Tigras*LT – Deila,Nina VRK
CAGCIB – 1349 / BRI ns 22 64 5 Hona IC Chiana Her Majesty – Van den Eynde,Anja FBE
EX2 – 1351 / BRI ns 22 64 7 Hane CH LV*Modesto Alonzo Amigo – Vitolina,Zita CK
ABS – 1352 / BRI ns 22 64 7 Hane CH Onlyblacksilver Whit You JW – Bogni,Patrizia ANFI
ABS – 1353 / BRI ns 22 64 7 Hona CH CH*Tabby Dream X-plosiveBeauty Härsjö -  Lundh,Jennie ÄK
Champion – 1354 / BRI ns 22 64 9 Hane SE*Forever Loved Little John Härsjö – Lundh,Jennie ÄK
ABS – 1355 / BRI ns 22 64 9 Hona WW’14 Onlyblacksilver Why Not JW – Bogni,Patrizia ANFI
EX4 – 1356 / BRI ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Yello[w] Härsjö – Lundh,Jennie ÄK
EX1, BIV, NOM – 1357 / BRI ns 22 64 12 Hane SE*Forever Loved Red Hot Chili Peppers Härsjö – Lundh,Jennie ÄK
EX3 – 1358 / BRI ns 22 64 12 Hane ProCat Blue Steve Mc Queen – Spicek,Tomislav MU
EX2 – 1359 / BRI ns 22 64 12 Hane Onlyblacksilver Albertone – Bogni,Patrizia ANFI
EX1 – 1360 / BRI ns 22 64 12 Hona ProCat Blue Lady Petara – Spicek,Tomislav MU
ABS – 1361 / BRI ns 22 64 12 Hona Elsewhere’s Full of Grace Wijbrands,Anna MU
ABS – 1362 / BRI ns 22 64 12 Hona Onlyblacksilver Amelia – Bogni,Patrizia ANFI

Colour:BRI ns 24 64
CAGCIB – 1363 / BRI ns 24 64 5 Hona IC ProCat Blue Sofia Zuzi – Spicek,Tomislav MU
CACIB – 1364 / BRI ns 24 64 7 Hane CH Ben The Man de Broeckloni – Van den Eynde,Anja FBE
Champion, BIV – 1365 / BRI ns 24 64 9 Hona X-Belle Divoký Andel*CZ – Deila,Nina VRK

Colour:BRI a 03
Supreme Premier, NOM – 1366 / BRI a 03 4 Hane (K) GIP GIC Suncat’s Highway Star – Stefansson,Ulrika VRK
CAC – 1367 / BRI a 03 9 Hona Miss Higgins van de Heirweg Maene,Kurt FBE

Colour:BRI c 01 62
CAGCIB – 1368 / BRI c 01 62 5 Hona IC DK Highwave Andersine – And Kronov,Pia FD

Colour:BRI d 03
CAGPIB – 1369 / BRI d 03 6 Hane (K) IP SC Suncat’s Mr Tambourine Man – Östman,Margareta VRK

Colour:BRI f 02 62
Champion – 1370 / BRI f 02 62 9 Hona SE*Vikingalundens Isotta Fraschini – Östman,Margareta VRK

Colour:BRI g 03
EX1 – 1371 / BRI g 03 12 Hona Suncat’s You’re Beautiful – Stefansson,Ulrika VRK

Colour:BRI c 03 24
EX1 – 1372 / BRI c 03 24 11 Hona S*Lisuanto’s Caitlin by Palace&Main’s – Lovén,Mimmi NERK

Colour:BRI n 33
EX1 – 1373 / BRI n 33 12 Hona Pirot Belle Lolita – Dickson,Maud ÄK

Colour:BRI a 33
CACIB – 1374 / BRI a 33 7 Hona CH Ellie Van de Karwendel – Van den Eynde,Anja FBE

Colour:BRI c 33
CAGPIB – 1375 / BRI c 33 6 Hane (K) IP SC DK*Apiatif’s Maske Pii – Rubeck,Inge Louise FD
Internationell Champion – 1376 / BRI c 33 7 Hane CH Nix of Night from Little Nina – Fimland,Sylvi NRR

Colour:BRI h 33
CAP, NOM – 1377 / BRI h 33 10 Hona (K) IC Pirot Dane Ivy – Dickson,Maud ÄK

Colour:BRI n 21 33
CACS – 1378 / BRI n 21 33 3 Hane GIC BellArden Uriel – Dickson,Maud ÄK

Colour:BRI c 21 33
CAC – 1379 / BRI c 21 33 9 Hane Cabriole’s Stripes on Ice – Van den Eynde,Anja FBE

Colour:BRI e 21 33
HP – 1380 / BRI e 21 33 1 Hona GIC DK*Hammershøj’s Mystic Milima Bonefeld – Nielsen,Inge Christine FD

WORLD SHOW – Praga 25-26.10.2014 (Czechy)

W wystawie uczestniczyło okolo 1600 kotów w tym  160 kotów brytyjskich. Koty sędziowało 10 sedziów z kilkunastu krajów świata.

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

Colour: BRI w 62

Class 3 males
959. IC TORAKIKI OF BRITISHINROME*IT, BRI w 62 ; Sex: 1,0 M 2012-04-15 – IT*ANFI LO 110041
F: IC GB*FERRERSFORD BANDITO BRI a  Ow.: La Bella Denise
M: IC ROSABIANCA DELLA FATA MORGANA BRI w 62  Br.: Denise La Bella IT – CACS, BIV
class 5 females
960. IC AIMEE ANTURIAMILLENNE*CZ, BRI w 62 ; Sex: 0,1 F 2013-05-13 – (CZ)ČSCH LO 1011/13/BRI
F: GIC INCOGNITO VOM ZIGEUNERBODEN BRI a  Ow.: Křesinová Milena
M: JESSIQUE ORSO PELOSO, CZ BRI w 62  Br.: Milena Křesinová CZ – CAGCIB
Class 8 females
961. PR JESSIQUE ORSO PELOSO*CZ, BRI w 62 ; Sex: 0,1 F 2012-04-11 – (CZ)ČSCH LO 361/12/BRI
F: CH BACARDI ORSO PELOSO, CZ BRI e 03  Ow.: Křesinová Milena
M: CONNIE AEIBISCAT, CZ BRI w 62  Br.: Iva Kvízová CZ – CAPIB
Class 12 males
962. ARTIC BEAR FROM TOWN HOUSE*DE, BRI w 62 ; Sex: 1,0 M 2014-05-29 – SZCH PENDING
F: XABI ALONSO OF TOMMY’S TOWN HOUSE BRI c  Ow.: Peciar Marek
M: GARIBALDI’S RAGAZZA MIA BRI w 62  Br.: Adam Jung DE – EX 1

Colour: BRI a

Class 1 males
963. SC SCOOTER OF PHOENIX*DE JW, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-04-08 – (BE)FBE RX 14.BRI.REGI.002
F: CH FUSSILI DE LA VALLÉE DU LYS BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: CH TARTATIN OF PHOENIX BRI a  Br.: Carine Derveaux BE – PH NOM BIS
Class 1 females
964. SC IT*BRICOCCOLE TABATHA JW, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-03-06 – (BE)FBE LO 14.BRI.REGR.008
F: SC BOTTONE TUMMY, CZ BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: IC CHERYL VAN BLACK LAKE BRI a  Br.: Donatella Bancovich IT – PH
Class 2 males
965. NW SP ELTON HODOSBLUE*SK, BRI a ; Sex: 1,0 M 2006-07-23 – A-ŐVEK-LO 1119056
F: IC LORD ROMEO BLUE V. WERNERWALD BRI a  Ow.: Hofer Regina Andrea
M: CH PRINCESS LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Peter Hriň SK – ABS
Class 1 males
966. SC GORBI NALIM*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-02-15 – (PL)FPL LO 73705
F: IC SEEBACK CLEVER PAW, CZ BRI a  Ow.: Oszczyk Barbara
M: CH SARAH LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Jitka Hlavacova CZ – HP
Class 3 males
967. GIC MIO-TUMMY VAN SAWILLU*NL, BRI a ; Sex: 1,0 M 2008-05-07 – (CZ)ČSCH LO 921/ 8/BRI
F: SPIKE VAN BLACK LAKE BRI a  Ow.: Křepelka Radomil
M: CHTAMMY WHYNOTT VAN BLACK LAKE BRI a 03  Br.: L. Bakker NL – CACS
Class 4 females
968. GIP CH A´ VENUS MONET SENS LAVRÉS*CZ, DVM, BRI a ; Sex: 0,1 F 2010-05-26 – (SK)SZCH LO 2829/2010/BRI
F: CH HENAJUETRAS ALEGRO /KFND/, JW BRI a  Ow.: Voleková Iveta
M: IC PRETTY KITTY LAUREEN CHÉRIE, CZ, JW BRI c  Br.: Jana Havlová CZ – CAPS
Class 5 males
969. IC ALEXANDER ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCH LO 3985/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD BRI a  Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY, SK BRI a  Br.: Silvia Mešťánková SK – EX 2
970. NW IC HUMPHREY MISIOWE MARZENIE*PL, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-08-20 – (ES) ASFE LO 49771
F: FINCH´S MILTREE JAYIN OYO*NL, JW BRI a  Ow.: Perera González Ramón Eduardo
M: FERRARI MISIOWE MARZENIE*PL BRI a  Br.: Tomasz Mis PL – CAGCIB
Class 5 females
971. IC MISS CUTI OF PHOENIX*DE, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-03-13 – DVDK LOB 36221
F: CH MISTER BLUE STILTON DE JONCKER VAN REETH BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: CH ALINA VAN HEYMISSEN BRI a  Br.: Mevr Derveaux BE – EX 2
Class 6 males
972. IP IC BENJAMIN METHEXIS*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2009-03-24 – (CZ) ČSCH LO 447 /9/ BRI
F: SC YOSCHI LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Ow.: Školová Marcela
M: BELINDA VON PHILACOST, DE BRI a  Br.: Eva Krausová CZ – CAGPIB
973. IP PARYS KOCIA OSTOJA*PL, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-06-22 – (PL)FPL LO 58597
F: GIC AURELIUS AGNUS DEI, CZ BRI a  Ow.: Zarębska Anita
M: CH ISMENA KOCIA OSTOJA*PL BRI a  Br.: Barbara Oszczyk PL – EX 2
Class 4 females
974. GIP GIC VENUS OF SURTSEY*CH, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-04-27 – LO 78445
F: IC HILLS GARDEN´S SHAQUILLE BRI a  Ow.: Schärli Doris
M: UMAY OF SURTSEY BRI a  Br.: Doris Schärli CH – EX 2
Class 7 males
975. CH BG*HERCULES FROM CITY OF ANGELS, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-02-23 – (RO) FELIS LO 140128
F: SC PRINZ HERRY VON ANGELAS SONNENHOF BRI e  Ow.: Muntmark Liliana Adriana
M: CH ELVIRA OF THE LION KING BRI a  Br.: Venera Proneva BG – CACIB
Class 7 females
976. CH. NL*CALAPUNA’S ANNE FAY, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-05-24 – FE.RX.13.BRI.054.1
F: I.C. WESLEY OF CHIVERS BRI w  Ow.: Drexler Nathalie
M: GRAZINE’S SARAH BERNARDT BRI a  Br.: Nathalie Drexler NL – EX 2
Class 5 females
977. IC CZ*CLEVER PAW’S ILLEWIETS, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-03-22 – (CZ)ČSCH LO 10/13/BRI
F: IC SEEBACK CLEVER PAW, CZ BRI a  Ow.: Venclová Alena
M: FINCH’S YOU’VE GOTTA BE KIDDING BRI a  Br.: Vlastimil Vajnorák CZ – CAGCIB
Class 7 females
978. CH DO IT AGAIN DES PETITES POILUES*F, BRI a ; Sex: 0,1 F 2008-07-27 – FFF LO 714
F: EC PRONK STAR ORLOFF BRI c  Ow.: Passin Beatrice
M: IC ANNA MAE D’ALFRA BRI a  Br.: Ragot FR – DISQ
979. CH JACQUELINE Z PANSKÉHO DVORA*CZ, JW, BRI a ; Sex: 0,1 F 2011-06-22 – (CZ)ČSCH LO 540/11/BRI
F: FANDANGO VAN CATERYLINUM BRI a  Ow.: Ježek Lubomír
M: GULAY BENJAMIN ZÁDUB, CZ BRI a  Br.: Dagmar Šturcová CZ – CACIB
Class 9 males
980. DK*AMBRITT TREASURE HUNTER, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-09-13 – FD PENDING
F: AMBRITT HIDDEN TREASURE BRI a  Ow.: Lund Lone
M: AMBRITT CRISTAL BLU PERSUASION BRI a  Br.: Julie & Aaron Mass DK – CAC
Class 7 males
981. CH URANOS LOVELY PANTHER*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-05-21 – (CZ)CSCH LO 578/12/BRI
F: QUENTIN LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Ow.: Smits – Peelen Nathalie
M: CARA MIA LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Jana Kaurova CZ – ABS
Class 9 females
982. CHELSEA OF LAST HOPE*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-09-03 – (CZ)ČSCH LO 1234/13/BRI
F: GIC FEEL AWESOME VAN CATTERYLINUM BRI a  Ow.: Vopálecký Petr
M: CLEVER PAW´Ś AYASHA BRI a  Br.: Petr Vopálecký CZ – CAC BIV NOM BIS
983. DOREMI OF GRANDROSHELL*RU, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-12-10 – (RO) FELIS RX 140123
F: PLAY BOY OF PRESIDENT WEST BRI a  Ow.: Muntmark Liliana Adriana
M: LARISSA VON BULLERBUE BRI a  Br.: Irina Shulgina RU – DISQ
984. FIONA ATMÁN*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-10-13 – ČSCH LO 1052/12/BRI
F: CH HENAJUETRAS ALEGRO BRI a  Ow.: Zubr, Ing. Václav
M: WENDY OF CHARM GARDEN, CZ BRI c  Br.: Ing. Václav Zubr CZ – EX 2
985. ILLEGAL SUBSTANCE DE LA GILLARDIERE*FR, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-07-29 – FFF RX 1972
F: HELIOS DES MIRIFICATS BRI a 03  Ow.: Passin Beatrice
M: GRIOTTE DES SALINES DE MONTS BRI c  Br.: Michel Courant FR – EX 3
986. KAUR KIARA MAMION*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-07-29 – (CZ)ČSCH LO 1254/13/BRI
F: CH HELLOWEEN BLUE BLOOD, CZ BRI a  Ow.: Hrušková Jindřiška
M: HEIDY MADAKAAN, CZ BRI a  Br.: Jindřiška Hrušková CZ – EX 4
Class 7 females
987. CH MEGAN MIA AMORE DE LA HORSKY PARK*SK, BRI a ; Sex: 0,1 F 2013-10-24 – (SK)SZCH LO 4083/2014/BRI
F: CH WHOLLY MAX CECILIO DE LA HORSKY PARK, SK BRI c  Ow.: Perera González Ramón Eduardo
M: HANNEL DI FIORE PARADISO HORSKY PARK, SK BRI a  Br.: Bc. Marek Peciar SK – EX 3
Class 8 males
988. PR SC ADI VON DER MÜHLE*DE, BRI a ; Sex: 1,0 M 2012-12-28 – DEKZV LO372262
F: EC HENRY VOM KÜHLINGSGRUND BRI a  Ow.: Diethelm Thomas
M: GIC XIRA VON DER MÜHLE BRI a  Br.: Thomas Diethelm DE – CAPIB
Class 10 males
989. SC BOTTONE TUMMY*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2009-05-09 – IT* ANFI REG LO 2011/262
F: IC HAPPY HAPPY VAN SONSWYCK BRI a  Ow.: Bancovich Donatella
M: IC QUESTA STELLA TUMMY, CZ BRI a  Br.: Jindra Blahova CZ – ABS
Class 10 females
990. SC NL*BLUE ELDAR’S SWEET SAPPHIRA, BRI a ; Sex: 0,1 F 2009-03-05 – MU.L09.BRI.053.1
F: UNION JACK’S CLOUD NINE BRI c  Ow.: Smits – Peelen Nathalie
M: BLUE ELDAR’S TOUT EST BLEU BRI a  Br.: Nathalie Smits-Peelen NL – CAP BIV NOM
Class 11 males
991. EE*MORGAN GARDEN FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 1,0 M 2014-03-19 – EE EKL LO 6998
F: CH.EE*WATSON ASTON FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: IC.EE*JESSICA STAR FIRST VOLEX BRI g  Br.: Olga Reut EE – EX 2
992. EVŽEN JOHNNY*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2013-12-28 – (CZ)ČSCH LO 361/14/BRI
F: SC OLIVER TWIST JOHNNY, CZ BRI a  Ow.: Jonák Vladimír
M: CH ROZÁRKA JOHNNY, CZ BRI a  Br.: Vladimír Jonák CZ – EX 1
Class 11 females
993. BEST OF BEST OF ROYAL ANGEL*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-01-13 – (CZ)CSCH LO 158/14/BRI
F: SC QUENTIN LOVELY PANTHER, CZ, DVM, DSM BRI a  Ow.: Mariscal Carmen
M: ES*CANCION DE CUNA (II) FARRUCA BRI a  Br.: Petra Snajdrová CZ – EX 1 BIV NOM BIS
994. IT*BRICOCCOLE WINTER ROSE, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-05 – IT* ANFI LO 120332
F: SC. ELMO VAN BLACK LAKE BRI a  Ow.: Bancovich Donatella
M: IC. HERMIONE VAN DE KRAAYENBERG BRI a  Br.: Bancovich Donatella IT – EX 4
995. EE*IDILIA LUCKY FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-02-10 – EE EKL LO 6937
F: EE*WATSON ASTON FIRST VOLEX BRI a  Ow.: Reut Olga
M: WW-11 EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 3
996. ZARIANA KATES AKIS*LT, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-01 – (LV) CFCA LO 8749
F: SC WCH(WCF) DOUBLE MASTER ULDWYNA’S CAEL CAIBRE ,DVM, DSM BRI a  Ow.: Kaupa Algirdas
M: MANO MEILE KATES AKIS LT BRI a  Br.: Algirdas Kaupa LT – EX 2
Class 12 males
997. EE*PICASSO HAPPY FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 1,0 M 2014-03-26 – EE EKL LO 6990
F: GIC EE*JAMES STAR FIRST VOLEX BRI a  Ow.: Reut Olga
M: EE*LASSIE CORAL FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 1
Class 12 females
998. EE*OLYMPIA BLUE FIRST VOLEX, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-26 – EE EKL LO 6994
F: IC.MARGERY`S VERUCCI BLUE VOM WERNERWALD BRI a  Ow.: Reut Olga
M: EE*NANCY KONTI FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 3
999. MINNIE FROM ALBILEA*CZ, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-05-26 – (CZ)ČSCH LO 862/14 BRI
F: GIC CAMERON VELVET AVALANGE, CZ BRI c  Ow.: Bílková ml. Alena
M: IC HYPPIE FROM ALBILEA*CZ BRI a  Br.: Mgr. Alena Bílková CZ – EX 2
1000. MISS ILENORA HOUSE HAIDELY*BE, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-03-29 – BE FBE RX 14.BRI.003.1
F: SC MISTER SCOOTER OF PHOENIX JW BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: GIC BLUE WHISKERS F’ MISS JENNA JW BRI c  Br.: Patrick Ottevaere BE – EX 4
1001. RULA DOS AGUAS*ES, BRI a ; Sex: 0,1 F 2014-05-02 – LO 51085
F: REVODNA JOHN LENNON BRI a  Ow.: López De Prado Y López Ana Celia
M: GIC BIMBA DOS AGUAS BRI a  Br.: Ana Celia López De Prado Y López ES – EX 1 BIV

