Witamy na stronie www klubu
hodowców kotów brytyjskich
Strona ta powstała z myślą o tym, aby
dostarczyć jak najwięcej informacji na
temat rasy i hodowli kotów brytyjskich
Zapoznaj się z działalnością bcc i...

Nowości

Aktualności klubowe 01/04/2019 - Wieści z wystawy w Nadarzynie (WCF) 30/31.03.2019

W ten weekend odbyła się wystawa w Nadarzynie k/Warszawy (PL) na którą wybrali się nasi klubowicze wraz ze swoimi kotami. Wystawa była zorganizowana przez Polski Związek Felinologiczny pod patronatem WCF

WYSTAWA1556291017_2175171772595292_2517185486422802432_o

SĘDZIOWIE:
Nadezhda Pilatova, Białoruś (AB WCF)
Inga Balchiuniene, Litwa (AB WCF)
Nadezda Tervo, Estonia (AB WCF)
Brigitta Redford, Niemcy (AB WCF)
Kaai du Plessis, Holandia (AB WCF)
Pavel Rudov, Rosja (AB WCF)
Kamil Kolczyński, Polska (AB WCF)

55881703_2175173149261821_8515188657672421376_o56236150_2175172815928521_4278991005501358080_o

Tytuł Championa na tej wystawie skończyły koty: IC (FIFe) Nolan of Bring Joy*RU BRI a i IC (FIFe) Cristofero Wesołki*PL BRI e – obydwa koty pani Joanny Przybyłek; PL*Muezzi Jasmin Blue BRI a – koteczka pani Bogusławy Czarneckiej; Emma Cameo Bright Art*PL BRI ds 25, Darling Golden Bright Art*PL BRI ny 12 i Bono Bright Art*PL BRI ny 25 – wszystkie koty pana Daniela Grzenkowicza; Valerie Klaudynka*PL BRI f – koteczka państwa Aleksandry Grajewskiej & Ryszarda Pasymowskiego; Cordoba Honeydukes*PL BRI j – koteczka pani Karoliny Petrykowskiej; Owen Zojka Lemurcat*RU BRI by 25 – kocurek pani Anny Domareckiej

Tytuł International Champion na tej wystawie skończył kot: CH His Highness Leo Cherry Land*PL BRI a – kocurek pani Beaty Sumińskiej

Tytuł Grand International Champion na tej wystawie skończyły koty: IC Cortina Milusińscy*PL BLH g 03, IC Faberge Milusińscy*PL BLH a 03 i IC Antonia Milusińscy*PL BRI e – wszystkie koty pani Beaty Gawlińskiej; IC Miyake Klaudynka*PL BRI d – koteczka państwa Aleksandry Grajewskiej & Ryszarda Pasymowskiego

Tytuł Junior Champion na tej wystawie skończyły koty: PL*Muezzi Rubi Blue BRI a – koteczka pani Bogusławy Czarneckiej; Raven Mruczysko*PL BRI f – koteczka pani Doroty Iwanowskiej; Iwa Milusińscy*PL BRI g 22 i Haribo Milusińscy*PL BRI n – obydwa koty pani Beaty Gawlińskiej; Dama Kier Bluemiś*PL BRI g 02 62 i Dolce Gattor Bluemiś*PL BRI a 03 – obydwa koty pani Małgorzaty Szadkowskiej

Tytuł Premiora na tej wystawie skończyła kotka: X-Elina BlueMiś*PL BRI ns 25 – koteczka pani Małgorzaty Szadkowskiej

BIV-a na tej wystawie otrzymały koty: IC (FIFe) & CH Nolan of Bring Joy*RU BRI a - kocurek pani Joanny Przybyłek; IC Elvis Beatina*PL BRI a 03 i IC His Highness Leo Cherry Land*PL BRI a – obydwa kocurki pani Beaty Sumińskiej; Dolce Gattor Bluemiś*PL BRI a 03 – kocurek pani Małgorzaty Szadkowskiej

