Witamy na stronie www klubu
hodowców kotów brytyjskich
Strona ta powstała z myślą o tym, aby
dostarczyć jak najwięcej informacji na
temat rasy i hodowli kotów brytyjskich
Zapoznaj się z działalnością bcc i...

Wyniki 2019

TOP BRI 2019

Klub BRI CC zorganizował konkurs TOP BRI CC, w którym wyłonione zostały najlepsze (ze względu na osiągnięcia wystawowe w 2019 roku) koty brytyjskie. Koty były klasyfikowane w sześciu kategoriach: kotki, kocury, kastratki, kastraty i młodzież 3-10 m-cy ( kocury i kotki ).

Kotki
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 179 8 NW & SC (FIFe) Pacifica Sideris*PL, DVM BSH a Małgorzata Wójcik Sideris*PL
2 173 8 SC (FIFe) Kimmie-Lou Cherry Land*PL, DVM,DSM BSH g Anna & Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
3 150 8 NW & SC (FIFe) Love Me Silver Sun*PL, JW, DVM,DSM BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
4 122 7 IC (FIFe) Ginger of Sassimo*PL BSH a Katarzyna Burzyński Sassimo*PL
5 117 8 GIC (WCF) Siri Chakram*PL BSH w 62 Magdalena Kolczyńska Epilogue*PL
6 93 8 SC (FIFe) Nanne of Czankra*PL BSH q Anna & Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
7 92 7 IC (WCF) Velvet Klaudynka*PL BSH f Magdalena Kolczyńska Epilogue*PL
8 91 4 GIC (WCF) Thea Chakram*PL BLH d Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
9 84 8 GIC (WCF) Zu-Lusia Megilla*PL BSH n Magdalena Kolczyńska Epilogue*PL
10 82 8 SC (FIFe) Cyganeria Hari Maya*PL BSH p Ewa Gulka Hari Maya*PL
11 71 5 CH (FIFe) Arya Stark Deneris*PL BSH c Iwona Patelczyk Deneris*PL
12 66 6 CH (FIFe) Fantasia of Perła Południa*PL BSH c Małgorzata Romańska Amazing Aisha*PL
13 60 4 GIC (WCF) Amfetamina Kłaczek*PL BSH d Magdalena & Jacek Swiatowiak Chakram*PL
13 60 6 IC (FIFe) Konsuela Hari Maya*PL BSH b Ewa Gulka Hari Maya*PL
15 54 6 IC & JCH (WCF) Kimiko Nagada*PL BSH w 62 Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
16 53 6 SC (FIFe) Dasha Hari Maya*PL BSH g Ewa Gulka Hari Maya*PL
17 42 4 CH & JCH & KCH (WCF) Valkyria Chakram*PL BSH q Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
18 36 6 CH (FIFe) Hellada Hari Maya*PL BSH p Ewa Gulka Hari Maya*PL
18 36 6 IC (FIFe) Eleni Hari Maya*PL BSH p Ewa Gulka Hari Maya*PL
18 36 6 IC (FIFe) Markiza Hari Maya*PL BSH c Ewa Gulka Hari Maya*PL
21  21 2 IC (FIFe) Hoshi Hari Maya*PL BSH c Ewa Gulka Hari Maya*PL
22 12 2 Ella Cameo Bright Art*PL BSH ds 25 Estera Rabiniak EstiBri*PL
Kocury
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 260 8 SC (FIFe) James Cat’s Avenue*PL, DVM BSH a Beata Michalak Cat’s Avenue*PL
2 228 8 NW & SC (FIFe)  Unbelievable of Czankra*PL, JW, DVM, DSM BSH a Anna & Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
3 149 8 SC (FIFe) Valentino van Sonswijck*NL, DVM BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
4 118 6 NW & IC (FIFe)  Edgar Perfect Friend*PL, JW BSH a Ewa Harmuszkiewicz Perfect Friend*PL
5 95 6 CH (WCF) Dolce Gattor BlueMiś*PL BSH a 03 Małgorzata Szadkowska BlueMiś*PL
6 83 8 GIC (FIFe) Orion von Azure Star*DE BSH a Marcin Sak Sakot*PL
7 66 8 GIC (FIFe) Isabi-San Hari Maya*PL BSH e Ewa Gulka Hari Maya*PL
8 59 6 GIC (FIFe) Valentino Silver EstiBri*PL BSH ns 11 Estera Rabiniak EstiBri*PL
9 58 6 GIC (FIFe) Flamenco Hari Maya*PL BSH b Ewa Gulka Hari Maya*PL
10 53 6 SC (FIFe) Volverin Daymon*PL BSH c Ewa Gulka Hari Maya*PL
11 42 4 IC (FIFe) & WCH (WCF) Kamaro BlueMiś*PL BSH a 03 Małgorzata Szadkowska BlueMiś*PL
11 42 7 IC (FIFe) Inuyasha Hari Maya*PL BSH a Ewa Gulka Hari Maya*PL
11 42 7 IC (FIFe) Kmicic Hari Maya*PL BSH b Ewa Gulka Hari Maya*PL
14 26 2 JCH & KCH  (WCF) Ulysses Chakram*PL BSH d 33 Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
15 12 2 Kenai Cameo EstiBri*PL BSH ds 11 Estera Rabiniak EstiBri*PL
Młodzież (3-10 m-cy) – KOCURY
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 161 8 Number One Amazing Aisha*PL, JW BSH c Małgorzata Romańska Amazing Aisha*PL
2 157 8 JCH & KCH (WCF) Ulysses Chakram*PL BSH d 33 Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
3 70 4 LV*Rays of Hope Corleone BSH a Małgorzata Wójcik Sideris*PL
4 31 3 JCH (WCF) Dolce Gattor BlueMiś*PL BSH a 03 Małgorzata Szadkowska BlueMiś*PL
5 30 2 Joker Nagada*PL BSH n Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
Młodzież (3-10 m-cy) – KOTKI
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 151 6 JCH (WCF) Kimiko Nagada*PL BSH w 62 Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
2 132 8 Jammie Sassimo*PL, JW BSH a Katarzyna Burzyńsi Sassimo*PL
3 130 8 Uma Louis First Volex*EE, JW BSH c Małgorzata Wójcik Sideris*PL
4 103 8 Samarkanda Hari Maya*PL BSH p Ewa Gulka Hari Maya*PL
5 100 6 Jakarta Sideris*PL BSH a Małgorzata Wójcik Sideris*PL
6 90 8 JCH & KCH (WCF) Valkyria Chakram*PL BSH q Magdalena & Jacek Światowiak Chakram*PL
7 86 4 Nikita Cherry Land*PL BSH g Anna & Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
8 79 8 Arya Stark Deneris*PL BSH c Iwona Patelczyk Deneris*PL
9 62 5 Metallica Sideris*PL BSH c Małgorzata Wójcik Sideris*PL
10 57 8 Queene Silver Sun*PL BSH ns 22 64 Dariusz Mrówczyński Silver Sun*PL
11 47 4 Birma Epilogue*PL BSH d Magdalena Kolczyńska Epilogue*PL
12 42 4 Lisa EstiBri*PL BSH ny 21 33 Estera Rabiniak EstiBri*PL
13 40 2 Isztar Daymon*PL BSH a Dorota Lipa Daymon*PL
14 36 3 JCH (WCF) Dama Kier BlueMiś*PL BSH g 02 62 Małgorzata Szadkowska BlueMiś*PL
15 15 1 Velvet Klaudynka*PL BSH f Magdalena Kolczyńska Epilogue*PL
16 12 2 Ella Cameo Bright Art*PL BSH ds 25 Estera Rabiniak EstiBri*PL
16 12 2 Sakura Hari Maya*PL BSH b Ewa Gulka Hari Maya*PL
KASTRATY KOTKI
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 192 6 GIP & SC (FIFe) + CH (TICA) LV*Clemena Cats UMA, DSM BSH f Anna & Krzysztof Czyżkowscy Czankra*PL
2 45 3 PR (WCF) X-Elina BlueMiś*PL BSH ns 25 Małgorzata Szadkowska BlueMiś*PL
3 21 2 GB*Templegates Lady in Red BSH ns 11 Estera Rabiniak EstiBri*PL
KASTRATY KOCURY
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 207 8 IP (WCF) Kenzo Nagada*PL BSH e Grażyna Kolczyńska Nagada*PL
Veterany
Miejsce Punkty Ilość wystaw Nazwa Kolor Właściciel Hodowla
1 80 4 IC (FIFe) Akne Daymon*PL BSH a Dorota Lipa Daymon*PL