Colour: BRI b

Class 3 males
1002. GIC ASLAN HARI MAYA*PL, BRI b ; Sex: 1,0 M 2013-05-26 – (PL)FPL LO 58443
F: GIC HEAVEN IDOL*PL BRI b  Ow.: Gulka Ewa
M: IC MAGGIE TYCAT*PL BRI b  Br.: Ewa Gulka PL – CACS
Class 3 females
1003. GIC MOCCA TYCAT*PL, BRI b ; Sex: 0,1 F 2011-10-06 – (PL)FPL LO 42128
F: IC AMADEO PERŁA VON AGIRO*PL BRI c  Ow.: Szpunar Piotr
M: CH EDWINA VON MULLEMIEZ BRI h  Br.: Włodzimierz Tyka PL – ABS
Class 11 females
1004. ABYSS STREFA MRUKU*PL, BRI b ; Sex: 0,1 F 2014-03-13 – (PL)FPL LO 68603
F: GIC PL*BRI-MISIE IHAB BRI c  Ow.: Szpunar Piotr
M: GIC MOCCA TYCAT*PL BRI b  Br.: Małgorzata & Piotr Szpunar PL – EX 1
Class 12 males
1005. JÁCHYM JOEY Z KLAJDOVKY*CZ, BRI b ; Sex: 1,0 M 2014-04-02 – (CZ)ČSCH LO 590/14/BRI
F: GIC JAMES HONEY PIE, CZ BRI e  Ow.: Kosňovská Jana
M: CH CHARMING WINGS OF KOTOFFSKI, RU BRI o 03  Br.: Hana Kostelecká Šulcová CZ EX 1 BIV

Colour: BRI c

Class 3 males
1006. NW GIC NL*MOULIN ENUMATIL’S AVALON, DVM, BRI c ; Sex: 1,0 M 2010-06-08 – ASFE LO 47082
F: IC YUST ME VAN BLACK LAKE BRI a  Ow.: Mariscal Carmen
M: YANICE OF DYADE BRI b  Br.: Eveline Hoekstra NL – CACS BIV
Class 5 males
1007. IC ARNOLD ROMEO PRINCE FROM THE BLUE KINGDOM*SK, BRI c ; Sex: 1,0 M 2013-07-18 – (SK)SZCH LO 3983/2013/BRI
F: SC LORD ROMEO BLUE V.WERNERWALD BRI a  Ow.: Mešťánková Silvia
M: CH JOHANKA ADAMS FAMILY, SK BRI a  Br.: Silvia Mešťánková SK – CAGCIB
1008. IC CAPTAIN AMERICA OF PEPPER KING*HU, BRI c ; Sex: 1,0 M 2012-05-23 – MMME BS 05231201
F: ZORRO OF THE PEPPER KING BRI a  Ow.: Ottevaere Patrick
M: LANA DEL REY OF THE PEPPER KING BRI c  Br.: Frank Nagy HU – EX 2
Class 5 females
1009. IC BELINDA CUTI FIRST VOLEX*EE, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-07-16 – (EE)EKL.LO 6681
F: VINCENT CORAL FIRST VOLEX, EE BRI c  Ow.: Ottevaere Patrick
M: CH TEFFI NIGHT FIRST VOLEX, EE BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 2
1010. IC FORGET – ME – NOT WONDERFLEUR*RU, BRI c ; Sex: 0,1 F 2011-01-09 – (RU)ARCCA LO 59142
F: EC RICHARD LION’S HEART WONDERFLEUR*RU, DM BRI c  Ow.: Strokan Anna
M: EC GAME OF NATURE WONDERFLEUR*RU BRI c  Br.: Anna Strokan RU – CAGCIB
Class 7 females
1011. CH ES*CANCION DE CUNA (II) RECHONCHA, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-08-06 – ASFE LO 50474
F: NW GIC MOULIN ENUMATIL’S AVALON, DVM BRI c  Ow.: Mariscal Carmen
M: ES*CANCION DE CUNA (II) GUINDILLA BRI a  Br.: Carmen Mariscal ES – CACIB
Class 9 females
1012. IZZY ROSE DES GRENADINES DE CELAN*FR, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-10-13 – FFF LO 1973
F: HUMPHREY VAN BLACK LAKE BRI c  Ow.: Passin Beatrice
M: HERA LOVELY PANTHER, CZ BRI a  Br.: Gouby-Rayon FR – CAC
1013. YALA VON ROWA-CATS*CH, BRI c ; Sex: 0,1 F 2013-12-04 – (CH) FFH LO 82989
F: IC USTINOV VON ROWA-CATS*CH BRI a  Ow.: Strimer Fadrina
M: GIC ESCADA GB*KZ BRI b  Br.: Rosmarie Walker CH – EX 2
Class 11 females
1014. EE*IVETTA LUCKY FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-02-10 – EE EKL LO 6938
F: EE*WATSON ASTON FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: WW-11 EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 2
1015. EE*JANET MILAN FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-02-21 – EE EKL LO 6948
F: EC NW S*OLANGAS OLIGARK DVM , DSM , DM BRI c  Ow.: Reut Olga
M: EE*MAGNOLIA LUCKY FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 1
Class 12 males
1016. AMMON TENDER BUTTON*CZ, BRI c ; Sex: 1,0 M 2014-04-09 – (CZ)ČSCH LO 440/14/BRI
F: IC UNIQUE LILAC BUTTON, CZ BRI c  Ow.: Vidímová Gabriela
M: WALLY BLUE BUTTON, CZ BRI a  Br.: Mvdr. Gabriela Vidímová CZ – EX 1 BIV
1017. EE*ADMIRAL DIONA FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 1,0 M 2014-05-11 – EE EKL LO 7122
F: EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: IC.EE*AMANDA DIONA FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – EX 2
1018. EE*HOUMMOUS SHEET FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 1,0 M 2014-05-25 – EE EKL LO 7131
F: EC NW S*OLANGAS OLIGARK DVM , DSM , DM BRI c  Ow.: Reut Olga
M: LADY CORAL FIRST VOLEX BRI c  Br.: Olga Reut EE – ABS
Class 12 females
1019. EE*ROSSINI CUTE FIRST VOLEX, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-04-22 – EE EKL LO 7030
F: EE*VINCENT CORAL FIRST VOLEX BRI c  Ow.: Reut Olga
M: CH.EE*TEFFI NIGHT FIRST VOLEX BRI a  Br.: Olga Reut EE – ABS
1020. KARA Z ROUBENKY*CZ, BRI c ; Sex: 0,1 F 2014-05-03 – (CZ)ČSCH LO 630/14/BRI
F: YOUR MAJESTY XANTOS BRI o 03  Ow.: Vlasák Tomáš
M: CATLLINE CEE VANESS DE CATS, CZ BRI b 03  Br.: Renata Slovíková CZ – EX 3

Colour: BRI d

Class 5 females
1021. IC ANNIE BRITISH RED*CZ, BRI d ; Sex: 0,1 F 2012-10-12 – (CZ)ČSCH LO 1212/12/BRI
F: SC AYDEN RED FELICITY, CZ DVM BRI d 22  Ow.: Tesařová Radka
M: GIC LADY IN RED OF CZANKRA*PL BRI d  Br.: Tesarova Radka CZ – CAGCIB

Colour: BRI e

Class 1 males
1022. NW,SC LESTER DES LIBELLULES*D, DVM,DSM, BRI e ; Sex: 1,0 M 2010-04-01 – ČSCH LO 876/10/BRI
F: GIC POSITIVELY CLOTEN BRI e  Ow.: Urban Martin
M: IC ZULA VAN BLACK LAKE BRI g03  Br.: Anouschka Drescher DE – PH BIV
Class 2 females
1023. SP SC RIONA VON PEO-CAT´S*A, DVM, DSM, BRI e ; Sex: 0,1 F 2009-04-02 – (CZ)ČSCH LO 1065/ 9/BRI
F: CH CREME-TI AMO V. KÜHLINGSGRUND, D BRI e  Ow.: Arcanidu Nikola
M: ODETTE VON PEO-CAT´S, A BRI e  Br.: Petra Ossberger AT – PH
Class 4 females
1024. GIP IC DE*SHIKANTAZA’S FELISHA DSM, BRI e ; Sex: 0,1 F 2005-07-29 – D312911
F: GIC HANN OF THE CREAM VOM TONKAY BRI e  Ow.: Drexler Nathalie
M: CH CREME OREA-HELENA VOM BÄRENTAL BRI e  Br.: Karsten Wissmann DE – CAPS BIV
Class 7 females
1025. CH LARISSA DE PURA SANGRE*CZ, BRI e ; Sex: 0,1 F 2013-03-12 – (CZ)CZCH LO 514/13/BRI
F: GIC ATTYLA KOCISZE*PL, JW, DVM BRI e  Ow.: Klyusovets Alexander
M: CH JOKE`S CREAM HANNAH PANDORA VOM WERNERWALD BRI e  Br.: Nikola Arcanidu, Dis CZ – CACIB
Class 9 females
1026. OLIVIA DE PURA SANGRE*CZ JW, BRI e ; Sex: 0,1 F 2013-11-21 – (CZ)ČSCH LO 39/14/BRI
F: GIC ATTYLA KOCISZE*PL, JW DVM BRI e  Ow.: Arcanidu Nikola
M: IC JOKE´S CREAM HANNAH-PANDORA VOM WERNERWALD, D BRI e  Br.: Nikola Arcanidu, Dis. CZ – CAC
Class 10 males
1027. SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA*CZ, BRI e ; Sex: 1,0 M 2008-02-06 – (CZ)ČSCH LO 142/8/BRI
F: IC DEVIL DE SOLEIL CLAIR, CZ BRI a  Ow.: Winkler Petr
M: ELVÍRA BLUE PRAGUE, CZ BRI g  Br.: Helena Cynková Holá CZ – CAP
Class 11 males
1028. FALCO DAYMON*PL, BRI e ; Sex: 1,0 M 2014-02-07 – (CZ)ČSCH LO 617/14/BRI
F: GIC IDOL KOCIA OSTOJA*PL BRI a  Ow.: Špírková Šárka
M: HAVANAH KRALJA*PL BRI g  Br.: Dorota Lipa PL – EX 1

Colour: BRI g

Class 4 females
1029. GIP CH PHILADELPHIA OF NILFGAARD*PL, BRI g ; Sex: 0,1 F 2007-07-20 – (CZ)ČSCH LO 379 / 8/ BRI
F: SC SIMON LOVELY PANTHER, CZ, JW, DVM, DSM BRI a  Ow.: Šnajdrová Petra
M: CH KIMI PERFECT OF NILFGAARD*PL, JW BRI g  Br.: Martyna Paturalska PL – CAPS NOM BIS
Class 5 females
1030. IC BERENIKA DAMNES BOHEMIA*CZ, BRI g ; Sex: 0,1 F 2013-05-14 – (CZ)ČSCH RX 87/13/BRI
F: SC DAMIAN CREMY LOKERIE BOHEMIA, CZ BRI e  Ow.: Winkler Petr – EX 2
M: IC NESSIE LILA-CREMY HONEY PIE, CZ BRI j  Br.: Ing. Petr Winkler CZ
1031. IC IT*BRICOCCOLE TENERIFE, BRI g ; Sex: 0,1 F 2012-06-30 – IT ANFI LO 111557
F: SC BOTTONE TUMMY, CZ BRI a  Ow.: Hogenboom Angelien
M: CH ROSSELLA O’HARA DELLA CORTE DI ARTU BRI j  Br.: Donatella Bancovich IT – CAGCIB
Class 12 females
1032. BABY DOLL FROM SHARPHILL*A, BRI g ; Sex: 0,1 F 2014-04-22 – (NL) MU.LO14.BRI.079.2
F: SC LUCKY LUCK FROM SHARPHILL A BRI a  Ow.: Müller Christian ABS
M: MISS SOPHIE FROM SHARPHILL A BRI g  Br.: Christian Müller AT
1033. SWEET FLOWER FROM SHARPHILL*A, BRI g ; Sex: 0,1 F 2014-06-10 – (NL) MU.LO14.BRI.152.5
F: EC FRANKY-BOY FROM SHARPHILL A BRI a 02  Ow.: Müller Christian
M: CURLY-SUE FROM SHARPHILL A BRI g  Br.: Christian Müller AT – EX 1 BIV

Colour: BRI j

Class 8 females
1034. PR FUTURE DIAMOND OF BOHEMA MINSTREL*CZ, BRI j ; Sex: 0,1 F 2012-03-13 – (CZ)ČSCH LO 280/12/BRI
F: CH FILLIPPO SIGNORE DA BONACCIA, CZ BRI d 33  Ow.: Podzemská Adéla
M: CHRISTIA LIKE DIAMOND, CZ BRI j  Br.: Lada Kašparová CZ – CAPIB

Colour: BRI ns

Class 6 males
1035. IP OLIVER SWEET ROSE*CZ, BRI ns ; Sex: 1,0 M 2013-05-17 – (CZ)ČSCH LO 670/13/BRI
F: HUGO LADY SMOCK, CZ BRI d 22  Ow.: Vlasák Tomáš
M: ROSITA BRITISH TUMBLER, CZ BRI js 22  Br.: Tomáš Vlasák CZ – CAGPIB

Colour: BRI f

Class 11 females
1036. CARMEN FROM SHARPHILL*A, BRI f ; Sex: 0,1 F 2014-01-31 – (NL) MU.LO14.BRI.034.1
F: FRANKY-BOY JR. FROM SHARPHILL A BRI a 03  Ow.: Müller Christian
M: ININA BITRIBRI*PL BRI fs  Br.: Christian Müller AT – EX 1 NOM

Colour: BRI ns 11

Class 1 males
1037. SC EDWIN ANEMONA BLANDA*RU, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2011-06-10 – (SK)SZCH LO 3217/2011/BRI
F: CH CHEESE CAKE SNEZHNY BARS BRI ns 11  Ow.: Bojničanová Maria
M: CH THE PRIVATE COLLECTION’S DANAJA BRI ns 11  Br.: Elena Pavlenko RU – PH
1038. SC IGOR SILVER BRITISH EMOTION*SK, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2010-04-05 – (SK)SZCH LO 141/2010/BRI
F: ZERO FELIS PRETIOSUS BRI ns 11  Ow.: Rossová, Bc. Iveta
M: SILVER CASSIE FROM SUNNYPLACE BRI ns 11  Br.: Miriam Štyriaková SK – PH
Class 2 females
1039. NW SW’08 WW’08 SP EC SE*HOLTAS APACHE PRINCESS DSM DVM, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2003-04-08 – (N)NRR LO 136082
F: CH S*KRISTALLKATTENS ELLIOT BRI ns 11  Ow.: Hindenes Rita
M: CH S*ESTETICA’S HJÄRTER ESS BRI ns 11  Br.: Vigdis Holta SE 0 PH BIV NOM BIS
1040. SC USCHI SILVER BRITISH EMOTION*SK, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-22 – (SK) SZCH LO 3777/2013/BRI
F: ZERO FELIS PRETIOSUS BRI ns 11  Ow.: Sigmund Zdenko
M: CH SILVER CASSIE FROM SUNNYPLACE BRI ns 11  Br.: Miriam Štyriaková SK – PH
Class 5 males
1041. IC GARRY FROSTINESS*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-07 – (CZ)ČSCH LO 540/13/BRI
F: CH GOSTO STEPPE STARS*RU BRI ns 12  Ow.: Fišerová Lenka
M: IC BRIA COONIE OF MOON SISSI, CZ BRI ns 11  Br.: Lenka Fišerová CZ – EX 2
1042. NW IC S*SPINNER’S HIGH HOPE HUMPHREY, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2012-08-31 – (SE)SVERAK LO 291159
F: ROMARIN VUM ROUSEGAARD BRI ns 11  Ow.: Veldman Wubbo & Jeanet
M: S*SPINNER’S HIGH FIVE BRI ns 11  Br.: Lena Schyberg SE – CAGCIB
Class 5 females
1043. IC FANTASY OF MOON SISSI*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2012-05-30 – (CZ)ČSCH RX 168/12/BRI
F: IC EE*X-RAY DEVIANTI*CZ BRI ns 11  Ow.: Rossová, Bc. Iveta
M: NAHIMANA´S TULLULAH BELLE /EVBL/ BRI ns 11  Br.: Andrea Pluhačková CZ – EX 2
1044. IC NL*JADWIGA’S SILVER RAÏSA, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2011-06-18 – NL.FE.RX.11.BRI.060.2
F: SC PALMER DEVIANTI BRI ns 12  Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: SC HIGH HESKET’S SILVER TESTIFY BRI ns 11  Br.: Jadwiga Kluiter-Jassyk NL – CAGCIB BIV NOM BIS
Class 6 males
1045. IP CHAOS SILKBERRY*LT, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2012-06-27 – (LT) LFD RIEX 12/28 C
F: IC JOGIS BLACK FROST*LT BRI ns 12  Ow.: Tranavičienė Vilija
M: IC FIESTA BLACK FROST*LT BRI ns 11  Br.: Milda Zabarskienė LT – CAGPIB
Class 9 females
1046. ANASTASIYA OF KIBELA*BG, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-06-13 – (BG)NFF LO 2113
F: SC EST* PALMER DEVIANTI BRI ns 12  Ow.: Kirilova Jenia
M: NW IC CLEVER PAW`S FRANCESCA JW BRI ns 11  Br.: Jenia Kirilova BG - EX 3
1047. LISBETH MOON SISSI*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-09-09 – (CZ)ČSCH RX/152/13
F: FERERRO OF MOON SISSI, CZ BRI ns 11  Ow.: Pluháčková Andrea
M: ELISABET QUEEN GATTO SELVATICO BRI ny 11  Br.: Andrea Pluháčková CZ – EX 2
1048. RU*SNOW RAY PETUNIA, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-11-25 – (SK)SZCH RX 367/2014/BRI
F: RICHARD GERE NEVSTAR BRI ns 11 33  Ow.: Bojničanová Maria
M: SNOW RAY ELISABETH BRI ns 11  Br.: Lydia Telkova RU  – CAC
Class 10 females
1049. CH IWY JEWEL OF SHINY’S*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2013-01-22 – (CZ)ČSCH LO 105/13/BRI
F: CH BASHIR BEY SHINY’S, CZ BRI ny 24  Ow.: Bednářová Ivanka
M: SC CAROLLI COR SHINY’S, CZ BRI ns 11  Br.: Ivanka Bednářová CZ – CAP
Class 11 males
1050. RU*NATALYLAND’S SILVER FALCON, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-01-20 – IT*ANFI REG RX 2014/266
F: WCH PROSPER SILVER (EX MORMOT) NATALYLAND BRI as 11  Ow.: La Bella Denise
M: CH NATALYLAND’S (EX MORMOT) SILVER ZETA JONES BRI ns 11  Br.: Yamanaeva E. RU – EX 1
1051. RU*SNOW RAY ROMEO, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-03-02 – (CZ)ČSCH RX 50/14/BRI
F: IC VIVA VOGUE JAMES BOND, RU BRI ns 11  Ow.: Poláčková Gabriela
M: CHARMING DEVIANTI, EE BRI ns 11  Br.: Lydia Telková RU – EX 2
Class 11 females
1052. SANNY BASTET Z ŘÍČAN*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-03-19 – (CZ)ČSCH LO 462/14/BRI
F: CLEWER PAW´S FABRON BRI ns 11  Ow.: Jägrová Renata
M: CH DIANA ZODIAC, CZ BRI ns 24 64  Br.: Mudr. Radka Vycpálková CZ – EX 2
1053. DE*SILVER NIKA NICE OF CAT PHILOSOPHY, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-01-20 – (CZ)ČSCH LO 657/14/BRI
F: GR. CH. D’ EURO. SILVER FRIDOLIN FROM SUNNYPLACE, DE BRI ns 11  Ow.: Priymak Olga
M: SILVER CLEAR OF CAT PHILOSOPHY, DE BRI ns 11  Br.: Oxana Bakaeva DE – EX 1 BIV NOM BIS
Class 12 males
1054. CHARLIE FROSTINESS*CZ, BRI ns 11 ; Sex: 1,0 M 2014-04-22 – (CZ)ČSCH LO 491/14/BRI
F: CH GOSTO STEPPE STARS, RU BRI ns 11  Ow.: Priymak Olga
M: IC BRIA COONIE OF MOON SISSI, CZ BRI ns 11  Br.: Lenka Fišerová CZ – EX 1
Class 12 females
1055. FANTASY FAIRY TALE SPECIAL EDITION*SK, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-05-02 – (SK)SZCH RX 356/2014/BRI
F: SC SILVER DE´ANGELO FROM SUNNY PLACE, DVM, D BRI ns 11  Ow.: Kralovičová Iveta
M: CH VIVA VOGUE VIVA LA DIVA, RU BRI ns 11  Br.: Iveta Kralovičová SK – EX 3
1056. NL*JADWIGA’S BETTE DAVIS EYES, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-05-07 – (NL)FE.LO.14.BRI.045.1
F: SC HIGH HESKET’S SILVER WALK OF FAME BRI ns 12  Ow.: Kluiter-Jassyk Jadwiga
M: JADWIGA’S TIFFANY BRI ns 11  Br.: Jadwiga Kluiter-Jassyk NL – EX 1
1057. LU*VAGABOGO EPHEDRA, BRI ns 11 ; Sex: 0,1 F 2014-04-01 – (NL) MU.LO.14.BRI.063.1
F: IC VAGABOGO MAXIMUS BRI ns 11  Ow.: Roshev Bogomil
M: BELLA VON AUGUSTUS TRAUM BRI ns 11  Br.: Bogomil Roshev LU – EX 2