Koty naszych klubowiczów otrzymały NOM BIS, są to: WCH Ora Sybilla*PL BLH f i EC Xena from Gloryhill*DE BLH e – obydwie kotki pani Bożeny Rok; IC His Highness Leo Cherry Land*PL BRI a i IC Elvis Beatina*PL BRI a 03 – obydwa kocurki pani Beaty Sumińskiej; IC (FIFe) & CH Cristofero Wesołki*PL BRI e – kocurek pani Joanny Przybyłek; PL*Muezzi Rubi Blue BRI a – koteczka pani Bogusławy Czarneckiej; Dolce Gattor Bluemiś*PL BRI a 03, Dama Kier Bluemiś*PL BRI g 02 62, PR X-Elina BlueMiś*PL BRI ns 25 i WCH & IC (FIFe) Kamaro Bluemiś*PL BRI e 02 62 – wszystkie koty pani Małgorzaty Szadkowskiej; Ruppert Mruczysko*PL BRI d, Raven Mruczysko*PL BRI f i Ryoko Mruczysko*PL BRI q – wszystkie koty pani Doroty Iwanowskiej; GIC Antonia Milusińscy*PL BRI e, Haribo Milusińscy*PL BRI n, GIC Faberge Milusińscy*PL BLH a 03 i Iwa Milusińscy*PL BRI g 22 – wszystkie koty pani Beaty Gawlińskiej; CH Valerie Klaudynka*PL BRI f – koteczka państwa Aleksandry Grajewskiej & Ryszarda Pasymowskiego; GIC Figa Nagada*PL BRI g - koteczka pani Karoliny Petrykowskiej; CH Owen Zojka Lemurcat*RU BRI by 25 – kocurek pani Anny Domareckiej

x16-443x443 x17-443x44356281595_1880599478713050_6530787477702049792_n

EC Xena from Gloryhill*DE BLH eBIS veteran cat I + BOB veteran ( sobota i niedziela ) – wł. Bożena Rok

O8 O9

WCH Ora Sybilla*PL BLH fBOS female cat I ( sobota ) – wł. Bożena Rok

55692801_2165565970203934_7553001281971814400_n 55882303_1117969931742875_3741298650941227008_n

IC His Highness Leo Cherry Land*PL BRI aBOS male BREED BRI ( sobota i niedziela ) – wł. Beata Sumińska

???????????????????????????????56337215_2136214296499823_3619609763450454016_o

PL*Muezzi Rubi Blue BRI aBIS young BREED BRI ( niedziela ) + BOB 1 young ( niedziela ) – wł. Bogusława Czarnecka

49898398_1845428738900201_9140681267728089088_o

Ruppert Mruczysko*PL BRI dBOS male neuter BREED BRI ( niedziela ) – wł. Dorota Iwanowska

56857608_373406486719082_6910350780079800320_n

Raven Mruczysko*PL BRI fBIS young BREED BRI ( sobota ) + BOB 1 Junior ( sobota ) – wł. Dorota Iwanowska

49115894_2432178200187410_8310417373052010496_o1

Haribo Milusińscy*PL BRI nBOS young BREED BRI ( sobota i niedziela ) – wł. Beata Gawlińska

49783334_1845421915567550_5627265116132081664_n149840184_1845422128900862_2371518406403817472_n

Ryoko Mruczysko*PL BRI qBIS young Neuter BREED BRI ( sobota )  + BOB 1 Junior Neuter ( sobota ) i BIS female neuter BREED BRI + BOB 2 Neuter ( niedziela ) – wł. Dorota Iwanowska

56280051_2133319426737407_7326155720875835392_n 56320465_2133319453404071_6737454895894364160_n

GIC Faberge Milusińscy*PL BLH a 03BIS male cat I + BOB 4 ( sobota i niedziela ) – wł. Beata Gawlińska

Nowym sędzią wszystkich kategorii po zdaniu ostatniego egzaminu na wystawie w Nadarzynie została  nasza koleżanka i hodowczyni kotów BRI i BLH Magdalena Swiatowiak – ogromnie gratulujemy i życzymy łatwego sędziowania :)

55849369_2486167591413046_3454119236106977280_n

WCF RING ADULT ( niedziela )

56219909_2072511253042118_267330176231145472_n
155. IC (FIFe) + CH (WCF) NOLAN OF BRING JOY*RU, BRI a – 2 miejsce – wł. PRZYBYŁEK JOANNA

51832450_2184740698405289_5850340997317263360_n
192. FIGA NAGADA*PL, BRI g – 4 miejsce – wł. PETRYKOWSCY KAROLINA I ADRIAN

WCF RING KITTEN ( sobota )

55529961_2043077475746971_9108857604469161984_n56119410_2050518828336169_4262855049593487360_n
165. YUHU GERULIS*LT, BRI a – 10 miejsce – wł. PILYBAITIENE JURGITA