Najlepsze koty to:

W kategorii kotki:

95838888_1827277187404156_7363654015185321984_n

NW’18 SC (FIFe) Pacifica Sideris*PL, DVM BSH a – wł. Małgorzata Wójcik

W kategorii kocury:

95847876_1357497724434444_2027806458766163968_n

SC (FIFe) James Cat’s Avenue*PL, DVM BSH a – wł Beata Michalak

W kategorii młodzieży 3-10 mc – kotki:

IMAG0567~2

JCH (WCF) Kimiko Nagada*PL BSH w 62 – wł. Magdalena & Jacek Światowiak

W kategorii młodzieży 3-10 mc – kocury:

73224761_2198789490414229_4774721950486364160_o

Number One Amazing Aisha*PL, JW BSH c – wł. Małgorzata Romańska

W kategorii kastraty:

81539118_2700448750046803_2724212367607988224_n

IP (WCF) Kenzo Nagada*PL BSH e – wł. Grażyna Kolczyńska

W kategorii kastratki:

15027809_10206371837849502_7226296953222140597_n

GIP & SC (FIFe) + CH (TICA) LV*Clemena Cats UMA, DSM BSH f – wł. Anna & Krzysztof Czyżkowscy

W kategorii veterany:

86657357_2779951932093050_4025336211299106816_o

IC (FIFe) Akne Daymon*PL BSH a – wł. Dorota Lipa

 

Rada Klubu BRI Cat Club gratuluje wszystkim zwycięzcom i uczestnikom konkursu oraz pragnie podziękować za wszystkie zgłoszenia. Dziękujemy sponsorom za pomoc w nagrodzeniu zwycięzców.