Colour: BRI ds 11

Class 12 females
1058. TAORMINA ARS BRITANNICA*PL, BRI ds 11 ; Sex: 0,1 F 2014-05-18 – (PL)FPL LO 71187
F: CH GB*TEMPLEGATES VIVALDI BRI ds 12  Ow.: Turczynska Anna
M: CH JASMINCA DE PURA SANGRE, CZ BRI e  Br.: Anna Turczynska & Rafał Ferenc PL – EX 1

Colour: BRI es 11

Class 12 males
1059. TOLSTOY ARS BRITANNICA*PL, BRI es 11 ; Sex: 1,0 M 2014-05-18 – (PL)FPL LO 71181
F: GB*TEMPLEGATES VIVALDI BRI ds 12  Ow.: Turczynska Anna
M: CH JASMINCA DE PURA SANGRE, CZ BRI e  Br.: Anna Turczynska & Rafal Ferenc PL – EX 1

Colour: BRI ny 11

Class 3 females
1060. GIC GOLDEN THANIKA KAFIDIM*NL, BRI ny 11 ; Sex: 0,1 F 2012-04-10 – (N)NRR RX 167926
F: CH S*PYMANS BLUE BERRY BRI ay 11  Ow.: Hindenes Rita
M: CH NUDARA KAFIDIM BRI ny 11  Br.: J. C. Veldman-Zwikker NL – CACS
Class 5 males
1061. IC GOLDEN LEON VON EL IDT*DE, BRI ny 11 ; Sex: 1,0 M 2013-04-09 – NFF RX 2447
F: BEAUTIFUL NATURE’S SANJAY BRI ny 11  Ow.: Damyanova Mihaela
M: GOLDEN DEA VON EL IDT BRI ny 11  Br.: Elena Idt DE – CAGCIB

Colour: BRI d 22

Class 5 males
1062. IC BATTY ANDRASTE*CZ, BRI d 22 ; Sex: 1,0 M 2012-12-29 – (CZ)ČSCH LO 87/13/BRI
F: PATRIK BLUE SENGRI, CZ BRI e  Ow.: Řezníčková Zuzana
M: ANDRASTE ELANDREA, CZ BRI d 22  Br.: Ing. Zuzana Řezníčková CZ – CAGCIB
Class 5 females
1063. IC KATIE LYNN OF PER-LU-SO*CZ, BRI d 22 ; Sex: 0,1 F 2011-02-19 – (CZ)ČSCH LO 186/11/BRI
F: GIC DON CHARLES DWYN SIMPLY RED, SK BRI d 22  Ow.: Klíčníková Janette
M: IC ALISCHA GLARIKA, CZ BRI e 03 22  Br.: Lucie Sobotková CZ – ABS
Class 7 males
1064. CH GIOVANNI MOGGIE PURR*CZ, BRI d 22 ; Sex: 1,0 M 2013-03-16 – CSCH LO 402/13/BRI
F: GIC DON CHARLES DWYN SIMPLY RED, SK BRI d 22  Ow.: Cihlarova Jana
M: IC DAISY SWEETNOZZLES, CZ BRI d 23  Br.: Jana Cihlarova CZ – CACIB

Colour: BRI f 24

Class 3 females
1065. GIC EVITA BRICATLAND*PL, BRI f 24 ; Sex: 0,1 F 2011-08-07 – (PL)FPL LO 41609
F: EC CASHMIR PERŁA VON AGIRO*PL BRI a  Ow.: Gębska Dorota
M: TESSA BRICATLAND*PL BRI f 21 33  Br.: Dorota Gębska PL – CACS

Colour: BRI ns 22 64

Class 1 males
1066. SC BOSSCHE BOL DE BROECKLONI*NL DVM, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2008-08-18 – RX 277627
F: BOLLE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Ow.: Härsjö Lundh Jennie
M: BALLETJE-BALLETJE DE BROECKLONI BRI ns 24 64  Br.: Ad De Bruijn NL – PH BIV NOM BIS
1067. SC TAIFUN VON ORCHIDEENWALD*HU, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2012-07-05 – (HU) FH LO 02343
F: ZÖLDSZIGETI ROYAL BRI ns 22 64  Ow.: Papp Katalin
M: CALIPO VON ORCHIDEENWALD BRI ns 22 64  Br.: Edit Aradi HU – PH
Class 1 females
1068. SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA*DE DVM, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2011-01-30 – (CZ)ČSCH LO 364/11/BRI
F: CH. INT. GRYFFINDORS SILVER YETI BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: GUAPA GUCCI VAN´T RIETVELD BRI ns 22 64  Br.: Doris Beyer DE – PH NOM BIS
Class 2 males
1069. SP JEREMY OLIVER SHOEMAKER´S CAT*CZ, DSM, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2005-11-16 – (CZ)ČSCH LO 862/5/BRI
F: GIC FABIEN SILVERY FAVOUR, CZ BRI ns 22 64  Ow.: Vyčichlová Hana
M: CH GÍZA SHOEMAKER´S CAT, CZ BRI ns 22 64  Br.: Blanka Švecová CZ – PH
Class 2 females
1070. SP DADA GROFKA VON HORSKÝ PARK*SK, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2011-11-11 – (CZ) ČSCH LO 350/12/BRI
F: CH GORDON MANIKEOB, JW BRI ns 22 64  Ow.: Kašparovská Renata
M: CH HERA HONORE HORSKÝ PARK, SK BRI ns 22 64  Br.: Marek Peciár SK – PH
Class 3 males
1071. GIC COPY BY GUCCI OF BRITISH EDITION*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-03-01 – (CZ)ČSCH RX 16/13/BRI
F: GIC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA*RU BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: SC MAGIC TABBY´S SILVER BACCARA*DE DVM BRI ns 22 64  Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ – CACS
Class 4 males
1072. GIP BIG SILVER BOY OF BRITISH EDITION*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2012-11-27 – (CZ)ČSCH LO 1255/12/BRI
F: GIC MYSTICAT´S SILVER CHE GEVARA*RU BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: CH GRYFFINDORS SILVER YAFFA*DE BRI ns 22 64  Br.: Alžběta Poláková Šmídová CZ – CAPS BIV NOM BIS
Class 5 males
1073. IC NOSTRIAN HERBU KADAR*PL, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-02-24 – RX 300686
F: CH BACKFIRE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Ow.: Fieldhouse Darren
M: BUTTONBALL DE BROECKLONI BRI ns 24 64  Br.: Katarzyna Swiderska SE – CAGCIB
Class 5 females
1074. IC LOVELY BETTY QUEEN OF RENDY CAT*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2012-08-01 – (CZ)ČSCH LO 873/12/BRI
F: SC GRYFFINDORS SILVER KYRILL BRI ns 22 64  Ow.: Vodrážková Miroslava
M: IC BETTY KIM DE LA HORSKÝ PARK, SK BRI ns 22 64  Br.: Renata Kašparovská CZ – ABS
1075. IC MYSTICAT´S SILVER NARNIA*RU, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-08-27 – (CZ) ČSCH LO 265/14/BRI
F: JUSPURR DE NOBLE*LV BRI ns 22 64  Ow.: Poláková Šmídová Alžběta
M: MYSTICAT´S SILVER TE AMO BRI ns 22 64  Br.: Olga Smyk RU – CAGCIB
Class 7 females
1076. CH IT*ONLYBLACKSILVER SIDNEY, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2011-04-18 – IT ANFI LO 105931
F: WW12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: CH ONLYBLACKSILVER PRINCESS GRACE BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – CACIB
Class 9 males
1077. NERO OF RENDY CAT*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2013-09-01 – (HU) FH LO 02809
F: SC TAIFUN VON ORCHIDEENWALD BRI ns 22 64  Ow.: Papp Katalin
M: CH ZOWIE ZOE SIRVALL, CZ BRI ns 22 64  Br.: Renata Kašparovská CZ – ABS
Class 9 females
1078. IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN, JW, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-05-07 – IT ANFI LO 116507
F: WW12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: ONLYBLACKSILVER POLLEWOP BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – ABS
1079. CH*TABBY DREAM X-PLOSIVE BEAUTY, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2013-11-14 – RX 305176
F: IC IT*PHANTOM III ° DEL MILLENNIO BRI ns 22 64  Ow.: Härsjö Lundh Jennie
M: VALE OF PROUD’S LITTLE MISS SUNSHINE*DE BRI ns 22 64  Br.: Stefanie Weideli CH – CAC
Class 11 males
1080. BINGO SOKOLADINIS TIGRAS*LT, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-01-21 – LFD LO 14/02 B
F: CH ECKHART MANIKEOB*DE BRI ns 22 64  Ow.: Bucher Nathalie C.
M: KING TIGER DARIJA BRI ns 22 64  Br.: Laura Damonskiene LT – EX 1
Class 12 males
1081. NO ANGEL, IM THOR FROM HORSKY PARK*SK, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-05-19 – SZCH PENDING
F: ROBOCOP BRITZ BRI ns 22 64  Ow.: Peciar Marek
M: ELIZABETH BELLA BELLISSIMA DE LA HORSKY PARK, SK JW BRI ns 22 64  Br.: Marek Peciar SK – EX 2
1082. IT*ONLYBLACKSILVER WITH YOU, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-05-11 – ANFI PENDING
F: WW’12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: CH BAY LEE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – EX 1
1083. U GOT THE LOOK DE NOBLE*LV, BRI ns 22 64 ; Sex: 1,0 M 2014-05-17 – (LV) CFCA LO 8948
F: IC NEO DE NOBLE*LV BRI ns 22 64  Ow.: Skripkina Irina
M: CH LUELLA DE NOBLE*LV BRI ns 22 64  Br.: Irina Skripkina LV – EX 3
Class 12 females
1084. CH*SILVER TIGERS ALOHA, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-04-23 – FFH RX 84283
F: IC X-TRA OBKEMANI*DE BRI ns 22 64  Ow.: Bucher Nathalie C.
M: CH*SILVER TIGERS ULJANA BRI ns 22 64  Br.: Nathalie C. Bucher CH – EX 3
1085. HATTY SIRVALL*CZ, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-05-08 – (CZ)ČSCH RX 73/14/BRI
F: SC ROGERS OBKEMANI BRI ns 22 64  Ow.: Vodrážková Miroslava
M: CH NALLA NANCY OF SILVER LEGEND BRI ns 22 64  Br.: Bc. Miroslava Vodrážková CZ – EX 2
1086. IT*ONLYBLACKSILVER WHY NOT, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1 F 2014-05-11 – ANFI PENDING
F: WW’12 GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI, JW BRI ns 22 64  Ow.: Bogni Patrizia
M: CH BAY LEE DE BROECKLONI BRI ns 22 64  Br.: Patrizia Bogni IT – EX 1 BIV NOM BIS

Colour: BRI ns 24 64

Class 5 males
1087. IC BABY JAMES DE BROECKLONI*NL JW, BRI ns 24 64 ; Sex: 1,0 M 2010-04-30 – MU.R10.BRI.094.3
F: VALE OF PROUD EIVENHOE BRI ns 22 64  Ow.: Špiček Tomislav
M: BALLETJE BALLETJE DE BROECKLONI*NL BRI ns 24 64  Br.: Ad De Brujin NL – CAGCIB
Class 6 males
1088. IP SMOOTH CRIMINAL OF CANDICE’S CATS*RO, BRI ns 24 64 ; Sex: 1,0 M 2009-06-30 – (RO)FELIS LO 2009-1038/BRI
F: SC BOEFJE DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64  Ow.: Petriceanu Simona
M: NANCY OF CANDICE’S CATS*RO BRI ns 24 62  Br.: Candice Dragota RO – CAGPIB
Class 12 females
1089. HR*PRO CAT BLUE KIM NOVAK, BRI ns 24 64 ; Sex: 0,1 F 2014-04-16 – MU.LO.14.BRI.128.2
F: IC BABY JAMES DE BROECKLONI*NL JW BRI ns 24 64  Ow.: Špiček Tomislav
M: GIC BEAUTY CASE DE BROECKLONI*NL DVM BRI ns 22 64  Br.: Tomislav Špiček HR – EX 1

Colour: BRI ny 22

Class 9 females
1090. S*SURVILUNDEN’S ELISABETH, BRI ny 22 ; Sex: 0,1 F 2013-11-12 – FD PENDING
F: S*SURVILUNDEN’S EHRNST BRI n 22  Ow.: Lund Lone
M: S*SURVILUNDEN’S INGULD BRI ny 22  Br.: Eva-Helene Hall DK – CAC

Colour: BRI n 02 62

Class 11 females
1091. CASSIE FROM SHARPHILL*A, BRI n 02 62 ; Sex: 0,1 F 2014-01-31 – (NL) MU.LO14.BRI.034.2
F: FRANKY-BOY JR. FROM SHARPHILL*A BRI a 03  Ow.: Müller Christian
M: ININA BITRIBRI*PL BRI fs  Br.: Christian Müller AT – EX 1 NOM BIS

Colour: BRI a 03

Class 2 males
1092. NW SP KEENU VIRIDIAN*CZ, BRI a 03 ; Sex: 1,0 M 2011-10-04 – (CZ) ČSCH LO 984/11/BRI
F: NW SC LESTER DE LIBELLULES*D, DVM DSM BRI e  Ow.: Šedová Linda
M: GIC FINEE DE SOLEIL CLAIR*CZ BRI a 03  Br.: Martin Urban CZ – PH
Class 12 females
1093. ELLIE MAE FROM SHARPHILL*A, BRI a 03 ; Sex: 0,1 F 2014-06-10 – (NL) MU.LO14.BRI.152.4
F: EC FRANKY-BOY FROM SHARPHILL*A BRI a 02  Ow.: Müller Christian
M: CURLY-SUE FROM SHARPHILL*A BRI g  Br.: Christian Müller AT – EX 1

Colour: BRI c 03

Class 5 males
1094. IC ELIÁŠ ELANDREA*CZ, BRI c 03 ; Sex: 1,0 M 2013-08-09 – (CZ)ČSCH LO 127/14/BRI
F: URIASH OR MAHARAL*CZ BRI a  Ow.: Lisnerová Kateřina
M: IC CELLINEE YELL VANESS DE CATS*CZ BRI h 03  Br.: Andrea Hvězdová CZ – CAGCIB

Colour: BRI f 03

Class 5 females
1095. IC CANDY LOLLIPOP AMBERLIGHT*CZ, BRI f 03 ; Sex: 0,1 F 2013-06-04 – (CZ)ČSCH LO 892/13/ BRI
F: CH LORD WILLIAM RALFY OF PER-LU-SO*CZ BRI b 03  Ow.: Klíčníková Janette
M: IC KATIE LYNN OF PER-LU-SO*CZ BRI d 22  Br.: Janette Klíčníková CZ – ABS

Colour: BRI g 03

Class 3 females
1096. GIC A*WHITEDREAM TIFFANY, BRI g 03 ; Sex: 0,1 F 2011-06-01 – A-ÖVEK-LO-1119065
F: DGC GIC KENZO VON GISMO CASTLE BRI a  Ow.: Wagner Elke
M: CH WHITEDREAM MASCULINA BRI j 03  Br.: Stefanie Hoffmann AT – CACS
Class 9 females
1097. SE*SUNCAT´S DEAR DARLIN’, BRI g 03 ; Sex: 0,1 F 2013-11-26 – LO 303749
F: DK*BYRIEL´S NARNIA BRI a 03  Ow.: Lindgren Jens
M: SE*SUNCAT´S MIRACLE OF LOVE BRI g 02  Br.: Ulrika Stefansson SE – CAC BIV
Class 11 females
1098. NL*CHELBYGOLDBLUE NOA, BRI g 03 ; Sex: 0,1 F 2014-02-18 – FBE LO14.BRI.006.1
F: CHELBYGOLDBLUE FLOYD BRI a 03  Ow.: Hogenboom Angelien
M: CHELBYGOLDBLUE HAILEY BRI g  Br.: Angelien Hogenboom NL – EX 1

Colour: BRI j 03

Class 9 females
1099. IZABELLA ANGELS SHELTER*RU, BRI j 03 ; Sex: 0,1 F 2013-08-02 – (MD)FM LO 30054
F: BENDJAMIN ANGELS SHELTER*RU BRI c 03  Ow.: Slobodeniuc Angela
M: IC CAMELIE OD VERPÁNKU, CZ BRI d 03  Br.: Angela Slobodeniuc MD – CAC

Colour: BRI ns 03 22

Class 12 females
1100. HU*CHAIN BRIDGE DAFNÉ, BRI ns 03 22 ; Sex: 0,1 F 2014-05-24 – (HU)FH RX 03146 (RR)
F: NERO OF RENDY CAT, CZ BRI ns 22 64  Ow.: Kašparovská Renata
M: HANSONPALACE MRS. MILLER AMS non ns 03 22 64  Br.: Katalin Papp AT – EX 1

Colour: BRI c 33

Class 5 males
1101. IC GB*DIXYLAN HARVEY NIX, BRI c 33 ; Sex: 1,0 M 2012-05-05 – (SK)SZCH RX 271/2013/BRI
F: DIXYLAN GORGEOUS GEORGE BRI c 33  Ow.: Mičániová Nina
M: DIXYLAN CHRISTMAS ANGEL BRI a 21 33  Br.: Jeanette Camm GB – CAGCIB

Colour: BRI d 21 33

Class 6 males
1102. IP OTAKAR SWEET ROSE*CZ, BRI d 21 33 ; Sex: 1,0 M 2013-05-17 – (CZ)ČSCH LO 671/13/BRI
F: HUGO LADY SMOCK, CZ BRI d 22  Ow.: Vlasák Tomáš
M: ROSITA BRITISH TUMBLER, CZ BRI js 22  Br.: Tomáš Vlasák CZ – CAGPIB

Colour: BRI p

Class 7 males
1103. CH MISTER CREDO OF KOTOFFSKI*RU, BRI p ; Sex: 1,0 M 2013-06-22 – (PL)FPL LO 62882
F: *CH ESHTI OF KOTOFFSKI BRI a  Ow.: Gębska Dorota
M: REVOLUTION OF KOTOFFSKI BRI p  Br.: Irina Bazhinova RU – CACIB
Class 5 males
1104. IC TIZZY PLUSHY OF KOTOFFSKI*RU, BRI p ; Sex: 1,0 M 2013-08-31 – (CZ)ČSCH LO 30/14/BRI
F: G.I.CH. BONAPARTE VOM KUPFERSTICH BRI p  Ow.: Šedová Linda
M: CHANEL WITH LOVE OF KOTOFFSKI BRI p  Br.: Irina Bazhinova RU – CAGCIB BIV
Class 12 females
1105. HU*FAIRY BEAR`S FIORELLA, BRI p ; Sex: 0,1 F 2014-04-06 – (PL)FPL LO 72468
F: *GIC CHARMING FAWN FROM SHAM BRI p  Ow.: Gębska Dorota
M: *CH CUTE BONNIE VELVET SMILE BRI p  Br.: Prajczerne Kery Adrienn Es Prajczer Gabor HU – EX 1

Colour: BRI fy 21 33

Class 10 females
1106. CIBULKA FATEFUL MEETING*CZ, BRI fy 21 33 ; Sex: 0,1 F 2012-04-27 – (CZ)ČSCH RX 78/12/BRI
F: IC HOWARD VON HUNADY, SK BRI n 21 33  Ow.: Kuliha Pavel
M: JANINE DATURA GOLDEN VON UEDEM´S DREAMCATS*DE BRI fy 11 33  Br.: Soňa Štěrbová CZ – CAP

Colour: BRI qs 02 62

Class 3 females
1107. GIC DIANA BRIRASPBERRY*RU, BRI qs 02 62 ; Sex: 0,1 F 2012-02-11 – A-ÖVEK-RX-1204970
F: INSIDER FROM SHAM BRI d 02  Ow.: Wagner Elke
M: AFINA BRIRASPBERRY BRI os 03  Br.: Marina Malinskaya RU – CACS

Colour: BRI ny 21 33

Class 9 males
1108. RU*MUSLIN CATS WHISPER WOW, BRI ny 21 33 ; Sex: 1,0 M 2013-06-09 – (SK)SZCH RX 337/2013 BRI
F: GICH SILVE JOJO FROM SUNNYPLACE BRI ns 11  Ow.: Bojničanová Maria
M: CH MUSLIN CATS BONITA BICE BRI ny 11 33  Br.: Jana Brook RU – CAC
Class 12 females
1109. EIBY SMALL MIRACLE*CZ, BRI ny 21 33 ; Sex: 0,1 F 2014-04-27 – (CZ)ČSCH LO 819/14/BRI
F: FUNNY RIO CULT CATS*CH BRI ns 21 33  Ow.: Fišerová Ivona
M: DOROTKA FATEFUL MEETING, CZ BRI ny 21 33  Br.: Ivona Fišerová CZ – EX 1

Colour: BRI ns 21 33

Class 7 males
1110. CH INCREDIBLE IBARRA OF BRITISH HARMONY*FR, BRI ns 21 33 ; Sex: 1,0 M 2013-08-08 – LOOF2014.7998
F: FRADGES MUR BARRY POLAR BEAR BRI ns 21 33  Ow.: Veldman Wubbo & Jeanet
M: EDELWEISS OF BRITISH HARMONY BRI ns 11  Br.: Catherine Bacoyannis FR – CACIB

BIS- kitten 4-7 mc

WORLD WINNER 2014
IT*ONLYBLACKSILVER WHY NOT, BRI ns 22 64 ; Sex: 0,1
Patrizia Bogni,Włochy

———————————————————————————————————-

WORLD SHOW – Aalborg 26-27.10.2013 (Dania)

W wystawie uczestniczyło okolo 1700 kotów w tym tylko 50 kotów brytyjskich. Koty sędziowało 20 sedziów z kilkunastu krajów świata.

Oto koty brytyjskie uczestniczące w wystawie:

1091 BRI w 62 CHI TULIA V.D. PRONKSE SCHONEN - Béatrice PASSIN  - Mr. Alexey Shchukin
1092 BRI w 62 TORAKIKI OF BRITISHINROME – Denise La Bella - Mr. Alexey Shchukin

1093 BRI n CH Conquistador’s Diego – M. Mulder van Moll  - Mr. Eric Reijers

1094 BRI a Godsk Bullamakanka, DSM – Tina Toft og Allan From - Ms Thea Friškovec
1095 BRI a SC Quentin Lovely Panther*CZ, DVM - Jana Kaurova - Ms Thea Friškovec
1096 BRI a SP.Little Phoenix A’Miss Liselotte DSM – Patrick Ottevaere - Ms Thea Friškovec
1097 BRI a ELMO VAN BLACK LAKE – DONATELLA BANCOVICH - Ms Thea Friškovec
1098 BRI a From’s Chanel – Tina Toft og Allan From - Ms Thea Friškovec
1099 BRI a GIC.Bricoccole Tabatha JW  – Patrick Ottevaere  - Ms Thea Friškovec
1100 BRI a Ramses of Diamond Castle – Agnieszka STANKIEWICZ -Ms Thea Friškovec
1101 BRI a Venus of Surtsey – Doris Schärli-Meier - Ms Thea Friškovec
1102 BRI a Peanut vom Rimberg – Martine Ejlersen - Ms Thea Friškovec
1103 BRI a Catwalk´s Dashing Diva – Martine Ejlersen - Ms Thea Friškovec
1104 BRI a Keanu Misiowe Marzenie – Ines Abazagic - Ms Thea Friškovec
1105 BRI a Wiki’s Romeo – Tina Toft og Allan From - Ms Thea Friškovec
1106 BRI a Escape van Brifety – Ulrika Eriksson & Conny Jansson  - Ms Thea Friškovec
1107 BRI a DK*Leersbriter`s  Bella -  Rebekka Leer  - Ms Thea Friškovec
1108 BRI a Catdeluxe Aristocat Duchesse - Martine Ejlersen  - Ms Thea Friškovec
1109 BRI a Miss Cuti of Phoenix - Patrick Ottevaere  - Ms Thea Friškovec
1110 BRI a Lucky from Albilea*CZ - Mgr. Alena Bílková  - Ms Thea Friškovec
1111 BRI a BRICOCCOLE URBAN LEGEND - DONATELLA BANCOVICH - Ms Thea Friškovec
1112 BRI a EE*Tutti Lucky First Volex - Olga Reut  - Ms Thea Friškovec

1113 BRI b IC Conquistador von Bullerbue -  M Mulder – van Moll - Mr. Ad de Bruijn
1114 BRI b Apiatif´s Brown Beauty - Pia Kjeldgaard - Mr. Ad de Bruijn
1115 BRI b Mister Browny House Haidely - Patrick Ottevaere - Mr. Ad de Bruijn

1116 BRI c NW NW IC SP Cristiano van M & M of Beem*NL - M. Mulder – van Moll - Mr. Eric Reijers
1117 BRI c GIC ZINNIA LILAC DOLL WONDERFLEUR*RU - Strokan Anna - Mr. Eric Reijers
1118 BRI c IC. BRICOCCOLE TRUDY - DONATELLA BANCOVICH  - Mr. Eric Reijers
1119 BRI c Humphrey Van Black Lake  - Béatrice PASSIN - Mr. Eric Reijers
1120 BRI c EE*Tess Lucky First Volex - Olga Reut - Mr. Eric Reijers
1121 BRI c Amelie von der Klingenstadt - Ursula Schmatz - Mr. Eric Reijers
1122 BRI c EE*Viola Cherry First Volex  - Olga Reut  - Mr. Eric Reijers
1123 BRI c RU*Liva Cats Yemma-Lee – Olga Reut - Mr. Eric Reijers

1124 BRI d DK*Gugs Drude - Mariann Jensen - Mr. Gianfranco Mantovani

1125 BRI e NW SC Lester des Libellules*D, DVM, DSM – Martin Urban - Ms. Gina Grob
1126 BRI e Wikis Pretty Royal – Dorte Jespersen - Ms. Gina Grob
1127 BRI e IC Dante Creme de Saint-Roy*D – Merete og Aage Bertelsen - Ms. Gina Grob
1128 BRI e Zalo of the Creme v. Tonkay*D – Winnie Kia Winther - Ms. Gina Grob
1129 BRI e ESCOBAR PABLO CHERRY LAND*PL – Denise La Bella - Ms. Gina Grob
1130 BRI e SC Wiki´s Promis – Pia Kjeldgaard - Ms. Gina Grob
1131 BRI e NO*Tonn Tonn’s Andor – Tonje Lundberg Gautefald - Ms. Gina Grob
1132 BRI e Lucardmis Dundee – Merete og Aage Bertelsen - Ms. Gina Grob

1133 BRI f DK*Gugs Killah – Mariann Jensen - Mr. Eric Reijers
1134 BRI f S*Saddharma Media – Cara Kristina &Tommy Kjell - Mr. Eric Reijers

1135 BRI g CH GIP Philadelphia of Nilfgaard*PL – Petra Snajdrova - Mr. Glenn Sjöbom
1136 BRI g IC DK*Heikina Laila – Suzette Witthoft - Mr. Glenn Sjöbom
1137 BRI g IP+EC Sahra vom Fichtenthal*D, DSM – Ursula Schmatz - Mr. Glenn Sjöbom
1138 BRI g Wikis Miss Cherie – Dorte Jespersen - Mr. Glenn Sjöbom

1139 BRI h Conquistador’s Da Diva FeeBee – M. Mulder – van Moll - Mr. Glenn Sjöbom

1140 BRI j Suncat’s I’m Yours – Tonje Lundberg Gautefald - Mr. Glenn Sjöbom

1141 BRI o Robijn van de Nijehoeve – Algre en Monique Bouwknegt - Mr. Ad de Bruijn

1142 BRI ns GIC IP *Survilundens - Harald Turid Nicolaysen - Mr. Glenn Sjöbom
1143 BRI ns IC DK*Kjätta’s Erik – Suzette Witthoft - Mr. Glenn Sjöbom

1144 BRI fs PR/IC (N)Partner`s Prima – Vera Berit Finsrud - Mr. Alexey Shchukin

1145 BRI ns 11 SP EC NW WW’08 SW’08 Holtas Apache Princess DSM, DVM - Rita Hindenes  - Mr. Alexey Shchukin
1146 BRI ns 11 IC Jadwiga’s Silver Nadesdha  – Jadwiga Kluiter-Jassyk - Mr. Alexey Shchukin
1147 BRI ns 11 Ch. Jadwiga’s Silver Raisa – Jadwiga Kluiter-Jassyk - Mr. Alexey Shchukin
1148 BRI ns 11 S*Spinners High Hope – Humphrey Wubbo + Jeanet Veldman - Mr. Alexey Shchukin

1149 BRI es 11 Anyamanee Mr. Lomonosov – Rawikorn Oosterhof - Ms. Gina Grob

1150 BRI ns 12 SP Zur Sternenbucht Silver Pan – Tau Kirsten Undset & Jarl Myrene -     Mr. Alexey Shchukin

1151 BRI ny 11 IC S*Pymans Blue – Berry Wubbo + Jeanet Veldman - Mr. Gianfranco Mantovani
1152 BRI ny 11 IC Golden Thanika Kafidim – Rita Hindenes - Mr. Gianfranco Mantovani

1153 BRI ay 11 Blue Golden Inari de Maneki – Neko Valentina Arola - Mr. Gianfranco Mantovani

1154 BRI ny 24 GIP Wiki’s Nadisjenka – Merete og Aage Bertelsen - Mr. Gianfranco Mantovani

1155 BRI n 22 GIP EC Lady Mary’s Brown – Ximir Malin Mersland – Mr. Fabio Brambilla

1156 BRI b 22 (N)Diamond Heart’s Uma – Beate M. Ekren - Mr. Fabio Brambilla

1157 BRI n 24 DK*Chalina´s Estelle – Lisbeth & Esben Jorgensen - Mr. Fabio Brambilla

1158 BRI a 24 SC S*Azucar Cat’s Dragon Space – Anne B. Owesen - Mr. Fabio Brambilla

1159 BRI b 24 SC Cronk-y-Voddy’s Rhapsody – Beate M. Ekren - Mr. Fabio Brambilla

1160 BRI d 24 Eek A Mouse Tequila Sunrise – Anna Wijbrands - Mr. Gianfranco Mantovani

1161 BRI ns 22 62 Ch.Lady Mary’s Silver Garcita – Marit Mersland - Mr. Glenn Sjöbom

1162 BRI ns 22 64 SC Bosche Bol de Broeckloni*NL, DVM – Jennie Härsjö Lundh -      Mr. Karl Preiss
1163 BRI ns 22 64 SC Ilselil of Clipper – Karen-Marie Rasmussen - Mr. Karl Preiss
1164 BRI ns 22 64 SP JEREMY-OLIVER SHOEMAKER´S CAT*CZ, DSM – Hana Vycichlová - Mr. Karl Preiss
1165 BRI ns 22 64 GIP Nightrunner’s Teir – Malene Flambart - Mr. Karl Preiss
1166 BRI ns 22 64 GIP (N)Cavallino’s Argenta Insalata – Sofie Mellegard - Mr. Karl Preiss
1167 BRI ns 22 64 Jumbo Jet Herbu Kadar*PL - Karen-Marie Rasmussen - Mr. Karl Preiss
1168 BRI ns 22 64 Bob Marley de Broeckloni*NL – Erica Löfquist - Mr. Karl Preiss
1169 BRI ns 22 64 IC NO*Silver Fantasy Callista – Hanne Ski - Mr. Karl Preiss
1170 BRI ns 22 64 Buz Buz de Broeckloni*NL - Erica Löfquist - Mr. Karl Preiss
1171 BRI ns 22 64 IP Nightrunner’s Scouter – Malene Flambart - Mr. Karl Preiss
1172 BRI ns 22 64 Ch DK*Nightrunner’s Tyleet – Hanne Ski - Mr. Karl Preiss
1173 BRI ns 22 64 Bizar de Broeckloni*NL – Jennie Härsjö Lundh - Mr. Karl Preiss
1174 BRI ns 22 64 Bijna Raak de Broeckloni*NL - Anna Wijbrands - Mr. Karl Preiss
1175 BRI ns 22 64 BACK TO BLACK DE BROECKLONI*NL – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1176 BRI ns 22 64 BAY LEE DE BROECKLONI*NL - BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1177 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Simply The Best ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann - Mr. Karl Preiss
1178 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Rush Hour ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann -   Mr. Karl Preiss
1179 BRI ns 22 64 Daphne Sirvall – Erica Löfquist - Mr. Karl Preiss
1180 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Take Me ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann -      Mr. Karl Preiss
1181 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER URAGANO – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1182 BRI ns 22 64 Vale of Proud’s Very Special ZG*D – Bobby Funk & Meike Wichelmann - Mr. Karl Preiss
1183 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER UVETTA – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss
1184 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN – BOGNI PATRIZIA - Mr. Karl Preiss

1185 BRI ns 24 64 Wanda von Midistein*CH – Roar Celius & Tove Husum - Mr. Glenn Sjöbom

1186 BRI n 03 Eek A Mouse Hamlet – Anna Wijbrands - Mr. Alexey Shchukin

1187 BRI a 03 IC Pandor von Bullerbue*D – M. Mulder – van Moll - Mr. Gianfranco Mantovani
1188 BRI a 03 GIP Keenu Viridian*CZ – Linda Šedová - Mr. Gianfranco Mantovani

1189 BRI c 03 Isengard Slav Story*UA – Suslova Olena - Mr. Alexey Shchukin

1190 BRI e 03 Smitten Kitten Icing on the Cake – Anna Wijbrands - Mr. Eric Reijers

1191 BRI g 03 Conquistador’s Tripple Aurora – M. Mulder – van Moll - Mr. Gianfranco Mantovani

1192 BRI b 33 N*Shinepukur Ashley – Sylvi Fimland - Mr. Glenn Sjöbom

1193 BRI c 33 Apiatif´s General Mask – Pia Kjeldgaard - Mr. Glenn Sjöbom
1194 BRI c 33 SC Apiatif´s Maske Pii – Inge Rubeck - Mr. Glenn Sjöbom

1195 BRI d 33 DK*Jafa’s Red Dane – Lisbeth Krogh - Mr. Eric Reijers

1196 BRI h 33 Empire`s Pashmina – Britt Hammershoi - Mr. Glenn Sjöbom

1197 BRI a 21 33 Int. Ch. Eschner`s Jonathan – Sylvia Eschner - Mr. Ad de Bruijn

1198 BRI b 21 33 Hammershoi’s Love Chocolate – Kirsten Lund - Mr. Ad de Bruijn

1199 BRI e 21 33 IC. DK*Hammershoi’s Mystic Milima – Inge Christine Bonefeld Nielsen - Mr. Ad de Bruijn
1200 BRI e 21 33 DK*Hammershoi`s Stefan Salvator – Britt Hammershoi - Mr. Ad de Bruijn

Oto BRI które otrzymały BIV:

1095 BRI a SC Quentin Lovely Panther*CZ, DVM – wł.Jana Kaurova
1109 BRI a Miss Cuti of Phoenix*BE – wł. Patrick Ottevaere
1118 BRI c IC. IT*BRICOCCOLE TRUDY – wł.DONATELLA BANCOVICH
1125 BRI e NW SC Lester des Libellules*D,DVM,DSM – wł. Martin Urban
1162 BRI ns 22 64 SC Bosche Bol de Broeckloni*NL,DVM – wł. Jennie Härsjö Lundh
1165 BRI ns 22 64 GIP DK*Nightrunner’s Teir – wł.Malene Flambart
1184 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN – wł. BOGNI PATRIZIA

Oto BRI które otrzymały NOM BIS:

1099 BRI a GIC IT*Bricoccole Tabatha,JW – wł. Patrick Ottevaere
1116 BRI c NW IC SP Cristiano van M & M of Beem*NL – wł. M.Mulder-van Moll
1118 BRI c IC. IT*BRICOCCOLE TRUDY – wł. DONATELLA BANCOVICH
1123 BRI c RU*Liva Cats Yemma-Lee – wł. Olga Reut
1124 BRI d DK*Gugs Drude – wł. Mariann Jensen
1125 BRI e NW SC Lester des Libellules*D,DVM,DSM – wł. Martin Urban
1146 BRI ns 11 IC NL*Jadwiga’s Silver Nadesdha – wł. Jadwiga Kluiter-Jassyk
1162 BRI ns 22 64 SC Bosche Bol de Broeckloni*NL,DVM – wł. Jennie Härsjö Lundh
1163 BRI ns 22 64 SC Ilselil of Clipper*DK – wł. Karen-Marie Rasmussen
1184 BRI ns 22 64 IT*ONLYBLACKSILVER VIVIEN – wł. BOGNI PATRIZIA
1198 BRI b 21 33 DK*Hammershoi’s Love Chocolate – wł. Kirsten Lund

WORLD SHOW – Zagrzeb 27-28.10.2012 (Chorwacja)

W wystawie uczestniczyło 1025 kotów z 35 krajów. Koty sędziowało 21 sędziów z killkunastu krajów świata.

KOTY BRI Z POLSKI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

642.GIC OLIVER TWIST JOHNNY*CZ, BRI a ; Sex: 1,0 M 2011-02-24 – (PL)FPL LO 41621
F: CH AMADEUS JOHNNY*CZ BRI a  Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CHARLOTTE JOHNNY*CZ BRI a  Br.: Vladimir Jonak CZ

Class 6 males
646. IP BORSALINO MAGIC GALAXY*PL , BRI a ; Sex: 1,0 M 2011-05-29 – (PL)FPL LO 38932
F: CH EYE CATCHER OF DAISY`S HOME*NL, JW BRI a  Ow.: Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
M: GIC DAPHNE METHEXIS*CZ JW BRI a  Br.: Magdalena Jurkiewicz-Śmidoda PL

653. BEVERLY OF CHERRY LAND*PL , BRI a ; Sex: 0,1 F 2012-03-14 – (PL)FPL LO 46124
F: IC OLIVER TWIST JOHNNY*CZ BRI a  Ow.: Wiśniewska Marzena
M: CH BAJKA Z CHATKI*PL BRI a  Br.: Marzena I Marek Wiśniewscy PL

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

645.CH UNIQUE UZMA DE LOS AZULITOS*CH  0,1
BRI a 5
647.ELTON HODOSBLUE*SK  1,0
BRI a 6
655.BRICOCCOLE TABATHA*IT  0,1
BRI a 11
664.ISABELL VON EBENTHAL*A  0,1
BRI a 12
669.CH. A`MISS CHOUKE VAN DE KATTEKLAUW*BE  0,1
BRI b 5
676.IC ZINNIA LILAC DOLL WONDERFLEUR*RU  0,1
BRI c 5
681.BRICOCCOLE TRUDY*IT  0,1
BRI c 11
693.CAC MARRUBIUM CUTE IVORY*HR  1,0
BRI e 9
713.GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL,JW  1,0
BRI ns 22 64 3
718.  NEO DE NOBLE*LV  1,0
BRI ns 22 64 12
731.FRANKY BOY JR FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI a 03 11

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

640.SUPREME PREMIOR LITTLE PHOENIX A`MISS LISELOTTE*BE  0,1
BRI a 2
642.GIC OLIVER TWIST JOHNNY*CZ  1,0
BRI a 3
645.CH UNIQUE UZMA DE LOS AZULITOS*CH  0,1
BRI a 5
655.BRICOCCOLE TABATHA*IT  0,1
BRI a 11
664.ISABELL VON EBENTHAL*A  0,1
BRI a 12
681.BRICOCCOLE TRUDY*IT  0,1
BRI c 11
689.GIC RIONA VON PEO-CAT´S*A, DVM  0,1
BRI e 3
693.CAC MARRUBIUM CUTE IVORY*HR  1,0
BRI e 9
698.EC SAHRA VOM FICHTENTHAL*D DSM  0,1
BRI g 10
702.GIP LUNA NERA DE LA TINTORA*IT  0,1
BRI ns 4
704.CH CLEVER PAW`S FRANCESCA*NL,JW  0,1
BRI ns 11 7
706.GIP DE*ZUR STERNENBUCHT PAN TAU  1,0
BRI ns 12 4
710.SP JEREMY-OLIVER SHOEMAKER´S CAT*CZ, DSM  1,0
BRI ns 22 64 2
713.GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL, JW  1,0
BRI ns 22 64 3
718.NEO DE NOBLE*LV  1,0
BRI ns 22 64 12
732.SC FANTOMAS FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI c 03 1
726.SC ALINA ALLEGRA FROM SHARPHILL*A  0,1
BRI a 02 62 1

BIS- male adult

WORLD WINNER 2012
GIC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL,JW 1,0 BRI ns 22 64 3
Bogni Patrizia, Włochy

WORLD SHOW - Poznań 29-30.10.2011 (Polska)

W wystawie uczestniczylo 1517 kotów z 40 krajów. Koty sędziowało 31 sędziów z killkunastu krajów świata. Była to największa Wystawa Światowa ze wszystkich dotychczasowych wystaw. Była to też największa wystawa pod względem osób zwiedzających. W powszechnej opinii była to najlepiej zorganizowana Światowa Wystawa Kotów. Na wystawę przyjechalo 150 kotów brytyjskich.

KOTY BRYTYJSKIE POLSKICH WYSTAWCÓW BIORĄCE UDZIAŁ W WYSTAWIE:

916. SC BARLIE V. FICHTENTHAL*D, DSM,DVM  1,0
BRI a 1 – wł. Lowicka-Byner Stanislawa
917. SC SIMON LOVELY PANTHER*CZ, JW,DSM,DVM  1,0
BRI a 1 – wł.  Paturalska-Wrotecka Martyna
919. GIC SW10 LITTLE MISS DAISY LU OF BALLYHARA*NL  0,1
BRI a 3 – wł.  Bloch Aleksandra I Kamil
929. IC JETTA AMAZING AISHA*PL, JW  0,1
BRI a 5 – wł. Czub Joanna
933.  DREAM DANCER HAPPY*CZ  1,0
BRI a 9 – wł. Kubiak Przemysław
935. PASHA SECRET RECIPE*SK  1,0
BRI a 9 – wł.  Kaźmierczak Agata
937. DILMAH MISIOWE MARZENIE*PL  0,1
BRI a 9 – wł. Osińska-Płonka Marzena
939. CH HEIDI METHEXIS*CZ  0,1
BRI a 7 – wł. Tambor Elżbieta
940. IFIGENIE IVY DE EMINENCE*CZ  0,1
BRI a 9 – wł. Chałas Stercuła Wioletta
941. ISABEAU OF DAISY`S HOME*NL  0,1
BRI a 9 – wł. Krzyżewscy Iwona & Dariusz
942. NEFRETETE GATTERIA*PL  0,1
BRI a 9 – wł. Gniecka-Skrzypiec Edyta
943. PL*BRI-MISIE ELOY  1,0
BRI a 10 – wł. Fajkowska Olga
944. ADDISON OF ANGEVIN*PL  1,0
BRI a 11 – wł. Mrozowska Joanna
945. BACARDI DANAWARI*PL  1,0
BRI a 11 – wł. Sabat Magdalena
948. RAMSES OF DIAMOND CASTLE*DE  1,0
BRI a 11 – wł. Stankiewicz Agnieszka
950. ZACK ZUZU DE LA HORSKY PARK*SK  1,0
BRI a 11 – wł. Koch Magdalena
951. AMBROZJA KOCIM ZDANIEM*PL  0,1
BRI a 11 – wł. Osińska-Płonka Marzena
952.  BAJKA Z CHATKI*PL, JW  0,1
BRI a 11 – wł. Wiśniewska Marzena
954. ZAFIRA ZARA DE LA HORSKY PARK*SK  0,1
BRI a 11 – wł. Wiśniewska Marzena
955. BLADE MAGIC GALAXY*PL  1,0
BRI a 12 – wł. Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
956. BORSALINO MAGIC GALAXY*PL  1,0
BRI a 12 – wł. Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
957. HUMMER VAN DE KRAAYENBERG*NL  1,0
BRI a 12 – wł. Wiśniewska Marzena
958. BLUE DAIMONA MAGIC GALAXY*PL  0,1
BRI a 12 – wł. Jurkiewicz-Śmidoda Magdalena
959. CELINKA BLUEMIŚ*PL  0,1
BRI a 12 – wł.  Dutkiewicz Irena
966. CH COFFEINA MONTENEGRO*PL  0,1
BRI b 7 – wł. Rutkiewicz Anna
968. NUBIRA SILKY BABE*CZ  0,1
BRI b 9 – wł. Sarnocińska Marlena
969. SC CEZARY Z KOCIEGO SNU*PL  1,0
BRI c 1 – wł. Oszczyk Barbara
972. GIC BAJKA KOCIA OSTOJA*PL  0,1
BRI c 3 – wł. Oszczyk Barbara
974. IC ALEX AMOUR-CATS*BY  1,0
BRI c 3 – wł. Księżarczyk Małgorzata
975. IC ERBIO-LOVELY OF CHARM GARDEN*CZ  1,0
BRI c 5 – wł. Argalska – Pazdro Anna
983. GIC HARLEY AM TROTZBACH*D  1,0
BRI d 3 – wł. Szwarc Lilianna
984. GIC JEREMY IRONS SILKY BABE*CZ  1,0
BRI d 3 – wł. Zakrzewscy Dariusz & Lidia
988. EC WHISKY VOM LINDENPALAIS*D, DVM,DSM  1,0
BRI e 1 – wł.  Świderscy Marzena & Sławomir
989. SC ROXANE VON PEO-CAT`S*A, DVM  0,1
BRI e 1 – wł. Czyżkowscy Anna & Krzysztof
993. IC LUCIANO’S COOPER V.WERNERWALD*D  1,0
BRI e 5 – wł. Podwysocka Grażyna
997. PL*NILFGAARD ERNEST  1,0
BRI e 12 – wł. Paturalska-Wrotecka Martyna, Wrotecki Rafał
999. SC BANANARAMA GRAHAM*PL, JW,DVM  0,1
BRI g 1 – wł. Czyżkowscy Anna & Krzysztof
1000. SP.IC KIMI PERFECT OF NILFGAARD*PL, JW,DSM  0,1
BRI g 2 – wł. Paturalska-Wrotecka Martyna, Wrotecki Rafał
1002. BINA BELLA KOCIA LABA*PL  0,1
BRI g 9 – wł. Zienkowicz Mieczysław
1006. JANE ANPAMI LINE*PL  0,1
BRI g 11 – wł. Sabat Magdalena
1007. PL*BRIKAMANDA BELLA  0,1
BRI j 9 – wł. Wieczorek Kamila
1012. CH CASANOVA TEMPLEGATES*UK  1,0
BRI ns 11 7 – wł.  Turczyńska Anna
1016.  BAILEY ARS BRITANNICA*PL  1,0
BRI ns 11 12 – wł. Piętak Kamila
1026.  DAISY SZYLKRECJA*PL  0,1
BRI j 24 9 – wł. Zakrzewscy Dariusz Lidia
1030.  GIC BLACK GAMMON DE BROECKLONI*NL, DVM  1,0
BRI ns 22 64 3 – wł. Świderscy Katarzyna I Dariusz
1048. SABAYONE VON DER KLINGENSTADT*D  1,0
BRI b 03 12 – wł. Seidelt Karolina
1052. IC GEC(WCF) NADIRE UNDERLEYHALL*PL  0,1
BRI f 03 5 – wł. Podlejska Dorota
1053.  GIC ZACK SDYRON*SK  1,0
BRI a 33 3 – wł. Jakubowski Sylwester
1056. CH BACARDI SWEELINEBRI*PL  1,0
BRI c 33 7 – wł. Przytuła Tomasz
1058. CINDIRELLA POLABRI*PL  0,1
BRI c 33 11 – wł. Kubiak Ewa I Marek
1060. ALFREDO JACOB`S LADDER*CZ  1,0
BRI n 21 33 9 – wł.  Rabiniak Estera


OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

919. GIC SW10 LITTLE MISS DAISY LU OF BALLYHARA*NL  0,1
BRI a 3 – wł. Bloch Aleksandra I Kamil
932. PR PRIMA VERA SMALL PANTHER*CH, JW  0,1
BRI a 8 – wł. Eriksson Urlika & Jansson Conny
950. ZACK ZUZU DE LA HORSKY PARK*SK  1,0
BRI a 11 – wł.  Koch Magdalena
961. EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX  0,1
BRI a 12 – wł. Reut Olga
966. CH COFFEINA MONTENEGRO*PL  0,1
BRI b 7 – wł.  Rutkiewicz Anna
970. EC S*OLANGAS OLIGARK DSM,DVM  1,0
BRI c 1 – wł. Reut Olga
980. SUGAR OF CHARM GARDEN*CZ  0,1
BRI c 11 – wł. Ježek Lubomír
988. EC WHISKY VOM LINDENPALAIS*D, DVM,DSM  1,0
BRI e 1 – wł. Świderscy Marzena & Sławomir
1001. CH GOLDIE METHEXIS*CZ, JW  0,1
BRI g 7 – wł. Krausová Eva
1017. JADWIGA`S RAZZLE DAZZLE*D  1,0
BRI ns 11 12 – wł. Kluiter-Jassyk Jadwiga
1032. GIC FREDERICA OBKEMANI*D  0,1
BRI ns 22 64 3 – wł. Skripkina Irina
1038. ONLYBLACKSILVER SYDNEY*IT  0,1
BRI ns 22 64 11 – wł. Bogni Patrizia
1049. SC FANTOMAS FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI c 03 1 – wł. Müller Christian
1058. CINDIRELLA POLABRI*PL  0,1
BRI c 33 11 – wł. Kubiak Ewa I Marek
KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

932. PR PRIMA VERA SMALL PANTHER*CH, JW  0,1
BRI a 8 – wł.Eriksson Urlika & Jansson Conny
961. EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX  0,1
BRI a 12 -  wł. Reut Olga
973. GIC JANIECKE VAN SONSWIJCK*NL, JW  0,1
BRI c 3 – wł. Bílková Alena
980. SUGAR OF CHARM GARDEN*CZ  0,1
BRI c 11 – wł. Ježek Lubomír
988. EC WHISKY VOM LINDENPALAIS*D, DVM,DSM  1,0
BRI e 1 – wł. Świderscy Marzena & Sławomir
997. PL*NILFGAARD ERNEST  1,0
BRI e 12 – wł. Paturalska-Wrotecka Martyna & Wrotecki Rafał
1010. EP.IC WW`08 SW`08 N*PARTNER`S BETTY BOOP DSM  0,1
BRI fs 2 – wł. Finsrud Nicolaysen & Berit Turid
1031. IC MICHAEL JACKSON DE BROECKLONI*NL, JW  1,0
BRI ns 22 64 5 – wł. Bogni Patrizia
1032. GIC FREDERICA OBKEMANI*D  0,1
BRI ns 22 64 3 – Skripkina Irina
1038. ONLYBLACKSILVER SYDNEY*IT  0,1
BRI ns 22 64 11 – wł. Bogni Patrizia
1049. SC FANTOMAS FROM SHARPHILL*A  1,0
BRI c 03 1 – wł. Müller Christian
1054. GIC COLLIN BOY KES VELVET*CZ  1,0
BRI c 33 3 – wł. Kreibichová Marie
1057. SC APIATIF´S MASKE PII*DK  1,0
BRI c 33 10 – Kjeldgaard Pia
 

BIS- neuter female

WORLD WINNER 2011
EP, IC, WW08 SW08 N*PARTNERS BETTY BOOP DSM, BRI fs
Berit Finsrud & Turid Nicolaysen, Norwegia


BIS-kitten 3-6 mc

 

 

WORLD WINNER 2011
EE*MADONNA LOVE FIRST VOLEX , BRI a
Olga Reut, Estonia

WORLD SHOW – Saint Etienn 30-31.10.2010 (Francja)

KOTY BRI Z POLSKI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

ZEPHYR OF TEUTTA*SK
09/07/2010 – 985170000311481 – EN COURS
Père : SC GREENWICH HONORABLE*CZ (BRI a – (CZ) ĈSCH LO 433/7/BRI)
Mère : SC SAYONARA OF TEUTTA*SK (BRI a – (SK) SZCH LO 2305/2009/BRI)
Elev.: FERATOVIC Piadlowska Krystyna (Pologne)
Groupe : BRI a Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, BIV, NOM

SC-GIP CYRENE CHAKRAM*PL – DSM
14/06/2006 – 941000001629128 – (PL) FPL LO 5069
Père : GIC FOXTROTT Z MUZYKI*PL (BRI c – (PL) FPL LO 4046)
Mère : IC-GIP DIDI VENUSTUS FELIS*SK (BRI w 62 – (PL) FPL LO 00730)
Elev.: SWIATOWIAK Magdalena & Jacek (Pologne)
Groupe : BRI g Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM + skończyla SP

CH IDA CHAKRAM*PL
23/07/2009 – 977200007542259 – (PL)FPL LO 23906
Père : IC CAPPUCCINO MONTENEGRO*PL (BRI c – (PL) FPL LO 16195)
Mère : IC EVE CHAKRAM*PL (BRI h – (PL) FPL LO 12087)
Elev.: SWIATOWIAK Magdalena & Jacek (Pologne)
Groupe : BRI h Classe : CACIB Résultat : CACIB + skończyła IC

ZAZA MOON RIVER*PL
16/03/2010 – 967000009137426 – (CH) FFH RX 24870
Père : ARNOLD ELVITA*PL (BRI a – PZF 001554)
Mère : LIVIA BLUE MUEZZI*PL (BRI a – PZF 005775)
Elev.: SZCZESNIEWICZ Krystina & Marta (Pologne)
Groupe : BRI a Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM
OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

853
VARISCO Emilia
ANFI (Italie)
IC EEYORE OF DAISY’S HOME*NL
24/10/2008 – 528210002299599 – (NL) FE.L08.BRI.114.1 – (I) REG LO 2009/78
Père : CH SPIKE VAN BLACK LAKE (BRI a – (NL) FE.L06.BRI.093.3)
Mère : ROMY VAN BLACK LAKE (BRI a – (NL) FE.L06.BRI.019.2)
Elev.: BAKKER/VAN BEVEREN (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : CAGCIB Résultat : CAGCIB, BIV

865
MÜLLER Christian
ÖVEK (Autriche)
ZEPHYR OF TEUTTA*SK
09/07/2010 – 985170000311481 – EN COURS
Père : SC GREENWICH HONORABLE*CZ (BRI a – (CZ) ČSCH LO 433/7/BRI)
Mère : SC SAYONARA OF TEUTTA*SK (BRI a – (SK) SZCH LO 2305/2009/BRI)
Elev.: FERATOVIC Krystyna (Slovaquie)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, BIV

875
TIMMER/SMITS-PEELEN Irene & Nathalie
MUNDIKAT (Hollande)
CH BLUE ELDAR’S MAN IN THE MIRROR*NL
30/06/2009 – 528210002402266 – (NL) MU.L09.BRI.139
Père : GIC UNION JACK CLOUD NINE*NL (BRI c – NCT 2006-7276)
Mère : SC BLUE ELDAR’S EOWYN*NL (BRI a – (NL) MU.L04.BRI.123.4)
Elev.: SMITS-PEELEN Nathalie (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : CACIB Résultat : CACIB, BIV

880
REUT Olga
FELIX (Estonie)
ANABELLE CHANEL FIRST VOLEX*EST
12/03/2010 – 900088000114360 – (EST) EKL LO 5150
Père : EC OLANGAS OLIGARK – DVM, DSM (BRI c – (EST) EKL LO 3847)
Mère : CH ALLURE’S LULU (BRI c – (EST) EKL LO 4454)
Elev.: REUT Olga (Estonie)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, BIV

884
HEINIGER-HUG Babs & Hansueli
RKS Stuttgart (Suisse)
GIC ABTEIKATZEN’S TI AMO
03/09/2008 – 945000000576237 – (D) DEKZV LO 344497
Père : EC HANN OF THE CREAM VOM TONKAY – DSM (BRI e – (D) DEKZV LO 276987)
Mère : ABTEIKATZEN’S NINIFEE (BRI e 03 – (R) RVDE 01058001)
Elev.: MÜLLER Marianne (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI e Classe : CACS Résultat : CACS, BIV

898
HINDENES Rita
NORAK (Norvège)
EC – WW08, SW08 N*HOLTAS APACHE PRINCESS – DSM, DVM
08/04/2003 – 752098101101788 – (N) NRR LO 136082
Père : CH KRISTALLKATTENS ELLIOT*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 177316)
Mère : CH ESTETICAS HJÄRTER*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 175867)
Elev.: HOLTA Vigdis (Suède)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : PH Résultat : PH, BIV

906
GOLDSCHMIDT Myriam
SSC (Luxembourg)
THIRA VUM ROUSEGAARD
05/05/2010 – 972000000001306 – (CH) FFH LO 74705
Père : IC ROMANOV VUM ROUSEGAARD (BRI ns 11 – (CH) FFH RX 22571)
Mère : SC OLYANA VUM ROUSEGAARD (BRI ns 11 – (CH) FFH LO 66802)
Elev.: GOLDSCHMIDT Myriam (Luxembourg)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, BIV

915
OSOTOV Andreij
FELIS BELGICA (Belgique)
JOUTAS VON DER KAMPENWAND
09/09/2009 – 276096909002659 – GDK-01-006523/2009
Père : GLEN OF SMAIL PANTHER (BRI ns 22 64 – KFG-03-9259/08-M)
Mère : XÉNIA VON DER KAMPENWAND (BRI ns 22 64 – GDK-01-005573/2008-W)
Elev.: NIEDERSCHWEIBERER Bettina (Belgique)
Samedi :
Groupe : BRI ns 22 64 Classe : CAC Résultat : CAC, BIV
KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

853
VARISCO Emilia
ANFI (Italie)
IC EEYORE OF DAISY’S HOME
24/10/2008 – 528210002299599 – (NL) FE.L08.BRI.114.1 – (I) REG LO 2009/78
Père : CH SPIKE VAN BLACK LAKE*NL(BRI a – (NL) FE.L06.BRI.093.3)
Mère : ROMY VAN BLACK LAKE*NL (BRI a – (NL) FE.L06.BRI.019.2)
Elev.: BAKKER/VAN BEVEREN (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : CAGCIB Résultat : CAGCIB, NOM

855
SMITS-PEELEN Nathalie
MUNDIKAT (Hollande)
IC BLUE ELDAR’S SWEET SAPPHIRA*NL
05/03/2009 – 528210002333411 – (NL) MU.L09.BRI.053.1
Père : GIC UNION JACK CLOUD NINE*NL (BRI c – NCT 2006-7276)
Mère : BLUE ELDAR’S TOUT EST BLEU*NL (BRI a – (NL) MU.L06.BRI.118.6)
Elev.: SMITS-PEELEN Nathalie (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : CAGCIB Résultat : CAGCIB, NOM

861
JUSUFI Mirlinda
SSC (Suisse)
ZAZA MOON RIVER*PL
16/03/2010 – 967000009137426 – (CH) FFH RX 24870
Père : ARNOLD ELVITA*PL (BRI a – PZF 001554)
Mère : LIVIA BLUE MUEZZI*PL (BRI a – PZF 005775)
Elev.: SZCZESNIEWICZ Krystina & Marta (Pologne)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM

865
MÜLLER Christian
ÖVEK (Autriche)
EC ZEPHYR OF TEUTTA*SK
09/07/2010 – 985170000311481 – EN COURS
Père : SC GREENWICH HONORABLE*CZ (BRI a – (CZ) ČSCH LO 433/7/BRI)
Mère : SC SAYONARA OF TEUTTA*SK (BRI a – (SK) SZCH LO 2305/2009/BRI)
Elev.: FERATOVIC Krystyna (Slovaquie)
Samedi :
Groupe : BRI a Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

868
DUBBELMAN-HOORNWEG Jennie
FELIKAT (Hollande)
GIC MUNGO VAN HET HOF VAN LOGRES*NL
28/01/2008 – 528210002181616 – (NL) FE.L08.BRI.019.4
Père : CH DUANE TORIN VAN DE KARWENDEL*NL (BRI n – (NL) FE.L05.BRI.102.1)
Mère : KAELLA VAN HET HOF VAN LOGRES*NL (BRI c – RVT 127.485)
Elev.: VAN DER REST Astrid (Hollande)
Samedi :
Groupe : BRI b Classe : CACS Résultat : CACS, NOM

870
MONTINO Andrea
SZCH Club Italie (Italie)
UNIQUE PRALINE KATANGO*CZ
29/05/2010 – 203096100123521 – (SK) SZCH LO 2813/2010/BRI
Père : CARAMELLO OF THE ROMAN’S JESSIN*NL (BRI b – BCC-R-2010/1620/BRI)
Mère : XL FERRARI OF DYADE*NL (BRI c – BCC-R-2010/1622/BRI)
Elev.: FRANCOVÁ Adéla (République tchèque)
Samedi :
Groupe : BRI b Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

878
RAMM Sabine
DEKZV-HEC (Allemagne)
SC SAJOMA’S FANDANGO*D – DSM, DVM
15/06/2007 – 276097200591576 – (D) DEKZV LO 327419
Père : IC BEAUTIFUL-DIAMONDD’S BRAD PIT*D (BRI c – (D) DEKZV LO 316526)
Mère : EC – WW06 SAJOMA’S BON BON*D – DSM, DVM (BRI a – (D) DEKZV LO 312008)
Elev.: RAMM Sabine (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : CAP Résultat : CAP, NOM

880
REUT Olga
FELIX (Estonie)
ANABELLE CHANEL FIRST VOLEX*EST
12/03/2010 – 900088000114360 – (EST) EKL LO 5150
Père : EC OLANGAS OLIGARK*S – DVM, DSM (BRI c – (EST) EKL LO 3847)
Mère : CH ALLURE’S LULU (BRI c – (EST) EKL LO 4454)
Elev.: REUT Olga (Estonie)
Samedi :
Groupe : BRI c Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM

884
HEINIGER-HUG Babs & Hansueli
RKS Stuttgart (Suisse)
GIC ABTEIKATZEN’S TI AMO*DE
03/09/2008 – 945000000576237 – (D) DEKZV LO 344497
Père : EC HANN OF THE CREAM VOM TONKAY*D – DSM (BRI e – (D) DEKZV LO 276987)
Mère : ABTEIKATZEN’S NINIFEE*DE (BRI e 03 – (R) RVDE 01058001)
Elev.: MÜLLER Marianne (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI e Classe : CACS Résultat : CACS, NOM

891
SWIATOWIAK Magdalena & Jacek
FPL (Pologne)
SC-GIP CYRENE CHAKRAM*PL – DSM
14/06/2006 – 941000001629128 – (PL) FPL LO 5069
Père : GIC FOXTROTT Z MUZYKI*PL (BRI c – (PL) FPL LO 4046)
Mère : IC-GIP DIDI VENUSTUS FELIS*SK (BRI w 62 – (PL) FPL LO 00730)
Elev.: SWIATOWIAK Magdalena & Jacek (Pologne)
Samedi :
Groupe : BRI g Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM

894
TRILLER Annemarie
DEKZV-RKS (Allemagne)
HELENE VOM FICHTENTHAL*D
27/01/2010 – 972270000063849 – (D) DEKZV LO 348197
Père : EC FELIX VOM FICHTENTHAL*D (BRI a – (D) DEKZV LO 279998)
Mère : GIC SUSIE VOM FICHTENTHAL*D (BRI g – (D) DEKZV LO)
Elev.: TRILLER Annemarie (Allemagne)
Samedi :
Groupe : BRI g Classe : 6/10 Résultat : EXC 1, NOM

898
HINDENES Rita
NORAK (Norvège)
EC – WW08, SW08 N*HOLTAS APACHE PRINCESS – DSM, DVM
08/04/2003 – 752098101101788 – (N) NRR LO 136082
Père : CH KRISTALLKATTENS ELLIOT*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 177316)
Mère : CH ESTETICAS HJÄRTER*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 175867)
Elev.: HOLTA Vigdis (Suède)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : PH Résultat : PH, NOM

901
GOLDSCHMIDT Myriam
SSC (Luxembourg)
CH HERBIE PIKOLKA*CZ
02/07/2009 – 978101080029238 – (CZ) CSCH LO 1006/9/BRI
Père : CH SILVERBLUE YANGOON (BRI as 11 – (CZ) CSCH LO 135/7/BRI)
Mère : B*NAHIMANA’S JOLI JOLYNU (BRI ns 11 – (CZ) CSCH LO 286/7/BRI)
Elev.: ŠEVEČKOVÁ Marcela (République tchèque)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : CACIB Résultat : CACIB, NOM

903
CARRE Françoise
CCLDS (France)
DOUGNUTS DU CLAN DE SOIZIC*F
01/05/2008 – 250269602434569 – LOOF 2008.10813 – FFF 843
Père : PASCHA VOM THAN (BRI ns 12 – (CH) FFH LO 68484)
Mère : GOLDEN LAVA VAN ELSDIECK (BRI ny 11 – NCT A-2007-7433 – FFF 844)
Elev.: CARRE Françoise (France)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : CAP Résultat : CAP, NOM

906
GOLDSCHMIDT Myriam
SSC (Luxembourg)
THIRA VUM ROUSEGAARD*CH
05/05/2010 – 972000000001306 – (CH) FFH LO 74705
Père : IC ROMANOV VUM ROUSEGAARD*CH (BRI ns 11 – (CH) FFH RX 22571)
Mère : SC OLYANA VUM ROUSEGAARD*CH (BRI ns 11 – (CH) FFH LO 66802)
Elev.: GOLDSCHMIDT Myriam (Luxembourg)
Samedi :
Groupe : BRI ns 11 Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

907
HINDENES Rita
NORAK (Norvège)
EC-GIP SUNSHINES SILVER STARDUST
29/10/2003 – 985100010553295 – (N) NRR LO 146134
Père : DONYOSABUK TOUGH ENOUGH (BRI ns 12 – (S) SVERAK RX 125190)
Mère : CH SPINNER’S PEGGY SUE*S (BRI ns 11 – (S) SVERAK RX 146393)
Elev.: KARLSSON Ann-Mari (Suède)
Samedi :
Groupe : BRI ns 12 Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM

912
CAMELO Marie Hélène
CCR (Suisse)
GIC TABBY DREAM PIPPER*CH
30/09/2007 – 756095200087715 – (CH) FFH RX 22101
Père : IC BELLISSIMO DE BROECKLONI*NL (BRI ns 22 64 – (CH) FFH LO 61819)
Mère : IC ONYX SMALL PANTHER*CH (BRI ns 22 64 – (CH) FFH RX 20782)
Elev.: WEIDELI Fabrice (Suisse)
Samedi :
Groupe : BRI ns 22 64 Classe : CACS Résultat : CACS, NOM

913
WUEST/PIAGET Lionel & Laurent
CCVVF (Suisse)
GIP TABBY DREAM PLAYBOY*CH
03/09/2007 – 756095200053043 – (CH) FFH RX 22099
Père : IC BELLISSIMO DE BROECKLONI*NL (BRI ns 22 64 – (CH) FFH LO 61819)
Mère : IC ONYX SMALL PANTHER*CH (BRI ns 22 64 – (CH) FFH RX 20782)
Elev.: WEIDELI Fabrice (Suisse)
Samedi :
Groupe : BRI ns 22 64 Classe : CAPS Résultat : CAPS, NOM

925
MÜLLER Christian
ÖVEK (Autriche)
FANTOMAS FROM SHARPHILL*A
01/05/2010 – 040098100301463 – (A) ÖVEK RX 1004689
Père : IC SWEET LITTLE DEVIL FROM SHARPHILL*A (BRI a 01 – (A) ÖVEK RX 0804544)
Mère : CH ICE AGE FROM SHARPHILL*A (BRI c 33 – (A) ÖVEK LO 0615696)
Elev.: MÜLLER Christian (Autriche)
Samedi :
Groupe : BRI c 03 Classe : 3/6 Résultat : EXC 1, NOM

WORLD SHOW – St.Gallen 24-25.10.2009 ( Szwajcaria )

TO JEDYNE 2 AKCENTY POLSKIE BRI NA TEJ WYSTAWIE:

Ricco Giuseppe Teutta*SK; (CH) BRI a FFH LO 72100 9/7/2008
IC. Dante Gari of Moravia*CZ; BRI a IC. Babette Lilac Muezzi*PL; BRI c
Besitzer: Lehner Magdalena Züchter : Feratovic-Piadlowska Krystyna

Azalia cat Deluxe *PL BRI c ; FPL 17907 8/22/2008
SC. LV*Domestic Bliss Vinzor; BRI b Kelly Idol *PL; BRI c
Besitzer: Roslon Dorota
KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV i NOM BIS:

3066 Sajoma’s Gregory Peck*D BRI n; CPF 013687 12/24/2007
IC. Beautiful Diamonds Brad Pit*D; BRI c SC. Sajoma’s Ambra*D; BRI n
Besitzer: Gonçalves Ana Cristina Züchter : – NOM BIS

3070 SC. WW’07 Princess Lovely Panther*CZ BRI a; SPKM 1105/2005 4/4/2005
CH. Martinelli’s Amore Mio*D; BRI a CH. Koko Chanell Small Panther*CH; BRI a
Besitzer: Hrin Peter Züchter : Skopovi Manz – BIV + NOM BIS

3088 Sequoia von Moonnight*CH BRI a; (CH) FFH LO 72026 4/13/2009
SC. Puma Moonnight di Triangolo*CH; BRI a IC. Henny-Penny of Lightstone*FL; BRI a
Besitzer: Hostettler Doris Züchter : Hostettler Doris – BIV + NOM BIS

3095 SC. Olangas Oligark*S BRI c; EKL 3847 10/15/2006
CH. N*Lady House Callistus; BRI c Bokbackens Violet*S; BRI c
Besitzer: Reut Olga Züchter : – BIV

3102 SC. GIP. Frieda v. Fichtenthal*D BRI g; DZB 279999 8/29/2001
GIC. Caterwaul’s Cream of the Cream*NL; BRI e CH. Emma v. Fichtenthal*D; BRI a
Besitzer: Triller Annemarie Züchter : Triller Annemarie – NOM BIS

3106 D*Deborah v.Angela’s Sonnenhof BRI g; DZB 343591 4/30/2009
SC. Lord Julian v. Wernerwald*D; BRI a Kikiann v. Sonswijck*NL; BRI g
Besitzer: Snajdrova Petra Züchter : Pospischil Angela – BIV + NOM BIS

3108 SP. IC. WW’08,SW’08 N*Partner’s Betty Boop DSM BRI fs; NRR 1245 3/10/1999
SC. N*Cariello Romeo; BRI e SC. N*Villabakken’s Petronella DM; BRI ns
Besitzer: Finsrud / Nicolaysen Berit / Turid Züchter : Finsrud / Nicolaysen Berit / Turid – NOM BIS

3113 Azzurro Ian Seta D’Argento*NL BRI ay 22; (CH) FFH LO 71109 8/12/2008
IC. Argent Oto Kot*PL; BRI ny 22 IC. Locktree’s Azzurro Farfalla*NL; BRI ay 24
Besitzer: Jäger / Kniebeiss Andreas / Daniel Züchter : v. Toorenburg – v. Arkel J. – BIV

3117 IC. Linus vom Falterweg*D BRI b 22; (CH) FFH LO 66940 7/20/2005
CH. Gil-Galad vom Falterweg*D; BRI bs 22 JC Nelly vom Forsthaus Lalo*D; BRI b 22
Besitzer: Zähner – Bühlmann Sonja Züchter : Walencki Doris – NOM BIS

3124 IC. Romanov vum Rousegaard*CH BRI ns 11; (CH) FFH LO 72392 2/20/2008
CH. D*Marvellous Silver Rubinstein*D; BRI ns 11 SC. IP. Melusina vum Rousegaard*CH; BRI ns 11
Besitzer: Goldschmidt Myriam Züchter : Goldschmidt Myriam – BIV

3127 Sofiya vum Rousegaard*CH BRI ns 11; (CH) FFH LO 72601 5/20/2009
GIC. Frisco Devianti*EST; BRI ns 11 GIC. Olyana vum Rousegaard*CH; BRI ns 11
Besitzer: Goldschmidt Myriam Züchter : Goldschmidt Myriam – BIV

3129 CH. Laura von Midistein*CH BRI ns 23 62; (CH) FFH RX 18718 7/10/2003
GIC. Herkules House of Born*CH; BRI a CH. D*Big Panther’s> Whoopy; BRI ns 24 62
Besitzer: Steininger Dieter & Michele Züchter : Steininger Dieter & Michele – NOM BIS

3130 SC. JW N*Scibboleth Silver Ferrari DSM BRI ns 22 64; NRR 140560 12/20/2004
N*LA-Di-La de Bellissimo; BRI ns 22 62 N*Gamacat’s Silver Xena; BRI ns 22 64
Besitzer: Husum & Celius Tove & Roar Züchter : – BIV + NOM BIS

3133 IP. CH*Tabby Dream Playboy BRI ns 22 64; (CH) FFH RX 22099 9/30/2007
IC. Bellisimo de Broeckloni*NL; BRI ns 22 64 IC. Onyx Small Panther*CH; BRI ns 22 64
Besitzer: Wüst / Piaget Lionel / Laurent Züchter : Weideli / Dépraz Fabrice / Stéfanie – BIV + NOM BIS

3141 CH*Tabby Dream Shelby BRI ns 22 64; (CH) FFH LO 72610 6/14/2009
IC. Bellisimo de Broeckloni*NL; BRI ns 22 64 IC. Onyx Small Panther*CH; BRI ns 22 64
Besitzer: Weideli / Dépraz Fabrice / Stéfanie Züchter : Weideli / Dépraz Fabrice / Stéfanie – BIV + NOM BIS

3146 Rosalie von Midistein*CH BRI ns 24 64; (CH) FFH RX 22974 8/28/2008
Boston de Broeckloni*NL; BRI ns 22 64 CH. Silver Bellies of Edenplace*D; BRI ns 24 64
Besitzer: Steininger Dieter & Michele Züchter : Steininger Dieter & Michele – BIV + NOM BIS

3156 GIC. Oliver von Engelburg*CH BRI c 33; (CH) FFH LO 71602 10/6/2006
IC. Kenzo von Tribo*CH; BRI b 33 CH. Flower vom Blauschimmer*CH; BRI c 33
Besitzer: Waldburger Sandra Züchter : Waldburger Sandra – NOM BIS

WORLD SHOW Lisbona 25-26.10.2008  (Portugalia)

BIS- neuter female

WORLD WINNER 2008
EP, IC, SW08 N*PARTNERS BETTY BOOP DSM (BRI fs)
Berit Finsrud & Turid Nicolaysen, Norwegia


BIS- female adult

WORLD WINNER 2008
EC, SW08, N*HOLTAS APACHE PRINCESS (BRI ns 11)
Rita Hindenes, Norwegia


TO JEDYNE 2 AKCENTY POLSKIE BRI NA TEJ WYSTAWIE:

GIC BANANARAMA GRAHAM*PL (JW) BRI g – wl. Anna & Krzysztof Czyżkowscy –  otrzymala CACE + BIV + NOM BIS
LAS VEGAS HONORABLE*CZ (JW) BRI d – wł.  Anna & Krzysztof Czyżkowscy – otrzymal EX 1 + NOM BIS


OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:

440.Sajoma’s Gregory Peck*DE BRI n – wł. Ana Cristina Madeira Guerra Goncalves - NOM BIS
446. IC Sajoma’s Fandango*D BRI c – wł. Sabine Ramm – BIV + NOM BIS
455. Las Vegas Honorable*CZ BRI d – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – NOM BIS
463. GIC. Bananarama Graham*PL BRI g – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – BIV + NOM BIS
465. EC. N*Partner’s Mini BRI ns – wł. Lars Werner Landsnes – NOM BIS
466. EP, IC, SW08 N*PARTNERS BETTY BOOP DSM BRI fs – wł. Berit Finsrud & Turid Nicolaysen – NOM BIS
467. EC, SW08, N*HOLTAS APACHE PRINCESS BRI ns 11 – wł. Rita Hindenes – NOM BIS
469. EC Beverly Hills de Broeckloni*NL, DSM BRI ns 22 64 – wł.Joao Manuel de Noronha Carvalho da Silva – BIV + NOM BIS
470. Bananarama de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 – wł. Christel Hartmann – NOM BIS
471. IC Delfim de Kikau*PT BRI ns 22 64 – wł.Joao Manuel de Noronha Carvalho da Silva – NOM BIS
472. Vale of Proud’s Eleni Mou*DE BRI ns 22 64 – wł. Bettina Funk & Meike Wichelmann – NOM BIS
474. IC. Quick-Silver da Casa Dos Cedros*PT BRI ns 24 64 – wł. Manuel Penedo Rosa - NOM BIS
475. Georgina Manikeob*DE BRI ns 24 64 – wł. Marc Oberst – NOM BIS

WORLD SHOW – Bratyslava 27-28.10.2007 (Słovacja)

BIS- female adult


WORLD WINNER 2007
GIC Princess Lovely Panther*CZ, BRI a
Peter Hrin, Slovakia + Skopovy, Czechy
BIS- neuter female

WORLD WINNER 2007
EC WW02 Kiss of New Celtic Henge*D, DSM BRI ns 12
N. Henke, Germany


KOTY BRI Z POLSKI NOMINOWANE DO BIS:

720. EP CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL DSM BRI a 02 – Martyna Paturalska-Wrotecka - NOM kast.
780. EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA (JW,DSM) BRI j 10 – Martyna Paturalska-Wrotecka – NOM kast.
807. IP EC BARFLY DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64 06 – Anna & Krzysztof Czyzkowscy – NOM kast.


KOTY BRYTYJSKIE Z POLSKI UCZESTNICZĄCE W WYSTAWIE:

713. PR CORTES CZAKRAM*PL BRI w 62 08 – M i J. Swiatowiak
720. EP CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL DSM BRI a 02 – Martyna Paturalska
721. GIC SIMON LOVELY PANTHER*CZ (JW) BRI a 03 – Martyna Paturalska
775. CH CYRENE CHAKRAM*PL BRI g 07 – M i J. Swiatowiak
780. EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA (JW,DSM) BRI j 10 – Martyna Paturalska
781. BRI-MISIE ASTRA*PL BRI j 11 – Olga Fajkowska
786. GIC VALENTYN ZASMUCKA HVEZDA*CZ BRI d 22 03 – Beata Łach
807. IP EC BARFLY DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64 06 – Anna i Krzysztof Czyzkowscy
827. JENNIFER HERBU KADAR*PL BRI f 03 11 – Katarzyna i Dariusz Swiderscy
843. EC OCEAN’S ELEVEN OF CZANKRA*PL BRI c 33 01 – Krystyna Piadlowska Feratovic
844. EC DOMINO VON DER GNIESEBURG*D BRI c 33 01 – Agnieszka Kaminska Zielinska
OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
709. EP Amrod Minas Ithil LO 854/2005/BRI * 4.1.2005 BRI w 62
o: EC Celsius Amadeus Guinevr*CZ BRI w 62 chov: Janiak Alexandra
Kocúr (male)
m: CH Aisha Sametová Tlapka* CZ BRI a vyst: Vričanovci Jana a Adrián – BIV

Medzinárodný šampión (Trieda 5) International Champion (Class 5)
711. IC Egypt Honorable*CZ LO 659/6/BRI * 20.8.2006 BRI w 62
o: EC Larry Ro – Še*CZ BRI a chov: Pánková Lucie
Kocúr (male)
m: IC Marinka A Maya, CZ BRI w 62 vyst: Omrtová Libuše – BIV

Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
718. EC Larry Ro – Še*CZ LO 500/5/BRI * 19.6.2005 BRI a
o: CH Xenon Laetita*CZ BRI c chov: Rohanová Jitka
Kocúr (male)
m: IC Tizia Blue v. Wernerwald*D BRI a vyst: Pánková Lucie – BIV

Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
720. EP+CH Dazzler of Nilfgaard*PL DSM LO 4626 * 17.10.2003 BRI a
o: EC Di Angelo Graham*PL BRI a chov: Paturalska Martyna
Kocúr (male)
m: EC Diamond Blue Lake of Alamanon*UA BRI a vyst: Paturalska Martyna – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
734. Tua Tenera Tannucia Tummy*CZ LO 274/7/BRI * 25.2.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Lucciola Tannucia Tummy*CZ BRI a vyst: Drnková Petra - BIV

3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
738. Vincita Bella Tummy*CZ LO 593/07/BRI * 15.5.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Nencia Nuttina Tummy*CZ BRI c vyst: Peciar Marek – BIV

Otvorená (Trieda 9) Open (Class 9)
743. Marrubium Happy Buffy*HR LO 1891/7 HR * 24.12.2006 BRI b
o: GIC Quentin Tarantino in Concert*D BRI n chov: Jurković Indira
Mačka (female)
m: IC Queen v. Kleinen Stern*HR BRI g vyst: Grubišić – Slanc Silvana – BIV

Otvorená (Trieda 9) Open (Class 9)
Betty Felisdorf*SK 754. LO 1364/2006/BRI * 15.5.2006 BRI c
CH Big Ben British Velvet*CZ
Bellis Remides, CZMačka (female) BRI c – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
Royal Rhapsody May Blobs*CZ757. LO 296/7/BRI * 27.3.2007 BRI c
IC William Zodiac*CZ
Beata z Panského dvora, CZMačka (female)BRI c – BIV

3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
Sajoma´s Fandango*D759. LO 327419 * 15.6.2007 BRI c
IC Beauutiful Diamond´s Brad Pit*D
GIC Sajoma´s Bon Bon*D WW´06Kocúr (male)BRI c – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
767. Wiki´s Frida*DK LO 145351 * 7.1.2007 BRI e
o: SW05+EC Grenoble´s King Oberon*D BRI e chov: Nielsen Winnie + Kim
Mačka (female)
m: Emily v. Scahaningi*D BRI e vyst: Nielsen Winnie + Kim – BIV

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
777. Wiki´s Pretty Princess*DK LO 145840 * 16.1.2007 BRI g
o: SW05+EC Grenoble´s King Oberon*D BRI e chov: Nielsen Winnie + Kim
Mačka (female)
m: CH Dearcat´s Harmony*D BRI a vyst: Nielsen Winnie + Kim – BIV

BRI d 24 Britská červená bodkovaná ( red spotted)
Medzinárodný šampión (Trieda 5) International Champion (Class 5)
790. IC Nanna May Blobs*CZ LO 1116/2005/BRI * 7.5.2005
o: CH Jaffa z Lužinek*CZ BRI e chov: Ľuptáková Věra
Mačka (female)
m: Hatsepsove Lady Smock*CZ BRI d 24 vyst: Netherclift Anna – BIV

BRI ns 11 Britská čierna strieborná tieňovaná ( black silver shaded)
3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
800. Harmony Devianti*EST LO 3927 * 30.4.2007 Mačka (female) – BIV

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
813. Emotion of Silverglitter*D LO 324144 * 28.2.2007
o: Milkyway von Reich*D BRI ns 22 64 chov: Edelmann Petra
Mačka (female)
m: EC Blush de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 vyst: Edelmann Petra – BIV

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
819. Uno de Noble* LV LO ZAŽIADANÉ * 1.5.2007
Skripkina I. – BIV

BRI a 33 Britská s modrými odznakmi ( blue point)
Medzinárodný grand šampión (Trieda 3) Grand International Champion (Class 3)
833. GIC Avalin von Hunady*SK LO 830/2004/BRI * 28.10.2004
o: CH A Blue Nugget´s Indy*SK BRI c 33 chov: Huňadyová Zuzana
Mačka (female)
m: CH Annabell Giovanna Honey*SK BRI a 33 vyst: Huňadyová Zuzana – BIV

BRI b 33 Britská s čokoládovými odznakmi ( chocolate point)
Šampiónov (Trieda 7) Champion (Class 7)
839. CH Casper Night Bell Arden*SK LO 1392/2006/BRI * 24.5.2006
o: Archibald von Hunady*SK BRI a 33 chov: Koppiová Andrea
Kocúr (male)
m: CH Jessica Dirty Dancing*CZ BRI b 33 vyst: Koppiová Andrea – BIV
KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
718. EC Larry Ro – Še*CZ LO 500/5/BRI * 19.6.2005 BRI a
o: CH Xenon Laetita*CZ BRI c chov: Rohanová Jitka
Kocúr (male)
m: IC Tizia Blue v. Wernerwald*D BRI a vyst: Pánková Lucie – NOM BIS

Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
720. EP+CH Dazzler of Nilfgaard*PL DSM LO 4626 * 17.10.2003 BRI a
o: EC Di Angelo Graham*PL BRI a chov: Paturalska Martyna
Kocúr (male)
m: EC Diamond Blue Lake of Alamanon*UA BRI a vyst: Paturalska Martyna – NOM BIS

Medzinárodný grand šampión (Trieda 3) Grand International Champion (Class 3)
723. GIC Princess Lovely Panther*CZ LO 1105/2005/BRI * 4.4.2005 – BRI a
o: CH Martinelli s Amore Mio*D BRI a chov: Škopovi Jana & Miroslav
Mačka (female)
m: IC Koko Chanell Small Panther*CH BRI a vyst: Ing. Hriň Peter – NOM BIS

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
734. Tua Tenera Tannucia Tummy*CZ LO 274/7/BRI * 25.2.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Lucciola Tannucia Tummy*CZ BRI a vyst: Drnková Petra – NOM BIS

3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
738. Vincita Bella Tummy*CZ LO 593/07/BRI * 15.5.2007 BRI a
o: IC Happy Happy van Sonswyck*NL BRI a chov: Bláhová Jindra
Mačka (female)
m: CH Nencia Nuttina Tummy*CZ BRI c vyst: Peciar Marek – NOM BIS

Otvorená (Trieda 9) Open (Class 9)
Betty Felisdorf, SK754. LO 1364/2006/BRI * 15.5.2006 BRI c
CH Big Ben British Velvet*CZ
Bellis Remides*CZ Mačka (female) BRI c – NOM BIS

BRI e Britská krémová ( creme)
Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
SW05+EC Grenoble´s King Oberon*D 763. LO 126660 * 31.5.2003
IC Grenoble´s King Karol*D
Aime v. Scahaningi Kocúr (male) BRI e Nielsen Winnie + Kim – NOM BIS

BRI g Britská modrokorytnačinová ( blue cream)
Medzinárodný premior (Trieda 6) International Premior (Class 6)
774. EC+IP Frieda v. Fichtenthal*D LO 279999 * 29.6.2001
o: GIC Caterwauls Cream of the Cream BRI e chov: Triller Annemarie
Mačka (female)
m: CH Emma vom Fichtenthal BRI a vyst: Triller Annemarie – NOM BIS

6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
777. Wiki´s Pretty Princess LO 145840 * 16.1.2007 BRI g
o: SW05+EC Grenoble´s King Oberon BRI e chov: Nielsen Winnie + Kim
Mačka (female)
m: CH Dearcat´s Harmony BRI a vyst: Nielsen Winnie + Kim - NOM BIS

Premior (Trieda 8) Premior (Class 8)
780. EC+PR JW, DSM Exquisite of Alamanon, UA, DSM+JW LO 01071 * 25.8.2001 BRI j
o: GIC Arnold Schwarzenegger Dominick Lu Ra BRI a chov: Platushyn Victor
Mačka (female)
m: EC Beatris Ant-Lariol, UA, DM BRI g vyst: Paturalska Martyna – NOM BIS

BRI ns 12 Britská čierna strieborná závojová ( black silver shell)
Kastrát (Trieda 10) Neuter (Class 10)
802. WW02+EC Kiss of New Celtic Henge, D LO 248512 * 19.4.1998
o: EC Darius-Doethe v.Edelfeld, D BRI ns 11 chov: Henke Norbert
Mačka (female)
m: GIC Fancy of New Celtic Henge, D BRI ns 11 vyst: Henke Norbert- NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
Europský šampión (Trieda 1) Europa Champion (Class 1)
804. WW05 EC EC Bumblebee de Broeckloni-JW LO RX 311452 * 4.4.2005
o: Belloq de Broeckloni, NL JW BRI ns 22 64 chov: Bruijn Ad de
Mačka (female)
m: Bermuda de Broeckloni BRI ns 22 64 vyst: Oberst Marc – NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
Medzinárodný premior (Trieda 6) International Premior (Class 6)
807. IP+EC Barfly de Broeckloni, NL LO 523/5/BRI * 11.5.2003
o: IC Marvellous Silver Rodrigo, D BRI ns 22 64 chov: Bruijn Ad de
Mačka (female)
m: Eat this de Broeckloni, NL DM BRI ns 22 64 vyst: Czyżkowscy A+K – NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
6-10 mesiacov (Trieda 11) 6 – 10 months (Class 11)
813. Emotion of Silverglitter, D LO 324144 * 28.2.2007
o: Milkyway von Reich BRI ns 22 64 chov: Edelmann Petra
Mačka (female)
m: EC Blush de Broeckloni BRI ns 22 64 vyst: Edelmann Petra – NOM BIS

BRI ns 22 64 Britská čierna strieborná mramor. so zel. očami ( black silver blotched green eyes)
3-6 mesiacov (Trieda 12) 3 – 6 months (Class 12)
819. Uno de Noble, LV LO ZAŽIADANÉ * 1.5.2007
Skripkina I. – NOM BIS

BRI a 33 Britská s modrými odznakmi ( blue point)
Medzinárodný grand šampión (Trieda 3) Grand International Champion (Class 3)
833. GIC Avalin von Hunady, SK LO 830/2004/BRI * 28.10.2004
o: CH A Blue Nugget´s Indy BRI c 33 chov: Huňadyová Zuzana
Mačka (female)
m: CH Annabell Giovanna Honey, SK BRI a 33 vyst: Huňadyová Zuzana – NOM BIS

BRI c 33 Britská s lilavými odznakmi ( lilac point)
Europský premior (Trieda 2) Europa Premior (Class 2)
845. EP Layos von Tribo LO 60686 * 12.4.2003
o: CH Heimo zum Sassariente BRI c 33 chov: Oberholzer Trudy
Kocúr (male)
m: CH Cleopatra von Tribo BRI c 33 vyst: Oberholzer Trudy – NOM BIS

WORLD SHOW – Maastricht 28-29.10.2006 (Holandia)

BIS- female adult

WORLD WINNER 2006
EC Sajoma’s Bon Bon*D, DSM,DVM BRI a
Sabine Ramm, Germany
BIS- neuter female

WORLD WINNER 2006
Bebabeluba de Broeckloni*NL BRI ns 22 64
Ad de Bruijn, Netherlands
KOTY BRI Z POLSKI KTÓRE OTRZYMAŁY BIV I NOM BIS:

851 Simon Lovely Panther*CZ BRI a – 12 – M U1 BIV + NOM – E Wieland Schilla – Martyna Paturalska
856 GIP CH Dazzler of Nilfgaard*PL BRI a – 04 – M CAPE BIV + NOM – E Wieland Schilla – Martyna Paturalska
891 Unity of Czankra*PL JW BRI f – 11 – F U1 NOM – L Anciau – Anna i Krzysztof Czyzkowscy

TO JEDYNE BRI Z POLSKI UCZESTNICZACE W TEJ WYSTAWIE

KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

Katers-Males
GIC Larry Ro-Se (BRI a) Lucie Pánková;
GIC Hann of the Cream vom Ton Kay (BRI e) Renate Wiesekopsieker;

Poezen-Females
Susie vom Fichtenthal (BRI g) Annemarie Triller;
GIC Blush de Broeckloni (BRI ns 22 64) Petra Edelmann

Kastraat katers-Neuters Male
GIP/CH Dazzler of Nilfgaard (BRI a) Martyna Paturalska;
GIP/EC Apiatif’s Kenya Brown (BRI b) Pia Kjeldgaard;
IP Calapuna’s Don Gino (BRI c) Nathalie Drexler & Chris Bronsteijn;
GIP Layos von Tribo (BRI c 33) Trudy Oberholzer;

Kastraat poezen-Neuter Female
EP/EC Mélina van Fair Lady (BRI w 62) Martin Greijmans;
PR Blossom v d  Lovely Amor (BRI c) Nathalie Smits-Peelen

Kittens 6-10 maanden=Junior
Thalia’s Pledge Calinca (BRI a) Marthie van Nieuwenhuijzen-van Gent;
Unity of Czankra *PL JW (BRI f) Anna & Krzysztof Czyzkowscy;
S*British Dream Bravo Baldomero (BRI bs 24 62) Helena & Anneli Valkonen;

Kittens 3-6 maanden
Simon Lovely Panther (BRI a) Martyna Paturalska;
Union Jack’s Cloud Nine (BRI c) Nathalie Smits-Peelen;
Barisha of Silverglitter (BRI ns 22 64) Petra Edelmann;
OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

Pronk Star Nanuq (BRI w 62) Monique Batenburg-Veuger;
GIC Larry Ro-Se (BRI a) Lucie Pánková;
Thalia’s Pledge Calinca (BRI a) Marthie van Nieuwenhuijzen-van Gent;
Simon Lovely Panther (BRI a) Martyna Paturalska;
GIP/CH Dazzler of Nilfgaard (BRI a) Martyna Paturalska;
Ngosi van Locust Valley (BRI b) W Smets-Burgering;
CH Galahad van Het Hof van Logres (BRI c) Jennie & Leo Dubbelman-Hoornweg;
Thalia’s Pledge Belladonna (BRI c) Marthie van Nieu-wenhuijzen-van Gent;
GIC Hann of the Cream vom Ton Kay (BRI e) Renate Wiesekopsieker;
Susie vom Fichtenthal (BRI g) Annemarie Triller;
GIC Mona Lisa von Felden (BRI ny 11) Manuela Truelsen-Maleszka;
GIC Jadwiga’s Valentino (BRI ns 11) Angelika Niesel;
GIC Blush de Broeckloni (BRI ns 22 64) Petra Edelmann;
Billy Holiday de Broeckloni (BRI ns 22 64) Beatrice Richert;
Bebabeluba de Broeckloni (BRI ns 22 64) Ad de Bruijn;
Nayana v d  Karwendel (BRI a 33) Ria Greijmans-van Osch;

WORLD SHOW – Biella 12-13.11.2005 (Włochy)

BIS- Young 6-10 female

WORLD WINNER 2005
Bumblebee de Broeckloni*Nl, JW BRI ns 22 64
Marc Oberst, Germany


TO JEDYNE DWA  AKCENTY BRI Z POLSKI NA TEJ WYSTAWIE:

CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL BRI a - wl. Martyna Paturalska-Wrotecka – CAP + NOM BIS

EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA ,JW,DSM,DM BRI j – wł. Martyna Paturalska-Wrotecka – HP
OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:

754. FROM’S FELIX*DK BRI w 62 14-06-05 FD LO 135284 12 0,1 – Propr.BLAHOVA JINDRA – Allev.TOFT FROM – NOM BIS
755. EC GODSK BULLAMAKANKA*DK BRI a 23-09-00 FD LO 1061OX 01 1,0 – Propr.TOFT TINA & FROU ALLAN – Allev.GODSK PETERSE – BIV + NOM BIS
762. IP EC ROSITA VOM ZIGEUNERBODEB*A BRI a 24-11-00 ÖVEK LO 0011658 04 0,1 – Propr & Allev.SCHULLA HARLMUT – NOM BIS
766. SIMPLY BRI JOY*IT BRI a 12-11-04 LOI 79211 09 0,1 – Propr & Allev.TURISANI MARIA ELENA – NOM BIS
767. CH DAZZLER OF NILFGAARD*PL BRI a 17-10-03 10 1,0 – Propr & Allev.PATURALSKA MARTYNA – NOM BIS
770. WANDA BLUE VERNISSAGE*RUS BRI a 22-01-05 TK BRI/229D-05 11 0,1 – Propr.RIMSELYTE SANDRA – Allev.ZAKHAROVA – BIV + NOM BIS
775. QUESTA STELLA TUMMY*CZ BRI a 26-06-05 12 0,1 – Propr & Allev.BLAHOVA JINDRA - BIV
778. KLASILKO’S CAT’S MARY SUE*A, JW BRI c 05-02-05 11 0,1 – Propr.MÜLLER CHRISTIAN – Allev.KOLI – BIV
781. PITTORESCA BUGABOO TUMMY*CZ BRI c 20-05-05 12 0,1 – Propr.DRNKOVA PETRA – Allev.BLAHOVA JINDRA - NOM BIS
786. IC SIEMAGIC’S BELLA SAPHIRA*D BRI g 18-04-04 05 0,1 – Propr.JURKOVIC INDIRA – Allev.SIENEKE – BIV
794. CH ROMANCE IN THE RAIN BUGABOO*CZ BRI c 24 19-09-04 07 0,1 – Propr & Allev.RADOMIL KREPELKA – NOM BIS
800. BUMBLEBEE DE BROECKLONI*NL BRI ns 22 64 04-04-05 DEKZV LO 311452 11 0,1 – Propr.AD DE BRUIJN -  Allev.OBERTS MARC – BIV + NOM BIS

WORLD SHOW – Wiedeń 13-14.11.2004 (Austria)

BIS- neuter female

WORLD WINNER 2004
PR CH Celine Dion von Ebenthal*A BRI c
właściciel: Dworan Patrick, Austria


OTO POLSKIE BRI BIORĄCE UDZIAŁ W TEJ WYSTAWIE:

GIC GANIMEDES CZANKRA*PL,DSM BRI n – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – CAPE + ukończył tytul SP/EP
EC EXQUISITE OF ALAMANON*UA ,JW,DSM,DM BRI j – wł. Martyna Paturalska-Wrotecka – HP + NOM BIS
LONELY HEART OF CZANKRA*PL BRI e 22  – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – NOM BIS
GIC COCOLINO WHITE O’KOCIM*PL BRI c 33 – wł. Julita Wawrzycka – CACE
OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:

604. IC Albert Black Button*CZ BRI n 05 1,0 – wł. Vidimova Dr. Gabriela – BIV
610. GIC Bavarians Blue Xary*D BRI a 03 1,0 – wł.Blahova Jindra – BIV + NOM BIS
612. GIC Waikiki vom Zigeunerboden*A BRI a 03 0,1 – wł. Schulla Hartmut – NOM BIS
614. GIP Norina da Conte*A BRI a 04 0,1 – wł. Lowendahl Dr. Judith – NOM BIS
618. IC Whisky of Blue Point*D BRI a 10 1,0 – wł. Taudt Wolfgang – BIV + NOM BIS
620. Jerry Dubrava*CZ BRI a 11 1,0 – wł. Ottova Anezka – NOM BIS
622. Manichio Bugaboo Tummy*CZ BRI a 12 1,0 – wł. Blahova Jindra – BIV + NOM BIS
624. Babuschka vom Zigenerboden*A BRI b 11 0,1 – wł. Schulla Hartmut – NOM BIS
628. IC Cedric de Kornel*CZ BRI c 05 1,0 – wł. Mikeskova Lenka – BIV
630. PR CH Celine Dion von Ebenthal*A BRI c 08 0,1 – wł. Dworan Patrick – NOM BIS
632. Zephyr First Chance*CZ BRI c 11 1,0 – wł. Hlavacova Silvie – BIV
633. Nicoletta Emelie von Ebenthal*A BRI c 12 0,1 – wł. Dworan Patrick – NOM BIS
637. Elsa v.d. Jochhoeh*D BRI f 11 0,1 – wł. Rumpler Thomas – NOM BIS
638. GIC. Frieda v. Fichtenthal*D BRI g 03 0,1 – wł. Triller Annemarie – BIV
642. Siemagic’s Bella Saphira*NL BRI g 11 0,1 – wł. Jurkovic Indira – BIV
644. EC Exquisite of Alamanon*UA BRI j 01 0,1 – wł. Paturalska Martyna – NOM BIS
648. EC Lucky of New Celtic Hange*D BRI ms 11 10 1,0 – wł. Henke Norbert – NOM BIS
649. Diamond Dream Letitia*CZ BRI ns 11 12 0,1 – wł. Henke Norbert – BIV
651. EC Kiss of New Celtic Henge*D WW’02 01 0,1 – wł. Henke Norbert – NOM BIS
655. GIP Tina v. Eumeswil*A BRI d 22 04 0,1 – wł. Zabransky Juliane – NOM BIS
658. Lonely Heart of Czankra*PL BRI e 22 12 0,1 – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy – NOM BIS
663. CH H*Sweet Harmony’s Marilyn Monroe WW’01 BRI ns 22 64 07 0,1 – wł. Szavai-Madarasi – BIV
668. Beverly Hills de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 11 0,1 – wł. Noronha Joao – NOM BIS
670. Lorelei von Ebenthal*A BRI ns 22 64 12 0,1 – wł. Dworan Patrick – BIV

WORLD SHOW – Kopenhaga 1-2.11.2003 (Dania)

TO JEDYNY AKCENT BRI POLSKI NA WYSTAWIE:

GIC EXQUISITE OF ALAMANON*UA ,JW,DSM,DM BRI j – wł. Martyna Paturalska-Wrotecka – CACE + BIV + NOM BIS
KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV i NOM BIS:

965 BRI a – EC Godsk Bullamakanka*DK Class 1 – Male – wł. Toft Tina & Allan From – HP BIV + NOM BIS
982 BRI a – EC Ciro De Vicio*DK Class 10 – Male – CAP BIV + NOM BIS
986 BRI a – Gipsy King of Alamanon*UA Class 12 – Male – wł. Olga Torkina -EX1 BIV
989 BRI b – Apiatif’s Brown Fascination*DK Class 11 – Male – wł. Hanne Nielsen – EX1 BIV
993 BRI c – IC Apiatif’s Lilac Victor*DK Class 5 – Male – CAGCIB BIV
996 BRI c – Apitif’s Ever Ready Eddie*DK Class 11 – Male – EX1 BIV
999 BRI e – EP EC S*Måneskenet’s James Bond Class 2 – Male – HP BIV + NOM BIS
1005 BRI g – GIC S*Applecat Kobra Class 3 – Female – CACE BIV
1009 BRI j – EC Exquisite of Alamanon*UA Class 1 – Female – wł. Martyna Paturalska – HP BIV + NOM BIS
1015 BRI ns 11 – IC Scarlett vum Rousegaard*CH Class 5 – Female – wł. Myriam Goldschmidt – CAGCIB BIV
1024 BRI n 24 – PR Mukwah´s Mikkel Class 6 – Male – CAGPIB + NOM BIS
1032 BRI g 24 – IC Hampton Court’s Nap Selection Class 5 – Female – CAGCIB + NOM BIS
1034 BRI ns 22 64 – IC Marvellous Silver Landjonker*D Class 5 – Male – wł. L.G.Baarsma, NL-MR Leevwarden – CAGCIB BIV
1042 BRI g 03 – Wiki’s Nikita Class 12 – Female – wł. Winnie Nielsen – EX1 BIV + NOM BIS

WORLD SHOW – Helsinki 9-10.11.2002 (Finlandia)

BOX- female adult

WORLD WINNER 2002
EC Kiss of New Celtic Henge*D, DSM
BRI ns 12, właściciel: Henke Norbert, Niemcy


OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY
BIV i NOM BIS:

R ACCARA LO 35946 - BRI a 5 IC Valter - EX1 CAGCIB BIV – Vanjushina Larisa - Shalatur P.
19410K –  BRI ns 11 2 EP & EC Casahin Sir Henry  – HP NOM BIS – Teräsalmi Pirjo & Häkkinen Piritta Swanljung – Komppa Heidi & Puranen K.
248512 - BRI ns 12 1 EC Kiss of New Celtic Henge*D –  HP NOM BIS + BOX – Henke Norbert  – Henke Norbert J.
ÖVEK - BRI ns 22 64 12 Silver Bastet’s Chanel*A - EX1 NOM BIS – Dworan Patrick - Schaffhauser Wolfgang & Susi
CSCH LO 238/2/BRI  – BRI fs 24 62 11 Rhea Zodiac*CZ - EX1 NOM BIS – Jägrová-Jurutková Renata
SVERAK LO 155166 - BRI a 03 6 IP & IC Scientiums Alfa - EX1 CAGCIB NOM BIS - Månsby Eva & Schmidt Johan

WORLD SHOW – Augsburg 24-25.03.2001 (Niemcy)

BIS- neuter

WORLD WINNER 2001
Jadwiga’s Golden Uranus*D
BRI ny 24, właściciel: A. Meyer, Deutschland
BIS-Young 6-10 female

WORLD WINNER 2001
Sweet Harmony’s Marilyn Monroe*HU
BRI ns 22 64, właściciel: A. Szavai Attila, Hungarian
W wystawie uczestniczyły 83 koty brytyjskie.

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV LUB NOM BIS:

591. Helloween v Blue Mountain’s*D BRI n 0,1 class 12 – wł. Ursula Niedenfuhr – NOM BIS
605. IC Caecilla-Blue v. Wernerwald*D BRI a 0,1 class 05 – wł. Kerstin von Stermstein – BIV + NOM BIS
607. Picasso a.d. Spielzeugstadt*D BRI a 1,0 class 10 – wł. Maritta Jung – NOM BIS
613. Camilla v. Uhienspeegel*D BRI a 0,1 class 11 – wł. Reinhard Strahl – BIV + NOM BIS
622. Edvina v. Ottenstein*A BRI c 0,1 class 09 – wł. Loni Perschl – BIV + NOM BIS
624. Goblin’s Joss*D BRI c 1,0 class 11 – wł. Elke Saak – BIV
627. EC Creme-Neander v. Wernerwald*D BRI e 1,0 class 01 – wł. Kerstin von Stermstein – BIV
629. Creme Celestina v. Wernerwald*D BRI e 0,1 class 11 – wł. Kerstin von Stermstein – NOM BIS
632. IC Beatris Ant Lariol*UA BRI g 0,1 class 05 – wł. Viktor Platushin – BIV
635. Domino Queen of Alamanon*UA BRI g 0,1 class 12 – wł. Viktor Platushin – BIV
640. EC Billboard de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 1,0 class 01 – wł. Atilla Szavai – BIV
645. Sweet Harmony’s Marilyn Monroe*HU BRI ns 22 64 0,1 class 11 – wł. Atilla Szavai – BIV + NOM BIS
646. Bara v. Inhauser Moos*D BRI ns 22 64 0,1 class 12 – wł. Helga Schaarschmidt – NOM BIS
651. IP+IC Wica v. Tonkay*D BRI h 0,1 class 06 – wł. Maritta Jung – NOM BIS
663. EC Darius-Doethe v. Edelfeld*D BRI ns 11 1,0 class 01 – wł. Norbert Henke – BIV + NOM BIS
665. Silver Eloise D’Oaxaca*D BRI ns 11 0,1 class 12 – wł. Jadwiga Kluiter-Jassyk – NOM BIS
924. IP Jadwiga’s Golden Uranus*D BRI ny 24 1,0 class 06 – wł. Anneliese  Meyer – NOM BIS

WORLD SHOW – Praga 25-26.03.2000 (Czechy)

BIS-adult male

WORLD WINNER 2000
Brad Pitt de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64, właściciel:B. Aradi, HU
BIS-Young  6-10

WORLD WINNER 2000
Sweet Harmony’s Hudson Hawk*HU
BRI ns 22 64, właściciel: A. Szavai , HU
nominations male:
EC Brad Pitt de Broeckloni*NL BRI ns 22 64, Bélané Arádi,H
GIC Tip-Toe‘s Picobello*DE, BRI w 62, E. Geisler,D
EC Casahin Sir Henry*FIN, BRI ns 11, P. Teräsalmi, FIN
nominations female:
GIC WW99 A*Diavolo‘s Earth Kitt, BRI ns 22 64, H. Krause,A
IC Antonia v. Kühlingsgrung*D, BRI a, I. Reiff-Zoller,D
nominations neuter male:
PR EC Abramo Tummy*CZ, BRI a, J. Blahova,CZ
nominations neuter female:
EP EC A*Livia vom Schwarzen Schloss, BRI c, B. Schulla,A
IP Fabiana Silva Leonis*A, BRI a, J. Lõwendahl,A
nominations kitten 6-10 months:
Sweet Harmony‘s Hudson Hawk*HU, 0.1, BRI ns 22 64, A. Szavai,H
Allegria Ballerina Aomori*CZ, 0.1, BRI a 24, R. Krepelka,CZ
Elia Cinzia Tummy*CZ, 0.1, BRI c, I. Dandova,CZ
Julia von Rosenpavillon*DE, 0.1, BRI g, T. Rümpler,D
Matschpoint‘s Poison, 0.1, BUR c, J. Neumann,D
Sean Rosa Glauca*CZ, 1.0, BRI as 22 64, M. Koutnikova,CZ
Balthasar v. Kühlingsgrund*D, 1.0, BRI a, I. Reiff-Zoller,D
nominations kitten 3-6 months:
Sirael Laetitia*CZ, 0.1, BRI n, J. Bruha,CZ

WORLD SHOW – Mediolan 20-21.03.1999 (Włochy)

BIS-Young 6-10


WORLD WINNER 1999
A*Diavolo’s Eartha Kitt
BRI ns 22 64, właściciel: H. Krause , Austria
KOTY BRYTYJSKIE UCZESTNICZACE W WYSTAWIE + NOM BIS DLA BRI:

562. GIP. Juliet of Christopher Land BRI w 62 class CAPE 0,1 – wł.c.Ivanichtchenko
563. GIP. Lady Snow of Scota Land BRI w 62 class CAPE 0,1 – wł.M.Bertrand
564. IC. Syriam’s Solo*DK BRI n class CAGCIB 1,0 – wł. E.Schreiber
565. EC. Xerses Bacchus BRI a class HP 1,0 – wł. S.Maritan
566. EC. Mozart v. Kondwiramur*D BRI a class HP 1,0 – wł.B.Gisler Rapold
567. EC. Nabucco v.Kondwiramur*D BRI a class HP 1,0 – wł.B.Gisler Rapold – NOM BIS
568. EP. Moonlight Serenade of Scota Land BRI a class HP 1,0 – wł.M.Bertrand
569. GIP. Ginette Silva Leonis*A BRI a class CAPE 0,1 – wł.J.Loewendahl
570. Floerli vom Utigerhof*D BRI a class 11 0,1 – wł.B.Gisler Rapold – NOM BIS
571. Delia Laetitia Tummy*CZ BRI a class 11 0,1 – wł. M.Bruhova
572. A Blue Nugget’s IQ*CZ BRI a class 12 1,0 – wł. J.Mellenthin – NOM BIS
573. IC. Benedikt Bezil Big Ben*UA BRI c class CAGCIB 1,0 – wł.R.Krepelka
574. EP. Temptation BRI n 22 62 class HP 1,0 – wł.S.Viarengo
575. PR.EC. FIN*Kontukatin Magic Moment BRI a 22 62 class CAPIB 1,0 – wł.A.Valkonen
576. EC. Darius Doethe v. Edelfeld*D BRI ns 11 class HP 1,0 – wł.N.Henke
577. GIC. Elstar vom Utigerhof*D BRI ns 11 class CACE 1,0 – wł.B.Gisler Rapold
578. GIC. Gipsy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CACE 0,1 – wł.N.Henke
579. IC. Fancy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAGCIB 0,1 – wł.N.Henke
580. IC. Romina Felis Pretiosus*D BRI ns 11 class CAGCIB 0,1 – wł.H.Burmester
581. IP. Justy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAGPIB – wł.I.Buerger
582. Lucky of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAC 1,0 – wł.S.Buerger
583. Karma of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAC 0,1 – wł.S.Buerger
584. Leony of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class CAC 0,1 – wł.N.Henke
585. Opera of New Celtic Henge*D BRI ns 11 class 11 0,1 – wł.N.Henke
586. Valisa’s Emily*D BRI ns 11 class 12 – wł.S.Buerger
587. Kiss of New Celtic Henge*D BRI ns 12 class CAC 0,1 – wł.N.Henke – NOM BIS
588. GIC. Milou de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 class CACE 0,1 – wł.L.Knyova
589. CH. FIN*Kontukatin Silver Jade BRI ns 22 64 class CACIB 0,1 – wł.A. Valkonen
590. Billboard de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 class CAC 1,0 – wł.C.Szavaine Madarasi
591. A*Diavlo’s Ertha Kitt BRI ns 22 64 class 11 0,1 – wł. H.Krause – NOM BIS
592. Clark Ajxema*CZ BRI a 03 class CAC 0,1 – wł. V.Pleskatova
593. EP. Goblin’s Que Sera*D BRI g 03 class HP – wł.A.Drieling
594. DK*Vallue’s Nicole BRI g 03 class CAC – wł. E.Pedersen
595. Bryant’s Samson BRI c 33 class CAC – wł. E.Schreiber

WORLD SHOW – Poznań 14-15.03.1998 (Polska)

Była to pierwsza Wystawa Swiatowa w Polsce. W wystawie uczestniczyły 484 koty z 16 krajów. Oceniało je 12 sędziów. W wystawie wzięły udział 43 koty brytyjskie, w tym 8 kotów z Polski.

BIS-adult male

WORLD WINNER 1998
Mr. Bean de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64, właściciel: A. de Bruijn, Holandia


BIS- Young 6-10

WORLD WINNER 1998
Hampton Court’s Indiana*DK
BRI a 24, właściciel: J. Rybak , Dania
BIS-kitten 3-6

WORLD WINNER 1998
Cinema Ciampi Tummy*CZ
BRI a, właściciel: J. Blahova, Czechy
KOTY BRYTYJSKIE Z POLSKI UCZESTNICZACE W WYSTAWIE:

305. NANA HAPPY STAR*PL BRI n – wł. Joanna Kosicka
311. IC. MERLIJN VAN FEJENOORD*NL BRI a – wł. Marzena Mroczkowska-Filipowicz
315. BHARATHI’S DARIO*D BRI a – wł. Stanisława Łowicka-Byner
325. SYRIAM’S LILAC PANTHER*DK BRI c – wł. Marek & Iwona Grabowscy
327. CH. ALEX VOM QUELBERG*D BRI e – wł Stanisława Łowicka-Byner
328. CH. CHRUSOS PRONK STAR*NL BRI e – wł. Rafał Gąsiorek
332. TESSA HAPPY STAR*PL BRI n 22 – wł.  Marzena Mroczkowska-Filipowicz
334. BENEDETYNKA NORKA*PL BRI a 22 - wł. Bojanowscy Michał & Norka
OTO KOTY BRYTYJSKIE BIORĄCE UDZIAŁ W WYSTAWIE:

305. Nana Happy Star*PL BRI n 09 0,1 – wł. Joanna Kosicka
306. Syriam’s Solo*DK BRI n 11 1,0 – wł. Schreiber Elisabeth
307. EC. Abigail of Darjeeling*CH BRI a 01 0,1 – wł. Czernetzki Sylvia - BIV
308. GIC. Ciro de Vicio*DK BRI a 03 1,0 – wł. Diniz Linda
309. GIC. Sissi von Rigi’s*D BRI a 03 0,1 – wł. Taudt Wolfgang
310. IC. Arnold Schwartzanegger Dominick LuRange*RUS BRI a 05 1,0 – wł. Sashina Olga
311. IC. Merlijn van Fejenoord*NL BRI a 05 1,0 – wł. Mroczkowska-Filipowicz Marzena
312. IC. Syriam’s Kingas*DK BRI a 05 1,0 – wł. Baliutavicius Romas
313. CH. Bon-Jovi of Blue Point*D BRI a 07 1,0 – wł. Taudt Wolfgang
314. PR. Ginette Silva Leonis*A BRI a 08 0,1 – Lowendahl Judith
315. Barathi’s Dario*D BRI a 09 1,0 – Stanisława Łowicka Byner
316. Nikodemus von Kondwiramur*D BRI a 09 1,0 – wł. Czernetzki Sylvia
317. Nikolaus v. Rigi’s*D BRI a 11 1,0 – Jarutkova Renata
318. Dalia of Blue Point*D BRI a 11 0,1 – wł. Taudt Wolfgang
319. Cinema Ciampi Tummy*CZ BRI a 12 0,1 – wł. Blahova Jindra – BIV + NOM BIS
320. EC. Syriam’s Buster*DK BRI c 01 1,0 – wł. Schreiber Elisabeth – BIV
321. GIC. Gisofa Tumannyj Albion*RUS BRI c 03 0,1 – wł. Boiko Tatjana
322. CH. Aira Antoni Big Ben*UA BRI c 07 1,0 – wł. Pietrova Olga
323. CH. Kardomah’s True or Fake ?*NL BRI c 07 1,0 – wł. Bruhova Marcela
324. Benedikt Bezil Big Ben*UA BRI c 11 1,0 – wł. Radomil Krepelka
325. Syriam’s Lilac Panther*DK BRI c 11 1,0 – wł. Grabowscy Marek & Iwona
326. EC. Charly v. Hohenahr*D BRI e 01 1,0 – wł. Frank Gerhard – BIV + NOM BIS
327. CH. Alex vom Quellberg*D BRI e 07 1,0 – wł. Stanisława Łowicka Byner
328. CH. Chrusos Pronk Star*NL BRI e 07 1,0 – wł. Gąsiorek Rafał
329. IC. Syriam’s Whoopi*DK 05 0,1 – wł. Kramaskova Jana
330. EC. Medway’s Yami-Yami*D BRI g 01 0,1 – wł. Schramm Hans
331. Syriam’s Menuet*DK BRI j 11 0,1 – wł.Valkonen Anneli & Helena
332. Tessa Happy Star*PL BRI n 22 12 0,1 – wł. Mroczkowska-Filipowicz Marzena
333. EC. FIN*Kontukatin Magic Moment BRI a 22 01 1,0 – wł. Valkonen Helena
334. Benedetynka Norka*PL BRI a 22 11 0,1 – wł. Bojanowscy Michał & Norka
335. IC. Diana Itoka*CZ BRI n 24 05 0,1 – wł. Kramaskova Jana
336. Hampton Court’s Indiana*DK BRI a 24 11 0,1 – wł. Rybak Jette – NOM BIS
337. EC. Darius-Doethe v. Edelfeld*D BRI ns 11 01 1,0 – wł. Henke Norbert – BIV
338. EC. Zinal-India de Phimai*CH BRI ns 11 01 0,1 – wł. Mottaz Dominique
339. IC. Fame of New Celtic Henge*D BRI ns 11 05 1,0 – wł. Szavaine Madarasi Csilla
340. Justy of New Celtic Henge*D BRI ns 11 11 1,0 – wł. Burger Silvia
341. EP.& IC. A*Diavolo’s Black Soul BRI ns 22 64 02 0,1 – wł. Krause Herbert Robert
342. Mr. Bean de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 09 1,0 – wł. Ad de Bruijn – NOM BIS
343. Sonicetta Jemchipsa*CZ BRI a 03 09 0,1 – wł. Roslova Gabriela
344. IC. Medway’s Working Hard*D BRI c 03 05 1,0 – wł. Schramm Hans
345. GIP.& IC. Goblin’s Que Sera*DK BRI g 03 04 0,1 – wł. Drieling Andre
346. Adriano v. Rigi’s*D BRI c 33 11 1,0 – wł. von Grambusch Eberhard

WORLD SHOW – Budapeszt 22-23.03.1997 (Węgry)

BIS-adult male

WORLD WINNER 1997
EC Gustave-Klimt von Rigi’s*D
BRI a, właściciel: P.M. von Grambusch, Niemcy

WORLD SHOW – Arnhem 6-7.04.1996 (Holandia)

BIS-adult male

WORLD WINNER 1996
Oskar vom Uhlenspiegel*D
BRI a, właściciel: M. Steines, Niemcy


BOX-adult female

WORLD WINNER 1996
Pollewop de Broeckloni*NL
BRI ns 22 64, właściciel: A. de Bruijn, Holandia
KOTY BRYTYJSKIE NOMINOWANE DO BIS:

Medea van Fair Lady*NL BRI g – wł. G. Dekker-Oort (NL)
The Big Sleeps Golden Delight*NL BRI e – wł. A Hoogstraaten & T Langenberg (NL)
Pollewop de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 – wł. Ad de Bruijn (NL)
IC Right Said Fred de Broeckloni*NL (ns 22), Ad de Bruijn (NL)
IC Oskar vom Uhlenspeegel (BRI a) – wł. Michael Steines (DE)

OTO KOTY BRYTYJSKIE KTÓRE OTRZYMAŁY BIV:

IC Ghislaine van Fair Lady*NL BRI g – wł. E. Prudon-Berndsen (NL)
IC Right Said Fred de Broeckloni*NL BRI ns 22 64 – wł. Ad de Bruijn (NL)
IC Oskar vom Uhlenspeegel*D BRI a – wł. Michael Steines (DE)

WORLD SHOW – Kopenhaga 17-18.04.1993 (Dania)

BIS-adult male

WORLD WINNER 1993
Hagar of the Velvet Gloves*NL
BRI c, właściciel: M. Beemsler, Holandia
BIS – Kitten 3-6

WORLD WINNER 1993
Indigo’s Do Wah Diddy Diddy*BE
BRI a, właściciel: , Belgia

WORLD SHOW – Luxemburg 21-22.03.1992

BIS – Kitten 3-6

WORLD WINNER 1992
Donna Eurydice de Lasalle*D
BRI a, właściciel: K. Ten Broek , Holandia

WORLD SHOW – Innsbruck 09-10.03.1991 (Austria)

Neuter female

WORLD WINNER 1991
CI Minka*D
BRI f, właściciel: G. Haslbeck, Niemcy


Neuter male

WORLD WINNER 1991
Bambola’s Cream Playboy*D
BRI e, właściciel: H. Kappeler, CH

WORLD SHOW – Monachium 1990 (Niemcy)

BIS-adult male

WORLD WINNER 1990
Erasmus v. Jadebusen*D
BRI a, właściciel: G. Zirkelbach, Niemcy